Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/27/igy_ijesztgetnek_a_zombik/

Tök jó összeállítás. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
jjncaa
ez aranyos 😊
gyakorlatban mondjuk még véletlenül sem fogom tudni összevetni a kettőt, mert eleve a filmet nem fogom megnézni, de tényleg vicces a diagram.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "van az a pénz amiért az embernek koprásodik a haja" motivációs tényező működése a gyakorlatban
 www.theshiznit.co.uk/feature/the-liam-neeson-integrity-timeline.php
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ezt várom


azt hiszem ősszel mutatják be. Sundancen 3 díjat nyert

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
Így hozta az élet... 😊 már ebben sincs szerencsém :-Ptoxique
El vagy átkozva.


több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
Így hozta az élet... 😊 már ebben sincs szerencsém :-P
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.toxique
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
úgy is mondhatnánk h FF sorozatra mély tartalamoért menni olyan mint mekiben salit kérni, vagy kurvától ölelést.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nem egy Das Boot, de nagyon jó kis német film pl. ez is :
A lé meg a Lola:

 videa.hu/videok/film-animacio/a-le-meg-lola-telejs-film-magyarul-mozi-3r3wzuj6wa7Q5sIb
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.toxique
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Simán.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Gridiron Gang?Érdekelne a véleményetek, hogy érdemes-e időt szánni a begyűjtésére, ill. a megnézésére?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Pedig jobb helyeken, bevált frázis, hogy lemegyek a DasBótba 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?briareos
Nem tudom, hogy maradt ki, talán azért, mert korábban írtóztam a német filmektől, de mióta a Berlin felett az ég abszolút kedvenccé vált, szép lassan elkezdtem a nagy német klasszikusokat is pótolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?briareos
Jogos a kérdés, mert ugye az kizárt, hogy eddig nem látta.
Az kábé olyan lenne, mint úgy foglalkozni NCAA-vel, hogy az ember nem tudja ki az a Joe Paterno vagy mi az a Heisman-trófea.

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Man Of Steel: de jó hosszúra sikeredett 😊. Bennem a következő emlékeket hagyta maga után:
- a visszaemlékezések / mesélgetések sokasága kb. 1.17-től kezdett zavaróvá válni (a számomra). Azt gondolom, hogy sok minden nem volt annyira jelentős részlet, hogy ne lehetett volna simán csak narrálni.
- a szerelmi szál hajszálnyit nyálasabb a kelleténél,
- a karakterek: a főhősnő karaktere (Louis Lane) konzekvensen kihangsúlyozottabb az S-es csávónál (Snyder ebből a szempontból az anti-Nolan: a női karakterei férfiasabbak a férfiaknál; ami egy ilyen filmnél nem éppen nyerő húzás). A superman majd összemegy mellette (aki pár pózolós, lassított közelinél kifejezetten feminin-nek hat). Plusz ott vannak az ami filmekben már megszokott karakter-pozicionálási hibák. A már említett Louis pl. az egyik jelenetben félkézzel ellöki magától azt az idegen harcosnőt egy csajbunyóban, aki amúgy könnyedén ZILeket & LIAZokat hajtogat, nem fogja a golyó és megpüföli a superman-t 😊. Aztán meg gyenge, védelemre szoruló, szerelmes nőként ábrázolja... út közben bedobott egy kis kriptonitot, vagy mi? Eleinte vezérelem, majd átformálódik a "szerelmi kötelezővé" . Karakterfejlődés - ámblokk az egész moziban - nincs. Mind a pozitív mind a negatív karakterek csupán narráltak, nem formálódnak előttünk + a gonoszok szokás szerint zavarbaejtően egyszerűek. Aztán ott van a kulavudi sterilségi függőség, a mindenkörülményekközött hipertartós sminkek, a néha zavaróan pózer "GOD-TRUTH-Us Army-greater good (wtf)" figura... stb. Bár még mindig mérföldekkel jobb (pl.) a GI Joe 2-nél, de a beszélgetések itt is sekélyesek (betámadták anyádat az idegenek, de tojsz bele, mert a full ismeretlen emberek biztonságán agyalsz a muteroddal együtt, aki szintén nem izgatja magát 😀 ). Hát, emberek! Ez nem egy Nolan mozi! Akit hozzám hasonlóan megtévesztett Nolan neve és várt vmi Nolan-osat; az nehezen fogja tudni eldönteni, hogy mit is csinált itt Nolan. Ez jobb, mint egy átlagos Snyder mozi, az igaz, de nem közelíti a Botmen trilógiát.
Ami tetszett:
- a zene
- a látvány és a bunyók. Ha erre buksz, akkor jól fogsz szórakozni. Feltéve, ha kibírod addig fél-lábon amíg kezdődik a gyakás, mert kb. 1:20-ig nem történik semmi. Aztán jön egy új film és beindul a hentelés-történés.

A technikai kidolgozást értékelem. Nálam 6ot érdemelne, mivel egy minimális ámde értékelhető történetbe csomagolták a szokásos kulavudi hero-t.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a WWZ egy Brad Pitt-es Kaptár lenne tulajdonképp?Amadeus91
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/13/itt_a_300_folytatasanak_elso_trailere/


300 2.Amadeus91
Na ez a komoly. A hozzászólások között is van egy vezérértelmiségi, aki szerint Ő azért nem fanyalog, mert nem "hipster" (divatos ámérikái kifejezés Friscoból, utalva a csípőnacira meg a kultursznobságra 😀 ).
Arról lehet szó, hogy megint kapunk a nyakunkba egy ókormegizélt-számítógépgenerálta trashflick-et (csak úgy, Puzsér után szabadon 😊 ), ahol a liberáldemokratikus eszmékért küzdő, identitászavaros koksz-tenyényeszetek mellé jön a "40kiló-vasággyal" Xéna utánzatok hada (vigyázzá, mer' a bikinire szabott testpáncél meg az elcsépelten pojénos bexólás megvéd a mindentől :-P ), de legalább jó motivációzavarosak lesznek (Jack Bauer után szabadon... ámériká? lészarom én a csáládot! csálád! ámériká! de választok! de nem kell! de kell! de nem kell! Jaack... mi a faxt csinálsz te itt? Kill-kill-dáböl heccsát-terrorJózsi+terrorPista dáböl-def... kúúll-kill ) 😊... Ráadásul: még Frank Miller sem vesz részt a munkálatokban, ami előrevetití a fos történetet, a tematikai botlásokat, a még gagyibb párbeszédeket... szal, Millerrel legalább egy már elmesélt történet feldolgozását jól meg tudták oldani (hála pl.: a darkosan képregényes vonalvezetéses felépítésnek + a kapcsolódó látványvilágnak), de nélküle... Nolan most is fogja majd Snyder kezét?
Nos, úgy gondolom, hogy ugyanahhoz az asztalhoz ültetnek majd minket a készítők, mint a "Titánok harca", vagy a "Titánok haragja", meg "Titánok Harangra!" esetén tették, csak most nem áporodott fost szervíroznak a tányérunkra, hanem kukoricás-koppanósat! Ami valakinek különbséget jelent 😊 .
Egyébként; az ilyen filmek megnézése előtt mindig győzködöm magam arról, hogy jó lesz ez és nem lehet elfogulatlanul megítélni egy filmet akkor, ha már eleve úgy ülsz le elé, hogy szar lesz. A bökkenő az, hogy maga a film az, ami 10 percen belül meggyőz arról, hogy igazam volt (a gyakorlat meg az évek 😀 ).
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
a WWZ egy Brad Pitt-es Kaptár lenne tulajdonképp?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Bazzeg 😕 RIP
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
R.I.P. Nagyember

legyen néked könnyű..................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak