Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
 www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20130215-mielott-beledoglunk-a-varakozasba-mileott-felkel-a-nap-mielott.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Valaki nem tudja, hogy hol lehet beszerezni (neten 😀) a Ben Coccio féle Zero Day-t magyar felirattal, vagy magyarul? Illetve a Discovery: Zero Hour - Massacre at Columbine. Ez is magyarul vagy felirattal kéne.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
holnap az m1-en 20.15-től Artist - A némafilmes majd ugyanitt 22.00-tól A faun labirintusa 😊 😊
mindkettő kötelező darabkristof
Akkor a leggyorsabb indiánt is vegyük ide fél3kor!

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
holnap az m1-en 20.15-től Artist - A némafilmes majd ugyanitt 22.00-tól A faun labirintusa 😊 😊
mindkettő kötelező darabkristof
Előbbi nekem olyan semmilyen, de utóbbi valóban pöpec 😊Rajna
Nem jött át a sok hommage? 😛
Biztos nem láttál elég 20/30-as évekbeli filmet. A gyűlölködőre reflektálva, ezek a mai fiatalok.. szégyen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
holnap az m1-en 20.15-től Artist - A némafilmes majd ugyanitt 22.00-tól A faun labirintusa 😊 😊
mindkettő kötelező darabkristof
Előbbi nekem olyan semmilyen, de utóbbi valóban pöpec 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
holnap az m1-en 20.15-től Artist - A némafilmes majd ugyanitt 22.00-tól A faun labirintusa 😊 😊
mindkettő kötelező darab
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
 filmdroid.hu/2013/01/a-fuggetlenseg-napja-2-es-3-will-smith-nelkul/

Smith nélkül? Amadeus91
Így is úgy is egy b popcorn film

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
 filmdroid.hu/2013/01/a-fuggetlenseg-napja-2-es-3-will-smith-nelkul/

Smith nélkül?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
többször lemaradtam már róla régebben, de tegnap sikrült megnézni az m2-n a Dögkeselyű c. magyar krimit!Igazi színész és Budapest retró hangulat, nagyon jó szövegekkel, és egy kis mondanivalóval is!
csak ajánlani tudom !

megtaláltam a youtubon is:
 www.youtube.com/watch?v=lOkQ-hAOW9c
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk én pont nem néztem semmi értékelést, csak a magyar címet, így értettem, amit írtam 😀kaszo
dettó.
btw ez vetekszik nálam a kondom el van vetve című zsenialitással, bár gondolom ezt is van aki meg tudja magyarázni, hogy a film mondanivalója kötődik a magyar címhez és egyébként is van egy fél másodperc a filmben mikor felrobban egy tini.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.Vrijbloed
köszi az ajánlást, kiváló film, bár nem éppen egy könnyed esti mozi. Más téma, de nekem a 187 című film ugrott be, mint hasonló alkotás.Dub
már ne haragudjatok, de ez is film is egyszerű, mint egy faék, tinédzsereknek biztos jó, hogy kissé felnyíljon a szempillájuk, de én a részemről utálom az olyan alkotásokat, mely csak fekete és fehér mentén képes kezelni a dolgokat... mondjuk nyilván ezeknek pont ez a célja, szerintem viszont ilyenformán semmi megrázó nincs bennük, mert álrealisták

a Bully című dokufilmet még lehet meg kellene néznemjjncaa
Nem is az, hogy megrázó, inkább elgondolkodtatónak mondanám és valós morális kérdéseket vet fel. Lehet, hogy az utóbbi időben túl sok szar, semmitmondó filmet láttam és ezért kicsit túlértékeltem, de azt továbbra is tartom, hogy ez egy nagyon jó kis film. A két főszereplőről én nem mondanám, hogy csak feketék vagy csak fehérek, a többi szereplő már más kérdés. (Off: tinédzser már hál Istennek, nem vagyok)Dub
ha elgondolkodtató filmet keresel, tele morális kérdésekkel (4x1 óra)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
+ ott van még a Bang Bang You're Dead (magyar címét nem írom le, nagyon gagyi)deyell
de ugye tudjátok, hogy az átlagembernek ilyenkor úgyis az az első, hogy kíváncsiságból rákeres?kaszo
az jó. ha rákeres mondjuk a port.hu-n, akkor látja, hogy jó értékelést kapott a film, kommentekben dicsérték - talán kedvet kap a megnézéséhez, ezért ajánlottam. nem egy ismert film Mo.-ndeyell
mondjuk én pont nem néztem semmi értékelést, csak a magyar címet, így értettem, amit írtam 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
+ ott van még a Bang Bang You're Dead (magyar címét nem írom le, nagyon gagyi)deyell
de ugye tudjátok, hogy az átlagembernek ilyenkor úgyis az az első, hogy kíváncsiságból rákeres?kaszo
az jó. ha rákeres mondjuk a port.hu-n, akkor látja, hogy jó értékelést kapott a film, kommentekben dicsérték - talán kedvet kap a megnézéséhez, ezért ajánlottam. nem egy ismert film Mo.-n

choose life
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
+ ott van még a Bang Bang You're Dead (magyar címét nem írom le, nagyon gagyi)deyell
de ugye tudjátok, hogy az átlagembernek ilyenkor úgyis az az első, hogy kíváncsiságból rákeres?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.Vrijbloed
köszi az ajánlást, kiváló film, bár nem éppen egy könnyed esti mozi. Más téma, de nekem a 187 című film ugrott be, mint hasonló alkotás.Dub
már ne haragudjatok, de ez is film is egyszerű, mint egy faék, tinédzsereknek biztos jó, hogy kissé felnyíljon a szempillájuk, de én a részemről utálom az olyan alkotásokat, mely csak fekete és fehér mentén képes kezelni a dolgokat... mondjuk nyilván ezeknek pont ez a célja, szerintem viszont ilyenformán semmi megrázó nincs bennük, mert álrealisták

a Bully című dokufilmet még lehet meg kellene néznemjjncaa
Nem is az, hogy megrázó, inkább elgondolkodtatónak mondanám és valós morális kérdéseket vet fel. Lehet, hogy az utóbbi időben túl sok szar, semmitmondó filmet láttam és ezért kicsit túlértékeltem, de azt továbbra is tartom, hogy ez egy nagyon jó kis film. A két főszereplőről én nem mondanám, hogy csak feketék vagy csak fehérek, a többi szereplő már más kérdés. (Off: tinédzser már hál Istennek, nem vagyok)
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.Vrijbloed
köszi az ajánlást, kiváló film, bár nem éppen egy könnyed esti mozi. Más téma, de nekem a 187 című film ugrott be, mint hasonló alkotás.Dub
már ne haragudjatok, de ez is film is egyszerű, mint egy faék, tinédzsereknek biztos jó, hogy kissé felnyíljon a szempillájuk, de én a részemről utálom az olyan alkotásokat, mely csak fekete és fehér mentén képes kezelni a dolgokat... mondjuk nyilván ezeknek pont ez a célja, szerintem viszont ilyenformán semmi megrázó nincs bennük, mert álrealisták

a Bully című dokufilmet még lehet meg kellene néznemjjncaa
van a dokumentumfilm mellett egy másik Bully című film, amit Larry Clark rendezett (Kölykök, Ken Park). azt még érdemes megnézni ebben a témában, valós eseményeken alapul. + ott van még a Bang Bang You're Dead (magyar címét nem írom le, nagyon gagyi)

choose life
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.Vrijbloed
köszi az ajánlást, kiváló film, bár nem éppen egy könnyed esti mozi. Más téma, de nekem a 187 című film ugrott be, mint hasonló alkotás.Dub
már ne haragudjatok, de ez is film is egyszerű, mint egy faék, tinédzsereknek biztos jó, hogy kissé felnyíljon a szempillájuk, de én a részemről utálom az olyan alkotásokat, mely csak fekete és fehér mentén képes kezelni a dolgokat... mondjuk nyilván ezeknek pont ez a célja, szerintem viszont ilyenformán semmi megrázó nincs bennük, mert álrealisták

a Bully című dokufilmet még lehet meg kellene néznem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha eredeti nyelven is érdekes, akkor TPB-n fent van még kettő (A ház kulcsai és A mintadiák):
Le.Chiavi.di.Casa.(Gianni.Amelio.2004)
Front of the Class (2008) - DVDRip - x264 - MKV by RiddlerA

Nem akarok linkelni, mert nem tudom lehet-e 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The Walking Dead - Series 3. Ep. 9.

Nah, már alig győztem várni. Végre el kezdenek pörögni az események.
Azt ugyan továbbra sem értem, hogy lehet egy ilyen forma, mint a kormányos ekkora híró sokak szemében, tényleg tömegesen enynire ostobákok az emberek?
Andrea meg még mindig hülyepicsa.-
| Kiváncsian várom mi lesz Darryl-le, a sorozat legnagyobb karaktere egyértelműen.
Btw azt ugyan nem értem hogy nem fogták fel a börtönben, hogy Rick éppen nincs magánál és nem a jövevényekhez beszél.... na mindegy
| kishaszi
Rossz Topik 😀
btw | szerintem levágták, hogy felforrt az agyvize, csak épp rángatta a pisztolyát is, és gondolom nem akartak idő előtt meghalni, ezért kimenekültek... | pc_x
Télleg😀 nálam egybe van a könyvtárban, így eszembe se jutott:d mea culpa

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, vagyis jobban mondva a feleségemnek. A szakdolgozatához az alábbi filmekre lenne szüksége:
A kismadár (rendezte: Nadia Tass)
A ház kulcsai (rendezte: Gianni Amelio)
A mintadiák (rendezte: Peter Werner)
Élek és szeretek (rendezte: Alvaro Pastor, Antonio Naharro)

Sajnos azokon az oldalakon, ahonnan én kölcsönzök filmeket, nem tudom megszerezni őket. Nincs esetleg valakinek egy linkje, ahonnan elérhetőek ezek a szerzemények?

Előre is köszi a segítséget 😉Szokol
4-ből 1.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, vagyis jobban mondva a feleségemnek. A szakdolgozatához az alábbi filmekre lenne szüksége:
A kismadár (rendezte: Nadia Tass)
A ház kulcsai (rendezte: Gianni Amelio)
A mintadiák (rendezte: Peter Werner)
Élek és szeretek (rendezte: Alvaro Pastor, Antonio Naharro)

Sajnos azokon az oldalakon, ahonnan én kölcsönzök filmeket, nem tudom megszerezni őket. Nincs esetleg valakinek egy linkje, ahonnan elérhetőek ezek a szerzemények?

Előre is köszi a segítséget 😉
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
The Walking Dead - Series 3. Ep. 9.

Nah, már alig győztem várni. Végre el kezdenek pörögni az események.
Azt ugyan továbbra sem értem, hogy lehet egy ilyen forma, mint a kormányos ekkora híró sokak szemében, tényleg tömegesen enynire ostobákok az emberek?
Andrea meg még mindig hülyepicsa.-
| Kiváncsian várom mi lesz Darryl-le, a sorozat legnagyobb karaktere egyértelműen.
Btw azt ugyan nem értem hogy nem fogták fel a börtönben, hogy Rick éppen nincs magánál és nem a jövevényekhez beszél.... na mindegy
| kishaszi
Rossz Topik 😀
btw | szerintem levágták, hogy felforrt az agyvize, csak épp rángatta a pisztolyát is, és gondolom nem akartak idő előtt meghalni, ezért kimenekültek... |


több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The Walking Dead - Series 3. Ep. 9.

Nah, már alig győztem várni. Végre el kezdenek pörögni az események.
Azt ugyan továbbra sem értem, hogy lehet egy ilyen forma, mint a kormányos ekkora híró sokak szemében, tényleg tömegesen enynire ostobákok az emberek?
Andrea meg még mindig hülyepicsa.-
| Kiváncsian várom mi lesz Darryl-le, a sorozat legnagyobb karaktere egyértelműen.
Btw azt ugyan nem értem hogy nem fogták fel a börtönben, hogy Rick éppen nincs magánál és nem a jövevényekhez beszél.... na mindegy
|

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.Vrijbloed
köszi az ajánlást, kiváló film, bár nem éppen egy könnyed esti mozi. Más téma, de nekem a 187 című film ugrott be, mint hasonló alkotás.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8

Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Bátran ajánlom mindenkinek, de lelkileg megvisel.