Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Túl az Olympus has fallen című remeken (röviden: John Mclain átmegy Jack Bauerba és "splinter cell black-ops"-ot játszik az elnök kecójában olyan szupercucli terrorPityu botok ellen, akik konzekvensen mellélőnek, a film végére elszontyolodnak és még amatőr szinten művelik a splinter cell-t 😊 + God Bless Amerika) az a véleményem, hogy az ilyen filmek egyetlen előnye az, hogy 20 percenként nem szakítják meg 15perc reklámmal+ajánlóval.
Tehát; a TV-nél még mindig egy magasabb rendű szórakozást képvisel, de pénzt nem ér és ha nem rohansz bele akkor inkább passzold le valami értelmesebbre.
Nálam 10 / 4. A sok tökös John Mclain poénért és a kúúúl gyakásokért.toxique
Én mondjuk sajnálom, hogy nem inkább ezt csinálták meg Die Hard 5-nek. Jobban jártunk volna. De szerintem teljesen jó volt. Ezt vártam és nem csalódtam. 10/7. Tökös, véres, van benne dara. Ami ígér az teljesíti.Shawn84
Engem a géptermes-lanos / online, egész-éjszakás, össznépi counter strike darákra emlékeztetett... még a lovagkorból 😊 .
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Túl az Olympus has fallen című remeken (röviden: John Mclain átmegy Jack Bauerba és "splinter cell black-ops"-ot játszik az elnök kecójában olyan szupercucli terrorPityu botok ellen, akik konzekvensen mellélőnek, a film végére elszontyolodnak és még amatőr szinten művelik a splinter cell-t 😊 + God Bless Amerika) az a véleményem, hogy az ilyen filmek egyetlen előnye az, hogy 20 percenként nem szakítják meg 15perc reklámmal+ajánlóval.
Tehát; a TV-nél még mindig egy magasabb rendű szórakozást képvisel, de pénzt nem ér és ha nem rohansz bele akkor inkább passzold le valami értelmesebbre.
Nálam 10 / 4. A sok tökös John Mclain poénért és a kúúúl gyakásokért.toxique
Én mondjuk sajnálom, hogy nem inkább ezt csinálták meg Die Hard 5-nek. Jobban jártunk volna. De szerintem teljesen jó volt. Ezt vártam és nem csalódtam. 10/7. Tökös, véres, van benne dara. Ami ígér az teljesíti.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Egy jó hete néztem meg a Krisztus utolsó megkísértését. Igen, még csak most láttam, nyilván sokan láttátok már.

Tényleg kihagyhatatlan. Scorsese zseniális. No meg Dafoe és Keitel is. De az egész film annyira, de annyira emberi, és az emberhez szól, hogy az hihetetlen. Aki esetleg nem látta (van olyan?), annak nagyon ajánlom. 😀Vrijbloed
Nekem csalódás volt, az egyház hülye volt, hogy széthájpolta az "indexre tétellel". Az első fele különösen nem tetszett, a második fele mondjuk érdekes volt, és a színészi játék tényleg jó, de a film egésze szerintem erős közepes.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ender's Game poszterek:  cinema247.hu/529süti
A True Grit-es csaj is kurva jó, de nekem Kingslex továbbra se jön be, mint Mazer, én arra a szerepre valami igazi maorit képzeltem el, mint Az egykoron harcosok voltak valamelyik mellékszereplője.
Pl:


több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Túl az Olympus has fallen című remeken (röviden: John Mclain átmegy Jack Bauerba és "splinter cell black-ops"-ot játszik az elnök kecójában olyan szupercucli terrorPityu botok ellen, akik konzekvensen mellélőnek, a film végére elszontyolodnak és még amatőr szinten művelik a splinter cell-t 😊 + God Bless Amerika) az a véleményem, hogy az ilyen filmek egyetlen előnye az, hogy 20 percenként nem szakítják meg 15perc reklámmal+ajánlóval.
Tehát; a TV-nél még mindig egy magasabb rendű szórakozást képvisel, de pénzt nem ér és ha nem rohansz bele akkor inkább passzold le valami értelmesebbre.
Nálam 10 / 4. A sok tökös John Mclain poénért és a kúúúl gyakásokért.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ender's Game poszterek:  cinema247.hu/529
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jeff who lives at home - nekem tetszett. Nem egy korszakalkotó darab, de nézhető. Keserédes film az élet értelméről - mindenképpen többet ér a Jack Bauer stílusú "szupergenyó felszopja ámérikát" nyomingereknél.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy jó hete néztem meg a Krisztus utolsó megkísértését. Igen, még csak most láttam, nyilván sokan láttátok már.

Tényleg kihagyhatatlan. Scorsese zseniális. No meg Dafoe és Keitel is. De az egész film annyira, de annyira emberi, és az emberhez szól, hogy az hihetetlen. Aki esetleg nem látta (van olyan?), annak nagyon ajánlom. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
van kettedik is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
fogas kérdés...
human centipede


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ki tudna segíteni valaki egy filmnek a címével?
Egy ártalmatlannak tűnő fazon százlábút készít a hozzá betérőkből a pinyőben
Egyszer láttam egy előzetest róla és most kedvet kaptam hozzá...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nem, mert a daylight - alagút a halálba c. Stallone klasszikusban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
viggo a gi jane-ben a legjobb 😀

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
erősen Z kategóriásnak éreztem a viszonylag jó szereplőgárda ellenéreRataxes
Azért ebben a műfajban még mindig Joel Schumacher a bajnok a Botmen&Rubinnal 😊 . Az Ő minősítő betűjele már nem szerepel semmilyen abc-ben 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Viggo Mortensennek valóban nincs túl sok jó filmje.
A legjobb, amiben játszik (egy pici szerepet) az a Carlito útja.
Főszerepben az Appaloosa és a Gyilkos ígéretek emelkedik ki, míg az Út és az Erőszakos múlt az elmegy kategória.
Ne hasonlítsuk már össze a zseniális Bale-el, akinek van egy rakás jó filmje és szerepe.Sobri Jóska
miért? mondtam olyat hogy hasonlóan zseniális lenne?
a nagy filmekben való szerepeik miatt hasonlítottam össze őket amiben egyik sem győzött meg, de Bale másban tényleg bizonyít pont ezért kérdeztem vagy gondolkodtam el hogy vajon vannak-e Mortensennek is számomra eddig ismeretlen jó filmjei, szerepei..yooker
Azért, mert Mortensennek nincs. 😊

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Viggo Mortensennek valóban nincs túl sok jó filmje.
A legjobb, amiben játszik (egy pici szerepet) az a Carlito útja.
Főszerepben az Appaloosa és a Gyilkos ígéretek emelkedik ki, míg az Út és az Erőszakos múlt az elmegy kategória.
Ne hasonlítsuk már össze a zseniális Bale-el, akinek van egy rakás jó filmje és szerepe.Sobri Jóska
miért? mondtam olyat hogy hasonlóan zseniális lenne?
a nagy filmekben való szerepeik miatt hasonlítottam össze őket amiben egyik sem győzött meg, de Bale másban tényleg bizonyít pont ezért kérdeztem vagy gondolkodtam el hogy vajon vannak-e Mortensennek is számomra eddig ismeretlen jó filmjei, szerepei..
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az Út nekem bejött, az Erőszakos múltat viszont erősen Z kategóriásnak éreztem a viszonylag jó szereplőgárda ellenére 😊
Az Appaloosáról meg ez jut eszembe 😊
Rataxes

Mindig jövőre
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Az Út nekem bejött, az Erőszakos múltat viszont erősen Z kategóriásnak éreztem a viszonylag jó szereplőgárda ellenére 😊
Az Appaloosáról meg ez jut eszembe 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Viggo Mortensennek valóban nincs túl sok jó filmje.
A legjobb, amiben játszik (egy pici szerepet) az a Carlito útja.
Főszerepben az Appaloosa és a Gyilkos ígéretek emelkedik ki, míg az Út és az Erőszakos múlt az elmegy kategória.
Ne hasonlítsuk már össze a zseniális Bale-el, akinek van egy rakás jó filmje és szerepe.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Hát ja, Aragorn szerepére valami Sean Connery szintű arcot tudnék elképzelni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tudom, millió lehetőség van, de ajánljatok pár mostani, megnézésre érdemes filmet (ami már megjelent). Belefutottam a napokban pár jónak tűnő elhanyagolhatóba, inkább kérdezek most már.GRAFI
Nem mostani, meg viszonylag felkapottabb is volt anno , de pont tegnap
láttam a Gépész c. filmet nekem nagyon bejött!
Totál megváltoztatta az eddigi rossz véleményem C. Bale-ről is!yooker
És melyik film alakította ki a rossz megítélésed?
Kevés olyan színész van, mint Bale, akinek én nem tudok rossz alakítását mondani.
Még a rossz Batman-feldolgozások se miatta ergyák.
A 3:10 to Yuma, a The Prestige, az American Psycho vagy a Rescue Dawn meg egyszerűen zseniálisak.Sobri Jóska
a Batman filmek akkora csalódást okoztak hiába játszik benne mondjuk egészen jól denevért (azok amúgy is a gonosztól jók igazán) a régiek és a rengeteg jó kritika után hogy bár a Tökéletes trükköt később láttam tőle , egy ekkora film kellett ahhoz hogy ezt el tudjam neki felejteni!
a többi említett filmet pedig pótolom ha ennyire jók, de félek ezt a filmet nem lehet überelni!yooker
de pl. Vigo Mortensennel hasonlóan vagyok a Gyűrűk Ura trilógia miatt. egy ilyen szerepben nem ragadja magával az embert, de lehet hogy neki is vannak jó filmjei csak meg kellene találni őket...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
mondjuk a rescue dawnban steve zhan is új, valami fenomenális oldaláról mutatkozik meg. nagyon jó film, nagyon jó színészi alakításokkal. én is csak ajánlani tudom. bale film még amit nagyon szeretek a fighter ahol whalberg játsza mickey wardot, bár azt a filmet néhányan korábban már lehurrogták itt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megnéztem a Vasember 3-mat, hááát, valami egészen vicces volt számomra, hogy a Mandarinból mekkora idióta szar embert csináltak. Holott ő azért az egyik legnagyobb ellensége a képregényben a Vasembernek, hát ez szánalmas így szerintem.
A film néhol kusza volt nekem, bár az jó volt, hogy egyre inkább hangsúlyt kap Tony Stark emberi lelki világa is, tekintve, hogy a képregényekben ő alkoholista lett, meg hát nem csak a páncélban tör és zúz.
Összességében viszont azért hiány maradt bennem a film megnézése után, ezúttal inkább popcorn mozi feelingem volt.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tudom, millió lehetőség van, de ajánljatok pár mostani, megnézésre érdemes filmet (ami már megjelent). Belefutottam a napokban pár jónak tűnő elhanyagolhatóba, inkább kérdezek most már.GRAFI
Nem mostani, meg viszonylag felkapottabb is volt anno , de pont tegnap
láttam a Gépész c. filmet nekem nagyon bejött!
Totál megváltoztatta az eddigi rossz véleményem C. Bale-ről is!yooker
És melyik film alakította ki a rossz megítélésed?
Kevés olyan színész van, mint Bale, akinek én nem tudok rossz alakítását mondani.
Még a rossz Batman-feldolgozások se miatta ergyák.
A 3:10 to Yuma, a The Prestige, az American Psycho vagy a Rescue Dawn meg egyszerűen zseniálisak.Sobri Jóska
a Batman filmek akkora csalódást okoztak hiába játszik benne mondjuk egészen jól denevért (azok amúgy is a gonosztól jók igazán) a régiek és a rengeteg jó kritika után hogy bár a Tökéletes trükköt később láttam tőle , egy ekkora film kellett ahhoz hogy ezt el tudjam neki felejteni!
a többi említett filmet pedig pótolom ha ennyire jók, de félek ezt a filmet nem lehet überelni!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tudom, millió lehetőség van, de ajánljatok pár mostani, megnézésre érdemes filmet (ami már megjelent). Belefutottam a napokban pár jónak tűnő elhanyagolhatóba, inkább kérdezek most már.GRAFI
Nem mostani, meg viszonylag felkapottabb is volt anno , de pont tegnap
láttam a Gépész c. filmet nekem nagyon bejött!
Totál megváltoztatta az eddigi rossz véleményem C. Bale-ről is!yooker
És melyik film alakította ki a rossz megítélésed?
Kevés olyan színész van, mint Bale, akinek én nem tudok rossz alakítását mondani.
Még a rossz Batman-feldolgozások se miatta ergyák.
A 3:10 to Yuma, a The Prestige, az American Psycho vagy a Rescue Dawn meg egyszerűen zseniálisak.