Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Most jön az RTL-en a 3:10 to Yuma (Börtönvonat Yumába) című film. (western Russell Crowe-al, Christian Bale-el). Szerintem nagyon jó film, mindenkinek ajánlom! 😉Duff
ugyanakkor film+ on épp fight club megy, utána meg kill-bill 1-2

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Most jön az RTL-en a 3:10 to Yuma (Börtönvonat Yumába) című film. (western Russell Crowe-al, Christian Bale-el). Szerintem nagyon jó film, mindenkinek ajánlom! 😉
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Belinkelem még egyszer, hátha valaki lemaradt róla. Ma éjfélig még lehet szavazni az Oscarról:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Oscar 2013 - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Red Tails: Nem volt igazából elvárásom a filmmel szemben, de nálam nagyon betalált. Baromi jól szórakoztam a 2. világháborús, fekete vadászpilótákon. Aki szereti a háborús filmeket annak csak ajánlani tudom.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
amúgyjjncaa
nekem így sem jó, ráadásul tegnap próbáltam #t-vel meg &t-vel is, egyik se működött (sima linkként beírva egyébként mindkettővel jó, csak beillesztve nem)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
amúgy



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ha már oscar, megnéztem most a Nyomorultakat én is, Éponine-ba kicsit bele is szerelmesedtem 😀
viszont ez a hasonlóság csak nekem ütötte meg a fülemet, vagy ez közismert dolog, csak eddig sose botlottam bele? nem tudok értelmesen kezdési idővel linkelni, úgyhogy csak odaírom mikor van az a rész.

1. Les Misérables - Drink with me (0:49-1:00)


2. Házibuli 2 - Your eyes (0:35-0:45)


Harmadikként azért nem rakom be Lolától az Álomtáncot, mert az bevallottan a házibuli feldolgozása.
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 169
Film+-nak jár a pacsi. 😀

Most éppen megy a Kutyaszorítóban (amit egyébként a Coolon megismételnek 1:00-kor), ami már amúgy is becsülendő tény, de a holnap esti program ennél is durvább, 18:30-tól: Az ötödik elem, Harcosok Klubja, Kill Bill 1, Kill Bill 2. Mind az 5 film kötelező, ha vki még nem látta őket.

Na ezért megéri Tv-t tartani itthon, asszem az Oscarig el is leszek ezeken, mégha már láttam is őket. 😀

Szerk.: Most nézem, hogy vasárnap nem elég a film+ maraton, de emellé lesz A bombák földjén az m1-en 22:45-től, plusz 3:10 Yuma az Rtl-en 21:45-től, és még a Hannibal is lemegy a Viasat 3-on 21:55-től.

Na ezt se sokszor lehet elmondani a tv kínálatról, de ez már a bőség zavara. 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Megtekintettem a Mamát, hiányérzetem van, szóval sokkal többet ki lehetett volna hozni, a vége elkapkodott, vagy csak megint rosszul van vágva az egész, sajnos-sajnos...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/oscar_2013Schleck
nem győzök szörnyülködni, hogy mennyire hányinger a "legjobb film" kategória idén (és innentől kezdve ugye a többi kalap se sokkal erősebb)jjncaa
idén is ....

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 169
Nem sokára keresztapa leszek (még igen fiatalon egyébként), úgyhogy megnéztem a Godfather trilógiát újra... Az első 2 még mindig a legjobbak, a 3. meg még mindig elmegy 😊
Úgyhogy fel vagyok készülve reljesen arra, hogy ellássam eme nemes feladatot. 😊

Most pedig készülök az Oscar-ra. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/oscar_2013Schleck
nem győzök szörnyülködni, hogy mennyire hányinger a "legjobb film" kategória idén (és innentől kezdve ugye a többi kalap se sokkal erősebb)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Oscar 2013 - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Lawless > GengsterosztagJayB
Akkor nem számítok túl sok jóra.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Lawless > Gengsterosztag
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Bunuel összes filmje parádés, a koraiak megtekintése kétségkívül jó alapozás élete második felének filmográfiájához 😊 nyilván ennyire elborult egyik sem lett ezután, csak segít megemészteni a néha-néha előforduló szürreális képeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Baszki...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az az igazság, hogy imádon a Faun labirintusát, de engem kifejezetten zavart a magyar szinkron, főleg a Fauné.
Alapból spanyol nyelven, magyar felirattal láttam eddig mindig, de ahhoz képest ez élvezhetetlen volt.
Mindegy, megszoktam már.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Andalúziai kutya valaki? AZ a jelenet tényleg beleég az ember retinájába.
ez: |  www.youtube.com/watch?v=HpBI2LPX2Ic |
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
Nekem tetszett a némafilmes, kedves kis sztori különleges megvalósítással, kiváló zenékkel. Nem mindennapi alkotás (szerintem) 😊Rataxes
A "kedves kis sztori" miatt fogtam a fejem. Legalább egy drámai fordulatot, vagy vicces csavart beletehettek volna. A teljes kiszámíthatóság fájt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nekem tetszett a némafilmes, kedves kis sztori különleges megvalósítással, kiváló zenékkel. Nem mindennapi alkotás (szerintem) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
holnap az m1-en 20.15-től Artist - A némafilmes majd ugyanitt 22.00-tól A faun labirintusa 😊 😊
mindkettő kötelező darabkristof
Előbbi nekem olyan semmilyen, de utóbbi valóban pöpec 😊Rajna
A némafilmest most láttam először, igazi katasztrófa volt. A sztori nulla, a technika kiváló, tehát megérdemelte az Oscar-esőt. A faun... kiváló mozi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20130215-mielott-beledoglunk-a-varakozasba-mileott-felkel-a-nap-mielott.htmljjncaa
A spoileres részt már nem vagyok hajlandó elolvasni. Megelégszem azzal, hogy ahogy látom a %-ok mindenhol szép magasak erre a részre is. 😊Schleck
nem spoileres


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20130215-mielott-beledoglunk-a-varakozasba-mileott-felkel-a-nap-mielott.htmljjncaa
A spoileres részt már nem vagyok hajlandó elolvasni. Megelégszem azzal, hogy ahogy látom a %-ok mindenhol szép magasak erre a részre is. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20130215-mielott-beledoglunk-a-varakozasba-mileott-felkel-a-nap-mielott.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal