Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Tegnap véletlenül belebotlottam a Coolon a Crankbe és kellemesen csalódtam. Valamiért azt hittem, hogy elég béna film, holott tényleg fasza akció és szétröhögtem magam bizonyos részein. Elhanyagoltam ezeket az agyatlan filmeket mostanában, pedig kellenek időnként 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nyomozó is nagyon jó ha a magyar filmre gondolsz...

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Napokban kérdezte valaki ,hogy dráma és nem amerikai...

A gyűlölet
(La haine)....


Janek
én voltam! köszi ! feltétlen letöltöm majd!(ha a Nyomozó lejönne már végre... 😊 )

olvastam most róla kicsit és Spike Lee Do the Right Thing-jét
emlegették vele együtt! lehet azt is érdemes lesz megnézni!

+ ami még ma felkeltette az érdeklődésem , az Cristopher Nolan-től a Követés
jó lenne egy kicsivel még több időm lenne filmezgetni... 😊
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Django is eléggé megosztja a közönségét. Nálam ez a film Tarantino viszonylatban gyenge, ha mint filmet nézem közepes alkotás. | Sztem Waltz vitte a hátán a filmet és halálával a sztori is végleg kinyiffant. Django (Foxx) teljesen felejthető karakter sztem és Leo sem tett hozzá többet a kötelezőnél, de ha nem is a szereplőket és az azokat alakító színészek játékát figyelem akkor is a sztori önmagában elég harmatos.(vmi csavar jöhetett vna a végén) |
Ami még nekem csalódásra okot adhatott az az a tény, hogy Tarantinonál az eddigi filmjeiben jelen volt a spagetti westernek feelingje és most ,hogy végre tényleg egy westernhez nyúlhatott pont ez az érzés veszett ki a filmjéből. (film első felében még ez érezhető volt , de aztán ez is odalett a gyengülő történettel)Greengo
Ezzel a véleménnyel teljes mértékben egyet értek. Korábban írtam már, hogy jó film, de nem egy klasszikus, kiválóan megfogalmaztad miért.
Ja és ha már Django, akit érdekel, itt a 66-os "eredeti":
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Zero Dark Thirty: Kicsit talán hosszabb lett ez a film is, mint kellett volna. Néhol beleuntam. A színészi alakítás erősen közepes, nem is értem Jessica Chastain Oscar jelölését. Az eleje és a vége jó, a közepe csalódás. A témaválasztás nagyon jó. Bár valaki mindenképpen megcsinálta volna, de ez még azért a vállalható kategória minőségileg. Egy 6/10-et ér nálam. Oscart nem adnék neki semmiképp.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Django is eléggé megosztja a közönségét. Nálam ez a film Tarantino viszonylatban gyenge, ha mint filmet nézem közepes alkotás. | Sztem Waltz vitte a hátán a filmet és halálával a sztori is végleg kinyiffant. Django (Foxx) teljesen felejthető karakter sztem és Leo sem tett hozzá többet a kötelezőnél, de ha nem is a szereplőket és az azokat alakító színészek játékát figyelem akkor is a sztori önmagában elég harmatos.(vmi csavar jöhetett vna a végén) |
Ami még nekem csalódásra okot adhatott az az a tény, hogy Tarantinonál az eddigi filmjeiben jelen volt a spagetti westernek feelingje és most ,hogy végre tényleg egy westernhez nyúlhatott pont ez az érzés veszett ki a filmjéből. (film első felében még ez érezhető volt , de aztán ez is odalett a gyengülő történettel)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Nálam a Django a Kutyaszorítóban és a Ponyvaregény után a 3. legjobb Tarantino. Nagyon jól szórakoztam, a karakterekben is volt elég kakaó sztem, kivéve Waltzét, aki szerintem körülbelül félórán át volt érdekes, egyszer már végignéztem ezt náci kiadásban, most német bevándorló fejvadászként nem tudtam újra komolyabban értékelni. De hálisten mire ő kifulladt, Django karaktere előjött és Leo is feltűnt, az akciók is a helyükön voltak.

Mondjuk én a Jackie Brownt kifejezetten untam, a Brigantykon alig szórakoztam, a Halálbiztoson egész konkrétan elaludtam.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.superherohype.com/news/articles/174633-breaking-jj-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii

a mostani Star Trek filmek rendezője J.J. Abrams lesz a Star Wars VII rendezőjeAmadeus91
Ambivalens gondolatok, hmm... remélem a második mondat Affleckről viszont csak vicc akart lenni.
Nála azért jobb választás volt..Igor
Mi a gondod Affleck rendezéseivel? 😊Schleck
Nem örülnék neki, ha a Star Wars VII Boston egyik elővárosában játszódna 😀 😛

Szerintem túlértékeltek a filmjei (az uccsó kettő mindenképp, a Town főleg, az nekem nagyon nagy csalódás volt), és nincs semmi tapasztalata a sci-fi-vel, sőt igazából a majdhogynem "indie" bűnügyi dráma/thriller kategórián kívül semmi más műfajjal.

Valószínűleg le tudná hozná persze.. de elég kockázatos választas lenne szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.superherohype.com/news/articles/174633-breaking-jj-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii

a mostani Star Trek filmek rendezője J.J. Abrams lesz a Star Wars VII rendezőjeAmadeus91
Ambivalens gondolatok, hmm... remélem a második mondat Affleckről viszont csak vicc akart lenni.
Nála azért jobb választás volt..Igor
Mi a gondod Affleck rendezéseivel? 😊

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.superherohype.com/news/articles/174633-breaking-jj-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii

a mostani Star Trek filmek rendezője J.J. Abrams lesz a Star Wars VII rendezőjeAmadeus91
Ambivalens gondolatok, hmm... remélem a második mondat Affleckről viszont csak vicc akart lenni.
Nála azért jobb választás volt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
a kutyaszorítóban, ponyvaregény, jackie brown hármasnak a cipőjét nem viheti a django forgatókönyv/történetszövés/cselekmény.gabtsi
Szerintem eleve tök más "stílus" a film, függetlenül attól hogy ez is Tarantino. Azokban a filmekben inkább a történet csavarása volt a lényeg, ez meg inkább egy mese 😊 És véleményem szerint hatalmas feelingje van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 www.superherohype.com/news/articles/174633-breaking-jj-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii

a mostani Star Trek filmek rendezője J.J. Abrams lesz a Star Wars VII rendezője

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a kutyaszorítóban, ponyvaregény, jackie brown hármasnak a cipőjét nem viheti a django forgatókönyv/történetszövés/cselekmény.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
django

az egyik, ha nem a leggyengébb tarantino film amit láttam (asszem láttam mindet). nagyon, nagyon kevés a story, és ha egy jó 40 perccel rövidebb akkor se lett volna nagyobb baj.

Christoph Waltzon kívül igazán ki se tudok emelni senkit és semmit, ő mondjuk zseniális volt szokás szerint.

nem szórakoztam rosszul, de a nagy klasszikusaihoz képest a kanyarban nincs ez.gabtsi
Ízlések és pofonok. 😊 Waltz, DiCaprio, Samuel L J. egyedül elvinne akármilyen filmet, együtt meg frenetikusak. Szvsz sokkal jobb lett mint a Brigantik, de még a Kill Billt is veri nálam. JayB
Nálam messze a legjobb Tarantino, azok közül amit láttam. Ez kb 5 film. Nem szeretem a stílusát, de ez szerencsére csak a végén idézte a régi Tarantino filmeket. Már persze a vérengzésre gondolok.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ízlések és pofonok. 😊 Waltz, DiCaprio, Samuel L J. egyedül elvinne akármilyen filmet, együtt meg frenetikusak. Szvsz sokkal jobb lett mint a Brigantik, de még a Kill Billt is veri nálam. JayB
meg fogom nézni mégegyszer, mert sajnos véletlenül mb-n láttam, és a szinkron aztán külön botrány volt.
SLJ valóban ott volt a szeren, DiCaprio bár kedvelem, sztem semmi különlegeset nem hozott, ahogy Foxx sem, aki szintén jó kis színész bob.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Napokban kérdezte valaki ,hogy dráma és nem amerikai...

A gyűlölet
(La haine)

Mocskos jó film,nagyon jó képekkel(eleve érdekes és izgalmas,hogy fekete fehér),lüktető zenével.
Folyamatosan benne a feszültség,az izgalom vajon most mi fog történni.

Csodás karakterek remek alakítások(már megint Cassel)és egy mindenkit érintő társadalmi probléma feszegetése.
A rendszer elleni lázadás egyik tanulságos meséje (mint amit a wc-n mesél nekik az öreg)

Nem szeretném ha politikai vita lenne belőle de szerintem annyian nem is látták,hogy nagy flame legyen 😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
django

az egyik, ha nem a leggyengébb tarantino film amit láttam (asszem láttam mindet). nagyon, nagyon kevés a story, és ha egy jó 40 perccel rövidebb akkor se lett volna nagyobb baj.

Christoph Waltzon kívül igazán ki se tudok emelni senkit és semmit, ő mondjuk zseniális volt szokás szerint.

nem szórakoztam rosszul, de a nagy klasszikusaihoz képest a kanyarban nincs ez.gabtsi
Ízlések és pofonok. 😊 Waltz, DiCaprio, Samuel L J. egyedül elvinne akármilyen filmet, együtt meg frenetikusak. Szvsz sokkal jobb lett mint a Brigantik, de még a Kill Billt is veri nálam.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
django

az egyik, ha nem a leggyengébb tarantino film amit láttam (asszem láttam mindet). nagyon, nagyon kevés a story, és ha egy jó 40 perccel rövidebb akkor se lett volna nagyobb baj.

Christoph Waltzon kívül igazán ki se tudok emelni senkit és semmit, ő mondjuk zseniális volt szokás szerint.

nem szórakoztam rosszul, de a nagy klasszikusaihoz képest a kanyarban nincs ez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A Begotten talán minden idők egyik legérdekesebb filmje, de az tény, hogy bár nem hosszú, de nem is garancia a szórakozásra.
Őszinte, igaz szívvel nem ajánlom senkinek.
Az ilyen filmek egyfajta metafórák, szimbólumok, és a valóság bizonyos árnyoldalaira reflektálnak a maguk módján. Ahogy pl. a Szerb film se öncélú brutalitás, és megbotránkoztatás, hanem egy elég egyszerű, könnyen dekódolható párhuzam, valós mondanivalóval, üzenettel.
Viszont ahogy jjncaa is mondta, a Salo forgatókönyvírója a valóban létezett fasiszta állam, Mussolini, és a 2.világháború. Pasolini csak dramaturgizálta és filmre vitte a klasszikus "akár így is történhetett volna" szellemében.Sobri Jóska
Várjál ez az a fekete-fehér film, ami néma, és a "főhős" kibelezi magát?😀 Mármint a Begotten. 😀
Vrijbloed
Így is summázhatod, ja. 😊Sobri Jóska
😀 Már találkoztam vele, akkor jól emlékeztem. Hát nem a közeljövőben fogom megnézni, viszont mindenképpen megnézem majd, mert érdekel. Főleg úgy, hogy hasonlíthat egy kicsit a Radírfejre így ránézésre, de lehet tévedek, ezért is kell majd megnéznem.Vrijbloed
Kicsit. 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Begotten talán minden idők egyik legérdekesebb filmje, de az tény, hogy bár nem hosszú, de nem is garancia a szórakozásra.
Őszinte, igaz szívvel nem ajánlom senkinek.
Az ilyen filmek egyfajta metafórák, szimbólumok, és a valóság bizonyos árnyoldalaira reflektálnak a maguk módján. Ahogy pl. a Szerb film se öncélú brutalitás, és megbotránkoztatás, hanem egy elég egyszerű, könnyen dekódolható párhuzam, valós mondanivalóval, üzenettel.
Viszont ahogy jjncaa is mondta, a Salo forgatókönyvírója a valóban létezett fasiszta állam, Mussolini, és a 2.világháború. Pasolini csak dramaturgizálta és filmre vitte a klasszikus "akár így is történhetett volna" szellemében.Sobri Jóska
Várjál ez az a fekete-fehér film, ami néma, és a "főhős" kibelezi magát?😀 Mármint a Begotten. 😀
Vrijbloed
Így is summázhatod, ja. 😊Sobri Jóska
😀 Már találkoztam vele, akkor jól emlékeztem. Hát nem a közeljövőben fogom megnézni, viszont mindenképpen megnézem majd, mert érdekel. Főleg úgy, hogy hasonlíthat egy kicsit a Radírfejre így ránézésre, de lehet tévedek, ezért is kell majd megnéznem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A Begotten talán minden idők egyik legérdekesebb filmje, de az tény, hogy bár nem hosszú, de nem is garancia a szórakozásra.
Őszinte, igaz szívvel nem ajánlom senkinek.
Az ilyen filmek egyfajta metafórák, szimbólumok, és a valóság bizonyos árnyoldalaira reflektálnak a maguk módján. Ahogy pl. a Szerb film se öncélú brutalitás, és megbotránkoztatás, hanem egy elég egyszerű, könnyen dekódolható párhuzam, valós mondanivalóval, üzenettel.
Viszont ahogy jjncaa is mondta, a Salo forgatókönyvírója a valóban létezett fasiszta állam, Mussolini, és a 2.világháború. Pasolini csak dramaturgizálta és filmre vitte a klasszikus "akár így is történhetett volna" szellemében.Sobri Jóska
Várjál ez az a fekete-fehér film, ami néma, és a "főhős" kibelezi magát?😀 Mármint a Begotten. 😀
Vrijbloed
Így is summázhatod, ja. 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Túlestem életem legbetegebb filmjén:Szodoma 120 napja.Csak erős gyomrúaknak, vagy nagyon perverzeknek ajánlom.laccoo74
Te képes voltál végignézni? 😀 Én olvastam róla úgyhogy kiváncsi voltam és letöltöttem, de elég volt beletekernem az azonnali törléshez 😊
Más a téma, de hasonlóan beteg: Egy kés filozófiája. Ezt se sikerült végignéznem.Rataxes
A Salot én is skippeltem, kábé jó 20-30 perc elég volt egy életre. A késes film meg van vagy 3 óra, ha nem több, hát azt se sikerült, eléggé öncélú faszkodásnak tűnt, így töröltem...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Begotten talán minden idők egyik legérdekesebb filmje, de az tény, hogy bár nem hosszú, de nem is garancia a szórakozásra.
Őszinte, igaz szívvel nem ajánlom senkinek.
Az ilyen filmek egyfajta metafórák, szimbólumok, és a valóság bizonyos árnyoldalaira reflektálnak a maguk módján. Ahogy pl. a Szerb film se öncélú brutalitás, és megbotránkoztatás, hanem egy elég egyszerű, könnyen dekódolható párhuzam, valós mondanivalóval, üzenettel.
Viszont ahogy jjncaa is mondta, a Salo forgatókönyvírója a valóban létezett fasiszta állam, Mussolini, és a 2.világháború. Pasolini csak dramaturgizálta és filmre vitte a klasszikus "akár így is történhetett volna" szellemében.Sobri Jóska
Várjál ez az a fekete-fehér film, ami néma, és a "főhős" kibelezi magát?😀 Mármint a Begotten. 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Django elszabadult nálam is, de még hogy! Ponyvaregény után nálam a legjobb Tarantino film, zseniális.

Ez lehet hogy volt már de Brian De palma megfilmesíti Paternot mégpedig Al Pacinoval!
 www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20130117-brian-de-palma-al-pacino-foszereplesevel-filmet-csinal-joe-paterno.html
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
JJ Abrams eléggé belehúzott, a Star Trek után a Star Wars új részét is ő fogja rendezni.