Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
ha tudsz segíts légyszíves hol tudnám ezt elérni magyarul!! próbáltam már keresgélni de csak eredeti nyelven és angolul találtam!Kösz!yooker
torrent oldalról töltöttem le, feliratosan néztem,lehet nincs is még szinkronosan, de megéri így is , SŐT!Kroos
úgy tűnik félreérthető voltam, természetesen a feliratos is tökéletes én is így kedvelem igazán nézni a filmeket!
melyiken érdemes próbálkozni?
én ncore-ról szoktam letölteni , de ott ahogy Greengo is írta ott csak eredeti nyelven
fellelhető... 😕
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
fejvadászok tényleg jó van benne csavar , igazán jó karakterek,az a fura északi jellem,egy csodás nő, izgalom,technika.

fanyar humor, emberi lelemény

a vége egy kicsit sablonos de azért egy jó választás megéri a pénzét 😊

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
ha tudsz segíts légyszíves hol tudnám ezt elérni magyarul!! próbáltam már keresgélni de csak eredeti nyelven és angolul találtam!Kösz!yooker
torrent oldalról töltöttem le, feliratosan néztem,lehet nincs is még szinkronosan, de megéri így is , SŐT!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?Beki
nekem a Braveheart ilyen meg a Harcosok KlubjaNegritis
ez egyik sem max 2 évesdavemayer
bocs 😀 azt a részt benéztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
ha tudsz segíts légyszíves hol tudnám ezt elérni magyarul!! próbáltam már keresgélni de csak eredeti nyelven és angolul találtam!Kösz!yooker
A fejvadászok fent van ncoreon szinkronnal is. A vadászat csak eredeti nyelven. Utóbbi nekem nem annyira jött be...bár Mikkelsen ebben a filmben is nagyot alakít. Amúgy ezek a filmek sztem a legjobbak eredeti nyelven felirattal. 😊
..és ha már skandináv filmek akkor a Just Another Love Story kihagyhatatlan.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
ha tudsz segíts légyszíves hol tudnám ezt elérni magyarul!! próbáltam már keresgélni de csak eredeti nyelven és angolul találtam!Kösz!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?Beki
nekem a Braveheart ilyen meg a Harcosok KlubjaNegritis
ez egyik sem max 2 éves

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)dugo1993
😊 nagy film, ha van valami, máskor is jelzek 😉
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?Beki
nekem a Braveheart ilyen meg a Harcosok Klubja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)dugo1993
Ez az? Port másikat dob ki ezzel a címmel...Rataxes
igen ez. egyébként szinte semmit nem lehet találni még róla. de tényleg megéri megnézni

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)dugo1993
Ez az? Port másikat dob ki ezzel a címmel...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A cella helye viszont ötletes... a többi nagyjából stimmel... a zenéje elég jól tartja a hangulatot... kicsit gyors és egyszerű a vége.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Schwarzi & Stallone a világ ellen - Escape Plan (evidens, hogy a magyar címe: Szupercella)

Ha kivesszük a parádés szereposztást (Caviezel teljesen jó rosszember, Sam Neill, D'Onofrio, Vinnie Jones, 50Cent ügyes karakterszerepek), eltekintünk a sok értelmetlenségtől, következetlenségtől, ellentmondástól, örülünk a 2 főszereplő kb. 3 poénos, korábbi filmjeikre utaló frappáns jelenetére, és Schwarzi németül karattyolós magánszámának, akkor lehet mondani, hogy egy igazán közepes börtönös-akciófilmet kapunk.
Ha nem, akkoris.
62.4/100

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm az ötleteket Mindenkinek! 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?Beki
Élve eltemetve
Disconnect
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?Beki
Nálam ez volt a Rush. 😊
Tudtam, hogy mi fog történni, hiszen igaz történetet dolgoz fel a film, de mégis percekig, sőt órákig sokkban voltam, miután kijöttem a moziból.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Tegnap este volt a Szökés című magyar történelmi dráma az m1-en.
A recski munkatáborról, az ott zajló "életről" és persze a szökésről szólt a film.
Nagyon tetszett. Kiváló rendezői és stáb munka.danyly
én csak fél percet láttam belőle, de tulajdonképpen mikor is játszódik a történet?
azt hittem volna, hogy '56 körül valamikor, aztán néztem egyet, amikor egy Mi-8-asnak tűnő helikopter belibegett a képbe (az kicsit koridegennek tűnt nekem).slowmotion
A történet 1950-ben játszódik. Igen én is úgy láttam, hogy egy Mi-6-os v. egy Mi-8-as lehetett az a helikopter, de mindazt tudjuk, hogy ezeket a gépeket csak a 60-as években rendszeresítették a hadseregekben.

Mivel a táborból senki sem szabadulhatott, létét sikerült teljesen titokban tartani. Mindössze kétszer volt sikeres szökési kísérlet a táborból. Az első alkalommal a megszökött rab átjutott Csehszlovákiába, de miután hírét vette, hogy családjának több tagját letartóztatták, föladta magát. A második alkalommal 1951. május 20-án nyolc rab szökött meg, úgy hogy az egyikük őrnek öltözött és úgy tettek, mintha külső munkára mennének. A csoport legtöbb tagját elfogták, azonban egyiküknek, Michnay Gyulának sikerült eljutnia Bécsig, és a Szabad Európa Rádióban beolvasta 600 rabtársa nevét. A Nyugat ekkor értesült a táborról, a hozzátartozók pedig innen tudhatták meg, hogy szeretteik még élnek.

Tehát vannak benne valós dolgok is, meg egy kis kitaláció is. De szerintem korrekt munka.danyly
jó, persze, Honfoglalásban is volt adótorony... 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Hatalom árnyékában



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok olyan max. 2 éves filmet ajánlani, amely nagy hatással van az emberre és úgymond a film végén még hosszú percekig gondolkozik vagy dolgozza fel az élményt/mondanivalót?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Gravitáció: Na ezért találhatták fel a kanadaiak az IMAX-et, zseniális, káprázatos, félelmetes látvány. Sima 3d-ben is jó lehet, máshogy nem is érdemes mert nyilvánvalóan nem a sztori a lényeg. Támadjátok meg az IMAX-et mert maradandó élménylesz!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én meg maradok a sötétségben 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szellemzsaruk: förtelem.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tegnap este volt a Szökés című magyar történelmi dráma az m1-en.
A recski munkatáborról, az ott zajló "életről" és persze a szökésről szólt a film.
Nagyon tetszett. Kiváló rendezői és stáb munka.danyly
én csak fél percet láttam belőle, de tulajdonképpen mikor is játszódik a történet?
azt hittem volna, hogy '56 körül valamikor, aztán néztem egyet, amikor egy Mi-8-asnak tűnő helikopter belibegett a képbe (az kicsit koridegennek tűnt nekem).slowmotion
A történet 1950-ben játszódik. Igen én is úgy láttam, hogy egy Mi-6-os v. egy Mi-8-as lehetett az a helikopter, de mindazt tudjuk, hogy ezeket a gépeket csak a 60-as években rendszeresítették a hadseregekben.

Mivel a táborból senki sem szabadulhatott, létét sikerült teljesen titokban tartani. Mindössze kétszer volt sikeres szökési kísérlet a táborból. Az első alkalommal a megszökött rab átjutott Csehszlovákiába, de miután hírét vette, hogy családjának több tagját letartóztatták, föladta magát. A második alkalommal 1951. május 20-án nyolc rab szökött meg, úgy hogy az egyikük őrnek öltözött és úgy tettek, mintha külső munkára mennének. A csoport legtöbb tagját elfogták, azonban egyiküknek, Michnay Gyulának sikerült eljutnia Bécsig, és a Szabad Európa Rádióban beolvasta 600 rabtársa nevét. A Nyugat ekkor értesült a táborról, a hozzátartozók pedig innen tudhatták meg, hogy szeretteik még élnek.

Tehát vannak benne valós dolgok is, meg egy kis kitaláció is. De szerintem korrekt munka.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Tegnap este volt a Szökés című magyar történelmi dráma az m1-en.
A recski munkatáborról, az ott zajló "életről" és persze a szökésről szólt a film.
Nagyon tetszett. Kiváló rendezői és stáb munka.danyly
én csak fél percet láttam belőle, de tulajdonképpen mikor is játszódik a történet?
azt hittem volna, hogy '56 körül valamikor, aztán néztem egyet, amikor egy Mi-8-asnak tűnő helikopter belibegett a képbe (az kicsit koridegennek tűnt nekem).