Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/13/itt_a_300_folytatasanak_elso_trailere/


300 2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Meghallgattam 1-2-t, kifejezetten jó, it nem fröcsög, meg nem káromkodik annyit Puzsér.Vrijbloed
Már elég sok adáson túl vok (  puzserahm.uw.hu/a7m.html ), hát azért néha itt is kevésbé elviselhető. 😀 Azt nem bírom benne, hogy nagyon sokszor el akarja nyomni a vendéget, hogy csak neki (Puzsérnak) lehet igaza meg minden.
De amúgy tudom ajánlani a műsort. Ha másért nem, akkor lehet jó filmekre akadni.
Bár mindig úgy vok, hogy előbb megnézem a filmet és utána hallgatom meg Őket. 😀Bébé
Sokat spoilerezik és annak ellnére élvezhető sztem, hogy sokszor láthatóan fogalma nincs az aktuális tematikáról, mégis kategorikus kijelentéseket tesz. Az is vicces, hogy szerinte ha ő nem ért valamit egy filmben, azt felesleges sznobság beletenni, de ha valami az ő gondolatvilága szerint primitív, az meg népbutítás, szóval kicsit beszűkült látásmódja van 😊 de tényleg elég sok jó filmről beszél egész értelmeseket, ami azért pozitívum.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
fassbander, hardy? nah ők nehogy már karakter színészek legyenek.... 😊peach
😊 azt nem mondtam.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Meghallgattam 1-2-t, kifejezetten jó, it nem fröcsög, meg nem káromkodik annyit Puzsér.Vrijbloed
Már elég sok adáson túl vok (  puzserahm.uw.hu/a7m.html ), hát azért néha itt is kevésbé elviselhető. 😀 Azt nem bírom benne, hogy nagyon sokszor el akarja nyomni a vendéget, hogy csak neki (Puzsérnak) lehet igaza meg minden.
De amúgy tudom ajánlani a műsort. Ha másért nem, akkor lehet jó filmekre akadni.
Bár mindig úgy vok, hogy előbb megnézem a filmet és utána hallgatom meg Őket. 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
fassbander, hardy? nah ők nehogy már karakter színészek legyenek.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
12majom minden idok.brad pitt alakitasa sztem minimum oscar.Viszont kivancsi lennek masok megfejtesere is a filmmel kapcsolatban.ha lehet😀
Amugy brad pittet csipem es mega respect neki😉teny hogy a nok balvanya viszont iszonyat jo filmekben jatszik.ZoliMP
Brad Pitt - szerintem - egyike azon kevés kulavúdi színésznek, akire gyakorlatilag bármilyen szerepet rá lehet bízni. Az Ő generációjából vannak még páran "sokoldalúak" - ez tény és való (pl.: Di Caprio, Clooney, Norton... stb.) - de a filmipar - szerintem és csak szerintem - manapság már csak a karakterszínészeket ontja magából. Kevés az univerzális színész az újak között (Gosling-en kívül eszembe nem jut senki), nehéz lesz tovább adni a stafétát. Pitt - nagyrészt - szokott vigyázni arra is, hogy miben vállal szerepet (okés! Vannak ellenpéldák 😊 , pl. volt valami akciófilmje tavaly... na az egy kutya nagy ellenpélda); így a neve - valamilyen szinten - garancia a nézhető mozira. Nálam még mindig a Fight Club és a Bluff a top Pitt filmek és karakterek, de a 12 majomban is kétségkívül nagyszerű volt! A filmet a könyvvel szemben nem tudom megítélni (mivel a könyvet nem olvastam), de nekem tetszett a film is.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Meghallgattam 1-2-t, kifejezetten jó, it nem fröcsög, meg nem káromkodik annyit Puzsér.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Úgyhogy nem kamázom a Kingeket, lovecraftiánus vagyok, művészet, nem iparos. Deha mondani kéne akkor az It lenne Az.sutianap
Most csalódtam. 😀 :/ Jó, hát AZ, az gyakorlatilag durván szólva Lovecraft koppintás king-is stílusban. 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Szemfényvesztők (Now You See Me)
Moziban láttam, lehet nem minden idők legfurfangosabb, és legnehezebben kitalálható fordulatokkal teli filmje, de kurva ötletes, látványos, és szórakoztató.
És végtére is pont ezt vártam.
Akinek tetszett a Tökéletes trükk vagy a Közönséges bűnözők, annak ez is fog.
Spoilerezni nem akarok, anélkül talán annyit, hogy egy akciófilm bűvészekkel, csavarokkal és Mélanie Laurent-el.

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Már nagyon-nagyon várós. Remélem a film is lesz ilyen jó, mint a trailer, és nem itt lőnek le előre minden izgalmat.
süti
Ezt én is várom, bár azt nem pontosan értem, hogy a mai bemutatók többségében miért kell kb. az egész sztorit megtudnunk.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már nagyon-nagyon várós. Remélem a film is lesz ilyen jó, mint a trailer, és nem itt lőnek le előre minden izgalmat.



több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Meg iszonyat jó szìnész. Meg most megy hbo2-n a mone ball olyan fos szinoronnal h beszarás. Am a db videot csak funból linkeltem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
12majom minden idok.brad pitt alakitasa sztem minimum oscar.Viszont kivancsi lennek masok megfejtesere is a filmmel kapcsolatban.ha lehet😀
Amugy brad pittet csipem es mega respect neki😉teny hogy a nok balvanya viszont iszonyat jo filmekben jatszik.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
dragon ball funoknak kötelező videó!!!

 www.youtube.com/watch?v=wHXhNs7VcH0&feature=youtu.bepeach
Nem , nem és nem. Ez egy szar ahogy az első rész is az volt inkább nézem végig a sorozatot mégegyszer , de ez a húzzunk le még egy bőrt egy sorozatról tipikus esete
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
12 Majom, Film+ 22:20gamerkr
Nincs net?

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
12 Majom, Film+ 22:20

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
dragon ball funoknak kötelező videó!!!

 www.youtube.com/watch?v=wHXhNs7VcH0&feature=youtu.be



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Pár hónap, és itt van:

 www.youtube.com/watch?v=rrgSpvelFC4&feature=youtu.be
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ok, megvan beszélve. Telóról meg előferdül h mellé ütök. Sorry 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Memento azért szerintem eléggé hájpolva van 😊 A Szellemkutya viszont igen egyedi kis produkció, jó zenékkel.Rataxes
Szerintem meg a szellemkutya van túlhájpolva😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mi köze van a J.M. Menetnek a magyon réteg beteg szarhoz? Csak szóltam h éppen megy. Olvasni is kéne nemcsak muszájból belekötni a másikba 😛 😉peach
vagy megtanulni helyesen gépelni 😛

Hacsak nem vmi nagyon réteg beteg szarról van szó. Am épo az hbo2-n john malkocih menet 😊peach
az "am épo" én simán "ami épp"-nek olvastam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Mi köze van a J.M. Menetnek a magyon réteg beteg szarhoz? Csak szóltam h éppen megy. Olvasni is kéne nemcsak muszájból belekötni a másikba 😛 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgyhogy nem kamázom a Kingeket, lovecraftiánus vagyok, művészet, nem iparos. Deha mondani kéne akkor az It lenne Az.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
és a The Thing hogy maradt ki ebből a felsorolásból? 😉

ez nem horror, de muszáj megosztanom, Wim Wenders eddigi legutolsó filmje, nem tudom itthon milyen címmel forgalmazták



kalózkikötőben megtalálható 3d-ben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal