Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jó lesz a folytatás is:


Az a durva, hogy ennyire sikerül visszaadni a könyvben elképzelt látvány világot.
Beornre külön kíváncsi leszek, hogy sikerül majd megoldani.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
fent van a wirágboltban a Pacific Rim, töltsétek serényen!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, engem nagyon idegesített. Nem szoktam a hibákat keresni egy filmben, de ebben annyira szembetűntek a dolgok, hogy én is fogtam a fejem, jobb esetben. Rosszabb esetben kicsúszott, hogy "anyád" 😀
Egyből töröltem is, nem kell ilyen szemét a gépemre 😀

Megnéztem azonban Nick Cage új thrillerét (Frozen Ground), ami megtörtént eseményt dolgoz fel. Annak ellenére, hogy a néző korán megtudja ki a bűnös, végig leköti őt a film.
Nagyon tetszett.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A hívás kicsit visszatért a 90-es évek thrillereinek idegesítő kliséihez: | segghülye (amikor az elején visszahívta az ágy alatt bújkáló kislányt fogtam a fejem), fegyver nélkül a helyszínre érkező főhős, leütöm a gonoszt, de nem nézem meg hogy tényleg megfeküdt-e, így nyilván 1 percen belül újra támad, stb. | De egyébként fenn tudta tartani a feszültséget, talán pont ezeknek köszönhetően 😊

Nekem egyébként A kelettel sem volt bajom, nem egy kiemelkedő film de egyszer simán nézhető. Mondjuk a főszereplő nő színészi játéka nem túl magas színvonalú.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A pi életét, ha más miatt nem is, de a látvány miatt erősen ajánlott megtekinteni. Nagyon szép képekkel van tele.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
catattack 3 520
The call.

fúú nagyon bejött. rég izgultam ennyire filmendugo1993
Az előbb fejeztem be és le akartam írni, hogy mekkora egy f*s film 😀 elnézést 😀JC6
Szerintem simán elmegy. Sőt, ha nem basszák el a végét, akkor még jobb lett volna! Én tudom ajánlani.
Viszont most futottam bele a The East nevű alkotásba. Alapvetően nagyon szar, de többet röhögtem rajta, mint egy vígjátékon.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
The call.

fúú nagyon bejött. rég izgultam ennyire filmendugo1993
Az előbb fejeztem be és le akartam írni, hogy mekkora egy f*s film 😀 elnézést 😀JC6
😀 😀
nem tudom, nekem nagyon bejött. mondjuk porton kommenteket nézve eléggé megosztja a véleményeket

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
The call.

fúú nagyon bejött. rég izgultam ennyire filmendugo1993
Az előbb fejeztem be és le akartam írni, hogy mekkora egy f*s film 😀 elnézést 😀
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
The call.

fúú nagyon bejött. rég izgultam ennyire filmen

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
80 dollárért egész korrekt:

 www.ign.com/articles/2013/09/24/the-dark-knight-trilogy-ultimate-collectors-edition-blu-ray-review

u.i.: Majd a Gravityről írjon már valaki ha megnézte. Eddig jókat olvastam róla, kíváncsi vagyok már.süti
Ncore elromlott? :p

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
80 dollárért egész korrekt:

 www.ign.com/articles/2013/09/24/the-dark-knight-trilogy-ultimate-collectors-edition-blu-ray-review

u.i.: Majd a Gravityről írjon már valaki ha megnézte. Eddig jókat olvastam róla, kíváncsi vagyok már.
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Felejthetetlen (1996): jó kis 90-es évekbeli, izgalmas, csavaros történetű krimi-thriller. A tudományos háttér és indoklás persze baromság, de ezen át lehet siklani. 7/10
 www.port.hu/felejthetetlen_unforgettable/pls/w/films.film_page?i_film_id=766

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tegnap pótoltam a nagy gatsbyt. Voltak várakozásaim mert mindenhol nagy hypeot kapott a film,itt is. Nekem annyira nem jött be, se túl jó storyja nincsen, se érdekfeszìtő bonyodalma, se semmilye....nekem az egyszer nézős kategória



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha kis túlzás is de a Rush tényleg 10/10 eddig, az év filmje kb.

Daniel Brühl pedig 10/11, zseniális.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Volt 😛
Életrevalók 😉
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nemtudom volt e már olyan film mint a Rush hogy gyakorlatilag aki látta mind jó véleménnyel van róla. Még egy rossz szót nem hallottam 😀 Jogos amúgy, év filmje.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Megnéztem és is a Rush-t.
Zseniális szerintem. De komolyan, sokat vártam tőle, és még többet kaptam!
Ajánlom mindenkinek, még azoknak is, akik nem szeretik a Forma 1-et.Stez
Kifejezetten nem szeretem az F1-et (igazából nem is tudom, hogy milyen, mert a rajt és a befutó közötti időt mindig is végigaludtam), de a film nagyon jó! Az ősz egyik sikermozija és talán az év egyik legjobb filmje lett.
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
 www.port.hu/az_osztaly_klass/pls/w/films.film_page?i_film_id=92866

Az egyik legmegrázóbb film, amit valaha láttam. Frusztráló, drámai, emlékezetes. 10/9

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
asszonyostúl voltam, és habár ő is szereti az f1et, neki is nagyon tetszett.... nem tudok én is csak szuperlatívuszokban beszélni róla, brühl pedig valami egészen zseniális....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megnéztem és is a Rush-t.
Zseniális szerintem. De komolyan, sokat vártam tőle, és még többet kaptam!
Ajánlom mindenkinek, még azoknak is, akik nem szeretik a Forma 1-et.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A nagy füzet

Szász János adaptációja Ágota Kristóf regényéből, az új Vajna-éra első magyar "szuperprodukciója".
Röviden: Jó.
Bővebben: annyira nem jó.
Maga a sztori erős, a film leköti az embert, nem unalmas, de azért becsúszik jópár felesleges momentum. Erősen indít, a végére leül, nincs katarzis, megspékelve pár logikátlansággal.
A fényképezés eklektikus, néhol remek, néhol nagyon ergya.
A két főszereplő srác zseniális, bár sok szöveges részük nincs, de a kiválasztásuk telitalálat volt.
Molnár Piroska nekem nagy kedvenc, itt is jól hozza a boszit.
A Bukás című Hitler-film Göringje apaszerepben, és a többi mellékszereplő teljesen súlytalan, hiteltelen.
Ami nagy hátránya az egész filmnek a rengeteg baki: a 2. VH végén játszódó filmben modern villanyvezetékek, háttérbeli úton elhúzó modern teherautó, halott közeliben hullámzó mellkassal, gány női fogsornál látszik, hogy műanyag az egész, kép előterében óriási hóvihar, öt méterrel hátrébb meg se rezzenő növényzet, felhőtlen égbolttal, stb.
Összeségében nem volt rossz filmélmény, a majd két óra szépen elment, de marad az az érzés, hogy jobb is lehetett volna, hisz végre volt rá pénz.
6,5/10.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem sokszor írok ide, pedig sok filmet nézek és néztem a nyáron is.
De a következő film megfogott eléggé: The Intouchables
Eléggé kívűl esnek az ilyen filmek a látókörömön, de szerintem ez a film zseniális volt, ajánlom mindenkinek. 😊

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Universal-on Sharknado! Most! xD


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
CGI rövidfilm
 www.slashfilm.com/star-wars-producer-to-adapt-sci-fi-short-film-rha/
várunk hátha Lecsovszki kap egy egészestéset is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
.........sutianap
Jól néz ki de mi ez?