Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Azt a kutya meg a macska, mikor jööööööööööööööööööööön???


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
A másnaposok 1 még úgy ahogy elment.
A kettő nagyon rossz volt.
A hármat nem is várom, talán meg sem nézem.

Ez viszont már most kenterbe veri mindhármat, pedig csak trailer...:


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sajnos csalódnom kellett, számomra ez a film élvezhetetlen volt.Jughead
Egymás után néztük meg ezt és Cruise Oblivion-ját. Mindenki a Vasember-t várta szórakoztatóbb "bulimelegítő" mozinak, de (...a cél függvényében nyilvánvaló műfaji hátrányai ellenére...) az Oblivion agyonvágta.

Nem nagyon vagyok oda a szuperhős-filmekért, a 12 évesek körében tuti aratni fog, de ettől azért többet vártam. Nem Joel Schumacher rendezte véletlenül... álnéven? :-o
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
olvastad a könyvet?jjncaa
Nem de azt olvastam hogy akik igen azok -mint a legtöbb könyvadaptáción- elég könnyen kiakadhatnak a filmen. Viszont a 74-es Redford féle Gatsbyt veri állítólag, hozzáteszem azt sem láttam.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
olvastad a könyvet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Tegnap (röhejesen komoly biztonsági intézkedések mellett) megnéztük a Nagy Gatsby-t. Csodálatos, magával ragadó alkotás. Az emberek néma csendben ültek a végén jó néhány percig, ilyet nagyon rég tapasztaltam. DiCaprio pedig ha erre sem kap oscart tényleg soha nem fog. Mindenkinek erősen ajánlom!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tudom volt-e már ez itt, de beteszem. Ha van 7 szabad perce valakinek nem bánja meg. Alázza a mai zombitömegfilmeket
Drip
nekem meg volt, de el kell mondanom, hogy zseniális, kétszer néztem meg

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A csontember is erősen ajánlott, én nagyon szeretem. Danzel Washington - Angelina Jolie kombó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tud valaki ehhez hasonló thrillert mondani? ahol sokáig rejtve marad az ellenség szerepe és nem véres horror... (pl. Spielberg Párbaj c. filmje, A Hívás (2013, Halloween)  www.youtube.com/watch?v=LIgkbigAzjYdavekid
amennyiben még nem láttad, a Játsz/ma c. filmet
mindenképpen ajánlom!Jó a sztori is, és M. Douglas zseniális benne!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Erre talán a legjobb példa a Hetedik, a telefonhívásról meg rögtön A fülke jutott eszembe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davekid 349 — Go Big Red
tud valaki ehhez hasonló thrillert mondani? ahol sokáig rejtve marad az ellenség szerepe és nem véres horror... (pl. Spielberg Párbaj c. filmje, A Hívás (2013, Halloween)

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante


a három Tornatore klasszikus egyike


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valaki látta már az új Texasi láncfűrészest? Vélemény?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem tudom volt-e már ez itt, de beteszem. Ha van 7 szabad perce valakinek nem bánja meg. Alázza a mai zombitömegfilmeket

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jövő hét pénteken 2. Artmozik Éjszakája, szerdáig 2500 ft, utána 3000, elég jó filmeket adnak idén is:  artmozi.hu/sites/budapestfilm.hu/files/artmoziejszaka2013osszesmozi2013.05.08.pdf


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
No tehát Iron Man 3: még a múlt héten tekintettem meg a moziban, és elég nagy várakozásokkal futottam neki, ugyanis sok jót hallottam róla, meg egyébként is tetszett az 1. és főleg a 2. része (tudom már ez is érdekes 😀 ), valamint örültem, hogy az Avengers-szel szemben itt nem lesz se Thor, se Amerika kapitány se senki idegesítő szereplő...

Sajnos csalódnom kellett, számomra ez a film élvezhetetlen volt. Egyszerűen a film 1. órája a teljes unalom volt (egy-két gagyi akció jelenettel megspékelve), majd bár a 2. felében legalább történt valami, az is arra volt elég, hogy ne menjek ki a moziból. A végén meg a nagy összecsapás? | Húú de nagy semmi volt, Tony Stark nem sérül meg semmiben még a ruha nélkül sem, Pottsért aggódjunk, mikor tudjuk hogy a szer miatt nem halhat meg. Aztán robbantások:Killian egyet túl él, egyet nem, a vörös csaj még a film közepén belehal, míg a Killian csicskása szintén túléli a film elején. |

De nézzük a film további hibáit. Először is az első két részen jókat mosolyogtam, de itt? Kínos poénok sokasságával találkoztam, melyek nagyrésze olyan 12 éves korig viccesek aztán meg kínossá válnak | (hát még ha hozzá vesszük, hogy ezeket hányszor elismételték, mint pl a Dórás limitált kiadást, vagy azt, hogy Stark visszaszámol a két benga meg keménykedik) | .

Aztán a film nagyrésze egy krimihez hasonlítható, amiben nyomozunk nyomozunk, de persze, hogy csak Stark jön rá mindenre, és csak ő jön rá az egyértemlű nyomok jelentésére.

És végül, de nem utolsó sorban a soundtrack... Az eddigi jó kis rock zenéket leváltották gagyi, és semmilyen zenékre, ami nagyon idegesítő, mert pont ez volt az egyik faktor, ami miatt annyira élveztem az Iron Man filmeket.

Mindent összevetve csak annyit tudok mondani, hogy Happy | , ha felépülsz a kómából teljesen | térj vissza a rendezői székbe. 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Aki nagyobb filmes guru, ahhoz lenne egy olyan kérdésem, hogy ez a kolomp-szerű zene ez melyik filmben volt? Ocean's sorozat vagy Olasz meló ugrott be nekem, de youtube-on egyik ost-ben sem találtam ilyen zenét. De rohadt ismerős.
1:40-től kezdődik. A videót most ne nézzétek 😀
dcsicsak
nem egy túl jellegzetes azért ez a kolomp "zene" !
sok filmben lehet ehhez hasonló!
de hát ha egyszer rákattan valamire az ember azt ugye nehéz elengedni... 😊yooker
Mondtam én, hogy Olasz Meló 😀
 www.imdb.com/name/nm1218132/
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Hatalmas spílerek vagyunk:😒
 www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20130509-minden-disney-bemutatot-eltolnak-nalunk-egy-hettel-egy-magyar-filmkaloz.htmlJayB
Most sírnom kellene :-P ?
Ahhoz képest, hogy a kulavudi szemétgyárat károsító "első kalóz verziók" 99,9%-ban orosz, kínai vagy amerikai upload-ok, ezeket az országokat - valami rejtélyes oknál fogva - mégsem "bünteti meg" a kegyetlen dizni-őrség! Talán mert nagyobb piacokon veszélyesebb húzás büntizni a keresletet mint egy jelentéktelenen? 😀 Kemények! A premier előtti vetítések anyagai? Azért kit sittelnek le? A milkósmájer producer gyerekét, aki Neo-komplexusban szenved és suttyomban feltölti a papa példányát a netre? 😀 😀 😀
De örüljünk, mivel a tehetséges emberek érvényesülésének a korában a Disney-t is a kérlelhetetlen logicska és a kivételes vezetői IQ viszi előre! Hajrá! 😀toxique
szerintem simán hülyeség, amit csinálnak.
- megjön az orosz kalózverzió, emberek megnézik, szar -> el sem mennek a filmre, csak az elvetemültek meg a filmletöltés-analfabéták
- megjön az orosz kalózverzió, emberek megnézik, jó -> már látták a lényeget, de csak akkor mennek el moziba is, ha tényleg megéri úgy is látni

így is, úgy is csökken a bevételük, ha eleve adnak egy-két hét előnyt a kalózverziónak...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Derengett valami ilyesmi de nem akartam hülyeséget írni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Én szerintem többször is a világpremierrel együtt volt kezdés nálunk is.Rataxes
szerintem meg az Avengers-szel és az Iron Man 3-mal is megelőztük 1 héttel az usákokat.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Én szerintem többször is a világpremierrel együtt volt kezdés nálunk is.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hatalmas spílerek vagyunk:😒
 www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20130509-minden-disney-bemutatot-eltolnak-nalunk-egy-hettel-egy-magyar-filmkaloz.htmlJayB
Azt mondja 1 héttel? Az teljesen jó. Eddig tudtommal minimum 3 hét volt a késés 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hatalmas spílerek vagyunk:😒
 www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20130509-minden-disney-bemutatot-eltolnak-nalunk-egy-hettel-egy-magyar-filmkaloz.htmlJayB
Most sírnom kellene :-P ?
Ahhoz képest, hogy a kulavudi szemétgyárat károsító "első kalóz verziók" 99,9%-ban orosz, kínai vagy amerikai upload-ok, ezeket az országokat - valami rejtélyes oknál fogva - mégsem "bünteti meg" a kegyetlen dizni-őrség! Talán mert nagyobb piacokon veszélyesebb húzás büntizni a keresletet mint egy jelentéktelenen? 😀 Kemények! A premier előtti vetítések anyagai? Azért kit sittelnek le? A milkósmájer producer gyerekét, aki Neo-komplexusban szenved és suttyomban feltölti a papa példányát a netre? 😀 😀 😀
De örüljünk, mivel a tehetséges emberek érvényesülésének a korában a Disney-t is a kérlelhetetlen logicska és a kivételes vezetői IQ viszi előre! Hajrá! 😀
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az előzményfilmként az időben közvetlen előtte történt Avengersre gondoltam. Én úgy tudok csak tekinteni ezekre mint egyszerű moziba betévedt ember akinek gőze nincs a Marvel világról és Starkon kívül a többi superherot is csak hallásból ismeri. Sosem szerettem a szuperhősöket de az Ironman kivétel volt, hihetőre vették a dolgot épp ezért volt már sok nekem az Avengers, azt már nem "vettem be". Gondolom te képben vagy a történetekkel így teljesen máshogy látod/mást vársz el. Valaki a képregényeket látná szívesen a vásznon, én nem ez vagyok.pc_x
Mondjuk ezt gondoltam 😊
Azért Iron Man meg a 42 féle repkedő suit és az önnfentartó baszomnyi méretű fúziós reaktor sem épp realisztikus kategória, de lehet emberközelibb, ezt én nem tudom.
Nekem mindenképp szükséges, hogy a képregények felé közeledjen, ne a valósághoz, attól sokkal izzadtságszagúbbnak érezném. | Meg arra ott vannak/lesznek a DC filmek 😀 | JayB


több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Pedig én már rohadtul várom a következő Avengerst, miután Thanos is megjelenik. 😀Stez
én meg a Szörny egyetemet, az Rt-t is szerettem, ezt már most tudom, hogy imádni fogom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal