Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A coeur ouvert: Binoche ide vagy oda, ez egy olasz tévésorozat-szagú amerikai wtf lett, pedig francia romantikát ígért... de ilyen a szerelem :-P . Nem csodálom, hogy lehúzták.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú, de régen kerestem már ezt a filmet.Zéró cselekmény, de nagyon tuti!

 www.youtube.com/watch?v=LS_bpZYijU0&list=PL1033DCF61BF4C456
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Nem meglepetés, meg szerintem pár havonta be is írják ide többen is, de FEM3-on Amerikai Szépség.
Zseniális.Stez
Egy másfél órát azért még várhattál volna a hsz.-szel 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem meglepetés, meg szerintem pár havonta be is írják ide többen is, de FEM3-on Amerikai Szépség.
Zseniális.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
JC, eljutottam addig, hogy megnézzem a Prisonerst. mit mondjak? nem csalódtam (Y) nagyon bejött. köszi a tippet

| végén a radiohead + pont | dugo1993
köszi a visszajelzést, majd még szétnézek, ha lesz időm 😊
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
JC, eljutottam addig, hogy megnézzem a Prisonerst. mit mondjak? nem csalódtam (Y) nagyon bejött. köszi a tippet

| végén a radiohead + pont |

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Percy Jackson: Animációk rendben, színészi alakítások rendben, történet is okés, bár az a bronz kutya nem tudom, hogy illett bele a görög mondavilágba, de üsse kő elfogadható. 😊
A vége alapján folytatás várható. 7/10

This is the end: Végignéztem, de azóta is bánom, hogy megtettem. Erőltetett, gyenge poénok, amelyek némelyike elég morbid (bár lehet én nem értékelem csak). Történet az elég egysíkú, bár nyilván nem ez volt a lényege, de | a zombi, sátán stb. egyben egy apokalipszishez nekem sok volt 😀 | .
Szerencsétlen színészek jobb szerepeket is elfogadhattak volna, mellékszereplők Emma Watson, Tatum rendben voltak.Beki
Mivel ők a valóságban is ekkora nagy haverok, így nem volt nekik nagy meló leforgatni ezt a filmet. Nekem mondjuk bejött, tudtam, hogy milyen poénokra számíthatok, de azért a film 2. fele meglepett 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig én szeretem ha valaki alaposan kifejti véleményét egy jó filmről.
Te is azok közé tartozol akinek szívesen elolvasnám az írását.

Más:
40 és annyi
Egy lány ismerős ajánlotta,hogy vicces és jó.
Szerintem meg kurvára nem az ennyire rossz valamit rég láttam 40 percet bírtam ki aztán kikapcsoltam és le is töröltem.
Alpári és rossz poénok....Janek
Ha ez most nekem szólt, akkor köszi, és megteszem szívesen, de inkább priviben küldöm át😀kishaszi
neked biza

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Percy Jackson: Animációk rendben, színészi alakítások rendben, történet is okés, bár az a bronz kutya nem tudom, hogy illett bele a görög mondavilágba, de üsse kő elfogadható. 😊
A vége alapján folytatás várható. 7/10

This is the end: Végignéztem, de azóta is bánom, hogy megtettem. Erőltetett, gyenge poénok, amelyek némelyike elég morbid (bár lehet én nem értékelem csak). Történet az elég egysíkú, bár nyilván nem ez volt a lényege, de | a zombi, sátán stb. egyben egy apokalipszishez nekem sok volt 😀 | .
Szerencsétlen színészek jobb szerepeket is elfogadhattak volna, mellékszereplők Emma Watson, Tatum rendben voltak.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Háborús tényleg nincs 😥

Sztálingrád jön majd...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudna valaki egy jó mostanában megjelent sci-fi-t, vagy háborús filmet ajánlani?Beki
Oblivion, the host, colony még elmegy
Háborús nyista


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Tudna valaki egy jó mostanában megjelent sci-fi-t, vagy háborús filmet ajánlani?Beki
gravity

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tudna valaki egy jó mostanában megjelent sci-fi-t, vagy háborús filmet ajánlani?Beki
Az túlzás, hogy jó de hangulatilag rendben lévő film a The Last Days on Mars. Kamera rángatás van benne szépen, meg látszik, hogy nem került sokba, de egyszer élvezhető.  www.imdb.com/title/tt1709143/?ref_=nv_sr_1
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tudna valaki egy jó mostanában megjelent sci-fi-t, vagy háborús filmet ajánlani?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig én szeretem ha valaki alaposan kifejti véleményét egy jó filmről.
Te is azok közé tartozol akinek szívesen elolvasnám az írását.

Más:
40 és annyi
Egy lány ismerős ajánlotta,hogy vicces és jó.
Szerintem meg kurvára nem az ennyire rossz valamit rég láttam 40 percet bírtam ki aztán kikapcsoltam és le is töröltem.
Alpári és rossz poénok....Janek
Ha ez most nekem szólt, akkor köszi, és megteszem szívesen, de inkább priviben küldöm át😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
RED 2: Az első rész nekem bejött, ez kicsit komolyabban át van gondolva, de persze tele van nagy marhaságokkal. Végig jó hangulatú a film, amiben Bruce Willis párszor megpróbált megint mosolyogni. Kár volt. Malkovich elviszi a filmet, de nekem Mary - Louise Parker is nagyon tetszett. Egy jó 6,5 pontot én adnék rá, mert szórakoztatott, de igazán semmi extrát nem hozott.Shawn84
Nekem nagyon erőltetett volt. Annyira nem tudott lekötni, hogy önként bevállaltam a jövés-menést a konyha és a szoba között (chips, szendó, tea / kávéfőzés... stb.). Az első nekem is jobban tetszett.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 middle-earth.thehobbit.com/
Kellemes utazást. 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig én szeretem ha valaki alaposan kifejti véleményét egy jó filmről.
Te is azok közé tartozol akinek szívesen elolvasnám az írását.

Más:
40 és annyi
Egy lány ismerős ajánlotta,hogy vicces és jó.
Szerintem meg kurvára nem az ennyire rossz valamit rég láttam 40 percet bírtam ki aztán kikapcsoltam és le is töröltem.
Alpári és rossz poénok....

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egerek és emberek.

Rövid, tömör, és a 30-as évek amerikája. Kiszámítható ugyan, de így is bólint az ember a végkifejleten.
Elég sok baj illusztrálva.

| Sinise a tragikus hős, mert az ő hibája (is) a "véletlen baleset". | kishaszi
Nekem többről szólt ez a film bőven boncolgatja az emberi szeretet határait is...
John Malkovich pedig zseni és pont.Janek
TE figy, csak fel akartam hívni a figyelmet a filmre😊, nem akartam 1 oldalas hatásleírásba belemenni, mert feltehetőleg többféle lenyomata lehet a filmnek EQ-szinttől is függően akár 😉
Elég sok emberi érzelem és tulajdonság ábrázolva van (gonoszság, kisebbségi komplexus, egyszerűség jó és rossz értelemben, jóindulatú figyelmetlenség, emberség, elmúlás, düh, aggresszió, indulatosság, szomorú racionalitás... hosszan tudnék írni, de nem ez volt acélom😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Pacific Rim: rossz, de legalább látványos
Newman
szerintem zseniális volt. végre egy film, ami elérte, hogy újra gyermekien tudjak lelkesedni érte. SZÖRNYEK! ROBOTOK! ÜTIK EGYMÁST!

kész, ennyit ígért a film, és pontosan ezt is kaptuk tőle. nem is akarta ennél jobban túlvállalni magát, de nem is volt rá szüksége. az év egyik legjobb popcorn mozija.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
RED 2: Az első rész nekem bejött, ez kicsit komolyabban át van gondolva, de persze tele van nagy marhaságokkal. Végig jó hangulatú a film, amiben Bruce Willis párszor megpróbált megint mosolyogni. Kár volt. Malkovich elviszi a filmet, de nekem Mary - Louise Parker is nagyon tetszett. Egy jó 6,5 pontot én adnék rá, mert szórakoztatott, de igazán semmi extrát nem hozott.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pacific Rim: rossz, de legalább látványos
Grown Ups 2: szerintem ez borzasztó pocsék lett összességében, 1-2 poénon felröhögtem, de így is szar lett a végeredmény

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Egerek és emberek.

Rövid, tömör, és a 30-as évek amerikája. Kiszámítható ugyan, de így is bólint az ember a végkifejleten.
Elég sok baj illusztrálva.

| Sinise a tragikus hős, mert az ő hibája (is) a "véletlen baleset". | kishaszi
Nekem többről szólt ez a film bőven boncolgatja az emberi szeretet határait is...
John Malkovich pedig zseni és pont.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Jájj nézitek itt a szarokat mikor tegnap este a tv2-n a zseniális twister volt műsoron 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egerek és emberek.

Rövid, tömör, és a 30-as évek amerikája. Kiszámítható ugyan, de így is bólint az ember a végkifejleten.
Elég sok baj illusztrálva.

| Sinise a tragikus hős, mert az ő hibája (is) a "véletlen baleset". |

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."