Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.Shawn84
Van egy - viszonylag - normálisan felépített, "dark" Batman karakter és egy sikeres trilógia, ami még a szkeptikusokat is meggyőzte arról, hogy egy superhero filmet igen is meg lehet normálisan csinálni. De Hollywood ezt nem engedheti! El kell kúrni... a lehető legszigorúbb módon.
Engem nem Affleck személye aggaszt elsősorban, hanem a koncepció...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
A Lotus Forma1-es csapat szerint Raikönnen jobb Batman lenne.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Szeptember végére egy krimis dráma Hugh Jackmantől:
süti
jónak tűnik, csak nehogy megint a kedves kollega vagy legjobb barát a rosszfiú "fordulatot" süssék el benne
a végén....
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Pain&Gain. Michael Bay bebizonyította, hogy képes olyan filmet készíteni, ami kevésbé teátrális módon, eltúlzott effektek nélkül mesél el egy valóságszagú eseményt (nem a valóságtartamot firtatom, hanem a tálalást). Ez a mozi nem úszik a nyálban. A sok felejthető, kaptafamozi után ez nagyon meglepett. Főleg az, hogy nem éppen drámai kvalitású emberkékkel forgatott egy... szatírikus drámát (ráfogjuk)? A forgatókönyv nagyon jól bánik a karakterekkel amire a rendezés csak ráerősít... szóval, ez a Michael Bay film csupa meglepetés volt - lehet azért fogott meg, mert nem igazán Bay-stílusú (teljesen másat vártam). Nálam 10/7. Két órát megér az életünkből.
Biztos, hogy ez egy Michael Bay film?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szeptember végére egy krimis dráma Hugh Jackmantől:
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vrijbloed
megnéztem anno mikor sobri ajánlotta és utána erre bukkantam rá! nem ez a téma , de doku és elég ütős! fiatalkorúak börtöne még rendszerváltás előtt..

Bebukottak :  www.youtube.com/watch?v=J4PSioh4EScyooker
Igen, ezt már láttam egy jó éve szerintem, és ez is nagyon elgondolkodtató...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Vrijbloed
megnéztem anno mikor sobri ajánlotta és utána erre bukkantam rá! nem ez a téma , de doku és elég ütős! fiatalkorúak börtöne még rendszerváltás előtt..

Bebukottak :
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
számomra nem volt kiemelkedő alkotás a pain & gain. nem izgultam, nem nevettem (egyszer kétszer megmosolyogtam egy egy szituációt), de nem is untam (valószínűleg megnézem még) - úgyhogy osztályzatként én a maximális 5-ből én 3 csillagot adnék rá. ellenben a film zenéi nagyon jók (pl. coolio - gangsta paradise, stb)
a film eleji rövid zene pedig óriási. 2 napja hallgatom. "my name is daniel lugo and i believe in fitness"

Ventura
Nekem rohadtul bejött. A végét kicsit túl húzták, és ott már kevesebb volt a poén is de egyébként szétröhögtem.Shawn84
Szerintem is nagyon ott van. Elég egyedi módon visz vászonra egy egyébként borzalmas történetet. Hihetetlenül abszurd, Bay is érezte hogy nem elég a film elején elsütni hogy this is a true story,a grillezős jelenetnél hajlamos lenne az ember erről megfeledkezni. Az is tetszett hogy nem akar a film óriási bölcsességet levonni a dologból. "Az egyetlen dololg amiben nem találták őket bűnösnek az az egyetlen dolog volt amiben a leginkább bűnösek, hogy idióta, hülye faszok voltak"

 index.hu/bulvar/florida03022/
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


ez mi ez lesz? annyit tudni, hogy Bad Roboték csinálják...shawnka
 www.vulture.com/2013/08/jj-abramss-mystery-trailer-is-for-a-book.html


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
tegnap megnéztem a Hasadást...gyorsan le is töröltem. bár a filmre nem mondanám h rossz volt. az első kb egy óra kifejezetten tetszett. DE ami utána volt... ilyen undorító dolgokhoz még az én gyomrom is kevés. ettől függetlenül, lehet hogy ilyesmi reakciók lennének bezárva egy földalatti bunkerbe. elég durván bemutatták a saját elképzeléseiket a készítők.

azt sajnálom a filmből, hogy ami igazán érdekelt volna a történetben, az ki sem derült.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
számomra nem volt kiemelkedő alkotás a pain & gain. nem izgultam, nem nevettem (egyszer kétszer megmosolyogtam egy egy szituációt), de nem is untam (valószínűleg megnézem még) - úgyhogy osztályzatként én a maximális 5-ből én 3 csillagot adnék rá. ellenben a film zenéi nagyon jók (pl. coolio - gangsta paradise, stb)
a film eleji rövid zene pedig óriási. 2 napja hallgatom. "my name is daniel lugo and i believe in fitness"Ventura
Gangsta's Paradise... pont múltkor hallottam, aztán elgondolkodtam, hogy de régen is volt '95...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
számomra nem volt kiemelkedő alkotás a pain & gain. nem izgultam, nem nevettem (egyszer kétszer megmosolyogtam egy egy szituációt), de nem is untam (valószínűleg megnézem még) - úgyhogy osztályzatként én a maximális 5-ből én 3 csillagot adnék rá. ellenben a film zenéi nagyon jók (pl. coolio - gangsta paradise, stb)
a film eleji rövid zene pedig óriási. 2 napja hallgatom. "my name is daniel lugo and i believe in fitness"

Ventura
Nekem rohadtul bejött. A végét kicsit túl húzták, és ott már kevesebb volt a poén is de egyébként szétröhögtem.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
számomra nem volt kiemelkedő alkotás a pain & gain. nem izgultam, nem nevettem (egyszer kétszer megmosolyogtam egy egy szituációt), de nem is untam (valószínűleg megnézem még) - úgyhogy osztályzatként én a maximális 5-ből én 3 csillagot adnék rá. ellenben a film zenéi nagyon jók (pl. coolio - gangsta paradise, stb)
a film eleji rövid zene pedig óriási. 2 napja hallgatom. "my name is daniel lugo and i believe in fitness"


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A soundtrack album pedig külön 10 pont.
JayB

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Most jutottam el az Into the Wild-ig a filmes bakancslistámon. Miért vártam vele ennyit? Csodálatos film, olyasmi ami nem csak abban a két órában köti le az az agyadat hanem utána napokig ott motoszkál a fejben. Emile Hirsch pedig parádés színész, kár hogy sok gyenge filmben játszik. A soundtrack album pedig külön 10 pont.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek


ez mi ez lesz? annyit tudni, hogy Bad Roboték csinálják...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 928
nem mondtam h parades szineszi telesitmeny.a filmre irtam h jo!😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
K.S. mindenhol jó de ott semmi extrat nem játszott.
Nálam az a közönséges bűnözők ahol parádés

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 928
haaat ha kevin spacey akkor david gayle elete.Leirasod alapjan tetszeni fog.erdekes tema.jo sztori.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
John Doe pedig a legokosabb őrült .
Évente megnézem és mindig felfedezek benne valamit ami új vagy újnak tűnik.
Amúgy beugrott,hogy Cage jó volt még a veszett a világban is,bár azt nem sokan ismerik szerintem.Janek
Kevin Spaceynek ez a csúcsalakítása az amerikai szépség mellett. 😀 😀 Zseniális, a hideg futkos mindig a hátamon tőle. 😀

Kb én is, mindig ad valami pluszt. 😀

Bizony-bizony. Bírom Lynch filmjeit, a veszett a világ még szerintem az ismertebb filmjei közé tartozik, és könnyebben fogyasztható, mint a többi műve. 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
John Doe pedig a legokosabb őrült .
Évente megnézem és mindig felfedezek benne valamit ami új vagy újnak tűnik.
Amúgy beugrott,hogy Cage jó volt még a veszett a világban is,bár azt nem sokan ismerik szerintem.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Újra megnéztem a N.Cage főszereplésével(egyetlen normális alakítása) a Las Vegas végállomás című filmet.
Nyomasztó végig a film hisz két lecsúszott ember küzdelmét látjuk illetve azt,hogy a társadalom is ahol tud beléjük rúg ,nincs segítő kéz és ezzel tisztában is vannak.
Egymásnak sem tudnak segíteni bármennyire is szeretik egymást.

Egy igazán jó film arról mire képes az ember a drogok hatására illetve a drog mire képes.Janek
Nagyon szeretem ezt a filmet. 😀 Mindig is szerettem az ilyen nyomasztó, elég reménytelen filmeket. 😀 :/

Holnap lehet megnézem én is. 😀Vrijbloed
Én szinte csak az ilyeneket szeretem/értékelem igazán.
Illetve ez marad meg bennem legjobban évekre.

sok olyan film van amit ha megnézel akkor nem vidáman ugrasz ki a fotelból nekem mégis kedvencek.

Lehet én vagyok a fura?
😊

Ajánlom még (bár akkor tuti láttad) a rekviemet isJanek
Ha fura is vagy, tudd, nem vagy ezzel egyedül. 😀 😀 Rám mindig furán néznek emiatt. 😀

Nemcsak filmekben, hanem könyvekben is szeretem azt, amikor nincs happy end a végén, vagy nem mentik meg a főhőst, stb. Igen, lehet én is ezért, mert ez hagy nyomot bennem, ez késztet mélyebb elgondolásra, elmélkedésre, stb.

Láttam, persze, hogy. 😀

Pl az egyik kedvenc filmem a Hetedik. 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
Újra megnéztem a N.Cage főszereplésével(egyetlen normális alakítása) a Las Vegas végállomás című filmet.
Nyomasztó végig a film hisz két lecsúszott ember küzdelmét látjuk illetve azt,hogy a társadalom is ahol tud beléjük rúg ,nincs segítő kéz és ezzel tisztában is vannak.
Egymásnak sem tudnak segíteni bármennyire is szeretik egymást.

Egy igazán jó film arról mire képes az ember a drogok hatására illetve a drog mire képes.Janek
Nagyon szeretem ezt a filmet. 😀 Mindig is szerettem az ilyen nyomasztó, elég reménytelen filmeket. 😀 :/

Holnap lehet megnézem én is. 😀Vrijbloed
Én szinte csak az ilyeneket szeretem/értékelem igazán.
Illetve ez marad meg bennem legjobban évekre.

sok olyan film van amit ha megnézel akkor nem vidáman ugrasz ki a fotelból nekem mégis kedvencek.

Lehet én vagyok a fura?
😊

Ajánlom még (bár akkor tuti láttad) a rekviemet is