Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Prisoners is megvolt, nagyon jó film, imádom az ilyeneket. kicsit ilyen The Killing stb. hangulatú. Egy jó kis mini sorozatban is meg lehetne csinálni (lehetett volna) 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha már a múltkor páran rám hallgattak és megnézték a Disconnect-et, ráadásul tetszett is nekik, akkor ők most sem fognak csalódni:

Prisoners (2013)

Ennek tuti Oscar-t adnék.

szerk.: majd szeretnék véleményt is 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
én kb 3 hete néztem meg a fejvadászokat és egyszerűen nem értem ezt a túlpontozást. nem rossz film, de egy fikarcnyit sem lóg ki felfelé az átlagból. egyszer nézős. nálam 10/6dugo1993
Érdekelne SPOILERben ki mit gondol a vadászat végéről.Janek
| nálam az hogy: a szemünk azért rajtad kis barátom!!! | | |
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tűzgyűrű.
Emberiség ellen elkövetett bűntett.JC6
Hogy mondhatsz ilyet? Bazi nagy boxoló robotok, bazi nagy pankrációzó szörnyek és egy koncepció, amely egyszerű alapokon nyugszik (így mindenki megérti), ugyanakkor elég sok értelmetlenséget tartalmaz ahhoz, hogy érdekesnek hidd! Ráadásul buzdít az összetartásra, meg az önfeláldozásra, meg a seregbe menésre. Tehát; lesz folytatása... 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)dugo1993
😊 nagy film, ha van valami, máskor is jelzek 😉JC6
Huu,megnéztem én is. fuu na ilyen egy film,amikor csak nézel, agyalsz a dolgokon,a témákon még utána is,kis katarzis stb. Kényes, és minden napi dolgokat is felvet,amik simán előfordulnak akár már itt MOn is a sulikban...Kroos
Nekem is tetszett, kösz a tippet! Azt gondolom, hogy pont ez az "életszag" hiányzik a multiplexes "nagyipari" filmgyártásból... vannak problémák megnyugtató megoldások nélkül 😕 .
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az Elysium viszont tetszett, bár erősen hajazott a Districk 9-ra. Voltak benne számomra érdekes dolgok, ám egynek jó volt.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
belenyultatok akkor 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Spring breakers: egy látvány orgia a végig bikiniben rohangáló kis zsenge, atom testű csajokkal, de amúgy meg: ezmiez? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tűzgyűrű.
Emberiség ellen elkövetett bűntett.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
én kb 3 hete néztem meg a fejvadászokat és egyszerűen nem értem ezt a túlpontozást. nem rossz film, de egy fikarcnyit sem lóg ki felfelé az átlagból. egyszer nézős. nálam 10/6dugo1993
Érdekelne SPOILERben ki mit gondol a vadászat végéről.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az elefántember - 10/10. Megrendítő.Vrijbloed
Az
Ilyen az ember,kegyetlen és embertelen.
Állati azt nem is lehetne mondani mert ők jobbakJanek
Maximálisan egyetértek. Nagyon elgondolkodtató alkotás, amely szerintem ki is lóg picit a Lynch-i életműből. De az egyik legjobb filmje nálam.

Neeeeem, én mindig utálom, ha azt mondják, hogy "úgy iszol, mint az állat." Neeeem, az állat sokkal kulturáltabban iszik, mint mi.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Az elefántember - 10/10. Megrendítő.Vrijbloed
Az
Ilyen az ember,kegyetlen és embertelen.
Állati azt nem is lehetne mondani mert ők jobbak

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az elefántember - 10/10. Megrendítő.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Gravity
Imax
Kva jo

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The way way back - esküszöm nem rossz film.
Valami unalmas családi szart vártam igazából, de végül azért pozitívan csalódtam.
Sam Rockwell mondjuk szinte egyedül vitte a hátán az egészet, nagyon nagyot alakított, bár a főszereplő srác sem volt rossz.
Carrellt kicsit furcsa volt látni a "köcsög mostohaapa" szerepében, de szokható. 😊

Aftershock - elmegy, egyszer nézhető kategória. Maga a film ötlete jobb volt szerintem, mint amit végül sikerült belőle kihozni. Főleg onnantól vesztettem kicsit el az érdeklődésem, mikortól | jöttek a rabok, majd kb. a film felét elvitte a velük való viaskodás és az előlük való menekülés | .

Halálhegy - na ez is jól indult, főleg, mert megtörtént dologról van szó, izgulós volt, de a vége számomra ócska lett. Egészen onnantól ideges voltam, hogy miért szúrták így el, mikortól | megjelent a két zombi, meg kiderült, hogy azok ők | .

White house down - hát ez viszont nekem sok volt. Túlságosan is popcorn mozi szagú lett az egész, ráadásul elég vicces számomra ez így, hogy néhány héttel ezelőtt ment szintén mozikban az Olympus has fallen, ahol ugyanezt a bőrt lehúzták a témáról, csak más szereplőkkel. Nem tudtam igazán komolyan venni. 😀

Internship - itt sokaktól olvastam, hogy nem jó, de én mondjuk alapból ezt vártam tőle. a Vaughn-Wilson féle idióta filmek sosem szóltak többről, mint néhány idióta poénról, meg baromságokról. 😊 Ennek ellenére azért párszor meg tudott mosolyogtatni, egyszer nézhető film szvsz.

Now you see mee - Jól kezdődött, a közepén kicsit kezdett már ellaposodni, de a végén a csattanó nekem tetszett. Ettől függetlenül azt mondom, hogy 30 perccel rövidebben is megoldhatták volna. 😀

The Lone Ranger - Na ez viszont nem tetszett. Az a baj, hogy a szinte végig azt éreztem, hogy egyszerűen csak azt remélik, hogy majd Depp elviszi a filmet a hülye Karib-tengeres stílusával, mert szerintem kb. ugyanazt nyomta itt is. De nekem ez most unalmas volt valamiért mégis, pedig nagyon szeretem Deppet. Nem azért, de én nem csodálom, hogy a kritikusok lehúzták a filmet és nagyot bukott. Talán az első alkalom volt, amikor pusztán egy Johnny Depp nem hozta el a megváltást. 😊
Végig az az érzésem volt, mint ha a Karib-tenger Kalózait nézném a vadnyugaton. Mondjuk nem csodálom, amint látom, ezt is Verbinski rendezte. 😊

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
JC megnéztem a Disconnectet. igazad volt, tényleg zseniális (Y)dugo1993
😊 nagy film, ha van valami, máskor is jelzek 😉JC6
Huu,megnéztem én is. fuu na ilyen egy film,amikor csak nézel, agyalsz a dolgokon,a témákon még utána is,kis katarzis stb. Kényes, és minden napi dolgokat is felvet,amik simán előfordulnak akár már itt MOn is a sulikban...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
2015. december 18.
várjukvárjuk.Kenny
én nem tom mit várjak tőle, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz méltó az elődjeihezWester
Mi számít elődjének?
Ha a 3-4-5 re akkor igen magasan van a léc...
ha a fantom menése a mérce akkor pedig nehéz lesz még egy olyan ócskát összerakni...

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
zero dark thirty kicsit csalódás...nem azt mondom, marha jó kis film,chastain zseniális, de a bombák földjént jobban szerettem. Azért érdemes megnézni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Én mostanában néztem meg a Fatso című norvég produktumot.
Azt hiszem 2008-as film.Lájtos, egyszer meg lehet nézni.(Annyi érdekessége van, hogy a főhős lelki szorongásait rajzfilm betétekkel ábrázolja.)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
mostanában eléggé ráálltam a skandináv humorra (Zöld hentesek, Ádám almái, Zsernyákok, Jackpot), mit ajánlanátok még? 😊Dexxter Tailor
Skandinávra én is még ha nem is humor terén,de majd megnézem azokat is:

Fejvadászok:  port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121842
A vadászat:  www.port.hu/a_vadaszat_jagten__the_hunt/pls/w/films.film_page?i_film_id=130602

A maga nemében mind2 zseniális.Kroos
ha tudsz segíts légyszíves hol tudnám ezt elérni magyarul!! próbáltam már keresgélni de csak eredeti nyelven és angolul találtam!Kösz!yooker
torrent oldalról töltöttem le, feliratosan néztem,lehet nincs is még szinkronosan, de megéri így is , SŐT!Kroos
úgy tűnik félreérthető voltam, természetesen a feliratos is tökéletes én is így kedvelem igazán nézni a filmeket!
melyiken érdemes próbálkozni?
én ncore-ról szoktam letölteni , de ott ahogy Greengo is írta ott csak eredeti nyelven
fellelhető... 😕yooker
A fejvadászok felíratosan és szinkronosan is megtalálható a teracod-on.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Én nagyon tartok tőle, az új részekbe szó szerint szerelmes volt gyerekként, ma már azt mondom nagyon gyenge de még sem tudom utálni a gyerekkori élmények miatt. A legújabbaknál már nem lesz The Phantom Menace pc játék, matricás album, részletes elemzés a 2-os haverokkal, lézerkardozás a kertbe...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
2015. december 18.
várjukvárjuk.Kenny
én nem tom mit várjak tőle, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz méltó az elődjeihez

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
2015. december 18.
várjukvárjuk.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
én a napokban szedtem le ncore-ról volt felirat hozzá