Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005


Han Soloék lesznek a 7. részben

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Mesterkélt az mit takar?
A sztori szerintem ha nem is annyira csavaros mint egy memento de azért van benne némi gondolkodásra késztető.
Színészek alap KS az egyik legjobb napjainkban

Janek
Mondjuk a Ments meg, Urammal párhuzamban: valóságszagúbb a halálbüntetés-ellenesség egy villamosszékre váró gazember szemszögéből, mint ha | három jólelkű liberális elhatározza, hogy meghekkeli a rendszert. |

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hideghegy, nem mai de zseniális film. Jude Law-t különösebben nem kedvelem de itt még ő is tetszett. Jó a sztori is de ami engem elvarázsolt az a kor és a táj, kötelező darab ami eddig sajnos kimaradt.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Megnéztem a Napos oldalon-t. Hát nem tudom mit gondoljak róla. GRAFI
Majd jjncaa megmondja. 😊

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Megnéztem a Napos oldalon-t. Hát nem tudom mit gondoljak róla.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Mesterkélt az mit takar?
A sztori szerintem ha nem is annyira csavaros mint egy memento de azért van benne némi gondolkodásra késztető.
Színészek alap KS az egyik legjobb napjainkban

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
David Gale élete volt tegnap a kiralyin. Ismet egy remek film csak nem tudom miert ilyen keson adjak le. Aki kihagyta az bánhatjaJanek
Megnéztem újra én is, hát...
A film sztorija teljesen mesterkélt, egyedül a színészi játék menti a menthetőt. Kriminek gyenge, halálbüntetés-ellenes propagandamozinak inkább a Ments meg, Uram!, ráadásul a végső poént már lelövik a film első felében, | amikor elhangzik, hogy majd akkor fognak komolyan elgondolkodni a halálbüntetésen, ha valóban kivégeznek egy ártatlant. |
Szóval nekem nem jött be.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
empty taxi
Remélem nem lőttek le minden poént, mert elég ütősnek néz ki. Pedig nem vagyok oda a képregény cuccokért.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
JJ lehet, hogy áttekertem, de nem úgy volt, hogy készítesz az Undefeatedhez magyar feliratot? Nagyon jó volt a film, kíváncsian nézném magyar felirattal is, plusz több, angoltudással nem bíró haver is jelezte, hogy megnézné.Gergőbácsi
abbahagytam a projektet, mert annyira mégse jött be a film, mint vártam, a rengeteg felirattábla és szöszmötölés miatt meg alig haladtam...jjncaa
kár... azért köszi az angol feliratot is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
JJ lehet, hogy áttekertem, de nem úgy volt, hogy készítesz az Undefeatedhez magyar feliratot? Nagyon jó volt a film, kíváncsian nézném magyar felirattal is, plusz több, angoltudással nem bíró haver is jelezte, hogy megnézné.Gergőbácsi
abbahagytam a projektet, mert annyira mégse jött be a film, mint vártam, a rengeteg felirattábla és szöszmötölés miatt meg alig haladtam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
JJ lehet, hogy áttekertem, de nem úgy volt, hogy készítesz az Undefeatedhez magyar feliratot? Nagyon jó volt a film, kíváncsian nézném magyar felirattal is, plusz több, angoltudással nem bíró haver is jelezte, hogy megnézné.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezerszer inkább ez, mint valami Meg Ryan vagy Julia Roberts-agymenés.Rajna
nyilván, ahogy előbb ajánlanám egy kamasz gyereknek, mint az Amourt, de ettől még borzasztójjncaa
Biztos nekem van valami beteges vonzódásom a pszichopatákhoz, de nekem tetszett a film, minden szereplő rendben volt. Nem mondom, hogy életem filmélménye volt, de tág kategóriájában mindenképp szórakoztató volt. Utoljára a Love Actually-t élveztem ennyire, de mondjuk azt annyira, hogy hétszer néztük megy, egymás után, és ez szószerint kell érteni 😀 (ez egy kéthetes "nyaralás" közepe volt, de hogy mi vezetett ide, azt már nem tudom 😀)

 aeonflux.blog.hu/2013/03/04/az_igazsag_ligaja_ennel_nagyobb_pletykat_nem_kapsz_az_arcodba

YES! YES! YES!shawnka
Ha ez így igaz, akkor talán ez lesz az első film, amire TÉNYLEG elmegyek csütörtök esti premierre.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
 aeonflux.blog.hu/2013/03/04/az_igazsag_ligaja_ennel_nagyobb_pletykat_nem_kapsz_az_arcodba

YES! YES! YES!shawnka

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 aeonflux.blog.hu/2013/03/04/az_igazsag_ligaja_ennel_nagyobb_pletykat_nem_kapsz_az_arcodba

YES! YES! YES!
több mint 11 éve
davekid 349 — Go Big Red
SOUTH OF SANITY (Józanságtól délre) ki tud valamit erről a filmről?, a trailer óta nagyon eltűnt , tavaly halloween-ra írták az amerikai premiert, de még ha rákeresek se találok semmit, mindössze csak azt hogy az első film amit az Antarktiszon forgattak

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az volt az első film, amit amerikai moziban néztem meg, szóval mindörökké szép emlékek fűződnek majd hozzá 😊 kifejezetten tetszett, csodálkoztam is, hogy ha a Gettómilliomos Oscart kapott, ez miért nem, kb. egy szintre tenném a kettőt, | mondjuk a végén a csavar jelentősen megdobja az összértékét | jjncaa
a spoileres részben egyetértünk, de engem maga a látvány is megvett, gyönyörű képeket csináltak a grafikusok 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
na és JJ a Life of Pihez mit szólsz?kristof
az volt az első film, amit amerikai moziban néztem meg, szóval mindörökké szép emlékek fűződnek majd hozzá 😊 kifejezetten tetszett, csodálkoztam is, hogy ha a Gettómilliomos Oscart kapott, ez miért nem, kb. egy szintre tenném a kettőt, | mondjuk a végén a csavar jelentősen megdobja az összértékét |

Ezerszer inkább ez, mint valami Meg Ryan vagy Julia Roberts-agymenés.Rajna
nyilván, ahogy előbb ajánlanám egy kamasz gyereknek, mint az Amourt, de ettől még borzasztó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
David Gale élete volt tegnap a kiralyin. Ismet egy remek film csak nem tudom miert ilyen keson adjak le. Aki kihagyta az bánhatja

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
csak én nem emlékszem vagy még itt nem esett szó a Silver Lining Playbookról?
imádom Jennifer Lawrencet és a film is jó volt, még az Eagles vonatkozás se tudta elrontani 😛kristof
írtam anno, hogy borzalmas film, fél óráig bírtam nézni, aztán megelégeltem, hogy a "szövegek" fele artikulálatlan üvöltözés voltjjncaa
Nemtom, én pozitívan csalódtam benne, szar volt persze, de műfajában sztem valamivel átlag feletti, mert volt benne pár tényleg vicces momentum és az Eagles (+ Phillies!) miniszál is feldobta időnként. DeNiro karaktere pedig akár egy jó filmben is elfért volna.

Ezerszer inkább ez, mint valami Meg Ryan vagy Julia Roberts-agymenés.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na és JJ a Life of Pihez mit szólsz?
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Iron Sky:
Ha valaki tartalmas filmet szeretne nézni, nem ez az ő filmje. Ha valaki akciófilmet akar nézni, nem ez az Ő filmje. Ha valaki mély színészi karaktereket akar nézni, nem ez az Ő filmje. Ez a film annyira borzalmas, hogy már jó. Pontosabban annyira szatirikus, hogy borzalom. Sírva fetrengtem a röhögéstől. Cca 2 óra agyatlanság, és pont ez benne a jó. Meg sem próbálták komolyra venni...
| 4. birodalom a hold sötét oldalán, kifordult, elborult, satöbbi... Azért a kifehérített néger és a Fehér Házban futógépező elnök, aki a HoldNácikra még csak fel sem kapja a fejét, odabasz... Buta mégis mókás, szánalmas, röhejes film... ja és megmutatja, hogy kell cipősarokkal ölni... |
wááá, kész! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
csak én nem emlékszem vagy még itt nem esett szó a Silver Lining Playbookról?
imádom Jennifer Lawrencet és a film is jó volt, még az Eagles vonatkozás se tudta elrontani 😛kristof
írtam anno, hogy borzalmas film, fél óráig bírtam nézni, aztán megelégeltem, hogy a "szövegek" fele artikulálatlan üvöltözés volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
csak én nem emlékszem vagy még itt nem esett szó a Silver Lining Playbookról?
imádom Jennifer Lawrencet és a film is jó volt, még az Eagles vonatkozás se tudta elrontani 😛kristof
Sőőt. Nagyot javított rajta.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Megvolt a Flight. Denzel amennyi "alkoholt" megivott a film közben az még vízből is sok. Legtöbb filmjét láttam már de szerintem ebben messze a legjobb, jogos volt az oscar jelölés.