Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Olyan már van, hogy Vasember, szóval a Bádogos nem biztos, hogy jó ötlet lenne. 😊dcsicsak
bádogbános


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Olyan már van, hogy Vasember, szóval a Bádogos nem biztos, hogy jó ötlet lenne. 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
JayB
A bádogos.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
"Na most vannak szarban a magyar fordítók" 😀 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nah nekem meg pont a kecskés nem tetszett, bár lehet mert másnaposan néztem... 😀peach
ízlések és pofonok... 😀
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
másnaposok iii

rettenet kínos. igaz kétszer felnevettem, ami pont kettővel több, mint ahányszor az első részen sikerült.
legalább a szar sablon elhagyták, de jobb nem lett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
Nah nekem meg pont a kecskés nem tetszett, bár lehet mert másnaposan néztem... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The Men Who Stare at Goats
Sobri Jóska
Ez anno nekem is nagyon tetszett 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
A legjobb Clooney-film az O Brother, Where Art Thou?, szorosan utána a jön a Good Night, and Good Luck és a The Thin Red Line (ezekben legalább nem a számára jól bevált szerepet játssza). A The Ides of March akkor tud "ütni", ha politikai témájú filmet keveset láttál eddig vagy csak magával a politikával keveset foglalkoztál eddigjjncaa
én a Thin Red Line-t azért nem merném a Clooney-filmek közé sorolni, mert ott volt egy talán kétperces jelenete. akkor már inkább a Syriana.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A Burn after reading-et én is imádtam... Clooney karaktere rohadt nagy benne 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
mindegyik Coen filmet láttam, az első kilencből kilenc bejött, a második hatból már csak a Nem vénnek való vidék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Clooney Top5:
Three Kings
Oceans's Eleven
Burn After Reading
From Dusk Till Down
The Men Who Stare at Goats

Az O Brothert kétszer néztem meg, mert elsőre nem tetszett. Rá 8-9 évre újra, és biza másodjára sem.
Azért nem minden Coen film élvezetes.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
A legjobb Clooney-film az O Brother, Where Art Thou?, szorosan utána a jön a Good Night, and Good Luck és a The Thin Red Line (ezekben legalább nem a számára jól bevált szerepet játssza). A The Ides of March akkor tud "ütni", ha politikai témájú filmet keveset láttál eddig vagy csak magával a politikával keveset foglalkoztál eddig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
Számomra a tavalyi év legjobb filmje a hatalom árnyékában. Végig olyan feszültséget tart fent ami egészen kivételes. Alig bìrja az ember kivárni a végét. Mellesleg Gosling is nagyon jó szokás szerint. Am. a Michael Claytonnál az Egek Ura is jobb film szvsz....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A side-effects (2013) egy egészen kellemes thriller Catherine Zeta Jones-al és Jude Law -al. Tetszett a sztori (kivéve talán a kötelező jellegű conclusion-t), de egyben volt a történet és kifejezetten jól szórakoztunk.
Ma Clooney-night lesz és... egy barátom szerint "A hatalom árnyékában" a legjobb Clooney film, szerintem a "Michael Clayton" az. A csajok szerint Clooney maga a legjobb, tehát nekik mindegy (akkor nézzük a Botmen 4-et... pfúúúj). Mindkettő mozit megnézzük, de kellene egy döntő érv, hogy miért "A hatalom árnyékában" legyen a melegítő-mozi (a "felszopófilm") a "Michael Clayton" előtt. Vélemény? 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Isten nyugosztalja, Máris szomszéd! 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ma mesedélután volt; az "Epic" (vmi zöld hadsereg a magyar címe) és az "Óz a hatalmas" (2013) volt terítéken. A látványvilág mindkét mozinál megkapó... az Epic ennél nem is nagyon kínál többet. Egy ütött-kopott verében randalírozó miniatűr Han Solo válik zöld dzsedáj mesterré a miniatűr, zöld Obi van Kenobi vigyázó szemei előtt ( 😊 )... közben meg van pár csajos dolog és kész. A szokásos keretre húzott látványos valami. Az Oz már számomra is egy fokkal érdekesebb volt; Elfman zenéje nagyon ott van (mint mindig), a színészek hozták a sablonkaraktereket... de ez akkor sem egy Tim Burton mozi, akármennyire is hajaz rá. Egyiket sem nézném meg másodjára, de az Oz - talán - megéri a 2óra játékidőt 😀
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
miért érzik oly sokan a késztetést a pontozásra, pláne ha csupán két véglet létezik számukra? 😊 a 10/10-nek csak olyan filmnek szabadna lennie, ami az illető életére, gondolkodására is komoly hatással van (vagy max. hozzátéve, hogy kategórián belül ér ennyit), képes bármikor újranézni és számuk erősen limitált...jjncaa
Én ezt a filmet ilyennek gondolom, no nem azt hogy hatással van az életemre DE! nekem tetszett annyira, hogy megnézzem újra és újra. Tetszett annyira, hogy a filmekkel kapcsolatos elvárásaimat maximálisan kielégítse és mind a színész gárda,mind a megvalósítás, a felvételek, a zenék stb. annyira tetszettek, hogy azt tudjam mondani tökéletes (ha ez jobb, mint a 10/10 akkor bocsánat és ezentúl ezt használom). Én a 10/10 kifejezést nem a pontozás végett használtam csak a tetszésem kifejezésére, sokszor használom ezt a kifejezést, ha nekem valami tetszik.,
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
miért érzik oly sokan a késztetést a pontozásra, pláne ha csupán két véglet létezik számukra? 😊 a 10/10-nek csak olyan filmnek szabadna lennie, ami az illető életére, gondolkodására is komoly hatással van (vagy max. hozzátéve, hogy kategórián belül ér ennyit), képes bármikor újranézni és számuk erősen limitált...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na így a Gatsby után csak ismételni tudnám Geeri-t így nem bocsátkozom nagyobb filmelemzésbe. Nekem nagyon tetszett, mind a színészek játéka, mind a zenei megoldás, mind a történet filmre ültetése. Nálam kapott egy hatalmas 10/10-et. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Uhh ez a Gatsby nagyon jó film. Az elején nagyon féltem, hogy nem fog tudni magával ragadni, hogy az egész sztori túl egyszerű, de az utolsó harmada aztán megtette, és még azóta se engedett el teljesen. Leo nagyon-nagyon benne van ebben, de a látványvilág még annyira. 3D nem a pofádba van nyomva, hanem okosan ráépül a film. És a modern zenék a múltszázadi orgiák vegyítése kialakít egy olyan hangulatot amiről az ember tudja hogy sosem létezett, de viszont azt is hogy az ember nem változott meg csak a környezet száz év alatt, tehát teljesen hihető minden. Minden el van túlozva, de valahogy mégsem a giccs jön le belőle, legalábbis nekem könnyű volt ezt elfogadni, és onnan már nem lehetett nem élvezni.
Kicsit elfugulttá tehet engem az, hogy imádom a két világháború közötti korszakot, az öltözködést, a zenét meg mindent, de nállam 9/10. Az az egy a váratlan dolog. Az teljesen hiányzik a filmből, de cserébe úgy meséli el azt amit mindig is tudtál, hogy nem tudod neki felróni. Legalábbis szerintem 😊Geeri
magyarán Luhrmann megint megcsinálta a Rómeó és Júliát, csak most a Nagy Gatsby-re?slowmotion
Nem egészen.
Ez egy tehetséges emberről szól, akinek a múltjához való görcsös ragaszkodása teszi tönkre a jelenét. Nekem tetszett, hogy nem valami agyonaszott, kifacsart "cherchez la femme" -re hegyezte ki a mondanivalót (meghagyta motívumnak - a csillogó zöld fény már kialudt, a várt érzés mégsem jött el), ergo túlmutat a Rozalinda meg az Esmeralda Puniella "drámai mélységein". DiCaprio zseniális. 2013 egyik legjobb filmje, szerintem.toxique
nem arra céloztam, hogy a történet ugyanaz.
arra céloztam, hogy a Rómeó + Júlia sem a tizenötödik századi Veronába lett helyezve, hanem a kilencvenes évekbe, Amerikába.
az ember nem változott meg, csak a környezet (pár) száz év alatt.

ilyesmit írt Geeri eredetileg, és erre értettem, hogy egy ilyen filmet már csinált BL.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/05/26/lyen_tokos_lesz_charlie_sheen_a_machete_2-ben/

Várós!!!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tegnap megnéztem én is, szerintem igen giccses lett jó pár rész. amit sajnálok, könyvben nem éreztem ennyire.
cserébe rohadt jó volt a film dinamikája, főleg az elején, zenék nagyon rendben voltak (az i can't stopra ahogy rátrombitálnak híííí) és di caprio tényleg lenyűgöző volt. ajánlom mindenkinek, de az éjszakai égbolton mufasa szerűen megjelenő daisyt, amit szavakat formáló csókot dob nehezen tudom megemészteni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Uhh ez a Gatsby nagyon jó film. Az elején nagyon féltem, hogy nem fog tudni magával ragadni, hogy az egész sztori túl egyszerű, de az utolsó harmada aztán megtette, és még azóta se engedett el teljesen. Leo nagyon-nagyon benne van ebben, de a látványvilág még annyira. 3D nem a pofádba van nyomva, hanem okosan ráépül a film. És a modern zenék a múltszázadi orgiák vegyítése kialakít egy olyan hangulatot amiről az ember tudja hogy sosem létezett, de viszont azt is hogy az ember nem változott meg csak a környezet száz év alatt, tehát teljesen hihető minden. Minden el van túlozva, de valahogy mégsem a giccs jön le belőle, legalábbis nekem könnyű volt ezt elfogadni, és onnan már nem lehetett nem élvezni.
Kicsit elfugulttá tehet engem az, hogy imádom a két világháború közötti korszakot, az öltözködést, a zenét meg mindent, de nállam 9/10. Az az egy a váratlan dolog. Az teljesen hiányzik a filmből, de cserébe úgy meséli el azt amit mindig is tudtál, hogy nem tudod neki felróni. Legalábbis szerintem 😊Geeri
magyarán Luhrmann megint megcsinálta a Rómeó és Júliát, csak most a Nagy Gatsby-re?slowmotion
Nem egészen.
Ez egy tehetséges emberről szól, akinek a múltjához való görcsös ragaszkodása teszi tönkre a jelenét. Nekem tetszett, hogy nem valami agyonaszott, kifacsart "cherchez la femme" -re hegyezte ki a mondanivalót (meghagyta motívumnak - a csillogó zöld fény már kialudt, a várt érzés mégsem jött el), ergo túlmutat a Rozalinda meg az Esmeralda Puniella "drámai mélységein". DiCaprio zseniális. 2013 egyik legjobb filmje, szerintem.toxique
ezt a zöld fényes hasonlatot nem Luhrmann találta ki, hanem Fitzgerald, | maga a könyv is így ér véget |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Uhh ez a Gatsby nagyon jó film. Az elején nagyon féltem, hogy nem fog tudni magával ragadni, hogy az egész sztori túl egyszerű, de az utolsó harmada aztán megtette, és még azóta se engedett el teljesen. Leo nagyon-nagyon benne van ebben, de a látványvilág még annyira. 3D nem a pofádba van nyomva, hanem okosan ráépül a film. És a modern zenék a múltszázadi orgiák vegyítése kialakít egy olyan hangulatot amiről az ember tudja hogy sosem létezett, de viszont azt is hogy az ember nem változott meg csak a környezet száz év alatt, tehát teljesen hihető minden. Minden el van túlozva, de valahogy mégsem a giccs jön le belőle, legalábbis nekem könnyű volt ezt elfogadni, és onnan már nem lehetett nem élvezni.
Kicsit elfugulttá tehet engem az, hogy imádom a két világháború közötti korszakot, az öltözködést, a zenét meg mindent, de nállam 9/10. Az az egy a váratlan dolog. Az teljesen hiányzik a filmből, de cserébe úgy meséli el azt amit mindig is tudtál, hogy nem tudod neki felróni. Legalábbis szerintem 😊Geeri
magyarán Luhrmann megint megcsinálta a Rómeó és Júliát, csak most a Nagy Gatsby-re?slowmotion
Nem egészen.
Ez egy tehetséges emberről szól, akinek a múltjához való görcsös ragaszkodása teszi tönkre a jelenét. Nekem tetszett, hogy nem valami agyonaszott, kifacsart "cherchez la femme" -re hegyezte ki a mondanivalót (meghagyta motívumnak - a csillogó zöld fény már kialudt, a várt érzés mégsem jött el), ergo túlmutat a Rozalinda meg az Esmeralda Puniella "drámai mélységein". DiCaprio zseniális. 2013 egyik legjobb filmje, szerintem.