Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ajánlom mindenkinek az új orosz gyártású (Fjodor Bondarcsuk) Sztálingrádot. Nálam eddig az év egyik legnagyobb meglepetése. Jelentem az elvtársak megtanultak filmet készíteni! Ifjabb koromban volt szerencsém jó néhány több részes szovjet szörnyszülöttet megtekinteni a honi mozikban (Bölcs Jaroszlav I-II, A félhold árnyékában I-II, Moszkva nem hisz a könnyeknek I-II, stb.), más nem nagyon lévén, de ez tényleg jó!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ezt a Don Jon-t nem tudom hova tenni. Elég gáz...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Wall Street farkasa, atomkirály. Voltak elvárások de megállta a helyét. Gyakorlatilag ugyanaz mint a Nagymenők és annak ismerjük a státuszát. Caprio fürdik a szerepben, az eddigi összes fimjében hozott karakterből van benne egy kicsi!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pár hsz.... 😊

De jónak tűnik! 😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 904 — Deion Sanders for president!
Nem tudom ez volt-e srácok?
Mindenesetre érdekes.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
2014 Shop Stop 3!!! 😀 XDZoliZoltán
neee, én félek 😀Negritis
oszt mé?😊ZoliZoltán
mer imádom Kevin Smitht és az eddigi kb 6 filmje is sok egyhuzamban 😀Negritis
Most probalunk tuljutni a Keptelen kepregenyen! 😀ZoliZoltán
az nem teljesen vígjáték nekem
Clerks
Dogma
Mallrats
Jay és Némabob visszavág
Clerks 2

nah ha ezek után még egy Clerks 3 bekerül végem 😀Negritis
Ezeken megyünk végi most szépen sorban! 😀
jó lesz az! 😛
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Wall Street farkasánál rég vártam jobban filmet, sajnos még várnom kell rá pár napot. DiCaprio és Scorsese nem tud hibázni, és ahogy eddig olvasom/hallom erre ez a film is bizonyíték.JayB
Tegnap láttam,nagyon jó volt.
Inkább humoros mint sem dráma...
Igazából egy kicsit hosszabb mint kéne,a történet sejthető ha nem is ismered,a lényeg a drogozás és a szex ebből kapsz egy közel 2 órás adagot...
Van benne egy kis félelem és reszketés las vegasban és egy kis getsby beütés is.
Dicaprio egyre jobban játszik,hol van már a titanic??

A zene,a ruhák,az egész képi világ viszont nagyon eltalált,a fejlődésük,ahogy dől a pénz,úgy változnak a jelmezek,frizurák...

nem ez scorsese legjobb filmje az biztos de nézhető és szerezhető!Janek
DiCaprio a titanicban sem rossz, valamiért még is az "ártott" a legtöbbet a megítélésének, baromira be lett skatulyázva. A Kosaras naplóját előtte forgatta és abban szvsz az egyik legzseniálisabb alakítását nyomja.JayB
Mondjuk a szerepe is rossz volt de azért nézd meg (ha van rá időd)az arcjátékát stb mennyire nem volt olyan jó mint mostanában.
Érik mint a vörösbor..Janek
A Gilbert Grape-ben nagyot alakított (már ott kijárt volna az Oscar).
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Derült égből fasírt 2: a majdnemborzasztó és az eccernézhető határán lavírozik, de - végül is -nem bántam meg a rá fordított játékidőt. A késő őszi / ünnepi rajzfilmek között korrekt ajánlat.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Hónapok óta figyelt a gépen a "The Magic of Belle Isle" és ma megnéztem...
Nagyon kellemes kis film volt és Freeman dumája is nagyon ütött! Aki egy könnyed, kissé érzelmes filmre vágyik, annak csak ajánlani tudom...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Walter Mitty:
Tegnap néztük moziban és lehet én vagyok a hülye de nekem rohadtul bejött az egész. Már a trailer (alatta az Of monsters and Men-el) felkeltette az érdeklődésem. Gyönyörű tájak, jól eltalált zenék, és nekem valahogy maga az egész történet, meg Stiller karaktere is tetszett hiába kicsit elcsépelt a mondanivaló.Drip
még talán nyáron láttam moziban az első trailert, egyből felkeltette az érdeklődésem, hétfőn én is megnézem 😊

a wolf of wall street sem rossz film, sőt. de azért az év filmjének nem nevezném, hiába alakít fantasztikusat DiCaprio, a film 180 percéből 170-et végigkokóznak és kurváznak 😀Dexxter Tailor
ez nem igaz mert 15 percig lemmonoznak + lúdaznak is sokat

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Walter Mitty:
Tegnap néztük moziban és lehet én vagyok a hülye de nekem rohadtul bejött az egész. Már a trailer (alatta az Of monsters and Men-el) felkeltette az érdeklődésem. Gyönyörű tájak, jól eltalált zenék, és nekem valahogy maga az egész történet, meg Stiller karaktere is tetszett hiába kicsit elcsépelt a mondanivaló.Drip
még talán nyáron láttam moziban az első trailert, egyből felkeltette az érdeklődésem, hétfőn én is megnézem 😊

a wolf of wall street sem rossz film, sőt. de azért az év filmjének nem nevezném, hiába alakít fantasztikusat DiCaprio, a film 180 percéből 170-et végigkokóznak és kurváznak 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 vimeo.com/82333429
a jelszó "vilmos" érdemes rászánni azt a negyed órát 😊kristof
Mi volt az? Megtalálható máshol? Tegnap törölték.GRAFI
Ez volt:
 www.youtube.com/watch?v=wsE8G85eKSIcatattack
basszus, ez most eszembe jutatta Kovács talán első főszerepét Kaposváron, Az ügynök halálában. De régen volt...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Wall Street farkasánál rég vártam jobban filmet, sajnos még várnom kell rá pár napot. DiCaprio és Scorsese nem tud hibázni, és ahogy eddig olvasom/hallom erre ez a film is bizonyíték.JayB
Tegnap láttam,nagyon jó volt.
Inkább humoros mint sem dráma...
Igazából egy kicsit hosszabb mint kéne,a történet sejthető ha nem is ismered,a lényeg a drogozás és a szex ebből kapsz egy közel 2 órás adagot...
Van benne egy kis félelem és reszketés las vegasban és egy kis getsby beütés is.
Dicaprio egyre jobban játszik,hol van már a titanic??

A zene,a ruhák,az egész képi világ viszont nagyon eltalált,a fejlődésük,ahogy dől a pénz,úgy változnak a jelmezek,frizurák...

nem ez scorsese legjobb filmje az biztos de nézhető és szerezhető!Janek
DiCaprio a titanicban sem rossz, valamiért még is az "ártott" a legtöbbet a megítélésének, baromira be lett skatulyázva. A Kosaras naplóját előtte forgatta és abban szvsz az egyik legzseniálisabb alakítását nyomja.JayB
Mondjuk a szerepe is rossz volt de azért nézd meg (ha van rá időd)az arcjátékát stb mennyire nem volt olyan jó mint mostanában.
Érik mint a vörösbor..

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Walter Mitty:
Tegnap néztük moziban és lehet én vagyok a hülye de nekem rohadtul bejött az egész. Már a trailer (alatta az Of monsters and Men-el) felkeltette az érdeklődésem. Gyönyörű tájak, jól eltalált zenék, és nekem valahogy maga az egész történet, meg Stiller karaktere is tetszett hiába kicsit elcsépelt a mondanivaló.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Wall Street farkasánál rég vártam jobban filmet, sajnos még várnom kell rá pár napot. DiCaprio és Scorsese nem tud hibázni, és ahogy eddig olvasom/hallom erre ez a film is bizonyíték.JayB
Tegnap láttam,nagyon jó volt.
Inkább humoros mint sem dráma...
Igazából egy kicsit hosszabb mint kéne,a történet sejthető ha nem is ismered,a lényeg a drogozás és a szex ebből kapsz egy közel 2 órás adagot...
Van benne egy kis félelem és reszketés las vegasban és egy kis getsby beütés is.
Dicaprio egyre jobban játszik,hol van már a titanic??

A zene,a ruhák,az egész képi világ viszont nagyon eltalált,a fejlődésük,ahogy dől a pénz,úgy változnak a jelmezek,frizurák...

nem ez scorsese legjobb filmje az biztos de nézhető és szerezhető!Janek
DiCaprio a titanicban sem rossz, valamiért még is az "ártott" a legtöbbet a megítélésének, baromira be lett skatulyázva. A Kosaras naplóját előtte forgatta és abban szvsz az egyik legzseniálisabb alakítását nyomja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Srác a biciklivel

rég nem láttam ilyen jó filmet. merem ajánlani, youtubeon is fent van akit érdekel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igaz történet teljes mértékig, szóval ezekből meríthetett csak Scorsese, ahhoz képest remek. Egyébként nagyon jól mutatja be a bróker és tőzsdei világot, bírom az ilyen filmeket.
A Brókerarcok is nagy kedvencem a témában, de mondjuk az Inside Job és a Rogue Trader sem rossz.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Wall Street farkasánál rég vártam jobban filmet, sajnos még várnom kell rá pár napot. DiCaprio és Scorsese nem tud hibázni, és ahogy eddig olvasom/hallom erre ez a film is bizonyíték.JayB
Tegnap láttam,nagyon jó volt.
Inkább humoros mint sem dráma...
Igazából egy kicsit hosszabb mint kéne,a történet sejthető ha nem is ismered,a lényeg a drogozás és a szex ebből kapsz egy közel 2 órás adagot...
Van benne egy kis félelem és reszketés las vegasban és egy kis getsby beütés is.
Dicaprio egyre jobban játszik,hol van már a titanic??

A zene,a ruhák,az egész képi világ viszont nagyon eltalált,a fejlődésük,ahogy dől a pénz,úgy változnak a jelmezek,frizurák...

nem ez scorsese legjobb filmje az biztos de nézhető és szerezhető!

több mint 10 éve
catattack 3 520
 vimeo.com/82333429
a jelszó "vilmos" érdemes rászánni azt a negyed órát 😊kristof
Mi volt az? Megtalálható máshol? Tegnap törölték.GRAFI
Ez volt:
 www.youtube.com/watch?v=wsE8G85eKSI
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
 vimeo.com/82333429
a jelszó "vilmos" érdemes rászánni azt a negyed órát 😊kristof
Mi volt az? Megtalálható máshol? Tegnap törölték.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Wall Street farkasánál rég vártam jobban filmet, sajnos még várnom kell rá pár napot. DiCaprio és Scorsese nem tud hibázni, és ahogy eddig olvasom/hallom erre ez a film is bizonyíték.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 444 — The Mathematician
2014 Shop Stop 3!!! 😀 XDZoliZoltán
neee, én félek 😀Negritis
oszt mé?😊ZoliZoltán
mer imádom Kevin Smitht és az eddigi kb 6 filmje is sok egyhuzamban 😀Negritis
Most probalunk tuljutni a Keptelen kepregenyen! 😀ZoliZoltán
az nem teljesen vígjáték nekem
Clerks
Dogma
Mallrats
Jay és Némabob visszavág
Clerks 2

nah ha ezek után még egy Clerks 3 bekerül végem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
2014 Shop Stop 3!!! 😀 XDZoliZoltán
neee, én félek 😀Negritis
oszt mé?😊ZoliZoltán
mer imádom Kevin Smitht és az eddigi kb 6 filmje is sok egyhuzamban 😀Negritis
Most probalunk tuljutni a Keptelen kepregenyen! 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tavalyi origós lista sok ismeretlen (számomra legalább is) és izgalmasnak tűnő filmmel
amikről itt nem nagyon olvastam, sztem érdemes szemezgetni belőle ha van valakinek lehetősége letölteni!

 www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/toplista/20121228-legjobb-filmek-2012-skyfall-bosszuallok-a-tetovalt-lany-shame-magic.html
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 vimeo.com/82333429
a jelszó "vilmos" érdemes rászánni azt a negyed órát 😊