Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
most ment az Eden Lake a tv2-n. Na ilyennek kell lennie egy normális horrorfilmnek. Kissé lesújtó a film, de legalább látszik rajta hogy nem Amerikai (és nem csak a jobb kormányos kocsi miatt 😛)

Tegnap megnéztem a tisztességtelen ajánlatot is, na hát az kurvára felbaszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Trans: eltekintve a gagyi ....-től ami eredményezett egy ultragagyi....-t, összességében tetszett. Amit láttam, az - filmügyileg - megmentette a napot. Az alapötlet kiváló. Értékelendő, hogy Rosario Dawson akcióhősNŐ-i karaktere kiválóan felépített, teljesen kézzel fogható és emberi, nem valami transformers-vámpír-szépségkirálynő-karatebalerina. Nő. A tempó pörgős, a színészek nagyon ott vannak (Cassel, McAvoy), a rendezés okés. Betudva a kötelező gaggyert és a Gru2 utáni apatikus hangulatot nálam az új Boyle mozi 10-ből 8-at kap. Ajánlom 😊 .toxique
Nálam a Transz eddig az év filmje magasan, jók az alakítások és szép komplex sztori volt. Nem vártam volna ezt, mert nem vagyok nagy Boyle-fan (a Sunshine és a Gettmilliomos kriminális kategória).Rajna
Igen; mint a legtöbb rendező, Boyle munkássága is kész hullámvasút. Pont ezért nehéz előre szelektálni a mozik közül rendező, forgatókönyvíró, színészek vagy bármi alapján. Az a biztos, hogy ma már nincs igazán konzekvensen megbízható "előszelektálási kritérium". Plusz - ugyebár - a trailerekben összevágott villódzó massza mindig valami újat, frisset, korszakalkotót (vagy - legalábbis - szórakoztatót) ígér a pénzedért cserébe... aztán kapod amit a jegy mellé adnak (úgyis csak a pénztári aktus a lényeg). A Trans nálam is fenn van a "jó filmek" listán. Forgatókönyv alapján talán csak a Mellékhatások volt ennyire jól egyben az idén (bár egyik sem egy Fight Klub 😊 ).
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Trans: eltekintve a gagyi ....-től ami eredményezett egy ultragagyi....-t, összességében tetszett. Amit láttam, az - filmügyileg - megmentette a napot. Az alapötlet kiváló. Értékelendő, hogy Rosario Dawson akcióhősNŐ-i karaktere kiválóan felépített, teljesen kézzel fogható és emberi, nem valami transformers-vámpír-szépségkirálynő-karatebalerina. Nő. A tempó pörgős, a színészek nagyon ott vannak (Cassel, McAvoy), a rendezés okés. Betudva a kötelező gaggyert és a Gru2 utáni apatikus hangulatot nálam az új Boyle mozi 10-ből 8-at kap. Ajánlom 😊 .toxique
Nálam a Transz eddig az év filmje magasan, jók az alakítások és szép komplex sztori volt. Nem vártam volna ezt, mert nem vagyok nagy Boyle-fan (a Sunshine és a Gettmilliomos kriminális kategória).

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The Lone Ranger: amikor olvastam a Yahoo-n, hogy a debütáló 7végén 19m$-t termelt, míg a Gru2 58m$ körül, akkor komolyan megijedtem. Ennyire trutyi Depp új mozija? 250m $-ból csak nem lehet ennyire eladhatatlan valamit összetákolni... vagy igen? Aztán a kritikák még raktak is rá pár lapáttal... okés! De Depp, Carter + Verbinski (Karib tenger kalózai sorozat, A kör) + 250m $. Plusz a Disney és Bruckheimer... 😊 Leadtam az igényeim. Így a "Magányos lovas" magasan az elvárásaim felett teljesített (talán pont ezért), a nyilvánvaló karakter-mutyik ellenére (Tonto, Butch Cavendish, Red Harrington... etc. 😊 ) ez egy tökéletesen Disney-s kalandfilm... a szokásos módon, ámde a jóféléből! Meglepetéseket nem fog okozni, de azért sokat mozizott felnőtt fejjel is élvezhető volt. Tetszett! Csak ajánlani tudom (k.b. 120percet megért az életemből)!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
most h nemrég szó volt róla én is megint megnéztem a Das Boot-ot, (3 és fél órás cut). Tuti szopás volt minden téren harcolni, de ezek a szerencsétlenek tényleg megszívták.

Persze szegény amcsi bombázólegénységek...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
e?sutianap
Nem.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Keresek egy filmet, a címét.
Angol film, 2-3 évvel ezelöttről, egy lepukkant kisvárosban, egy sittes(?) férfi és egy középosztálybeli nő összejön, a nőt veri a férje, a pasi meg igazságot oszt terminátorüzemmódban.
Olvastam róla pár éve, akkor nem volt még elérhető, most hátha, de így cím nélkül nehéz.Sobri Jóska
Nem erre gondolsz?
 en.wikipedia.org/wiki/Outlaw_%282007_film%29Gergőbácsi
Nem. 😊
Amit keresek nem akciófilm, inkább egyfajta dráma 2 erősen különböző emberről, és biztosan nincs benne egy ismert színész/nő sem.
Sose lesz meg. 😊

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom, volt e már téma, de ajánlanám megtekintésre annak, aki még nem látta, A 42-es című filmet. Én alapból szeretem az igaz történetek alapján készült sport-film alkotásokat, és ez is elnyerte a tetszésem.Raider89
Mivel most jelent meg a film, gyanítom túl sokan még nem látták. 😊 Viszont annál többen vártuk.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Keresek egy filmet, a címét.
Angol film, 2-3 évvel ezelöttről, egy lepukkant kisvárosban, egy sittes(?) férfi és egy középosztálybeli nő összejön, a nőt veri a férje, a pasi meg igazságot oszt terminátorüzemmódban.
Olvastam róla pár éve, akkor nem volt még elérhető, most hátha, de így cím nélkül nehéz.Sobri Jóska
Nem erre gondolsz?
 en.wikipedia.org/wiki/Outlaw_%282007_film%29

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
Na, ugrott a nagyszerű ötletünk a második részre:



Azért Carmen is próbálkozott.A másik főszereplő nem a Hulk lánya?laccoo74
Dehogy ugrott, jönnek vendégszerepelni a 2. részbe. 😀
Már látom magam előtt a promót - "Cápahurrikán 2 - ugyanannyi cápa, de mindegyiknek 2 feje van"

A kétfejű cápa filmről már itt is volt szó, csak csodálkoztam, hogy most nem rakták bele ebben a filmbe.

És igen, az a Hulk lánya.iktriad
és a Carmen Elektra az ki?slowmotion


Egykori Béjvacs jány, szinészi képességeit nagyszerűen jellemzi, hogy 4x jelölték Arany Málnára, és 1x meg is kapta.laccoo74
azt tudom, ki Carmen Electra, őt én is meg. csak azt nem tudom, hogy ki Carmen EleKtra.
azért ha dvd-kiadásig eljut a cucc, ott már illik ellenőrizni a tulajdonnevek helyesírását sokszorosítás előtt.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Keresek egy filmet, a címét.
Angol film, 2-3 évvel ezelöttről, egy lepukkant kisvárosban, egy sittes(?) férfi és egy középosztálybeli nő összejön, a nőt veri a férje, a pasi meg igazságot oszt terminátorüzemmódban.
Olvastam róla pár éve, akkor nem volt még elérhető, most hátha, de így cím nélkül nehéz.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
JJ a Bunuel filmjeidet honnan szerezted be?
A sógornőmet érdekelné, a múltkor felkeltetted az érdeklődését.Neki spanyolul is megfelel.laccoo74
Kalózkikötőben szinte fenn van az összes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gru2: nagyon kislányos lánymozi, kifejezetten kislányos kislányok számára. Akik szeretnek a plázában lebzselni. Az elsőhöz képest ultratré: belépett a "húzzunk minden franchise-t ugyanarra a ..... ööö történeti vázra" rendszerbe. A 7.8-as IMdb ratinget nem értem, én a felénél már a kötelet kerestem... Csak saját felelősségre!

Trans: eltekintve a gagyi ....-től ami eredményezett egy ultragagyi....-t, összességében tetszett. Amit láttam, az - filmügyileg - megmentette a napot. Az alapötlet kiváló. Értékelendő, hogy Rosario Dawson akcióhősNŐ-i karaktere kiválóan felépített, teljesen kézzel fogható és emberi, nem valami transformers-vámpír-szépségkirálynő-karatebalerina. Nő. A tempó pörgős, a színészek nagyon ott vannak (Cassel, McAvoy), a rendezés okés. Betudva a kötelező gaggyert és a Gru2 utáni apatikus hangulatot nálam az új Boyle mozi 10-ből 8-at kap. Ajánlom 😊 .
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
JJ a Bunuel filmjeidet honnan szerezted be?
A sógornőmet érdekelné, a múltkor felkeltetted az érdeklődését.Neki spanyolul is megfelel.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, ugrott a nagyszerű ötletünk a második részre:



Azért Carmen is próbálkozott.A másik főszereplő nem a Hulk lánya?laccoo74
Dehogy ugrott, jönnek vendégszerepelni a 2. részbe. 😀
Már látom magam előtt a promót - "Cápahurrikán 2 - ugyanannyi cápa, de mindegyiknek 2 feje van"

A kétfejű cápa filmről már itt is volt szó, csak csodálkoztam, hogy most nem rakták bele ebben a filmbe.

És igen, az a Hulk lánya.iktriad
és a Carmen Elektra az ki?slowmotion


Egykori Béjvacs jány, szinészi képességeit nagyszerűen jellemzi, hogy 4x jelölték Arany Málnára, és 1x meg is kapta.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Killing season (2013 - Travolta&De Niro): még mindig azon gondolkodom, hogy miről szól ez a film. Nagyon sokat akar fogni (megbocsátás önmagunknak/egymásnak, elfogadás, veszteségek feldolgozása, családi ügyek és belső konfliktusok rendezése, izmusok és igazságkeresés), de igazából mégsem szól semmiről. Valójában; bántóan ostobának éreztem a filmet, különösen a végkifejlet körül. Travolta szerb akcentusa itt-ott vicces, itt-ott érthetetlen... ellenben a szakállstílusa állat és - szerintem - még gyúrt is 😊. A Jagert imádjuk! Ettől függetlenül ez - sajnos - egy szokásos mívű ámde alacsony ktgvetésű ál-dráma.
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Nem tudom, volt e már téma, de ajánlanám megtekintésre annak, aki még nem látta, A 42-es című filmet. Én alapból szeretem az igaz történetek alapján készült sport-film alkotásokat, és ez is elnyerte a tetszésem.



Just Win Baby!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
aaszem töbször elolvastm az előzetest de mindig átugrottam rajt, na nekiláttam, egynek jó, de a ZVoort tutti veri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Én jókat olvastam róla... Mondjuk ez nem jelent semmit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
no végre valami kis sziporka, az ötlettelenség tengerin, Vrilj!
sutianap
ez valami mocsokszar film lehet az előzetes alapján 😀

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Már kölcsönözhető!Rataxes
jóvanna, most vettem rá magam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Már kölcsönözhető!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
no végre valami kis sziporka, az ötlettelenség tengerin, Vrilj!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
Na, ugrott a nagyszerű ötletünk a második részre:



Azért Carmen is próbálkozott.A másik főszereplő nem a Hulk lánya?laccoo74
Dehogy ugrott, jönnek vendégszerepelni a 2. részbe. 😀
Már látom magam előtt a promót - "Cápahurrikán 2 - ugyanannyi cápa, de mindegyiknek 2 feje van"

A kétfejű cápa filmről már itt is volt szó, csak csodálkoztam, hogy most nem rakták bele ebben a filmbe.

És igen, az a Hulk lánya.iktriad
és a Carmen Elektra az ki?