Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valamit hagyni kell a második részre is/ két fejű cápa/!
Elgondolni is rossz, ha esetleg kihúzzák 7 részig.
Vannak még állástalan 90210 szereplők!laccoo74
Kell egy crossover - "Cápatornádó a Beverly Hill 90210ben" címmel és máris megvan a reunion alap. Úgy keveredik a halvihar oda, hogy hazáig követik Sanderst. A film(?) 2. második felében Brenda és Dylan újra összejönnek, miközben menekülnek a morcos porcosok (copyright by Sobri) elől. 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Valamit hagyni kell a második részre is/ két fejű cápa/!
Elgondolni is rossz, ha esetleg kihúzzák 7 részig.
Vannak még állástalan 90210 szereplők!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀)

Szegény ian Ziering, ő se gondolta a Beverly Hill 90210 idején, hogy ilyenekhez kell adnia a nevét 2 évtizeddel később.iktriad
Basszus, az előzetes alapján ez annyira gáz lehet, hogy mucsai kábeltévén is pironkodva mernék a nézőkre szabadítani.laccoo74
Ez már olyan gáz, hogy aki nézi, az katasztrófaturistának minősül. A twitteren running joke lett belőle. Damon Lindelof (Lost, Prometeus) már jelentkezett, hogy megírja a 2. részt. 😀

Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀) iktriad
legszebb az egészben, hogy ennyi nagy fehér cápa az egész világon nincs, lévén veszélyeztetett faj...
slowmotion
Ezek nem nagy fehérek, hanem elborult agyú producerek és irók fejéből előpattanó mutáns CGI cápák. Csodálom, hogy most nem volt köztük 2fejű. 😀 .
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀)

Szegény ian Ziering, ő se gondolta a Beverly Hill 90210 idején, hogy ilyenekhez kell adnia a nevét 2 évtizeddel később.iktriad
Basszus, az előzetes alapján ez annyira gáz lehet, hogy mucsai kábeltévén is pironkodva mernék a nézőkre szabadítani.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
TV-film kategória, bugyuta stori, sok pózolás, nagy csöcsök... szerintem ez egy igenis jó "film" 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nem igaz, mert a brenda volt az egyik bűbájos boszi, a mckay pedig főszereplője volt a 8 mp bikarodeós kultuszfilmnek 😀

Slow: nah bumm elìrtam a nevét, pláne nem gondolom h szinésznő lenne, de azért a pitékhez meg a buliszervìzhez kepest azért ez lényegesen lejjebb van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀)

Szegény ian Ziering, ő se gondolta a Beverly Hill 90210 idején, hogy ilyenekhez kell adnia a nevét 2 évtizeddel később.iktriad
Mind c kategóriás színész lett, ami már akkor is látszott😀 Kivéve Tori Spelling, aki "okosabb" volt😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 733 — Cowboys fan
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀) iktriad
legszebb az egészben, hogy ennyi nagy fehér cápa az egész világon nincs, lévén veszélyeztetett faj...

szegény Sanders még hadján, de a szőke csaj meg Tara Ried 😀peach
Tara Ried-et nem ismerem, de Tara Reid meg a jó színészi teljesítmény még soha nem szerepelt egy mondatban, szóval ebbe a filmbe simán belefér 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀)

Szegény ian Ziering, ő se gondolta a Beverly Hill 90210 idején, hogy ilyenekhez kell adnia a nevét 2 évtizeddel később.iktriad
szegény Sanders még hadján, de a szőke csaj meg Tara Ried 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az előzetese. Ez már olyan szar, hogy... szar na( tehát lehet tippelni vajon a Cool vagy az RTL Klub adja le előbb? 😀)

Szegény Ian Ziering, ő se gondolta a Beverly Hill 90210 idején, hogy ilyenekhez kell adnia a nevét 2 évtizeddel később.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ijen lityilötyit nem várnék, a trendnek megfelelően gyöjjenek csak a zombicápák. Áááárghhhhhh


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Már várom a Sharks in Love romantikus vígjátékot, ahol 2 cápa ugyanabba a vizimentő lányba szerelmes, és nem csak egymással versengenek, de a lány előítéleteit is le kell győzniük. Ez eleinte nem sikerül, ráadásul egy kalmár is nehezíti a két hősszerelmes dolgát, akit csak anyagi érdekei vezérelnek, hogy megszerezze magának a lányt, és egy mindenre elszánt homár, aki egyedül tudja a titkot, hogy a lány egy halétterem egyedüli örököse, ahol a homár hugát fogva tartják, és már az előkészítőben raboskodik.
A sztori végét nem árulom el, csak annyit, hogy az egyik cápa nem lesz boldog, olyannyira, hogy szinte előrevetíti a folytatást Spaceshark címmel. Magyar címterv: Morcos a porcos.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új mélypont a ZS kategóriás horrorfilmekben - Sharknado (Cápatornádó) Tegnap ezt a filmet leadta a az amerikai SyFy...


Szegény cápákkal még mennyi barom ötletet lehet eladni?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Készül a Deadpool mozi...? A Deadpool nem lehet egy szokványos, nyomorék-gagyi-ratyi szuperhősös film. Ha csak fele annyira lesz szabad szájú, kretén, laza és vérfürdőzős mint a játék... (vagy az eredeti...) 😊 Ó! A fenéket! Tutira el lesz tolva... ez Kulavúd. Nincs az a korhatár-kategória amibe egy, az eredetihez közelítő profilú mozi beleférne, úgy, hogy nagy zsozsót hoz a kulavudi pénzeszsákoknak... Tuti valami ratyi amerika kapitány-szerű fostos kis klón lesz mint a többi marvel nyomorodvány... (kivéve a Vasember 1-et és talán a Bosszúállókat) 😕 We shoulda kill all those shitmakin' bastards... homicide? No! Genocide, man! 😕
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Messze Khan bosszúja a legjobb, az egyetlen, ami szerintem tényleg kiemelkedő. Az időutazósok mind erőltetettek inkább, mint jók, a TNG korszakból mégis talán a First contact a legjobban nézhető, a többi szerintem borzasztóan gyengére sikeredett. Nekem igazán az Undiscovered Country sem tetszett. Ha igazán szenvedni szeret valaki, akkor ajánlom megnézi a The Final Frontier-t, az tényleg igazi kínlódás.

A két új filmet én úgy néztem, ahogy kb. szánták: elfelejtettem, hogy valaha néztem mintha amnéziás lennék, és élveztem, amikor egy-egy momentum felidézte nekem az eredeti filmeket, a sorozatot. És őszintén szólva, nekem tetszettek is.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
Szerintem az Undiscovered Country a legjobb a Khan bosszúja után. Viszont a Trekfilmek a sorozatok szintjét meg sem karcolják, én rajongóként sem nézegetem őket, némelyiket nem is láttam. A legalja azt hiszem az Insurrection.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
talán még a Nemesis, látványra előrelépés a TNG-s korszakhoz képest.Amadeus91
Látványra lehet, hogy veri a többit, de összességében bottom 3-as rész. Ha valakinek a látvány a legfontosabb, az amúgy sem Star Treket fog nézni.

A Undiscovered Country (VI.) sem rossz
Ilyen alapon a Final Frontiert leszámítva mindegyiket lehetne ajánlani. 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Star Trek ismerők segítsetek!

Nagy filmek közül melyik mondjuk a legjobb 3 amit leginkább érdemes megnézni? (régieket és újabbakat is beleértve)
Köszi!yooker
A teljes sorozatot figyelembe véve nálam ez az első három, sorrendben:
The Voyage Home (IV.)
The Wrath of Khan (II.)
The Motion Picture (I.)

Ha újabbak alatt a 2009-est és az ideit érted, ezek is rendben vannak; ha az original széria későbbi részeire gondolsz, azok közül talán a First Contact a legjobb.vassadi
talán még a Nemesis, látványra előrelépés a TNG-s korszakhoz képest.
A Undiscovered Country (VI.) sem rossz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
A hétvégén megnéztem a gangster squad c. alkotást. Penn, gosling, brolin a főszereplők, gondoltam rossz nem lehet. Tévedtem 😕 az első 5 perc még jól indult ahogy brolin szétvágott a bűnözők között. Aztán az egész film egy kesze-kusza kidolgozatlan, logikátlan, irritálóan lebutìtott story nulla karakterábrázolással, gyenge párbeszédekkel és idegesìtő hülyeségekkel. Egyszer éppen meg lehet nézni, nekem nagy csalódás pedig elvárásaim sem voltak vele szemben. Max 10/5.peach
hát nem tudom, szerintem nem volt olyan rossz. én rosszabbra számítottam. főleg a mostanában megjelenő amerikai tömegfilmek miatt, mint az Erőnek erejével. na az tényleg rossz volt 😀
de ez nálam 10/6,5

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The heat (2013): ez a mozi nem vicces. Annyira fintorgós, mintha 50cent belőtt női alteregója írta volna... miért is? Nos... a "dagadt rossz kisjány" karaktere most nem személyiségtolvaj, hanem egy kókemíny utcai rendőrnő, de a felől megnyugodhatnak a karakter rajongói, hogy nem változtattak rajta semmit (ugyanonnan indul és ugyanazt a leckét tanulja meg a végére)! Keménykedik és csúnyán beszél, plusz dagadt és csinál dolgokat amik hülyén néznek ki, mert dagadt (akár a jó öreg John Candy mozikban). Nála 10-ből 5 poén ebből a "faktorból" jön, vagy... simán csak bunkózás - ami egy európai fülével a kevésbé szórakoztató "redneck"-típusú humorforráshoz tartozik. A film felére már fárasztóbb a kelleténél. Bullock karaktere a nyomulós-bizonyítási vágytól égő szupertehetséges FBI ügynök... picit naív, de túl merev és büszke és önálló hogy segítséget kérjen...stb. hol is láthattuk tőle pontosan ezt a karaktert 😀 ? Eltérő módszerek és személyiségek, de együtt köll dolgozniuk (ööö... Tango&Cash? Lethal weapon?...stan és Pan? 😊 ) aztán hatással vannak egymásra (hogy-hogy nem) és 1000 női problémán túllendülve eljutunk a szokványmegoldáshoz. Nem meglepő hát, hogy a poénok nagy része kizárólag "női" és aki végigszenvedett már 1-2 "szex&new york" jellegű filmet, annak már végképp semmi újat nem nyújtanak. A mozi tematikája - egyébként - követi a megszokottat, még véletlenül sem térünk le az üdvözülés megszokott útjáról: tetejében a "fordulatok" nem működnek, a karakterek a szokásosak, a konfliktusok mesterkéltek és így a film is... szar? Azt a kis drámaiságot, amit a "foster-kid found a family" szituációval bele lehetett volna csempészni a film felénél és így elmélyíteni magának a filmnek a mondanivalóját (amitől a néző valamit kapna ettől a hektikus klisé- villódzástól 1h&47min lehúzása után) is elcseszték azzal, hogy pontosan tudod a két karakter egyéniségfejlődésének a végtermékét már az elején, és azzal, hogy a készítőknek az eszük ágában se volt meglepni bennünket. Ez lenne az év vicces filmje? Megdöbbentő.

A műfaj ennyire... halott? Ennyire elmondtak / megcsináltak / leforgattak már mindent, hogy csupán csak egy újabb szelekciót kapunk a már 1000szer ellőtt helyzetekből, karakterekből és poénkból? Ha ajánlanom kellene ezt a szórakoztató "filmet", akkor komoly bajban lennék (talán ezért nem vagyok újságíró, vagy filmkritikus) mert ezt egyszerűen nem tudom úgy ajánlani, hogy ne égjen az arcom. Az a release amit néztem (nagyon jó minőségben) jól prezentálta, hogy ez az egész valami csupán 2szer (!!!) kényszerítette rövid nevetésre az amerikai közönséget...(az újraélesztéses jelenet vége + 1 vallatás-végi drop). Ki a picsát szórakoztat ez a film?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A hétvégén megnéztem a gangster squad c. alkotást. Penn, gosling, brolin a főszereplők, gondoltam rossz nem lehet. Tévedtem 😕 az első 5 perc még jól indult ahogy brolin szétvágott a bűnözők között. Aztán az egész film egy kesze-kusza kidolgozatlan, logikátlan, irritálóan lebutìtott story nulla karakterábrázolással, gyenge párbeszédekkel és idegesìtő hülyeségekkel. Egyszer éppen meg lehet nézni, nekem nagy csalódás pedig elvárásaim sem voltak vele szemben. Max 10/5.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Spanyolul is jójjncaa
Nincs meg neki, csak a youtubos linket ajánlotta, de még fut egy kört a spanyol haverjainál.

 www.2shared.com/file/i3U0DO9g/Don_Quintin_el_amargao_1935_Mo.htmllaccoo74
rarba csomagolt exe fájl, mi ez?jjncaa
Halott volt a link?Majd jól lecseszem,ne hozzon már kellemetlen helyzetbe.
Amúgy, a youtubeon csak simán beírtam a film címét, és már dobta is.
Még1szer bocs!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Egy jó hete néztem meg a Krisztus utolsó megkísértését. Igen, még csak most láttam, nyilván sokan láttátok már.

Tényleg kihagyhatatlan. Scorsese zseniális. No meg Dafoe és Keitel is. De az egész film annyira, de annyira emberi, és az emberhez szól, hogy az hihetetlen. Aki esetleg nem látta (van olyan?), annak nagyon ajánlom. 😀Vrijbloed
Nekem csalódás volt, az egyház hülye volt, hogy széthájpolta az "indexre tétellel". Az első fele különösen nem tetszett, a második fele mondjuk érdekes volt, és a színészi játék tényleg jó, de a film egésze szerintem erős közepes.Rajna
Erre azt mondom ugorj neki még egyszer pihenten hátha más lesz a véleményed.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Star Trek ismerők segítsetek!

Nagy filmek közül melyik mondjuk a legjobb 3 amit leginkább érdemes megnézni? (régieket és újabbakat is beleértve)
Köszi!yooker
A teljes sorozatot figyelembe véve nálam ez az első három, sorrendben:
The Voyage Home (IV.)
The Wrath of Khan (II.)
The Motion Picture (I.)

Ha újabbak alatt a 2009-est és az ideit érted, ezek is rendben vannak; ha az original széria későbbi részeire gondolsz, azok közül talán a First Contact a legjobb.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Star Trek ismerők segítsetek!

Nagy filmek közül melyik mondjuk a legjobb 3 amit leginkább érdemes megnézni? (régieket és újabbakat is beleértve)
Köszi!