Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tudom, millió lehetőség van, de ajánljatok pár mostani, megnézésre érdemes filmet (ami már megjelent). Belefutottam a napokban pár jónak tűnő elhanyagolhatóba, inkább kérdezek most már.GRAFI
Nem mostani, meg viszonylag felkapottabb is volt anno , de pont tegnap
láttam a Gépész c. filmet nekem nagyon bejött!
Totál megváltoztatta az eddigi rossz véleményem C. Bale-ről is!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tudom, millió lehetőség van, de ajánljatok pár mostani, megnézésre érdemes filmet (ami már megjelent). Belefutottam a napokban pár jónak tűnő elhanyagolhatóba, inkább kérdezek most már.
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
jjncaa
ez aranyos 😊
gyakorlatban mondjuk még véletlenül sem fogom tudni összevetni a kettőt, mert eleve a filmet nem fogom megnézni, de tényleg vicces a diagram.slowmotion
Én megnéztem tegnap.
Anélkül, hogy spoilereznék, sajnos igaz az ábra.
A zenéje viszont nagyon jó, főleg az elején a főcím alatt! 😊

Valaki látta még esetleg?
Vélemény?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "van az a pénz amiért az embernek koprásodik a haja" motivációs tényező működése a gyakorlatban
 www.theshiznit.co.uk/feature/the-liam-neeson-integrity-timeline.phpiktriad
Ez a Taken3 már nagyon csúnyán hangzik...toxique
Ha elrabolnak benne 3 embert akkor nem. 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A "van az a pénz amiért az embernek koprásodik a haja" motivációs tényező működése a gyakorlatban
 www.theshiznit.co.uk/feature/the-liam-neeson-integrity-timeline.phpiktriad
Ez a Taken3 már nagyon csúnyán hangzik...
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/27/igy_ijesztgetnek_a_zombik/

Tök jó összeállítás. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
jjncaa
ez aranyos 😊
gyakorlatban mondjuk még véletlenül sem fogom tudni összevetni a kettőt, mert eleve a filmet nem fogom megnézni, de tényleg vicces a diagram.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "van az a pénz amiért az embernek koprásodik a haja" motivációs tényező működése a gyakorlatban
 www.theshiznit.co.uk/feature/the-liam-neeson-integrity-timeline.php
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
ezt várom


azt hiszem ősszel mutatják be. Sundancen 3 díjat nyert

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
Így hozta az élet... 😊 már ebben sincs szerencsém :-Ptoxique
El vagy átkozva.


több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
Így hozta az élet... 😊 már ebben sincs szerencsém :-P
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.toxique
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀Toca
úgy is mondhatnánk h FF sorozatra mély tartalamoért menni olyan mint mekiben salit kérni, vagy kurvától ölelést.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nem egy Das Boot, de nagyon jó kis német film pl. ez is :
A lé meg a Lola:

 videa.hu/videok/film-animacio/a-le-meg-lola-telejs-film-magyarul-mozi-3r3wzuj6wa7Q5sIb
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.toxique
Aki a Fast Anf Furiousra 6-ra azért ül be, hogy filmtörténeti remekművet, vagy akár normális forgatókönyvet vár, az nem tudom mért ül be rá 2x is 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap megnéztük a családdal a Fast&Furious 6. részét... esküszöm, hogy ez után az Odd Thomas című flick-flack-flock maga volt a filmes tökéletesség (az FF6 után filmtörténeti remekműként éltem meg).
A rió-i rész után azt gondoltam, hogy valami alsó tagozatos kisiskolások elszánt csoportja - végre - a kezébe veszi a dolgokat és próbál valami kezdetlegesen értelmes forgatókönyvet alátolni a póz-zuhatag alá. Mintha célként lebegett volna a kis készítők előtt, hogy - legalább - 50%-ban legyen már meg a következetesség, vagy az; hogy 100 párbeszédből legalább 1 ne legyen semmitmondó... legalább filmként "egyben legyen". Ám ez a kezdeményezés - sajnos - nem teremtett hagyományt, így a 6. rész "forgatókönyv-írásának" (hihihi) reszortja visszakerült a kindergarten-be. A látvány ok, de ennyire kétségbeesett átkötésekkel és "kötelező" megoldásokkal már régen találkoztam nagy ktgvetésű moziban. Ami nekünk "pozitíum" (hihihi); hogy a szinkron verzió a jobb. A párbeszédek egy fél fokkal kevésbé ostobák mint az eredetiben, ám mindez nem mossa le rólam a szégyent, hogy 2szer megnéztem ezt a zagyvalékot.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Simán.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Gridiron Gang?Érdekelne a véleményetek, hogy érdemes-e időt szánni a begyűjtésére, ill. a megnézésére?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Pedig jobb helyeken, bevált frázis, hogy lemegyek a DasBótba 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?briareos
Nem tudom, hogy maradt ki, talán azért, mert korábban írtóztam a német filmektől, de mióta a Berlin felett az ég abszolút kedvenccé vált, szép lassan elkezdtem a nagy német klasszikusokat is pótolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?briareos
Jogos a kérdés, mert ugye az kizárt, hogy eddig nem látta.
Az kábé olyan lenne, mint úgy foglalkozni NCAA-vel, hogy az ember nem tudja ki az a Joe Paterno vagy mi az a Heisman-trófea.

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...jjncaa
és erre hh csak most jöttél rá?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
das boot, uramisten mekkora film
ez A remény rabjai, nem holmi shawshank redemption...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Man Of Steel: de jó hosszúra sikeredett 😊. Bennem a következő emlékeket hagyta maga után:
- a visszaemlékezések / mesélgetések sokasága kb. 1.17-től kezdett zavaróvá válni (a számomra). Azt gondolom, hogy sok minden nem volt annyira jelentős részlet, hogy ne lehetett volna simán csak narrálni.
- a szerelmi szál hajszálnyit nyálasabb a kelleténél,
- a karakterek: a főhősnő karaktere (Louis Lane) konzekvensen kihangsúlyozottabb az S-es csávónál (Snyder ebből a szempontból az anti-Nolan: a női karakterei férfiasabbak a férfiaknál; ami egy ilyen filmnél nem éppen nyerő húzás). A superman majd összemegy mellette (aki pár pózolós, lassított közelinél kifejezetten feminin-nek hat). Plusz ott vannak az ami filmekben már megszokott karakter-pozicionálási hibák. A már említett Louis pl. az egyik jelenetben félkézzel ellöki magától azt az idegen harcosnőt egy csajbunyóban, aki amúgy könnyedén ZILeket & LIAZokat hajtogat, nem fogja a golyó és megpüföli a superman-t 😊. Aztán meg gyenge, védelemre szoruló, szerelmes nőként ábrázolja... út közben bedobott egy kis kriptonitot, vagy mi? Eleinte vezérelem, majd átformálódik a "szerelmi kötelezővé" . Karakterfejlődés - ámblokk az egész moziban - nincs. Mind a pozitív mind a negatív karakterek csupán narráltak, nem formálódnak előttünk + a gonoszok szokás szerint zavarbaejtően egyszerűek. Aztán ott van a kulavudi sterilségi függőség, a mindenkörülményekközött hipertartós sminkek, a néha zavaróan pózer "GOD-TRUTH-Us Army-greater good (wtf)" figura... stb. Bár még mindig mérföldekkel jobb (pl.) a GI Joe 2-nél, de a beszélgetések itt is sekélyesek (betámadták anyádat az idegenek, de tojsz bele, mert a full ismeretlen emberek biztonságán agyalsz a muteroddal együtt, aki szintén nem izgatja magát 😀 ). Hát, emberek! Ez nem egy Nolan mozi! Akit hozzám hasonlóan megtévesztett Nolan neve és várt vmi Nolan-osat; az nehezen fogja tudni eldönteni, hogy mit is csinált itt Nolan. Ez jobb, mint egy átlagos Snyder mozi, az igaz, de nem közelíti a Botmen trilógiát.
Ami tetszett:
- a zene
- a látvány és a bunyók. Ha erre buksz, akkor jól fogsz szórakozni. Feltéve, ha kibírod addig fél-lábon amíg kezdődik a gyakás, mert kb. 1:20-ig nem történik semmi. Aztán jön egy új film és beindul a hentelés-történés.

A technikai kidolgozást értékelem. Nálam 6ot érdemelne, mivel egy minimális ámde értékelhető történetbe csomagolták a szokásos kulavudi hero-t.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a WWZ egy Brad Pitt-es Kaptár lenne tulajdonképp?Amadeus91