Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
elhunyt az ismert filmkritikus, Roger Ebert
requiescat in pace


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ma mutatják be a Tattoo Nation c. amcsi dokumentumfilmet. El ne felejtsek rákeresni pár hónap múlva.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Sweeney - A törvény ereje

Soha, semmi szín alatt ne nézzétek meg!

Rettentes kliséparádé, hogy fénypontokkal, mint: "A rablás az egy dolog, a gyilkosság az egész más!" és hasonlók. Az a néhány lopás egyéb filmekből már kifejezetten a legjobb jelenetek közé tartoztak. A történet több helyen döccen, időnként teljesen értelmetlen máshol szimplán nem kapcsolódik sehova az adott jelenet... Van benne egy durván 10 perces fegyveres harcjelenet, amiben 3 gonosz Vs 6 rendőr leosztásban SENKI SENKIT sem képesek eltalálni! A szoba egyik végéből a másikig nem képesek célzott lövést leadni. A harcnak már vége, jön az üldözés, na annak legvégén 3 ember meglőnek (1-et fél méterről, 1 mozdulatlant földön fekvőt...)

Ez egy szörnyű kegyetlen kínszenvedés! Óvakodjatok tőle!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
G.I. Joe 2 - megtekintése szigorúan kiskorú felügyelete mellett ajánlott.
Jon Chu bebizonyította, hogy jó reklámmal továbbra is eladható bármilyen "klisészagú-IQnuku" akciófilm. Gyakorlatilag nincs olyan jelenet/párbeszéd, ami ne lenne "deja vu". Nincs kétségem a felől, hogy siker lesz és a Hasbro be fogja szedi a hülyeség árát. 😊 Yo Joe!!!toxique
Mégis mi a fenét vártál attól a filmtől ? Intelektuális párbeszédeket ,némi zseniálsabbnál zseniálisabb színészi játékkal vegyítve ? 😀
Szétbaszunk mnident egy film, de nekem néha kellenek ilyenek 😀Toca
Valami mondanivalót. Némi ötletet. Esetleg egy nem túl bonyolult, de egy csi epizódon túlmutató sztorit (összefüggéseiben és megoldásaiban). Lehet ebbe a műfajba is belevinni némi extrát, amitől film lesz a film, nem pedig egy elnyújtott, darálós videóklipp. 😀toxique
Te még az Expandeables-ben is az értéket keresed ? 😀Toca
Igen... mindig megelőlegezem a bizalmat 😊. Ráadásul elég sok filmet nézek (a TV nézés - nagyjából - száműzve van itthonról. Előfordul olyan hét, hogy naponta megnézünk 1-2 mozit) és sokfélét, mivel mindenkinek más igénye van... tetejében az öcskös angolul tanul, így a premier rajzfilmek / képregény adaptációk állandóan terítéken vannak... 😕 Most mit tegyek? 😀 Megnézem.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Ezt a filmet fel kell tenni a Transformers, Superman, stb. filmek polcára. Nem szabad komolyan venni ezeket a blockbustereket. Ezek nem arról szólnak, hogy mondanivalót, jellemfejlődést, erkölcsi tanulágot, útmutatót szolgáltassanak. Ez tisztán üzlet. Menjenek be sokan a moziba, ha lehet gyerekkel, mert akkor még beindul a merhandising is, és az még több pénz.
Nyilván kicsúszik egy-egy intellektuálisabb film mint Nolan Batmanjei, vagy a Vasember I. De azt senki nem várhatja el, hogy filmművészeti, vagy filmtörténeti szempontból bármilyen értéke van. Egy kellemes (kinek kevésbé), agyat nem igénybe vevő 2 órás kikapcsolódás, főleg azoknak, akik ismerik az eredeti műveket.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
G.I. Joe 2 - megtekintése szigorúan kiskorú felügyelete mellett ajánlott.
Jon Chu bebizonyította, hogy jó reklámmal továbbra is eladható bármilyen "klisészagú-IQnuku" akciófilm. Gyakorlatilag nincs olyan jelenet/párbeszéd, ami ne lenne "deja vu". Nincs kétségem a felől, hogy siker lesz és a Hasbro be fogja szedi a hülyeség árát. 😊 Yo Joe!!!toxique
Mégis mi a fenét vártál attól a filmtől ? Intelektuális párbeszédeket ,némi zseniálsabbnál zseniálisabb színészi játékkal vegyítve ? 😀
Szétbaszunk mnident egy film, de nekem néha kellenek ilyenek 😀Toca
Valami mondanivalót. Némi ötletet. Esetleg egy nem túl bonyolult, de egy csi epizódon túlmutató sztorit (összefüggéseiben és megoldásaiban). Lehet ebbe a műfajba is belevinni némi extrát, amitől film lesz a film, nem pedig egy elnyújtott, darálós videóklipp. 😀toxique
Te még az Expandeables-ben is az értéket keresed ? 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Valami mondanivalót. Némi ötletet. Esetleg egy nem túl bonyolult, de egy csi epizódon túlmutató sztorit (összefüggéseiben és megoldásaiban). Lehet ebbe a műfajba is belevinni némi extrát, amitől film lesz a film, nem pedig egy elnyújtott, darálós videóklipp. 😀toxique
Mondanivalót? Egy ilyen filmben az 99%-ban nagyon gázul sül el, agysejtirtó filmekbe az legtöbbször csak baj. Én szeretem az ilyen filmeket, de csak akkor, ha nem akar számbarágni valami olyasmit, mint hogy a barátság fontos vagy ilyesmi.Rajna
Azért vannak rendezők, akik néha sikerrel próbálkoznak (Nolan, Greengrass, De Palma, McQuarrie... stb.), bár kétség kívül a "négy láb jó, két láb rossz" alapteóriára könnyebb építkezni 😊.
Egyébként igazad van; legtöbbször azzal bekkelik a 0történetet és mondanivalót, hogy egy végighentelt 2 óra után odabiggyesztik pl. az "ölni rossz" végkövetkeztetést, ami minden, csak nem katarktikus (inkább röhelyes/ellentmondásos). Lehet ezt fokozni értelmetlen mellékszálakkal is, ami a lehető legratyibb módon kapcsolódik a vaskos alaptörténeti szálhoz. Nálam a "női filmek" viszik ebben a tekintetben a pálmát (talán mert férfi aggyal nézem). Különösen a romantikus vígjáték/komédia kateg a végtelenül gagyi sablongyár. Azok az igazi agysejtírtó filmek 😀. Néha arra gondolok, hogy szőke a kompjúter, ami random lök egy forgatókönyvet, mert ember ekkora baromságot nem tud leírni... :-P

Visszatérve a filmhez; kinek a pap, kinek a papné - ezzel nincs gond. Mondjuk; anno a "Gyilkos elmékből" is csak annyit vettem ki, hogy van egy kövér szőke nő, aki a kompjúterén kinyomiz és széthekkel mindent (ergo elvégzi az érdemi melót), ugyanakkor van x számú majom, akik össze-vissza érzelmeskednek és dől belőlük a hülyeség... 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valami mondanivalót. Némi ötletet. Esetleg egy nem túl bonyolult, de egy csi epizódon túlmutató sztorit (összefüggéseiben és megoldásaiban). Lehet ebbe a műfajba is belevinni némi extrát, amitől film lesz a film, nem pedig egy elnyújtott, darálós videóklipp. 😀toxique
Mondanivalót? Egy ilyen filmben az 99%-ban nagyon gázul sül el, agysejtirtó filmekbe az legtöbbször csak baj. Én szeretem az ilyen filmeket, de csak akkor, ha nem akar számbarágni valami olyasmit, mint hogy a barátság fontos vagy ilyesmi.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
briának szeretettel: Huey Lewis American Psycho paródiája 😊
 www.funnyordie.com/videos/e3662085fb/american-psycho-with-huey-lewis-and-weird-al


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
G.I. Joe 2 - megtekintése szigorúan kiskorú felügyelete mellett ajánlott.
Jon Chu bebizonyította, hogy jó reklámmal továbbra is eladható bármilyen "klisészagú-IQnuku" akciófilm. Gyakorlatilag nincs olyan jelenet/párbeszéd, ami ne lenne "deja vu". Nincs kétségem a felől, hogy siker lesz és a Hasbro be fogja szedi a hülyeség árát. 😊 Yo Joe!!!toxique
Mégis mi a fenét vártál attól a filmtől ? Intelektuális párbeszédeket ,némi zseniálsabbnál zseniálisabb színészi játékkal vegyítve ? 😀
Szétbaszunk mnident egy film, de nekem néha kellenek ilyenek 😀Toca
Valami mondanivalót. Némi ötletet. Esetleg egy nem túl bonyolult, de egy csi epizódon túlmutató sztorit (összefüggéseiben és megoldásaiban). Lehet ebbe a műfajba is belevinni némi extrát, amitől film lesz a film, nem pedig egy elnyújtott, darálós videóklipp. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
G.I. Joe 2 - megtekintése szigorúan kiskorú felügyelete mellett ajánlott.
Jon Chu bebizonyította, hogy jó reklámmal továbbra is eladható bármilyen "klisészagú-IQnuku" akciófilm. Gyakorlatilag nincs olyan jelenet/párbeszéd, ami ne lenne "deja vu". Nincs kétségem a felől, hogy siker lesz és a Hasbro be fogja szedi a hülyeség árát. 😊 Yo Joe!!!toxique
Mégis mi a fenét vártál attól a filmtől ? Intelektuális párbeszédeket ,némi zseniálsabbnál zseniálisabb színészi játékkal vegyítve ? 😀
Szétbaszunk mnident egy film, de nekem néha kellenek ilyenek 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
G.I. Joe 2 - megtekintése szigorúan kiskorú felügyelete mellett ajánlott.
Jon Chu bebizonyította, hogy jó reklámmal továbbra is eladható bármilyen "klisészagú-IQnuku" akciófilm. Gyakorlatilag nincs olyan jelenet/párbeszéd, ami ne lenne "deja vu". Nincs kétségem a felől, hogy siker lesz és a Hasbro be fogja szedi a hülyeség árát. 😊 Yo Joe!!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Köszi srácok! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Valaki tud egy olyan oldalt, ahol évek szerint fenn vannak hogy milyen filmek jöttek ki és folyamatosan frissül ahogy telik az idő?Bruce
 www.imdb.com/year/
kiválasztod az évet, alul a show more és akkor lehet már rendezgetni keresgélni is asszem.
de itt is van ilyen:
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_lists_of_films
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szerintem imdb-n évek szerint is tudsz szűrni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud egy olyan oldalt, ahol évek szerint fenn vannak hogy milyen filmek jöttek ki és folyamatosan frissül ahogy telik az idő?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Would You Rather - pofás, főleg Combbácsi lovecraftaktivistát előreanimálni ráadásul a robbantottfejű Darnell haverommal (NevemÖööö) és palacsintába habbal benyomni Szasagréjt. Eggész pofás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Marha jó film! 😛
Bár lehet csak azért ,mert NFL-es?! 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
23:05 Legyőzhetetlen az RTL Klub-on
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ma van Quentin Tarantino 50. születésnapja 😊  hetediksor.hu/2013/03/27/tarantino-50/ Remélem nem vonul vissza 1-2 éven belül, és csinál még pár Reservoir Dogs/Jackie Brown szintű filmet 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
most néztem meg az Utolsó műszakot. tudom volt már róla szó, de ez a film...úristen, kegyetlen jó. eléggé hatása alatt vagyok még

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
They Live (1988) (elpusztíthatatlanok)
zseniális film

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most pedig megnézem újra a Kopaszkutyát.Igazi magyar rocktörténelem, ajánlom, minden erre fogékony fórumtársnak!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egy szőke roadmovie...
A hit&run -al több probléma is van. Egyrészt a címének a fordítása... "üss vagy fuss".... a lelkes nyelvészt nem csak az nem zavarta, hogy az "&" jel "és"-t jelöl nagyjából minden nyelvben a nyugati szegletén, hanem az sem, hogy a nyugat usa szlengben ez a "cserbenhagyásos gázolás / ütközés utáni helyszín-elhagyás" főnévi megfelelője, mint kifejezés... 😊 (napi használatban pl.: Yahoonews-on), de mindegy is... láttunk már sokkal csúnyább fordítási bakikat és ez legyen a film legkisebb gondja.
Nekem eléggé kényszeredett filmecskének tűnik; amiről egész végig nem tudtam eldönteni, hogy a "sex és new york" vagy a "madárfészek" roadmovie verziója. Az autórajongók számára elmehet egynek, bár a bugyuta forgatókönyv és a kényszeredett párbeszédek inkább a női sorozatok rajongóit preferálják... nem is értem, hogyan fogant meg a forgatókönyv ötlete? Két szőke meg egy eltérő identitású betéptek a kanapén a Fast&Furious-t nézve? Mindegy is. Beöntést kapunk napjaink minden társadalmi ellentmondásából: bugyután és ostobán, úgy, ahogyan csak Hollywood képes tálalni bármit is.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na,mégegy túlélős-zombis kombó..