Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
dunán kabosgyula, iszonyat nagy színész

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
szerintem borzalmas, a soundtrack meg egyenesen a korszak meggyalázása
jjncaa
Igazából erre a trackre gondoltam ami vissza-vissza köszön különböző verziókban az egész filmben, meg valahogy nekem nagyon passzol ehhez a fényűző idilli feelinghez, ami megfogott a filmben 😊
De vsz. ez is igen jól sikerült:

Gondolom Neked főként az ilyen rappes meg elektronikus betétek voltak ellenszenvesek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Meg ne nézzétek az Elysiumot, ha kedves az ízlésetek!berger90
Rég késő. De ennyire azért nem szar, csak közepes film. A várakozásokhoz képest gyenge.Shawn84
Percről-percre kiszámítható volt. Ha már egyszer beülök egy ilyen típusúra, szórakoztasson. Tipikus lóvéfilm, csak éppen az élvezeti faktort felejtették ki belőle.berger90
Szórakoztató azért, csak az az érzésem, hogy kiherélték a filmet nagyon. Blomkamp tuti nem ilyennek akarta, csak a stúdió pofázott bele. Egy rendezői verziót kéne megnézni ahol nem szaroznak a korhatárral.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Meg ne nézzétek az Elysiumot, ha kedves az ízlésetek!berger90
Rég késő. De ennyire azért nem szar, csak közepes film. A várakozásokhoz képest gyenge.Shawn84
Percről-percre kiszámítható volt. Ha már egyszer beülök egy ilyen típusúra, szórakoztasson. Tipikus lóvéfilm, csak éppen az élvezeti faktort felejtették ki belőle.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Meg ne nézzétek az Elysiumot, ha kedves az ízlésetek!berger90
Rég késő. De ennyire azért nem szar, csak közepes film. A várakozásokhoz képest gyenge.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Meg ne nézzétek az Elysiumot, ha kedves az ízlésetek!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Ha már remake-ek meg feldolgozások, Gatsby-t nézze akit nem zavar a "romantika", nagyon hangulatos cucc igen jó zenékkel... Tőlem ötöst kapott!Rataxes
szerintem borzalmas, a soundtrack meg egyenesen a korszak meggyalázása

a pain&gain-t viszont tudom ajánlani, nagyon alacsonyan tartottam az elvárásaimat, de különösen kellemes meglepetés volt, és egyben fájó görbe tükör


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
DC megfogja alkotni a magas kis Avengers kompaniajat. Nolan féle Batman jó, de nehezen képbebozható így muszáj volt valami mást kitalálni.
DC-nél eddig azért elég fejetlenség volt a filmjeikkel itt az idő hogy összefogják mint a Marvel.
Aflecket nem értem amúgy mért utálják ennyire kurvajó színész volt szerintem jó lesz.
A kérdés az, hogy mennyire tudnak új történetet kitalálni Batman es Superman köré.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fél óra múlva Éretlenek a Dunán, nájsz 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ha már remake-ek meg feldolgozások, Gatsby-t nézze akit nem zavar a "romantika", nagyon hangulatos cucc igen jó zenékkel... Tőlem ötöst kapott!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem is a végkimenetel a lényeg, mert az döntetlen lesz.
Hanem az a rengeteg kaland és izgalom, míg odáig eljut a néző. 😉
Amúgyis, ha pl. Superman rossz erők hálójába kerül, ki állítsa meg, és hozza vissza a jó oldalra?
A Macskanő? Vagy a Villám?
A DC-nél ez a 2 markáns karakter van, Superman és Batman.
Vagy igazolják le John McClane-t? 😊

Valaki írta, hogy a Nolan-trilógia után minek eröltetni Batman-t, az kerek, egész.
Hollywood nem műalkot, hanem pénztgyárt.
Egy komplett kerek egész filmet is újraforgat, ha az sikeres volt (lásd Totall Recall, A postás mindig kétszer csenget, Szökés, True Grit, 12 dühös ember, etc.) új szereplőkkel, új bevételek reményében.
Kutyát nem érdekli a művészeti kompozíció vagy az örökkévalóság.
A birkát lenyírják, újranő, lenyírják, újranő, lenyírják, bele a végtelenbe és tovább.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Egyáltalán mit fog csinálni batman superman ellen?
dobálni fog rá hálót?Janek
süti
Na ha ezzel a szar kővel jönnek, az egész egysíkú előre kitalálható felesleges pénzkidobás lesz. Márpedig sok újat nem nagyon lehet ellene kitalálni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
daredevil = batman? hmmm...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
igen

ez az egy segít.
nézzük fordítva kő nélkül

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyáltalán mit fog csinálni batman superman ellen?
dobálni fog rá hálót?Janek
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Egyáltalán mit fog csinálni batman superman ellen?
dobálni fog rá hálót?Janek
Te kevered a pókemberrel 😀Toca
hát nem ,de ketten sem sok eséllyel tudnának mit kezdeni vele...

Nem is értem ,hogy lehet egy igazi superhero ellen egy tornász gazdagsrác

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
Egyáltalán mit fog csinálni batman superman ellen?
dobálni fog rá hálót?Janek
Te kevered a pókemberrel 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Egyáltalán mit fog csinálni batman superman ellen?
dobálni fog rá hálót?

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Viszont ez nem jelenti azt, hogy maga a Batman jelenség ne kerülhetne vászonra egy másik elgondolásban. Affleck denevérembere teljesen más lesz, mint akár Bale-é, akár Keatoné, akár Clooney-é. Kilmert nem is említem inkább. Nekem nagyon tetszik, hogy bondosítják az embert. Erre pont azért van szükség, mert a DC-WB kooperáció is meg akarja csinálni a maga kis univerzumát, viszont a Nolan által vászonra vetett világ ebbe nem fér bele. Viszont az össznépi filmes DC dzsembori meg nem létezhet Batman karaktere nélkül, ezért is elengedhetetlen a változás. A választás meg kitűnő, mert a picit idősebb, megfáradt, cinikus, de azért még bőven formában lévő Batként simán zseniális lesz Ben. Nézzétek csak meg az Arkham játékokat.shawnka
Az Arkham játékok világa kifejezetten kemény és dark-os, így a vásznon nem mernék erre a vonalra mérget venni a karikák és a kötelező gagyi miatt (példának ott a sok elszúrt videójáték adaptáció).
Nem igazán vagyok oda én sem a képregényadaptációkért, de a képregényekért voltam - így tudom, hogy nagyon sok korszaka volt pl. a Batman franchise-nak is (a készítők személyétől függően). Csak arra gondoltam, hogy végre volt egy olyan franchise, amit levettek egy picit a futószalagról és elkezdtek vele valami újat (normális párbeszédek, karakterfejlődés, egy fokkal konzekvensebb történet, gondolatok... ilyesmi). Amit nem csak a szuperkockák vagy az... "erre fogékonyak" tudnak élvezni, hanem a kevésbé kockák vagy a kikockultak is. Egyébként; igazad lehet ebben a Nolan-szelidítésben, mert az Acélember kifejezetten minőségi visszalépés volt a Batman trilógiához képest és ha igazad lesz, akkor az egész visszatompul majd a Joel Schummacher-féle mélységekbe... kár lesz érte.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Fassbender lett volna a legjobb megoldás,mindegy így is meg fogom nézni.Kenny
Fassbender Assassin's Creedezik
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Fassbender lett volna a legjobb megoldás,mindegy így is meg fogom nézni.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.Shawn84
pedig az egyik legjobb DC képregényen alapszik.shawnka
Nem olvasok képregényeket, így ezeket sem ismerem, de Toxique véleményéhez csatlakoznék. Volt egy jó Batman trilógia, amit én nagyon szeretek, és azok után egy ilyen új szereplős Supermanes keverés elég rosszul hangzik. Persze megnézzük ha elkészül, és lehet, hogy majd tetszik is, de egyelőre nekem ez még inkább csak vicces koncepció. Affleck neve azért garancia a minőségre, de jobb szeretném ha Nolan jobban belefolyna ebbe a filmbe mint az Acélemberbe.Shawn84
Azért kezeljétek a helyén a Nolan-féle trilógiát. Batman egy eladható brand, de az a sorozat le lett zárva. Annyira szájbarágva, hogy ilyet azért kevés film enged meg magának. Pont az lett volna a legrosszabb döntés, ha mindenképpen Bale Wayne karakterét akarnák továbbvinni. Annak vége.

Viszont ez nem jelenti azt, hogy maga a Batman jelenség ne kerülhetne vászonra egy másik elgondolásban. Affleck denevérembere teljesen más lesz, mint akár Bale-é, akár Keatoné, akár Clooney-é. Kilmert nem is említem inkább. Nekem nagyon tetszik, hogy bondosítják az embert. Erre pont azért van szükség, mert a DC-WB kooperáció is meg akarja csinálni a maga kis univerzumát, viszont a Nolan által vászonra vetett világ ebbe nem fér bele. Viszont az össznépi filmes DC dzsembori meg nem létezhet Batman karaktere nélkül, ezért is elengedhetetlen a változás. A választás meg kitűnő, mert a picit idősebb, megfáradt, cinikus, de azért még bőven formában lévő Batként simán zseniális lesz Ben. Nézzétek csak meg az Arkham játékokat.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.Shawn84
pedig az egyik legjobb DC képregényen alapszik.shawnka
Nem olvasok képregényeket, így ezeket sem ismerem, de Toxique véleményéhez csatlakoznék. Volt egy jó Batman trilógia, amit én nagyon szeretek, és azok után egy ilyen új szereplős Supermanes keverés elég rosszul hangzik. Persze megnézzük ha elkészül, és lehet, hogy majd tetszik is, de egyelőre nekem ez még inkább csak vicces koncepció. Affleck neve azért garancia a minőségre, de jobb szeretném ha Nolan jobban belefolyna ebbe a filmbe mint az Acélemberbe.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.Shawn84
pedig az egyik legjobb DC képregényen alapszik.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Affleck lesz Batman a Batman vs Supermanben...

sírás vagy nevetés?
együtt mindkettő?Kenny
Magától a film ötletétől sírni kell.Shawn84
Van egy - viszonylag - normálisan felépített, "dark" Batman karakter és egy sikeres trilógia, ami még a szkeptikusokat is meggyőzte arról, hogy egy superhero filmet igen is meg lehet normálisan csinálni. De Hollywood ezt nem engedheti! El kell kúrni... a lehető legszigorúbb módon.
Engem nem Affleck személye aggaszt elsősorban, hanem a koncepció...toxique
ugyanúgy elkezdtem tartani ettől a filmtől mint a Disney Star Wars-októl.