Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Hát ezek nem tipikusak, inkább betegek, vagy gusztustalanok. De jól sejtettem, hogy nem komálod.sutianap
mi a 'tipikus" horror? a paranormal activity, ami azzal operál, hogy a nagy csendben hirtelen beugrik a képernyőre valami sikoly kíséretében? vagy hogy elmegyünk egy családdal egy faházba az erdő közepére, 100 km-re a legközelebbi áramforrástól, ami alatt amúgy titkos kísérleteket végeznek pszichopatákon?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ezek nem tipikusak, inkább betegek, vagy gusztustalanok. De jól sejtettem, hogy nem komálod.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
JJ, te ugye nem vonzódsz a horrorhoz?sutianap
Ha a "nem vonzódok" azt jelenti, hogy a szerb filmet is röhejesnek tartottam, akkor így van (és még a ragyogást se tudtam megszeretni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
JJ, te ugye nem vonzódsz a horrorhoz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Láttam, semmi különös nincs bennejjncaa
Persze-persze...
Olyan standard hollywoodi akciófilm, ja.Sobri Jóska
Ha az a sztenderd, akkor nyilván más, de rém nyomasztó hangulatán kívül maximum pont arra elég, hogy ilyen beszélgetésekben fel lehessen hozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Nézd meg a Begotten-t, és fél évig csak Csupasz pisztolyt és van Damme-ot nézel.

Egyébként látta valaki?Sobri Jóska
youtube-on fent van az egész film, bár nekem nem sikerült végignézni. más témájú, de hasonlóan nehezen emészthető a tetsuo, a vasember, de ez már inkább nézhető:

 www.youtube.com/watch?v=smOS5ufeP6k

choose life
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Láttam, semmi különös nincs bennejjncaa
Persze-persze...
Olyan standard hollywoodi akciófilm, ja.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Láttam, semmi különös nincs benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nézd meg a Begotten-t, és fél évig csak Csupasz pisztolyt és van Damme-ot nézel.

Egyébként látta valaki?

 www.imdb.com/title/tt0101420/

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ha neked a john malkovich menet réteg beteg szar, akkor hozzád képest tényleg kifinomult az ízlésem :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nem úgy gondoltam jj h meked túl kifinomult hanem úgy összességében. Sokam járnak ebbe a topokba és sztem senki nem tud olyan filmet bedobni ami ne látotr már volna legalább másik kettő. Hacsak nem vmi nagyon réteg beteg szarról van szó. Am épo az hbo2-n john malkocih menet 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Tökéletesen érdektelen évforduló: a Kritikus Tömeg szerint 17 évvel ezelőtt mutatták be a Tiszta Románcot, a Közönséges bűnözőket és a Csungking expresszt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Jarmusch legjobb a Halott Ember, aztán a Kávé és cigaretta s csak utánja Kuttyasutianap
éjszaka a földön, törvénytől sújtva, halott ember a három legjobb Jarmusch-film nálamdeyell
Aporpowe, az új vámpírost láttamán valaki?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Chopper (A kegyetlen) pl nagyon jó!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Jarmusch legjobb a Halott Ember, aztán a Kávé és cigaretta s csak utánja Kuttyasutianap
éjszaka a földön, törvénytől sújtva, halott ember a három legjobb Jarmusch-film nálam

choose life
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Jarmusch legjobb a Halott Ember, aztán a Kávé és cigaretta s csak utánja Kuttya


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A Memento azért szerintem eléggé hájpolva van 😊 A Szellemkutya viszont igen egyedi kis produkció, jó zenékkel.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
korábban kérdeztem ilyet, de újra felteszem: írjatok már olyan kedvenc filmeket és rendezőket, amik/akik szerintetek méltatlanul alulértékeltek (értsd szinte semmilyen toplistán nem jelennek meg, pedig ott lenne a helyük)

valahogy oda jutottam most, hogy nincs film, amit megnéznék, pár régi klasszikust szedtem elő, de csak csalódás volt (pl. Godfather)jjncaa
Ez nem kedvenclista, de pár, talán egy kissé alulértékelt film amiket mostanában láttam, így elsőre: The Guard, Children of Men, Szellemkutya, Memento, München.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Sajnos csak jövőre lesz a mozikban, de jobbnak néz ki az első résznél (persze az előzetesbe csak a jó jeleneteket szokás betenni) :
http://www.youtube.com/watch?v=rrgSpvelFC4&feature=youtu.bedanyly
Akkor csak szerintem szörnyű ez? Az eredeti sem volt egy nagy szám, de ott még legalább újdonság volt ez a lassításos-fröcsögéses valami, azóta viszont már 7 év eltelt.Schleck
Hát tesztoszteronpartinak jó volt ez elsőre, jó lesz másodikra is. Ha belegondolnék a film üzenetébe, nem tetszene, de nem akarok 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sajnos csak jövőre lesz a mozikban, de jobbnak néz ki az első résznél (persze az előzetesbe csak a jó jeleneteket szokás betenni) :
http://www.youtube.com/watch?v=rrgSpvelFC4&feature=youtu.bedanyly
Akkor csak szerintem szörnyű ez? Az eredeti sem volt egy nagy szám, de ott még legalább újdonság volt ez a lassításos-fröcsögéses valami, azóta viszont már 7 év eltelt.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos csak jövőre lesz a mozikban, de jobbnak néz ki az első résznél (persze az előzetesbe csak a jó jeleneteket szokás betenni) :

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Nem ìrok, sztem az én ìzlésem nem elég kifinomult filmek terén 😀 amúgy ebbe belekötni sem elegáns, csupán jeleztem h nekem hatalmas kedven rico és csapata 😛 😊peach
ha ez megnyugtat, sobriéval sem éppen egyezik az ízlésünk 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nem ìrok, sztem az én ìzlésem nem elég kifinomult filmek terén 😀 amúgy ebbe belekötni sem elegáns, csupán jeleztem h nekem hatalmas kedven rico és csapata 😛 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
korábban kérdeztem ilyet, de újra felteszem: írjatok már olyan kedvenc filmeket és rendezőket, amik/akik szerintetek méltatlanul alulértékeltek (értsd szinte semmilyen toplistán nem jelennek meg, pedig ott lenne a helyük)

valahogy oda jutottam most, hogy nincs film, amit megnéznék, pár régi klasszikust szedtem elő, de csak csalódás volt (pl. Godfather)jjncaa
Kapásból ez ugrott be.
 www.filmkatalogus.hu/A-Paradicsom--f10986
 www.filmkatalogus.hu/-es-a-Pokol--f10987
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
sobri! Magára valamit is adó ember a starship trooperst már legalább 20szor látta 😊peach
Akkor írjál te párat JJ-nek.
Lássuk.