Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
The Purge - A fejem fogtam... hol a nevetéstől, hol a szenvedéstől...catattack
pedig az ötlet nagyon jó....annyi féle képpen lehetett volna jó filmet csinálni belőle,hogy most sem értem miért nem próbálták meg..
több mint 10 éve
catattack 3 520
The Purge - A fejem fogtam... hol a nevetéstől, hol a szenvedéstől...
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Gravitáció nekem hatalmas csalódás volt. Csak egy átlagos, jobb film szvsz. Oké, a látvány beteg, az ötlet nagyon jó, de a karakterek egy mesefilmben színvonalasabbak, és fele ennyire kiszámíthatók.
| És ha nincs oxigén, akkor mi a francért kell beszélgetni? Ráadásul ilyen tipikus hollywoodi téma jön elő, hogy érezzünk már együtt. Hát nekem nem nagyon ment... |

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
megnéztem az After earth-t. elég sok kritikát kapott, de szerintem egyszer bőven nézhető. 10/6

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A magányos lovas.
Sose voltam úgy filmmel, hogy nem tudtam hova tenni. Most eljött ez a pillanat is.
Nagyon bejött 😀 mégis olyan fura érzések kavarognak bennem 😀JC6
Nekem is tetszett. Nem mondom, hogy üűberelhetetlen, de én szeretem a hasonló kalandfilmeket. Egy 10/7-et ér nálam. Az egyszer biztos, hogy elég bolond film.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Na nem volt mozi helyette itthon megnéztük a Leon a profit ki tudja hányszor is láttam.
Világörökség része nálam

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Gravitáció tényleg jó?Janek
Ismerősöm megnézte, de nem úgy jött haza, hogy elájult volna, ha nem kérdezek rá, szerintem nem is mesél róla. Így is csak annyit mondott, hogy megnézni meglehet, de nem érti mi az őrület körülötte.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A magányos lovas.
Sose voltam úgy filmmel, hogy nem tudtam hova tenni. Most eljött ez a pillanat is.
Nagyon bejött 😀 mégis olyan fura érzések kavarognak bennem 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ha jól láttam az ajánlót akkor 16.05-kor RTL-en Menekülés a győzelemben, Stallonéval, Pelével... Helyszín: Hidegkuti-stadion 😊eaglesmcnabb
" A film több mint egy tucat nemzetközileg is jegyzett focistát vonultatott fel. Pelén túl két további világbajnok jött Budapestre forgatni. Az angol Bobby Moore (1966-kapitány) és az argentin Osvaldo Ardiles (1978) is szerepelt a filmben. A filmbeli két csapat a valóságban is két csapat játékosaiból merített. A németeket nagyrészt az MTK-VM akkori labdarúgói adták. Így lett szereplője a mozinak a jelenlegi magyar szövetségi kapitány Egervári Sándor is, aki azóta többször mesélte el, hogy csak hosszas noszogatásra merte keményen megrúgni Pelét. " ittforgott.blog.hu/2013/04/02/ket_felidonyi_hollywood_az_mtk-palyan

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha jól láttam az ajánlót akkor 16.05-kor RTL-en Menekülés a győzelemben, Stallonéval, Pelével... Helyszín: Hidegkuti-stadion 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
nagyon tetszik, mikor Shakespeare műveket állítanak modern környezetbe úgy, hogy az eredeti nyelvezetét egy az egyben meghagyják, a Coriolanus után tudom ajánlani ezt a filmet is:


(Sok hűhó semmiért)

az Avengerst is jegyző Joss Whedon rendezte 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Gravitáció tényleg jó?Janek
jaja, nálam eddig év filmélménye 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Gravitáció tényleg jó?

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Before Midnight: Zseniális! Tökéletes záródarabja a trilógiának, Delpy és Hawke még mindig egészen elképesztő együtt és nagyon működtek a hosszú snittek ebben a részben is. Amitől előzetesen féltem, hogy a félig-meddig beleerőltetett görög szereplők nagyon ki fognak lógni, az sem jött be, pont meg volt a helyük ott a film közepén szerintem.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
The Pursuit of Happyness (2006): megkönnyeztem a végére, pedig nem szokásom. zseniális, will smith talán legjobbja.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valakinek sikerült megfejteni a Transz-t? Kérem segítsen! A közepén elkezdtem hihetetlenül kíváncsi lenni, hogy most hogy is lesz ez, erre a vége egy nagy katyvasz, vagy csak egyszerűen becsapás, hogy valahogy vége is legyen már a mozinak...Geeri
Nekem van 2-3 elméletem ami szerintem stimmel, de még újra kell néznem sztem.Rajna
A befejezést elhibázottnak tartottam. Nem éreztem szükségét plusz magyarázatra. Semmit nem tett hozzá a filmélményhez, inkább csak elvett belőle. Nem nagyon volt mit, mert szerintem erősen túlgondolták és túlcsavarták a sztorit. Jó volt az alapötlet, de a megvalósításon elvérzett.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Megnéztem a World WarZ-t! Kibaszottul tetszett. Rögtön beindult a sztori. Anno nagyon sokat játszottam survival horror játékkal, tisztára az a feeling.... A gyógyszer gyár atmoszférája különösen tetszett!catattack
Én baromi nagyot csalódtam benne. Egy max közepes film szerintem. Az elejét leszámítva nem tudtam rajta izgulni.Shawn84

screen junkies rules! everytime! 😀toxique
Peter Parker was just an attractive, intelligent, likable, athletic, well-dressed, teenage...loser!

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
1x se szabad megnézni az a titka

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Valakinek sikerült megfejteni a Transz-t? Kérem segítsen! A közepén elkezdtem hihetetlenül kíváncsi lenni, hogy most hogy is lesz ez, erre a vége egy nagy katyvasz, vagy csak egyszerűen becsapás, hogy valahogy vége is legyen már a mozinak...Geeri
Nekem van 2-3 elméletem ami szerintem stimmel, de még újra kell néznem sztem.Rajna
Nekem is van pár, de akárhogy csavarom a dolgot mindig logikai buktató a vége. 😀

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valakinek sikerült megfejteni a Transz-t? Kérem segítsen! A közepén elkezdtem hihetetlenül kíváncsi lenni, hogy most hogy is lesz ez, erre a vége egy nagy katyvasz, vagy csak egyszerűen becsapás, hogy valahogy vége is legyen már a mozinak...Geeri
Nekem van 2-3 elméletem ami szerintem stimmel, de még újra kell néznem sztem.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Valakinek sikerült megfejteni a Transz-t? Kérem segítsen! A közepén elkezdtem hihetetlenül kíváncsi lenni, hogy most hogy is lesz ez, erre a vége egy nagy katyvasz, vagy csak egyszerűen becsapás, hogy valahogy vége is legyen már a mozinak...

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
húhú, gyerekek, mindenki az IMAX-be! Gravity valami brutális filmélmény volt... és nem csak azért mert kb olyan látványvilága van, mint az Avatarnak, hanem kb végig a székhez ragad, annyira feszült és pörgős. 9,5/10.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Megnéztem a World WarZ-t! Kibaszottul tetszett. Rögtön beindult a sztori. Anno nagyon sokat játszottam survival horror játékkal, tisztára az a feeling.... A gyógyszer gyár atmoszférája különösen tetszett!catattack
Én baromi nagyot csalódtam benne. Egy max közepes film szerintem. Az elejét leszámítva nem tudtam rajta izgulni.Shawn84

screen junkies rules! everytime! 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
A kényszerleszálllás sem a jobbak közé való...az első félóra még elég fasza, az uvccsó 20 is elmegy a maga orbitális kliséjével, de h közben minek kellett több mint egy órát nézni a büdös nagy semmit azt nem értem. Jobbat vártam, max egyszer nézős...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Megnéztem a World WarZ-t! Kibaszottul tetszett. Rögtön beindult a sztori. Anno nagyon sokat játszottam survival horror játékkal, tisztára az a feeling.... A gyógyszer gyár atmoszférája különösen tetszett!catattack
Én baromi nagyot csalódtam benne. Egy max közepes film szerintem. Az elejét leszámítva nem tudtam rajta izgulni.Shawn84
az eleje még "érdekes" volt....ugy a felétől viszont átcsapott valami paródia szerű dologba...mi konkrétan szarrá röhögtük magunkat rajtathebeke
Én kb. minden horror filmmel így vagyok, de ennél én is ezt éreztem amit írtok. Feléig megvolt a tempó aztán kipukkadt a sztorival együtt. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !