Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
a családi üzelmek tényleg marha jó volt, kár h nem csinálnak évente több ilyen színvonalú vígjátékot. oké, az uccsó félóra sajnos lecsüccsent de össszességében fasza.... aki akar röhögni annak ajánlom 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Lone survivor, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Megint leadták a Volt egyszer egy Amerikát, hát ilyen filmeket már nem csinálnak.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Meghalt Helyey László. 😕(((kishaszi
Meghalt Mátyás király...

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sziasztok! A Blind Side óta jött ki valami film, aminek a témája a footballhoz köthető? Mintha rémlene valami, de nem vagyok benne biztos, ha jól rémlik tudnátok írni címe(ke)t?Tony
 www.imdb.com/title/tt1860355/
ez ami nagyon tetszett nekem.MarioAna
ehhez van felirat valahol?
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Meghalt Helyey László. 😕(((
Már ő sem.
Nagy kedvencem volt, mint írtam.
Itt lakott a lakótelepen, régebben figyeltem fel a hangjára egy kiülős helyen a pötyinél, de láttam az Ecseri úton is a metrónál többször. 65 éves volt..... Pár hete, hónapja került kórházba.....kishaszi
😕 Nekem is kedvenc szinkron szinészem, narrátorom volt. Borzasztóan sajnálom.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 440 — TODDHERREMANS79
Meghalt Helyey László. 😕(((
Már ő sem.
Nagy kedvencem volt, mint írtam.
Itt lakott a lakótelepen, régebben figyeltem fel a hangjára egy kiülős helyen a pötyinél, de láttam az Ecseri úton is a metrónál többször. 65 éves volt..... Pár hete, hónapja került kórházba.....kishaszi
nekem is nagy kedvencem volt. Kár érte.
Egy Depardieu filmet sem fogok innentől kezdve megnézni.

"Dumber, hát te élsz? És milyen pocsékul célzol!" Legjobb film! persze az RTL rutinosan kivág belőle vagy 10 percet legalább

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok! A Blind Side óta jött ki valami film, aminek a témája a footballhoz köthető? Mintha rémlene valami, de nem vagyok benne biztos, ha jól rémlik tudnátok írni címe(ke)t?Tony
 www.imdb.com/title/tt1860355/
ez ami nagyon tetszett nekem.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Valaki ajánlotta itt a srác biciklivel vagy mit. Hát nagyon nem jött be.
Persze ez csak saját vélemény.

Rata thx itt is!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Rata, hol nézted? Érdekelne nagyon a film...JC6
PM

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rush.

Hú apppám, biztos, hogy többször megnézem.JC6
én is nemrég fejeztem be, annyi hypeot kapott az ismerősi körömben, hogy biztos voltam benne, hogy nem fog tetszeni (az autósportot se nagyon kedvelem), ehhez képest tényleg kurvajó volt 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rush.

Hú apppám, biztos, hogy többször megnézem.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Rata, hol nézted? Érdekelne nagyon a film...JC6
"Alapítványi könyvtárból" kölcsönözhető 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rata, hol nézted? Érdekelne nagyon a film...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A túlélő - Lone survivor

Nem túl dokumentarista (értsd néhol kicsit hihetetlen), viszont végig izgalmas, és hangulatos háborús/kommandós film FNL szerű zenékkel és Rigginsszel. Bátran ajánlom mindenkinek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
---

Nekem még mindig a régiek a nagy kedvencek, és ez nem is nagyon fog változni. Még az élők közül nyilván Sinkó László, Helyey László, Versényi László, (Lászlóból van felhozatal), Gáti is klasszik már, de Reviczky is, Dörner, Sztankay. Lőte Attila zseniális, kár, hogy szinte nincs foglalkoztatva, és nem is nagyon volt régen se - lásd Jean MArais:Fantomas, színpadon is félelmetes nagy fazon.
Akit én nagyon kedvelek pl., de ritkán hallani: Fodor Tamás, ő Seamus (Jonathan Pryce) hangja a Roninban, Anthony Hopkisnnak meg az Amistadban. Vagy épp Kovács István (Deziré a Szomszédokból😊)kishaszi
Meghalt Helyey László. 😕(((
Már ő sem.
Nagy kedvencem volt, mint írtam.
Itt lakott a lakótelepen, régebben figyeltem fel a hangjára egy kiülős helyen a pötyinél, de láttam az Ecseri úton is a metrónál többször. 65 éves volt..... Pár hete, hónapja került kórházba.....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is, főleg Lawrence kisasszony miatt 😊Rataxes
Mondjuk neki a focihoz nincs sok köze a filmben. Igaz a végén az a leosztós jelenet nagyon ott van.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én is, főleg Lawrence kisasszony miatt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Rata erre gondolt, tényleg én csináltam hozzá a feliratot (a Big fan-ét is, főleg utóbbit ajánlom, a FoV és a 5th Q minősíthetetlen):

baggio
Igen, ez volt az 😊

Köszönöm szépen az ajánlásokat! A big fant és a napos oldalt akkor megnézem.Tony
A napos oldal tényleg csak minimálisan focis 😊Rataxes
De attól még nagyon tuti az a része is. Én imádom 😛
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Rata erre gondolt, tényleg én csináltam hozzá a feliratot (a Big fan-ét is, főleg utóbbit ajánlom, a FoV és a 5th Q minősíthetetlen):

baggio
Igen, ez volt az 😊

Köszönöm szépen az ajánlásokat! A big fant és a napos oldalt akkor megnézem.Tony
A napos oldal tényleg csak minimálisan focis 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Köszönöm szépen az ajánlásokat! A big fant és a napos oldalt akkor megnézem.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Gyors kereséssel ezeket találtam:

Field of Vision (2011)
5th Quarter, The (2010)
Big fan ( 2009 ) - egy évben jöttek ki a blind side-dal, de nem tudom melyik volt hamarabb 😊 Ez egyetlen amit láttam (vagy egyáltalán hallottam róla) a háromból.

Volt valami bárgyú vígjáték is, ha jól emlékszem JJ fordította, de nem ugrik be a címe. Valamint minimális focis vonatkozása van még a Napos oldalnak is (silver linings playbook).

A big fant és a napos oldalt ajánlom megtekintésre, a többit nem/nem ismerem.

 americanfootballfilms.com/films/Rataxes
Touchback (2011)
 www.imdb.com/title/tt1628055/?ref_=nv_sr_5Shawn84
Rata erre gondolt, tényleg én csináltam hozzá a feliratot (a Big fan-ét is, főleg utóbbit ajánlom, a FoV és a 5th Q minősíthetetlen):
- és ha már itt tartunk, a Blind side-hoz is csináltam egy olyat, aminek van valami köze az eredeti szöveghez a hivatalos fordítással ellentétben
 www.feliratok.info/?search=jjncaa&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all



illetve 2012-ben a legjobb dokufilmnek járó Oscart ez a film kapta meg, bár nekem kissé csalódás volt:



én meg még erre a háromra várok:
 www.imdb.com/title/tt2388986/
 www.imdb.com/title/tt3057718/
 www.imdb.com/title/tt3091552/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487

Félforint, MVP mikőmég, a feliratot úgy kell vakarni valahunnan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyors kereséssel ezeket találtam:

Field of Vision (2011)
5th Quarter, The (2010)
Big fan ( 2009 ) - egy évben jöttek ki a blind side-dal, de nem tudom melyik volt hamarabb 😊 Ez egyetlen amit láttam (vagy egyáltalán hallottam róla) a háromból.

Volt valami bárgyú vígjáték is, ha jól emlékszem JJ fordította, de nem ugrik be a címe. Valamint minimális focis vonatkozása van még a Napos oldalnak is (silver linings playbook).

A big fant és a napos oldalt ajánlom megtekintésre, a többit nem/nem ismerem.

 americanfootballfilms.com/films/Rataxes
Touchback (2011)
 www.imdb.com/title/tt1628055/?ref_=nv_sr_5Shawn84
Játékidő néven gyött ki 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Gyors kereséssel ezeket találtam:

Field of Vision (2011)
5th Quarter, The (2010)
Big fan ( 2009 ) - egy évben jöttek ki a blind side-dal, de nem tudom melyik volt hamarabb 😊 Ez egyetlen amit láttam (vagy egyáltalán hallottam róla) a háromból.

Volt valami bárgyú vígjáték is, ha jól emlékszem JJ fordította, de nem ugrik be a címe. Valamint minimális focis vonatkozása van még a Napos oldalnak is (silver linings playbook).

A big fant és a napos oldalt ajánlom megtekintésre, a többit nem/nem ismerem.

 americanfootballfilms.com/films/Rataxes
Touchback (2011)
 www.imdb.com/title/tt1628055/?ref_=nv_sr_5