Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...
peach
Nekem is meg volt az is. Soha nem tudom már kitörölni elmémből Molnár Piroska | segglyukát |
Cowboykarcsi90
Kifejlett aranyér, semmi extra.

több mint 8 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Star wars: The last jedi 👍

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...
peach
Nekem is meg volt az is. Soha nem tudom már kitörölni elmémből Molnár Piroska | segglyukát |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
De ez nem, pedig ez megy túl egy határon:

 i.imgur.com/ZdEiq.jpg
Sobri Jóska
oké ilyen alapon a 2G1C-t is belinkelhetted volna 😊 jc6-nak azért ajánlottam a Mother!-t, mert ugyan elborult és megosztó film, de érdemes megnézni, mert fontos mondanivalóval bír, ráadásul tele van bibliai utalásokkal
baggio
Ahogy Szerb film is.
Nem öncélű, hanem egy beteg allegória.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.complex.com/pop-culture/2012/08/the-50-most-disturbing-movies/

Jó csemegézést, ha már nyomasztó/visszataszító filmekről megy a diskurzus. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Nálam utcahosszal nyeri a legvisszataszítóbb film kategóriát a Hasadás.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
én idén 2 filmben néztem meg ahogy | egy csávó meg akarja erőszakolni és elvenni a saját lányát | de míg a Brimstonet ennek ellenére szerettem a Cure for Wellness egy kupac trágya

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
De ez nem, pedig ez megy túl egy határon:

 i.imgur.com/ZdEiq.jpg
Sobri Jóska
oké ilyen alapon a 2G1C-t is belinkelhetted volna 😊 jc6-nak azért ajánlottam a Mother!-t, mert ugyan elborult és megosztó film, de érdemes megnézni, mert fontos mondanivalóval bír, ráadásul tele van bibliai utalásokkal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
JC6
neked ajánlott film akkor:


baggio
De ez nem, pedig ez megy túl egy határon:

 i.imgur.com/ZdEiq.jpg

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Brimstone

toldiban ketten néztük haverral
nagyon erős a film, kicsit szájbarágós, de brutális
a revenant kutyafasza
Negritis
Ez olyan mint a csontok és skalpok?
peach
azt nem láttam még, de tervbe van véve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Shotcaller:
számomra az év filmje.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Brimstone

toldiban ketten néztük haverral
nagyon erős a film, kicsit szájbarágós, de brutális
a revenant kutyafasza
Negritis
Ez olyan mint a csontok és skalpok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
JC6
neked ajánlott film akkor:


baggio
egyelőre elég volt a borzalmakból, de köszi 😀

inkább azt mondja meg nekem valaki, hogy jutok hozzá Brad Pitt "War machine"-jéhez? 😛
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
JC6
neked ajánlott film akkor:


baggio
Ezt volt szerencsém látni, egy tök erős mondanivalójú film lenne, de egyszerűen annyira brutál helyenként, hogy el van foglalva az ember a "túléléssel", mint néző...

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Brimstone

toldiban ketten néztük haverral
nagyon erős a film, kicsit szájbarágós, de brutális
a revenant kutyafasza
Negritis
kabbe, megnéztem.
kegyetlen. a brutális filmek listáján az első eddig az éjjeli féreg volt. de még az sem váltott ki belőlem ilyen durva érzéseket, mint ez... véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
JC6
biztosan túlmegy?
nekem rohadtul tetszett benne hogy:
1. mocskosul szembemegy a PC mentalitással
2. fullosan hazavágja a romantizált vadnyugatot

brutális, kegyetlen és minden csak nem feelgood
de mégsem "szenvedéspornó" szerintem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
JC6
neked ajánlott film akkor:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Én le vagyok maradva 8 filmel! 😆Ha az új trilógiát akarom ,csak' megnézni érteni fogok mindent/lényeget?
steelwolf
Nem! 😊
De hidd el megéri. Barátnőm nem hitte el, nyertem egy fogadást, meg kellett néznie mindet. Akkor még csak 6 volt kint. Utolsó után bőgött annyira tetszett neki. Pedig sorban néztük, ergo a végére jutott a technológiailag fejletlenebb 3 rész.
Persze ez csak saját vélemény. Ráadásul emellett szól az is, hogy a 7-es (Ébredő...) egy igen gyenge eresztés volt. 8-ról meg két ünnep között tudok majd véleményt formálni. (A köztes Zsivány egyes pedig szintén maga volt a csoda amúgy, amihez ugyanúgy érdemes megnézni az első hatból legalább kettőt.)
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én le vagyok maradva 8 filmel! 😆Ha az új trilógiát akarom ,csak' megnézni érteni fogok mindent/lényeget?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Brimstone

toldiban ketten néztük haverral
nagyon erős a film, kicsit szájbarágós, de brutális
a revenant kutyafasza
Negritis
kabbe, megnéztem.
kegyetlen. a brutális filmek listáján az első eddig az éjjeli féreg volt. de még az sem váltott ki belőlem ilyen durva érzéseket, mint ez... véleményem szerint ez már túlmegy egy határon, filmkészítés terén.
több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Na kinek mikor lesz SW jegye?
Janek
ma éjfélkor 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
én pénteken mék 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na kinek mikor lesz SW jegye?
Janek
holnap megyünk 😀

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Na kinek mikor lesz SW jegye?