Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez is kafaság lesz:
 www.youtube.com/watch?v=qcl66Tgs57s

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Brimstone

toldiban ketten néztük haverral
nagyon erős a film, kicsit szájbarágós, de brutális
a revenant kutyafasza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
 vimeo.com/245670075


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Patriots Day:
Jó volt a film egészen addig | amíg a rendőrök meg nem találták az elkövetőket. A két okos rendőrnek csak követni kellett volna, vagy addig meg se moccanni, amíg elől hátul jobbról balról be nem zárják őket. Mondjuk azt sem értettem, hogy megvolt a kocsi, megvolt a hely, erre majd 10 perc mire jön az erősítés. Helikopter meg sehol! Aztán a rendőrfőnök is 10 méterre nem képes eltalálni valakit, kilő egy tárat, de el se találja. Azon a részen annyira felhúztam magam, hogy picit most dühös vagyok! |
NB2
Kisebb túlzásoktól eltekintve ez valóban így történt. Nagyon nehéz abban a pillanatban megítélni, hogy mi a jó megoldás. Szerintem a kisebbik rosszt választották a watertown-i rendőrök, mikor feltartóztatták őket, mivel az elkövetők célja egy nagyobb pusztítás volt NY-ban. Persze ők ezt nem tudták, dolgozott a bosszúvágy is (Boston). Az erősítés azért jött későn, mert fel volt osztva az egész város minden mozgatható rendőrnek, akik a személyleíráson kívül semmit nem tudtak. Legfőképpen azt nem, hogy időközben zsákmányoltak a gonoszok egy Mercit. Csak a bejelentés után kezdett el mindenki fekete crossovert keresni, majd később ki is szúrták, így lett a "kisvárosból" csatatér. A chief öreg volt már, nyugdíjazás előtt, tudd be annak, hogy nem tudott lőni.. amúgy eltalálta többször is, csak nem látszik.
Nagyon jó film.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Puzsérék A Viszkis kibeszélőhöz meghívták Ambrust magát 😀
és kivételesen Puzsér sem üvöltözik, csak "dominálja" a véleményével a többieket

 www.youtube.com/watch?v=bySiU-b2nuU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Patriots Day:
Jó volt a film egészen addig | amíg a rendőrök meg nem találták az elkövetőket. A két okos rendőrnek csak követni kellett volna, vagy addig meg se moccanni, amíg elől hátul jobbról balról be nem zárják őket. Mondjuk azt sem értettem, hogy megvolt a kocsi, megvolt a hely, erre majd 10 perc mire jön az erősítés. Helikopter meg sehol! Aztán a rendőrfőnök is 10 méterre nem képes eltalálni valakit, kilő egy tárat, de el se találja. Azon a részen annyira felhúztam magam, hogy picit most dühös vagyok! |
NB2
Ilyen az élet.
Ez nem akciófilm volt, hanem filmre vitte, hogy mi történt valójában.
Az emberi hibákkal, balfaszkodással, bénázással egyetemben.
Pont erről szólt, nem arról, hogy minden lövés talál, meg mindenki racionális és logikus.
Jó film ez végig, pont azért mert nem klappol minden, ahogy a való életben egy bonyolult rendőrségi akciónál se szokott.
Ez nem a "Bruce Willis leugrik egy repcsiről, de gurulva érkezik és fut tovább" típusú akciófilm.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Patriots Day:
Jó volt a film egészen addig | amíg a rendőrök meg nem találták az elkövetőket. A két okos rendőrnek csak követni kellett volna, vagy addig meg se moccanni, amíg elől hátul jobbról balról be nem zárják őket. Mondjuk azt sem értettem, hogy megvolt a kocsi, megvolt a hely, erre majd 10 perc mire jön az erősítés. Helikopter meg sehol! Aztán a rendőrfőnök is 10 méterre nem képes eltalálni valakit, kilő egy tárat, de el se találja. Azon a részen annyira felhúztam magam, hogy picit most dühös vagyok! |
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A skandináv depi sokszor üdítően tud hatni a tucatfilmek után.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
nekem megvan a hétvégi tervem:
végre megnézem az ember a holdon-t és utána jöhet a jim&andy a netflixen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
2 jó filmbe is belefutottam az elmúlt héten.

Hodejegerne: Norvég thriller, nagyon betalált. Fordulatos és végig izgalmas. A hosszát is eltalálták, ezzel a 100 perccel. Nem lehet közben unatkozni.

Skeleton Key: Na ez már kicsit megosztóbb. Volt benne pár wtf dolog, de összességében ez is nagyon bejött. Végig gondolkodtat, aztán a végén pedig jön egy igen jó csattanó.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
?
Negritis
Az is drogos Depp film és szerintem klasszisokkal jobb, mint a Fekete Mise.
Ha még nem láttad, akkor feltétlenül nézd meg.
Bébé
Black Mass szerintem kibaszottul zseniális az utolsó percig.
Kenny
szerintem meg botrányosan gyenge.

de megnézem megint ha lesz rá időm hátha rosszkor néztem anno meg.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Strange dokival rossz nem lehet.

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=6ZfuNTqbHE8&feature=youtu.be

nagyon erős.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
nah megvolt a Viszkis

tényleg "hálivúdi" de a pozitív értelemben, eltalálták a retro feelinget
a hangokkal volt bajom, meg az egyik rablásnál volt egy fura reakció | a lövöldöző embert üldözni kezdi a "tömeg" |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Black Mass szerintem kibaszottul zseniális az utolsó percig.
Kenny
Nagyon adom, egyik legjobb filmélményem!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
?
Negritis
Az is drogos Depp film és szerintem klasszisokkal jobb, mint a Fekete Mise.
Ha még nem láttad, akkor feltétlenül nézd meg.
Bébé
Black Mass szerintem kibaszottul zseniális az utolsó percig.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Na én is voltam Viszkisen.

Nekem is van hiányérzetem vele kapcsolatban. Néha kicsit untam is, de azért nem volt rossz. Az az érzésem, hogy néha sokkal többet akart, mint amit ki tudtak hozni belőle. Mindenesetre nem érzem kidobott pénznek a mozit, ennyit megért.

+1 pont volt nálam, hogy a lány jobban hasonlított egy volt osztálytársamra, mint a volt osztálytársam... 😀 Komolyan azt hittem, hogy rákeresek, mert lemaradtam valamiről 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
?
Negritis
Az is drogos Depp film és szerintem klasszisokkal jobb, mint a Fekete Mise.
Ha még nem láttad, akkor feltétlenül nézd meg.
Bébé
ez nem drogos film, hanem maffia/gengszter
de pl a Legenda sokkal jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
?
Negritis
Az is drogos Depp film és szerintem klasszisokkal jobb, mint a Fekete Mise.
Ha még nem láttad, akkor feltétlenül nézd meg.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
nah megjött a kedvem még 1 Depp filmhez így meglestem a Fekete Misét
nem rossz, bár nem bánom hogy itthon és nem moziban jutottam el a megnézéséig
Negritis
Blow
Bébé
?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
nah megjött a kedvem még 1 Depp filmhez így meglestem a Fekete Misét
nem rossz, bár nem bánom hogy itthon és nem moziban jutottam el a megnézéséig
Negritis
Blow
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
nah megjött a kedvem még 1 Depp filmhez így meglestem a Fekete Misét
nem rossz, bár nem bánom hogy itthon és nem moziban jutottam el a megnézéséig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Orient Express

nem ismertem a sztorit - tudom ciki ... - így én tök jót szórakoztam
Brannah sztem tök jó volt, remélem lesz folytatás

szombat fél8kor mondjuk a Latabár terem kb tele volt a corvinban meg is lett a böjtje mert nem bírtak magukkal sokan 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Viszkisen volt már valaki?

Én vasárnapra tervezem a mozit, eléggé kíváncsi vagyok rá.
dugo93
Ja.

| Nekem baromi nagy csalódás volt, sokkal jobb filmet lehetett volna csinálni ebből a sztoriból.
A karakterek közül mindegyik unalmas volt, kivéve a nyomozó faszit, aki szintén nem nyújtott semmi extrát, csak egy átlagos ideggyenge nyomozó, akit minden második krimiben látsz. Volt néhány erősebb jelenet az elején, pl amikor a kis Ambrus fakéreggel a fején próbált jégkorongozni, de ez se hagyott mély nyomot. Amúgy Ambrus karaktere semmit extrát nem nyújtott, a csajáról is csak annyi derült ki hogy aranyásó. A rablós jeleneteket viszonylag érdekesen megcsinálták, de ilyet is ezret láttunk már egyéb filmekben. A kilencvenes évek hangulatából nekem kb semmi nem jött át, azon kívül, hogy szomszédok meg Juszt László ment a tévében és Opel Astra rendőrautók voltak. A 90-es évekbeli káoszról (privatizáció, olajszőkítés, stb), egy szó sem esett, pedig a fehérgalléros bűnözőkkel faszán szembe lehetett volna állítani a rendszerellenes bankrablót. Ja, és 1999-ben senki nem használt olyan szót, hogy "celeb", ahogy ezt a nyomozó tette.
És dzsízösz, a végén mi a faszom az, hogy ül a busójáráson árulja a köcsögöket, nézi a bankot és közben nosztalgiázik. Ez a jelenet konkrétan nekem volt kínos.

Nagy kapufa ez a film, egyszer meg lehet nézni, de pénzt kár volt adni érte.
|

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Viszkisen volt már valaki?

Én vasárnapra tervezem a mozit, eléggé kíváncsi vagyok rá.
dugo93
szerdán tervezek menni rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!