Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Stez : minimális utalások vannak csak az első részre, simán élvezhető annak megtekintése nélkül is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
(a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀). Gyurma Pappa
az én hasonló guilty pleasure-öm (bár az inkább már silly pleasure) ugyanez, csak Nincs kettő négy nélküllel, vagy Kincs, ami ninccsel a BS-TH Channelen (aka Film+)slowmotion
Nálam meg mindegyikkel.😊
BS-TH filmek alap.
Utolsó cserkész alap-
...a Hudson Hawk is majdnem beállhat ebbe a sorba, de csak majdnem😀
48 óra, MEgint 48 óra szintén, valamint a Beverly Hills-i zsaru 1-2 is csak eredeti szinkronnal nézhetőek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érthetetlen lesz a Star Trek 2, ha az 1-et nem láttam? Vagyis nem én, de asszony meg akarja nézni a 2-t, de az 1-et nem látta, így viszont én nem vagyok benne biztos, hogy teljesen érteni fogja a filmet.
De azért kérdezem, mennyire kapcsolódik a 2009-es első részhez, mennyire fogja asszony érteni, ha megnézzük?
Vagy nem lesz ilyen gondja?

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=90Z7BOTfEIs

Alap,Vrijbloed
csak Dual helyett Duel a címe 😊
de felettébb érdemes megnézni, talán a legjobb filmjejjncaa
Ez legyen a legnagyobb gond, azt írták is alatta. 😀

24 évesen valóban nem rossz. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=90Z7BOTfEIs

Alap,Vrijbloed
csak Dual helyett Duel a címe 😊
de felettébb érdemes megnézni, talán a legjobb filmje


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Alap,
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
Van pár ötletem:
- A rézművesek / A rezes-banda.
- A réééz-gálic (ez olyan... sejtelmes 😀 ).
- Réz nélkül (akár egy Statham akciófilm is lehetne... a kábelekből kifogy a réééz, a főszereplő család meg fut a réz után, mivel ha megállnak, akkor meghalnak)
- Eszelős rezezés
- Drágán add a kábeled (a folytatást forgathatnák a 4es Metrónál)
- Az igazi kábelbarátok 😀toxique
egyébként ez csak az egyik karakter neve lesz.shawnka

Óóóóóóó:
- Az Erőforrás, A sukárcsávó, Mega-Dikk'má he, Bökős csumi, "2 fog" 😀 a sziki-szökevénynél úgysem lehet bénább 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk a The American nem tetszett...Gyurma Pappa
Nem csodálom. Ezt nem bírtam én sem végig (nagyon-nagyon kevés film mondhatja el magáról, ami az én mazochizmusom - pedig ipari mennyiségben nézem).

Egyébként; Clooney még mindig egyike azoknak a filmszínészeknek, akiknek a neve félig-meddig garancia a nézhető filmre. Az "Ides of March"-ban rendezőként is megmutatta tehetségét; de a színészek közül inkább Ryan Gosling parádézott.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
Van pár ötletem:
- A rézművesek / A rezes-banda.
- A réééz-gálic (ez olyan... sejtelmes 😀 ).
- Réz nélkül (akár egy Statham akciófilm is lehetne... a kábelekből kifogy a réééz, a főszereplő család meg fut a réz után, mivel ha megállnak, akkor meghalnak)
- Eszelős rezezés
- Drágán add a kábeled (a folytatást forgathatnák a 4es Metrónál)
- Az igazi kábelbarátok 😀toxique
egyébként ez csak az egyik karakter neve lesz.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
Van pár ötletem:
- A rézművesek / A rezes-banda.
- A réééz-gálic (ez olyan... sejtelmes 😀 ).
- Réz nélkül (akár egy Statham akciófilm is lehetne... a kábelekből kifogy a réééz, a főszereplő család meg fut a réz után, mivel ha megállnak, akkor meghalnak)
- Eszelős rezezés
- Drágán add a kábeled (a folytatást forgathatnák a 4es Metrónál)
- Az igazi kábelbarátok 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
hangover 3-at jó messziről kerüljétek el.Kenny
Egyetértek. Újabb szeg a "filmvígjáték" koporsójába... és érv a torrentezés mellett.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem nem gáz 😀 Én elvonatkoztattam Justin zenei világától, és így színésznek szerintem nem olyan rossz 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én a napokban néztem Eastwoodtól az Utolsó csavar című filmet. Jó kis cucc baseballos kötődéssel (scouting), szerintem érdemes megnézni... Mondjuk Clintnek ez a "mogorva prosztatabajos vénember vagyok" szerepe már kicsit uncsi, kismilliószor láttam... Kezdem azt hinni hogy nem is színészkedik, csak magát adja 😀 De amúgy bírom a búráját.Rataxes
Na igen, erre a filmre é is kíváncsi voltam régebben de Timberlake távol tartott tőle eddig... azt írtad, hogy h érdemes megnézni, szóval annyira nem lehet szar benne, vagy tévedek ?

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
A Félálom (1991) című magyar filmet látta valaki?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
pc_x 943 — Red Fist
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
A bádogos.Sobri Jóska
A Színesfém, avagy együtt a gyűjtőbe.sutianap
"Nem fémnek való vidék"


több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
hangover 3-at jó messziről kerüljétek el.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Keletierdő Klinta abszolút forma, szerintem se jácc semmit, a filmek is ilyenek, foshatsz aranyat babám, de az élet nem jutalomjáték, hanem ilyen e, történik, azt kész. Biztos túlsokat nézte a DeadMant, úgyis az a legjobb western.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én a napokban néztem Eastwoodtól az Utolsó csavar című filmet. Jó kis cucc baseballos kötődéssel (scouting), szerintem érdemes megnézni... Mondjuk Clintnek ez a "mogorva prosztatabajos vénember vagyok" szerepe már kicsit uncsi, kismilliószor láttam... Kezdem azt hinni hogy nem is színészkedik, csak magát adja 😀 De amúgy bírom a búráját.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én azért dobtam 9/10-et a Gatsby-re mert hatással volt rám, de nem vagyok benne biztos hogy nem-e azért mert annyira tetszett hogy akartam hogy hasson.

Szégyen nem szégyen, de én tegnap láttam első alkalommal a Millió dolláros baby-t. Tetszett, meg tökéletes, de valahogy nem találtam annyira jónak mint amennyire dicsérik.
Eastwood a mogorva, de szerethető öreg. Freeman a jószívű, bölcs öreg. Nem lehet belekötni egyik filmben sem, de nem az első hogy még mielőtt ki kellett volna derülnie, már tisztában voltam a szereplők lélekrajzával. Persze aztán fel lett ez öltöztetve, de nagyon rájuk ragadt ez a sablon.
Maga a sztori pedig finom, és könnyen emészthető formában tálalja a munka diadalát, a szív diadalát. Aztán azt is hogy ezekkel ki lehet törni abból a mocsokból amit az USA társadalmának a legalját jelenti(persze kövéren...).
A film második felében meg jönnek a morális kérdések, de mégsem akkora erővel, vagy csak én filóztam túl sokat a témán, de újjat nem tudott mutatni. Nekem 8/10. De ez annyira szubjektív, utálok is előre kritikát olvasni.
Olyan ez nekem mint egy vers: valamire gondolt a költő, de lehet nekem más jut az eszembe amikor a végére érek, valaki másnak meg megint más. A lényeg az, hogy ez egy olyan film volt, amit mindenkinek tudok ajánlani, de nekem "csak" egy remek film marad.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
(a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀). Gyurma Pappa
az én hasonló guilty pleasure-öm (bár az inkább már silly pleasure) ugyanez, csak Nincs kettő négy nélküllel, vagy Kincs, ami ninccsel a BS-TH Channelen (aka Film+)
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
(a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀).Gyurma Pappa
Ezzel nem vagy egyedül, de nekem évente többször is becsúszik 😀

Azt viszont nemtudom én szerintem mindig ugyanazzal a szinkronnal láttam, de nemtudom, h az az eredeti-e. melyik az?Duff
Az eredeti az-az, amikor a középső neve Lajos, nem pedig Kornéliusz.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
(a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀).Gyurma Pappa
Ezzel nem vagy egyedül, de nekem évente többször is becsúszik 😀

Azt viszont nemtudom én szerintem mindig ugyanazzal a szinkronnal láttam, de nemtudom, h az az eredeti-e. melyik az?Duff
Nevagyegyedül 😊 vegyél egy kutyát!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
(a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀).Gyurma Pappa
Ezzel nem vagy egyedül, de nekem évente többször is becsúszik 😀

Azt viszont nemtudom én szerintem mindig ugyanazzal a szinkronnal láttam, de nemtudom, h az az eredeti-e. melyik az?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A legjobb Clooney-film az O Brother, Where Art Thou?, szorosan utána a jön a Good Night, and Good Luck és a The Thin Red Line (ezekben legalább nem a számára jól bevált szerepet játssza). A The Ides of March akkor tud "ütni", ha politikai témájú filmet keveset láttál eddig vagy csak magával a politikával keveset foglalkoztál eddigjjncaa
én a Thin Red Line-t azért nem merném a Clooney-filmek közé sorolni, mert ott volt egy talán kétperces jelenete. akkor már inkább a Syriana.slowmotion
Elvből minden Clooney filmet megnézek, de a The Thin Red Line (mint a legtöbb Malick film) nem hatott meg különösebben, bizonyára nem vagyok elég érett Malickot nézni, vagy egyszerűen már az ízlésem 😊

Az egyik kedvenc "guilty pleasure"-öm az Ocean's filmek megnézése (a másik, hogy évente megnézem az Utolsó cserkészt, az eredeti nem a kiherélt RTL klubos szinkronnal 😀). Jó, a 2. és 3. nem lett annyira ütős, de mondjuk nehezen bírok betelni azzal, amikor lelki elsősegélyt tartanak egymásnak Pitt karakterével vagy amikor Oprah-t néz 😀

Még nem volt szó róla, de Clooney egyéb filmjei sem rosszak (a The Ides of March moziban néztük, és nem bántuk meg). Az Up in the Air kimondottan tetszett, Reitman filmjei közül mondjuk a Young Adult idegesítő, de a Juno-t és a Thank You for Smokingot nagyon szeretem. A The Descendants nagyon hangulatos, bejött ez a hawaii környezet, pont most néztem újra az HBO-n, másodszorra is tetszett, pont annyira, hogy kitöltse az időmet. Mondjuk a The American nem tetszett...

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
A bádogos.Sobri Jóska
A Színesfém, avagy együtt a gyűjtőbe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak