Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Bazeg SObri, te nem árnyaltad a képet, hanem átfestetted fekete kockásra:😀😀😀😀kishaszi
De igaza van! Ennyi tanulságot a Walter Mitty is hordoz magában - az LA reptéri jelenet (sőt! mindig legyen nálad valaki, aki igazolni tudja, hogy Te még szakállasan is Te vagy)! 😀 😀toxique
nem minden film azért jó mert van vmi tanulsága.braxa88
A hollywoodi filmek esetében viszont ez lehet a vízválasztó, mi más (a színészek játékán kívül, de ez ugyanúgy múlik azért a koherens sztorin és a jól megírt forgatókönyvön is)? Stílusalkotásról, új formanyelvről, vagy csak friss ötletekről egyik esetében sem beszélhetünk ugye.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Wall Street meg a Pain and Gain ezért kapja az összes kritikát, nettó faszság.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bazeg SObri, te nem árnyaltad a képet, hanem átfestetted fekete kockásra:😀😀😀😀kishaszi
De igaza van! Ennyi tanulságot a Walter Mitty is hordoz magában - az LA reptéri jelenet (sőt! mindig legyen nálad valaki, aki igazolni tudja, hogy Te még szakállasan is Te vagy)! 😀 😀toxique
nem minden film azért jó mert van vmi tanulsága.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megkésve pótlok néha filmeket:
Good Day to Die Hard: akciófilmnek nem rossz, magyar helyszínek, de a sorozatba valahogy már ez se illik... (nekem a 4.0 se volt már az igazi). Monnyuk a nagypapitól ez sem rossz így 😊
Elysium: Na ez felcseszett... nem tudtuk, hogy mit akarunk kihozni belőle és ráadásul ImFuckin'MattDamon és AliceBrága a drága sem viszi el a filmet... akciónak gyenge, sci-finek nem elég ha csak 150 évvel arrébb teszem a dolgot, inkonzisztens, gyenge. Ennyi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bazeg SObri, te nem árnyaltad a képet, hanem átfestetted fekete kockásra:😀😀😀😀kishaszi
De igaza van! Ennyi tanulságot a Walter Mitty is hordoz magában - az LA reptéri jelenet (sőt! mindig legyen nálad valaki, aki igazolni tudja, hogy Te még szakállasan is Te vagy)! 😀 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bazeg SObri, te nem árnyaltad a képet, hanem átfestetted fekete kockásra:😀😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
12 év rabszolgaság. nagyon komoly film, igazi oscarra gyártott mű. megérmi megnézni, jó film lett, remek színészi alakításokkal. braxa88
A könyvhöz képest rengeteg a homályos, ki nem fejtett rész, így a következetlenség.
A témában született már rengeteg film, pl. Gyökerek, Amistad, igazából nem tesz hozzá semmi eredetit.
Túl hosszú, és vontatott, miközben csepet sem szórakoztató.
Azon kívül, hogy "Mindig legyenek nálad az irataid" más tanulságot nem nagyon hordoz.
Ennyivel árnyalnám a képet.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
12 év rabszolgaság. nagyon komoly film, igazi oscarra gyártott mű. megérmi megnézni, jó film lett, remek színészi alakításokkal.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Golden Globe felkonf hajnalról 😀
"And now, like a supermodel's vagina, let's all give a warm welcome to Leonardo DiCaprio."
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀JC6
"Iam stuck in the soda machine... I guess" - Johnny már megint agyánál volt. 😀toxique
Nekem összességében csalódás, akármelyik Jackass film magasan veri


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hollywood dekadenciája



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀JC6
"Iam stuck in the soda machine... I guess" - Johnny már megint agyánál volt. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
This is the end.

Szigorúan haverokkal kanapén fetrengve! Úgy viszont zseniális 😀
9/10
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The book thief (2013): az utóbbi évek (évtizedek?) első "témafilmje", amelyet nem éreztem műanyagnak (köszönhetően a... javarészt hűen (okés, na!) adaptált alapműnek és a Downtown Abbey-s Brian Percival korrekt munkájának). Inkább érzelmes, mintsem nyomasztó. Inkább megható, mintsem üresen fröcsögő, vádaskodós-mártírkodós "vádbeszédszerű" propagandafilm... szóval; igyekszik (a témához mérten) valódi drámaként funkcionálni. Nekem tetszett! 7/10. Ajánlom!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The secret life of Walter Mitty: CGI + travel channel + longboarding + Lada Niva vs. erruption + körszakáll + benstiller. Nagyot ígér, de a végére egy picit lesz több egy szokványos benstiller-nél. Nálam 6/10.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Idiocracy.
Fantasztikus jövőkép mondhatom!😛
több mint 10 éve
catattack 3 520
A fiatal James Woods meg kiköpött
catattack
baggio
😀😀
Mondasz valamit...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.Geeri
A fiatal DeNiro szerintem egy az egyben Aaron Rodgers 😀JayB
A fiatal James Woods meg kiköpött
catattack


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.Geeri
A fiatal DeNiro szerintem egy az egyben Aaron Rodgers 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A családi üzelmek tényleg korrekt, voltak benne jó poénok, lehetett végre röhögni egy vígjátékon.

Aztán megnéztem a Nagyfiúk 2-t, ami jól indult, voltak benne jó poénok, majd olyan 40 perc után elkezdett unalmassá válni a sok ugyanolyan poén miatt és mert a film konkrétan semerre sem haladt, mire olyan 80 perc után ez már leginkább irritálóvá vált, mint ahogy minden "poén" is. A kamubunyós jelenetnél leginkább már a fejemet fogtam, szánalmasra sikeredett az a film. És én bírom Sandlert, ahogy sok filmjét is annak ellenére, hogy mind ugyanolyan, a poénok is ismétlődnek, de hát ez... Olyan 35-40 perc után tényleg azon gondolkoztam, hogy kikapcsolom a csába.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
a családi üzelmek tényleg marha jó volt, kár h nem csinálnak évente több ilyen színvonalú vígjátékot. oké, az uccsó félóra sajnos lecsüccsent de össszességében fasza.... aki akar röhögni annak ajánlom 😊peach
Nagyokat röhögtem rajta, sajnos a végére mind leül. Viszont örvendetes, hogy a Másnaposok című förmedvény f.sok után végre újra elkezdtek valóban vicces vígjátékokat készíteni.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok! A Blind Side óta jött ki valami film, aminek a témája a footballhoz köthető? Mintha rémlene valami, de nem vagyok benne biztos, ha jól rémlik tudnátok írni címe(ke)t?Tony
 www.imdb.com/title/tt1860355/
ez ami nagyon tetszett nekem.MarioAna
ehhez van felirat valahol?MirrMurr
valószínűleg nincs, esetleg angolt. Én felirat nélkül néztem anno.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megint leadták a Volt egyszer egy Amerikát, hát ilyen filmeket már nem csinálnak.Jakehomer
A valaha volt egyik legnagyobb film. 😀

Más: megnéztem az Orson Welles által 1962-ben rendezett Per-t, ahol ugye K-t egy bizonyos Anthony Perkins játssza. 😀
Nagyon szeretem Kafkát, és ez a film zseniális. Fekete-fehér, és nagyon j színészgárda játszik benne, többek között maga a rendező is. 😀
Nálam 10 pont, nagyon el van találva a hangulata...