Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Más: volt balszerencsém megnézni a Millers -we are vagy mit....
hát sokat nem vártam tőle de még azt sem kaptam meg,egyszerűen idegesítően kiszámitható volt,tele trágár dumával ami kb 12 éveseknek vicces....
a legalja az az emos srác? a vége felé...Janek
Hála Istennek, hogy nem vagyok egyedül.
Mert szerintem botrány a film. A fél ország meg az egekig magasztalja... Biztos velünk van a baj, nem?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Dejavu érzésem van 😊 Janek nem Te írtad már az utóbbi 1-2 hónapban hogy most nézted meg az Unforgivent? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az a baj, hogy életemben egyszer láttam az Unforgiven-t, és azt is több, mint 15 éve.
Jelenetek vannak meg, azok mondjuk élesen, de most nem tudnék ezekből egy rövid esszét összedobni. Jó lassú, nem csillivilli western, feltehetőleg több köze volt az igazsághoz az ilyen sztoriknak, mint a percenként 100 lövéses spaghetti-westerneknek. (Ez utóbbi nem pejoratív megjegyzés, csupán megállapítás a megérzésemről😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Intouchables - Életrevalók

(Janeknak ajánlom különösen, ha még nem látta volna).
Zseniális.
Fent és lent. Pokol és menny. Mindezt elképesztő szórakoztatóan.kishaszi
Köszönöm már kétszer láttam! 😊
Tényleg az elmúlt 1-2-3 év egyik legjobb filmje nekem.
Épp a napokban akartam írni neked tekintve,hogy az unforgivent néztem és érdekelt volna mit gondolsz róla.

Más: volt balszerencsém megnézni a Millers -we are vagy mit....
hát sokat nem vártam tőle de még azt sem kaptam meg,egyszerűen idegesítően kiszámitható volt,tele trágár dumával ami kb 12 éveseknek vicces....
a legalja az az emos srác? a vége felé...

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mielőtt meghaltam.
Matthew McConaughey & Jared Leto atyavilág, micsoda alakítások, hihetetlen...
Iszonyat nagy film.JC6
Az alakítások valóban nagyszerűek voltak, szerintem MM megkaphatná az Oscart.
A film sem volt rossz, de szerintem csak az alakítások emelték ki a középszerűségből, mert amúgy sok történés nincs benne, több üresjárat van benne.Duff
Ezt adom. Lehetett volna ennél jobb is a forgatókönyv, emiatt legjobb film Oscart nem kapja meg szerintem, de MM nálam befutó egyelőre a színészeknél. De még van 1-2 film amit meg kell nézni a listából.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Mielőtt meghaltam.
Matthew McConaughey & Jared Leto atyavilág, micsoda alakítások, hihetetlen...
Iszonyat nagy film.JC6
Az alakítások valóban nagyszerűek voltak, szerintem MM megkaphatná az Oscart.
A film sem volt rossz, de szerintem csak az alakítások emelték ki a középszerűségből, mert amúgy sok történés nincs benne, több üresjárat van benne.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Philips kapitányig is eljutottam. Féltem, hogy a nagy várakozások után csalódás lesz, de nem. Hozta amit vártam, nagyon jó film lett.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
jah, ma átestem az első fészbúkhorroron
Antisocial ha érdekel valaki 😛sutianap
és milyen volt? trailer alapján annyira ZS-nek nem is tűnik 😀.MarioAna
inkább K


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mielőtt meghaltam.
Matthew McConaughey & Jared Leto atyavilág, micsoda alakítások, hihetetlen...
Iszonyat nagy film.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
LEGO Movie vagy a Monuments Men?baggio
monuments menről eddig csak rosszat hallottam 😕 a legós filmről meg csak jót 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
jah, ma átestem az első fészbúkhorroron
Antisocial ha érdekel valaki 😛sutianap
és milyen volt? trailer alapján annyira ZS-nek nem is tűnik 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
LEGO Movie vagy a Monuments Men?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
catattack 3 520
Nekem sem jött be, tele van ordító logikai bukfencekkel...JC6
Meg ugye az időutazás a sátán műve...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nekem sem jött be, tele van ordító logikai bukfencekkel...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
About Time: Szeretem az ilyen stílusú filmeket...
Bár az eleje kissé gyerekesnek tűnik, de ha az ember átlendül ezen és nem a fantáziát, hanem a mindennapi életet látja meg a sztorijában, akkor elég gyorsan magával tudja ragadni az embert. Az elején túlnyomórészt vígjáték hatását kelti, a végére azért pár könnycseppet követelt tőlem ez a film...
Kifejezetten ajánlom!catattack
Nekem nem igazán jött be. Bár lehet h nem is olyan passzban voltam, de nagyon nem jött be, hogy pl egy csajnál elbaszta 3x az esélyét és mindig újrapróbálja aztán így hódítja meg.Bébé
Aki még nem látta, annak lehet a következőkben SPOILER!

Bár én ezeket az újrapróbálásokat szintén nem kedveltem, a film maga is szépen fejlődik, és jön ugye rá, hogy nem ettől lesz igazán boldog, hanem ha újra tud élni pl egy átlag napot, hogy észrevegye az apróságokat is (lehet egy idő után már nincs is szüksége még egyszer újra élni egy napot).

Másrészről pedig már legelsőre meghódítja a csajt, csak a rokon csókának kellett segíteni, és így már nem találkozik vele, hogy bizalmasan elbeszélgessenek. Szóval igazából többszöri próbálkozás csak ezért kell.Eazzy
Használd a | xxx [ / spoiler ] tagokat szóközök nélkül... az is figyelmeztet a spoilerre 😀 |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
About Time: Szeretem az ilyen stílusú filmeket...
Bár az eleje kissé gyerekesnek tűnik, de ha az ember átlendül ezen és nem a fantáziát, hanem a mindennapi életet látja meg a sztorijában, akkor elég gyorsan magával tudja ragadni az embert. Az elején túlnyomórészt vígjáték hatását kelti, a végére azért pár könnycseppet követelt tőlem ez a film...
Kifejezetten ajánlom!catattack
Nekem nem igazán jött be. Bár lehet h nem is olyan passzban voltam, de nagyon nem jött be, hogy pl egy csajnál elbaszta 3x az esélyét és mindig újrapróbálja aztán így hódítja meg.Bébé
Aki még nem látta, annak lehet a következőkben SPOILER!

Bár én ezeket az újrapróbálásokat szintén nem kedveltem, a film maga is szépen fejlődik, és jön ugye rá, hogy nem ettől lesz igazán boldog, hanem ha újra tud élni pl egy átlag napot, hogy észrevegye az apróságokat is (lehet egy idő után már nincs is szüksége még egyszer újra élni egy napot).

Másrészről pedig már legelsőre meghódítja a csajt, csak a rokon csókának kellett segíteni, és így már nem találkozik vele, hogy bizalmasan elbeszélgessenek. Szóval igazából többszöri próbálkozás csak ezért kell.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
About Time: Szeretem az ilyen stílusú filmeket...
Bár az eleje kissé gyerekesnek tűnik, de ha az ember átlendül ezen és nem a fantáziát, hanem a mindennapi életet látja meg a sztorijában, akkor elég gyorsan magával tudja ragadni az embert. Az elején túlnyomórészt vígjáték hatását kelti, a végére azért pár könnycseppet követelt tőlem ez a film...
Kifejezetten ajánlom!catattack
Nekem nem igazán jött be. Bár lehet h nem is olyan passzban voltam, de nagyon nem jött be, hogy pl egy csajnál elbaszta 3x az esélyét és mindig újrapróbálja aztán így hódítja meg.
több mint 10 éve
catattack 3 520
About Time: Szeretem az ilyen stílusú filmeket...
Bár az eleje kissé gyerekesnek tűnik, de ha az ember átlendül ezen és nem a fantáziát, hanem a mindennapi életet látja meg a sztorijában, akkor elég gyorsan magával tudja ragadni az embert. Az elején túlnyomórészt vígjáték hatását kelti, a végére azért pár könnycseppet követelt tőlem ez a film...
Kifejezetten ajánlom!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
jah, ma átestem az első fészbúkhorroron
Antisocial ha érdekel valaki 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
ínyenceknek

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Oscart már nagyon régóta nem lehet komolyan venni.

Más:
True Romance-t néztem most 1993-ból. Tony Scott meg Tarantino olyan szenzációs filmet tett le az asztalra, tele alapemberekkel, hogy az valami hihetetlen. Nagyon erősen ajánlott!MaG1Xx
Szerintem a legjobb Tarantino film. Walken és Hopper jelenete, nálam a filmtörténet egyik, ha nem a legnagyobb párbeszéde, Gandolfininek is van egy hihetetlen jelenete benne. Gary Oldman és Brad Pitt is parádés, Samuel L. Jackson cameoja is csúcs. Alapmű!!gyurczi
Végülis mondhatjuk te is csak egy n..gertojás vagy ugye?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én a rozsda és csontot nem tudom egy lapon említeni az Életrevalókkal...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tarantino legjobb filmje a kutyaszorìtóban 😊peach
így-így! 😊 bár nálam a true romance is dobogós, még akkor is, ha ott csak a forgatókönyvet írta


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Tarantino legjobb filmje a kutyaszorìtóban 😊

Más: Ha valaki még az életrevalókhoz hasonló filmet nézne annak ajánlom a rozsda és csont cìmű alkotást. Cottilard zseniális, csak úgy mintva film. Leköt végig, szórakoztat és végig szurkolja a szereplőkért az ember a játékidőt, mindezt úgy, hogy még csak szomorúságot sem érez közben...nekem nagyon tetszett 😊

Szerk. Humor viszont nem sok van benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Intouchables - Életrevalók

(Janeknak ajánlom különösen, ha még nem látta volna).
Zseniális.
Fent és lent. Pokol és menny. Mindezt elképesztő szórakoztatóan.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."