Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az Oscart már nagyon régóta nem lehet komolyan venni.

Más:
True Romance-t néztem most 1993-ból. Tony Scott meg Tarantino olyan szenzációs filmet tett le az asztalra, tele alapemberekkel, hogy az valami hihetetlen. Nagyon erősen ajánlott!MaG1Xx
Szerintem a legjobb Tarantino film. Walken és Hopper jelenete, nálam a filmtörténet egyik, ha nem a legnagyobb párbeszéde, Gandolfininek is van egy hihetetlen jelenete benne. Gary Oldman és Brad Pitt is parádés, Samuel L. Jackson cameoja is csúcs. Alapmű!!gyurczi
Mégis csak kéne egy Chesterfield!

Perception is reality.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 350 — Giants fan
Az Oscart már nagyon régóta nem lehet komolyan venni.

Más:
True Romance-t néztem most 1993-ból. Tony Scott meg Tarantino olyan szenzációs filmet tett le az asztalra, tele alapemberekkel, hogy az valami hihetetlen. Nagyon erősen ajánlott!MaG1Xx
Szerintem a legjobb Tarantino film. Walken és Hopper jelenete, nálam a filmtörténet egyik, ha nem a legnagyobb párbeszéde, Gandolfininek is van egy hihetetlen jelenete benne. Gary Oldman és Brad Pitt is parádés, Samuel L. Jackson cameoja is csúcs. Alapmű!!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem tudok rájönni egy poénra (?).
Egyik kedvenc filmem a Dick és Jane trükkjei. | A végén kocsikáznak és találkoznak a haverjukkal, aki azt mondja beszállt egy új bizniszbe, ami nagyon jól megy, a neve: elron. Aztán Dick meg Jane egymásra néz hüledezve és ezzel van vége a filmnek.
Tudja valaki mi a poén? Mert lekötelezne vele...
| JC6
Nem elron, hanem enron. A poén ebben az a film történetét tekintve, hogy a fickó büszke volt magára, amiért egy olyan nagy céghez ment dolgozni, mint az enron, amely valójában a film premierje idején már csődbe ment, a filmben is elkövetett temérdek könyvelési csalással vészelve át éveket.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem tudok rájönni egy poénra (?).
Egyik kedvenc filmem a Dick és Jane trükkjei. | A végén kocsikáznak és találkoznak a haverjukkal, aki azt mondja beszállt egy új bizniszbe, ami nagyon jól megy, a neve: elron. Aztán Dick meg Jane egymásra néz hüledezve és ezzel van vége a filmnek.
Tudja valaki mi a poén? Mert lekötelezne vele...
|
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
megnéztem a Lone Survivort. ebben az évtizedben nem csináltak még ennyire jó háborús filmet.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Az Oscart már nagyon régóta nem lehet komolyan venni.

Más:
True Romance-t néztem most 1993-ból. Tony Scott meg Tarantino olyan szenzációs filmet tett le az asztalra, tele alapemberekkel, hogy az valami hihetetlen. Nagyon erősen ajánlott!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na most én elég sok filmet láttam 2013-ból...meg most megnéztem az Oscar jelöléseket is. Daniel Brühl és a Rush tényleg még csak egy nyamvadt jelölést sem ért? Hagyjuk már...Eazzy
Igen, innentől nem is lehet komolyan venni az idei Oscart.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na most én elég sok filmet láttam 2013-ból...meg most megnéztem az Oscar jelöléseket is. Daniel Brühl és a Rush tényleg még csak egy nyamvadt jelölést sem ért? Hagyjuk már...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bayforemers 4 előzetes.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Charlie Wilson háborúját ne hagyjátok ki. Régen nevettem annyit, mint Hoffman jelenetein abban a filmben.



RIP
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bakker. :/

A vörös sárkány, Capote, A nagy Lebowski, Boogie Nights, Twister (személyes abszolúte kedvenc!) A tehetséges Mr. Ripley. Hirtelen már ennyi film, ami eszembe jut tőle. 😕
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
bakker, épp tegnapelőtt néztem újra a The Big Lebowskit, és abban az apró szerepben is élvezet volt látni a játékát...
nem véletlenül volt az egyik szakmailag legelismertebb színész.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Döbbenet meghalt P S HoffmanJanek
Van 1 tippem hogy droggal kapcsolatos lesz Philip Seymour Hoffman halálának az oka. Évek óta súlyos drogproblémái voltak. 😕 RIPiktriad
Sajnos úgy tűnik jól tippleltem. A CNN szerint egy tűvel a karjában találtak rá. A heroin újabb áldozatot szedett.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Döbbenet meghalt P S HoffmanJanek
Van 1 tippem hogy droggal kapcsolatos lesz Philip Seymour Hoffman halálának az oka. Évek óta súlyos drogproblémái voltak. 😕 RIPiktriad
Basszus, 2 napja néztem a Capote-t (igaz rohadtul felidegesített a karaktere)... RIP.

Ik:
According to the New York Post, Hoffman's cause of death was a drug overdose.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
We're the Millers:
Aniston filmjei általában szarok, ez se lett túl jó, sajnos bárgyú és kiszámítható... a viccek azért egész tűrhetőek benne, de az alakítások eléggé laposak... családi, csajos limonádénak elmegy 6.4/10

Wimbledon:
Ha az előbb limonádéról volt szó, na ez a limonádé felső foka... középkorban pánikolós férfiaknak - akik elvből nem nézik az ilyen filmeket - talán elmegy. Julie Stiles-tól ez után azért többet vártam. 4,8/10

In a world:
Fura történetvezetés, össze nem nagyon illő szálak, bár jelentős mögöttes tartalom. Alapvetően szeretem az ilyen filmeket. Indoklások szarok, alakítás közepes, kicsit mintha túlvállalta volna magát a film. Viszont ez a film nem kicsit hozta bennem ennek és ennek a filmnek a hangulatát. Mint film 5.2/10, mint személyes élmény/vélemény 7.5/10 (külön kiemelném, hogy a film alapötlete a | szinkronszínészesdi/alábeszélősdi | a ritka választás miatt sokat nyom a latba 😊)

mit mondhatnék, szeretem az ilyen kicsit "nyomott hangulatú" filmeket... bár épp ez a film amúgy nem jó, de akkor is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Döbbenet meghalt P S HoffmanJanek
Van 1 tippem hogy droggal kapcsolatos lesz Philip Seymour Hoffman halálának az oka. Évek óta súlyos drogproblémái voltak. 😕 RIP
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Döbbenet meghalt P S Hoffman

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


A.B.F.R.A.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hszem ez sem lesz rossz film.

iktriad
 www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20140131-elozetes-a-hogyan-rohanj-a-vesztedbe-cimu-filmhez-charlize-theron-seth-macfarlane.html?sec-5

A magyar cím: Hogyan rohanj a veszTEDbe
Lehet a jelzőket keresgélni erre a nagyszerű címadásra.HanSolo
Facepalm.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Azt hszem ez sem lesz rossz film.

iktriad
 www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20140131-elozetes-a-hogyan-rohanj-a-vesztedbe-cimu-filmhez-charlize-theron-seth-macfarlane.html?sec-5

A magyar cím: Hogyan rohanj a veszTEDbe
Lehet a jelzőket keresgélni erre a nagyszerű címadásra.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
 www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20140131-meghalt-jancso-miklos-filmrendezo.html?sec-top

R.I.P.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hszem ez sem lesz rossz film.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugodj békében Jancsó Miklós. 😕
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

R.I.P.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Bourne hagyaték - Annyira jó az első félórája a filmnek, hogy így még erősebb a kontraszt a film unalmas végével.Nem is értem pontosan, hogy ez, hogy nem tűnt fel az alkotóknak.
Argo akció - Lassan indul, aztán az utolsó fél órában lerágom a körmömet. | Pedig aki kb. ismeri a sztorit az amerikaik szerepvállalásáról (amit a film elején el is mondanak) tudna szurkolni a fordítottjának is. |