Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Only God Forgives (2013): úgy gondolom, hogy Gosling lesz az új Charles Bronson. Ám ez a mozi most nem sikerült úgy, mint anno a Drive.toxique
Szarabb mint a Drive? Hát azért azt nehezen tudom elhinni, elég kevés olyan van .
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Only God Forgives (2013): úgy gondolom, hogy Gosling lesz az új Charles Bronson. Ám ez a mozi most nem sikerült úgy, mint anno a Drive.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
trance-transz
Ekkora egy hulladékot rég láttam grat Janek!
Szerencsére nem moziban de inkább kisszéket faragtam volna ...Janek
Mi akkor a jó? 😊 főleg az idei felhozatalból nem igen emlékszem jobb komoly filmre.

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
azért régen sandler nem volt ilyen szar.

Én márcsak emiatt sem tudok rá sosem haragudni:
 www.youtube.com/watch?v=3I6qHBE_7aM

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagyfiúk 2, Tipikus Adam Sandler film és az emberiségnek igen is szüksége van ilyen filmekre. Baromira elszórakoztatott arra a két órára.JayB
Tipikus élvezhetetlen sz@r. 1000 másik igényesebb vígjáték van, amelyek tényleg jók, hogy megalkották őket, és kellenek az emberiségnek. Ez az ótvar szar szemét nem tartozik közéjük.
Nyugi, ez nem ellened szól, de számomra ez minősíthetetlen sz@r volt. Sajna az ilyen szarra van ma igény...

Jah, pontozom is: 10-ből sima 1-es.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Mostanában hullanak az olasz karakterszínészek, mintha valami végső leszámolás lenne a Tattaglia családban.Sobri Jóska
biztos sergio leone casting van

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én csak azt nem értem, hogy tudsz nekiállni részegen egy ilyen filmnek? Még a Macska-jaj-t elhiszem, de ez? 😀Shawn84
Minden filmnek részegen állok neki 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
trance-transz
Ekkora egy hulladékot rég láttam grat Janek!
Szerencsére nem moziban de inkább kisszéket faragtam volna ...Janek
Pedig mindenhol istenítik a filmet... Nálam az volt a baj vele hogy már akkor be voltam baszva amikor elkezdtem nézni, így értelemszerűen elveszítettem a fonalat a vége felé. De a hangulata így is megfogott.Rataxes
Én csak azt nem értem, hogy tudsz nekiállni részegen egy ilyen filmnek? Még a Macska-jaj-t elhiszem, de ez? 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
trance-transz
Ekkora egy hulladékot rég láttam grat Janek!
Szerencsére nem moziban de inkább kisszéket faragtam volna ...Janek
Pedig mindenhol istenítik a filmet... Nálam az volt a baj vele hogy már akkor be voltam baszva amikor elkezdtem nézni, így értelemszerűen elveszítettem a fonalat a vége felé. De a hangulata így is megfogott.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Keresve se tudtam volna ekkora hulladékokat összeválogatni.catattack
Egy "Warm Bodies" + Heat (női szervek?) kombó azért bepróbálkozna a keresetlen hulladékok kategória fődíjára. Ez a különleges elegy... nos, ha 2 számjegyű az IQ-d, akkor 2 perces etapokban garantáltan letéped az arcodról a hámrétegeket 😕 (pörgess! pörgess az életedért!).
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
trance-transz
Ekkora egy hulladékot rég láttam grat Janek!
Szerencsére nem moziban de inkább kisszéket faragtam volna ...

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Nagyfiúk 2, Tipikus Adam Sandler film és az emberiségnek igen is szüksége van ilyen filmekre. Baromira elszórakoztatott arra a két órára.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Én is épp most lestem meg a G.I. Joe 2-t.
Egy hét alatt sikerült, 20 perces etapokban, de ekkora silány fost is rég láttam.
Az első rész azért nem volt olyan tré, de ez...
Szerintem Tatum is azért nyíratta ki magát az elején, hogy ne kelljen sokat fáradnia ezzel a rakás szarral. 😀
Egyébként manapság valahogy Willis is baromira eltalálja, hogy mihez nem szabadna a nevét adnia.. 😀Stez
bizony, én pár napja álltam neki, de háromszor aludtam bele egyhuzamban 😀 mondjuk a tank király volt a végén.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Mostanában hullanak az olasz karakterszínészek, mintha valami végső leszámolás lenne a Tattaglia családban.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Dennis Farina. 😕

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is épp most lestem meg a G.I. Joe 2-t.
Egy hét alatt sikerült, 20 perces etapokban, de ekkora silány fost is rég láttam.
Az első rész azért nem volt olyan tré, de ez...
Szerintem Tatum is azért nyíratta ki magát az elején, hogy ne kelljen sokat fáradnia ezzel a rakás szarral. 😀
Egyébként manapság valahogy Willis is baromira eltalálja, hogy mihez nem szabadna a nevét adnia.. 😀

több mint 10 éve
catattack 3 520
A mai napi termésem:
- Mama
Ijesztgetős horror kategória, kör, átok egyveleg, nulla újdonság nulla sztori
- Savages
Erőt kellett vennem magamon, hogy az első 10 percben ne kapcsoljam ki! 😀
Akkora fos a sztori, hogy kínomba már röhögtem rajta... Del Toronak van egy két jelenete, ami jó. Travolta is elment benne...
- G.I. Joe: Retaliation
Az elsőt nem láttam, de nem is fogom megnézni. A sztori a változatosság kedvéért egy nulla. Ilyen sivár forgatókönyvet összehozni már művészet!

Keresve se tudtam volna ekkora hulladékokat összeválogatni.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tegnap láttam a Búcsúkoncertet
Hihetetlen jó film persze aki az akciót szereti az ne nézzem meg.
Akit érdekel az emberi kapcsolatok,érzelmek,lemondások,szenvedélyek és valamennyire is nyitott a zene felé az feltétlen.
a 4 tag nagyon el van találva az érzelmek jól ki vannak bontva de nem annyira,hogy ne kelljen neked is egy kicsit megdolgozni a lelked.

Ajánlott nagyon

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Pacific Rimről shawnka előtt másfél órával jöttem ki tegnap, véleményem hasonló 😀
Agykikapcsolós látványpopcorn, nem kell nagy sztorira számítani, és nem csalódik az ember, ennyi, csak élvezd a showt. Elején meglepődtem mondjuk h egy perc alatt lezavarták a felvezetést, de nem volt gáz szerintem.
Előtte a Szellemzsarukat néztem meg 4-től úgy, hogy semmit nem tudtam róla, csak havarom nagyon akarta, és akkor már toltunk egy duplamozit, de egész jó volt, pozitívan csalódtam, nevetgéltem is rajta, szóval tetszett.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
catattack 3 520
SOS!!
Mi a címe annak a drogos filmnek, amelyikben a srác keresi a bátyja gyilkosát?
Buliznak benne mindig és összejön a bátyja csajával.catattack
Hagyjad! Sorted!

OFF:
Ezért kerestem:
több mint 10 éve
catattack 3 520
SOS!!
Mi a címe annak a drogos filmnek, amelyikben a srác keresi a bátyja gyilkosát?
Buliznak benne mindig és összejön a bátyja csajával.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Most jutottam el a Furious 6-ig, a végéért megérte végig nézni, nagyot lestem, és végre beépítve a Tokyo drift is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Most jöttem ki a Pacific Rimről.

Köszönöm, hogy újra 4 éves lehettem.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kibaszott jó kis film, múltkor néztem meg 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER