Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...jjncaa
nekem látványorgiának tűnik, ami megérdemli a szélesvásznat. kicsit a 3D-től félek ugyan.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
olvastad a könyvet?jjncaa
Nem de azt olvastam hogy akik igen azok -mint a legtöbb könyvadaptáción- elég könnyen kiakadhatnak a filmen. Viszont a 74-es Redford féle Gatsbyt veri állítólag, hozzáteszem azt sem láttam.JayB
héten tervezem megnézni, kíváncsi vagyok min akadnak ki, engem a trailerek nagyon felcsigáztak.
JJ, te esetleg benne vagy már a láttad és olvastad körben?.brk
olvasni olvastam, a film viszont abszolút nem érdekel moziban, majd ha pár hónap múlva kijön 1080p-ben megnézem egy unalmas este 😊
(ez a taktika már csak azért is jó, mert így kevesebbszer kötök bele az itt hájpolt filmekbe)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
olvastad a könyvet?jjncaa
Nem de azt olvastam hogy akik igen azok -mint a legtöbb könyvadaptáción- elég könnyen kiakadhatnak a filmen. Viszont a 74-es Redford féle Gatsbyt veri állítólag, hozzáteszem azt sem láttam.JayB
héten tervezem megnézni, kíváncsi vagyok min akadnak ki, engem a trailerek nagyon felcsigáztak.
JJ, te esetleg benne vagy már a láttad és olvastad körben?
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
Ősszel a trailer szerint. Addig olvasd el (ha eddig még nem tetted) Vaszilij Groszman Élet és sors-át. Bár csakúgy mint bria én is sejtem, hogy nem Paulus fog nyerni, azért nagyon várom én is.diverdoc
érdemes még Konstantin Simonovtól a Days & Nights (sorry nem tudom a magyar nevét én is csak németül olvastam) a trailerből egyes jelenetek nagyon erősen emlékeztetnek a könyv egyes jeleneteirebriareos
Németül Tage und Neachte? Nem olvastam, de szívesen megtenném

szerk: közbn megtaláltam magyarul is Nappalok és éjszakák. 50-ben adták ki. Nem túl politikai propaganda izű?diverdoc
De, erősen kijön a hősies szovjet proletár vsz a gonosz fasiszta agresszor vonal, de kis koromban faltam az ilyen könyveket, politikai háttértől függetlenül.
Günter Hofé Vörös Hó trilógiája volt még nagy kedvenc, meg persze Dorfmeister a Híd, és Hans Von Ottinger: Bitte sterben zu dürfen. Az első és utolsó is erősen a jó szovjet rossz német vonalon utazik.briareos
Pont ezért tetszett nekem az Élet és sors, mert mindkét oldalt reálisan írja le. Nem csoda, hogy be is volt tiktva

A Híd mellett nagyon tudom még ajánlani Gert Ledig: Vergeltung nevű írását, egy meg nem nevezett város elleni bombatámadást ír meg (egészen pontosan gyújtóbombás támadást, akár Drezda is lehetne) olyan hihetetlen realisztikussággal, hogy az embernek eláll a lélegzete. Nyilván egy könyv v film sem tudja visszaadni h milyen lehet egy ilyen dolog, de miután ezt elolvastam, elkezdtem sejteni, hogy mennyire apokaliptukus jelenség lehet amikor egy város napokig-hetekig lángtenger.briareos
Csak a Sztálinorgonát ismerem tőle. De valószínű tetszene.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
Ősszel a trailer szerint. Addig olvasd el (ha eddig még nem tetted) Vaszilij Groszman Élet és sors-át. Bár csakúgy mint bria én is sejtem, hogy nem Paulus fog nyerni, azért nagyon várom én is.diverdoc
érdemes még Konstantin Simonovtól a Days & Nights (sorry nem tudom a magyar nevét én is csak németül olvastam) a trailerből egyes jelenetek nagyon erősen emlékeztetnek a könyv egyes jeleneteirebriareos
Németül Tage und Neachte? Nem olvastam, de szívesen megtenném

szerk: közbn megtaláltam magyarul is Nappalok és éjszakák. 50-ben adták ki. Nem túl politikai propaganda izű?diverdoc
De, erősen kijön a hősies szovjet proletár vsz a gonosz fasiszta agresszor vonal, de kis koromban faltam az ilyen könyveket, politikai háttértől függetlenül.
Günter Hofé Vörös Hó trilógiája volt még nagy kedvenc, meg persze Dorfmeister a Híd, és Hans Von Ottinger: Bitte sterben zu dürfen. Az első és utolsó is erősen a jó szovjet rossz német vonalon utazik.

A Híd mellett nagyon tudom még ajánlani Gert Ledig: Vergeltung nevű írását, egy meg nem nevezett város elleni bombatámadást ír meg (egészen pontosan gyújtóbombás támadást, akár Drezda is lehetne) olyan hihetetlen realisztikussággal, hogy az embernek eláll a lélegzete. Nyilván egy könyv v film sem tudja visszaadni h milyen lehet egy ilyen dolog, de miután ezt elolvastam, elkezdtem sejteni, hogy mennyire apokaliptukus jelenség lehet amikor egy város napokig-hetekig lángtenger.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
Ősszel a trailer szerint. Addig olvasd el (ha eddig még nem tetted) Vaszilij Groszman Élet és sors-át. Bár csakúgy mint bria én is sejtem, hogy nem Paulus fog nyerni, azért nagyon várom én is.diverdoc
érdemes még Konstantin Simonovtól a Days & Nights (sorry nem tudom a magyar nevét én is csak németül olvastam) a trailerből egyes jelenetek nagyon erősen emlékeztetnek a könyv egyes jeleneteirebriareos
Németül Tage und Neachte? Nem olvastam, de szívesen megtenném

szerk: közbn megtaláltam magyarul is Nappalok és éjszakák. 50-ben adták ki. Nem túl politikai propaganda izű?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
Ősszel a trailer szerint. Addig olvasd el (ha eddig még nem tetted) Vaszilij Groszman Élet és sors-át. Bár csakúgy mint bria én is sejtem, hogy nem Paulus fog nyerni, azért nagyon várom én is.diverdoc
érdemes még Konstantin Simonovtól a Days & Nights (sorry nem tudom a magyar nevét én is csak németül olvastam) a trailerből egyes jelenetek nagyon erősen emlékeztetnek a könyv egyes jeleneteire

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
Ősszel a trailer szerint. Addig olvasd el (ha eddig még nem tetted) Vaszilij Groszman Élet és sors-át. Bár csakúgy mint bria én is sejtem, hogy nem Paulus fog nyerni, azért nagyon várom én is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
nem értem bria..

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???

III.JC6
ismerem a sztori végét, csalódni fogsz

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
A másnaposok 1 még úgy ahogy elment.
A kettő nagyon rossz volt.
A hármat nem is várom, talán meg sem nézem.

Ez viszont már most kenterbe veri mindhármat, pedig csak trailer...:

III.JC6
Trailer és 4 név kenterbe veri nálad az 1-et is, akkor a véleményed tuti nem elfogult 😀
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
A másnaposok 1 még úgy ahogy elment.
A kettő nagyon rossz volt.
A hármat nem is várom, talán meg sem nézem.

Ez viszont már most kenterbe veri mindhármat, pedig csak trailer...:


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sajnos csalódnom kellett, számomra ez a film élvezhetetlen volt.Jughead
Egymás után néztük meg ezt és Cruise Oblivion-ját. Mindenki a Vasember-t várta szórakoztatóbb "bulimelegítő" mozinak, de (...a cél függvényében nyilvánvaló műfaji hátrányai ellenére...) az Oblivion agyonvágta.

Nem nagyon vagyok oda a szuperhős-filmekért, a 12 évesek körében tuti aratni fog, de ettől azért többet vártam. Nem Joel Schumacher rendezte véletlenül... álnéven? :-o
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
olvastad a könyvet?jjncaa
Nem de azt olvastam hogy akik igen azok -mint a legtöbb könyvadaptáción- elég könnyen kiakadhatnak a filmen. Viszont a 74-es Redford féle Gatsbyt veri állítólag, hozzáteszem azt sem láttam.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
olvastad a könyvet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Tegnap (röhejesen komoly biztonsági intézkedések mellett) megnéztük a Nagy Gatsby-t. Csodálatos, magával ragadó alkotás. Az emberek néma csendben ültek a végén jó néhány percig, ilyet nagyon rég tapasztaltam. DiCaprio pedig ha erre sem kap oscart tényleg soha nem fog. Mindenkinek erősen ajánlom!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Nem tudom volt-e már ez itt, de beteszem. Ha van 7 szabad perce valakinek nem bánja meg. Alázza a mai zombitömegfilmeket
Drip
nekem meg volt, de el kell mondanom, hogy zseniális, kétszer néztem meg

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A csontember is erősen ajánlott, én nagyon szeretem. Danzel Washington - Angelina Jolie kombó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tud valaki ehhez hasonló thrillert mondani? ahol sokáig rejtve marad az ellenség szerepe és nem véres horror... (pl. Spielberg Párbaj c. filmje, A Hívás (2013, Halloween)  www.youtube.com/watch?v=LIgkbigAzjYdavekid
amennyiben még nem láttad, a Játsz/ma c. filmet
mindenképpen ajánlom!Jó a sztori is, és M. Douglas zseniális benne!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Erre talán a legjobb példa a Hetedik, a telefonhívásról meg rögtön A fülke jutott eszembe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davekid 349 — Go Big Red
tud valaki ehhez hasonló thrillert mondani? ahol sokáig rejtve marad az ellenség szerepe és nem véres horror... (pl. Spielberg Párbaj c. filmje, A Hívás (2013, Halloween)

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante


a három Tornatore klasszikus egyike


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valaki látta már az új Texasi láncfűrészest? Vélemény?
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem tudom volt-e már ez itt, de beteszem. Ha van 7 szabad perce valakinek nem bánja meg. Alázza a mai zombitömegfilmeket