Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Toxique nem értek egyet. Pl a párizsba szetetettel, bad boys és a legénybúcsú is nagyon jó az eredeti szinkronnal.... szóval szvsz sokszor ezekkel az átszinkronizálásokkal vesznek el jelentőset a filmélményből....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én szkeptikus vagyok.
A 22-es csapdája, vagy a Bajnokok reggelije is rútul el lett baszva.Sobri Jóska
nekem Audrey Tautou-val van bajom!
valamiért nem bírom azt a csajt....
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Továbbra sem bìrom feldolgozni h a picsába kapnak egyes csatornák engedélyt arra h átszinkronizáljanak filmeket.... Most az amúgy elég fasza párizsból szeretettelt sikerült egy átlagos filmmé avanzsálni 😕peach
A legtöbb filmet csak elcseszi a szinkron. Elég az hozzá, hogy a szleng nyelvezet nem rigó utcai anyag, és ha nem mozogsz otthonosan a szlengszótárak és (pl.) a Family Guy világában akkor olyan baromságokat teszel pl. a Travolta szájára, hogy szánalom hallgatni. A szomorú az, hogy azt sem veszik észre a fordítók, hogy "vazze; itten nincsen is kontextus", azt meg pláne nem, hogy "nem gyün ki a pojén" 😊 . Az átszinkron - gondolom én - a karikás (besorolásos) história miatt lehet, de az már csak a kaki megkavarása.... :-P
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Én szkeptikus vagyok.
A 22-es csapdája, vagy a Bajnokok reggelije is rútul el lett baszva.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
az év legjobban várt filmje 😊
 www.youtube.com/watch?v=P_pF-vgeLiEjjncaa
sose gondoltam volna, hogy működhet ez filmben, de az előzetes nagyon jól néz ki.brk
Én még mindig nem értem. Vian filmen? hmm, mindenesetre érdekes kis trip leszpc_x
persze necces, meg nem tudja visszaadni egy az egyben, de a maximumot kb kihozzák belőle úgy tűnik. különösen tetszik az egér 😊.brk
ha valaki, akkor Gondry képes lehet rá 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az év legjobban várt filmje 😊
 www.youtube.com/watch?v=P_pF-vgeLiEjjncaa
sose gondoltam volna, hogy működhet ez filmben, de az előzetes nagyon jól néz ki.brk
Én még mindig nem értem. Vian filmen? hmm, mindenesetre érdekes kis trip leszpc_x
persze necces, meg nem tudja visszaadni egy az egyben, de a maximumot kb kihozzák belőle úgy tűnik. különösen tetszik az egér 😊
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
az év legjobban várt filmje 😊
 www.youtube.com/watch?v=P_pF-vgeLiEjjncaa
sose gondoltam volna, hogy működhet ez filmben, de az előzetes nagyon jól néz ki.brk
Én még mindig nem értem. Vian filmen? hmm, mindenesetre érdekes kis trip lesz


több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az év legjobban várt filmje 😊
 www.youtube.com/watch?v=P_pF-vgeLiEjjncaa
sose gondoltam volna, hogy működhet ez filmben, de az előzetes nagyon jól néz ki
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
akarod mondani degradálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Továbbra sem bìrom feldolgozni h a picsába kapnak egyes csatornák engedélyt arra h átszinkronizáljanak filmeket.... Most az amúgy elég fasza párizsból szeretettelt sikerült egy átlagos filmmé avanzsálni 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 aeonflux.blog.hu/2013/05/07/eldolt_nem_lesz_gonosz_halott_a_magyar_mozikban

Nem lepődtem meg sajna. Na mindegy, azért jó lett volna moziban...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
az év legjobban várt filmje 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
yep



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 232 — Saturday Night Lights
A tuti moziplakát:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 696 — Packers Suicide Squad
Érdekesnek ígérkezik. Unclaimed:  www.movieunclaimed.com/index.php/mnu-trailer

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 741 — Vikings fan
Roszomákos X-ment meglehet nézni a First class és az eredeti, 2000-es X-men után, vagy bespoilerez valamit a 2. rész és/vagy az Last standből is valamit ?süti
Előzmény film, nem spoilerez
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 232 — Saturday Night Lights
Ez erős lesz, remélhetőleg:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Roszomákos X-ment meglehet nézni a First class és az eredeti, 2000-es X-men után, vagy bespoilerez valamit a 2. rész és/vagy az Last standből is valamit ?süti
5-6 év eltérésekkel minden gond nélkül. 😊

több mint 11 éve
catattack 3 520
Roszomákos X-ment meglehet nézni a First class és az eredeti, 2000-es X-men után, vagy bespoilerez valamit a 2. rész és/vagy az Last standből is valamit ?süti
Nekem úgy rémlik, hogy igen... talán a first class-ből nem! 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Roszomákos X-ment meglehet nézni a First class és az eredeti, 2000-es X-men után, vagy bespoilerez valamit a 2. rész és/vagy az Last standből is valamit ?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Még mindig üt. Szeretem ezt a filmet. (Az amcsi verzió meg trágya...)
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ma megnéztem a The Perks of Being a Wallflower c. filmet és azt kell, hogy mondjam nagyon megérte. Tökéletes történet és karakterek, az egész olyan szerethető film, komoly mondanivalóval. Aki szereti a HS drámákat, annak mindenképpen ajánlom, de szinte mindenki másnak is, mert ez a film tökéletes lett.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Megvolt a Bádogember. Felső közép Marvel, a 2-nél jobb, az 1-nél (nyilván) nem. Jó, élvezhető, vicces, hi-tech cuccokkal. Több nem kell a karaktertől.
| Bár Mandarin elég érdekes karakterré züllött, pedig a képregényben igen komoly villain | pc_x
Én nem tudom egyelőre, hogy mit érezzek ezzel kapcsolatban. Amit Te is említesz spoilerezve az nekem is fájó pont kicsit (kurváranagyon), meg az is fura volt, hogy | úgy tűnt, alig van Tonyn a páncél az egész film alatt | . Összességében szórakoztató volt nagyon, a | sok páncél ütött, kár, hogy a trailerben ellőtték. A vicceskedést viszont kicsit szerintem túlerőltették. Számomra úgy tűnt, hogy ezzel próbálják kompenzálni a sötétebb hangulatot, amit a film áraszt; meg azt is bizonyítani, hogy a film azért nem veszi olyan komolyan magát. |
Én jól szórakoztam rajta, de | Vasember és a Mandarin "hiánya" azért elég szarul jött le | .Darksun3
Ja, nagyjából egyetértünk, | mondjuk nekem a vicceskedés nem volt zavaró, úgy éreztette, hogy egy "szuperhős" sem tud mindennel megbírkózni, és elpoénkodja. Az mondjuk jó, hogy a trailerből egyáltalán nem derült ki, hogy itt az Extremis szál folytatódik, nem Mandarin lesz a főgonosz. |
Viszont az is igaz, amit a geekz-en írnak, hogy | nem nagyon érezhető Killian célja és motivációja |


több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megvolt a Bádogember. Felső közép Marvel, a 2-nél jobb, az 1-nél (nyilván) nem. Jó, élvezhető, vicces, hi-tech cuccokkal. Több nem kell a karaktertől.
| Bár Mandarin elég érdekes karakterré züllött, pedig a képregényben igen komoly villain | pc_x
Én nem tudom egyelőre, hogy mit érezzek ezzel kapcsolatban. Amit Te is említesz spoilerezve az nekem is fájó pont kicsit (kurváranagyon), meg az is fura volt, hogy | úgy tűnt, alig van Tonyn a páncél az egész film alatt | . Összességében szórakoztató volt nagyon, a | sok páncél ütött, kár, hogy a trailerben ellőtték. A vicceskedést viszont kicsit szerintem túlerőltették. Számomra úgy tűnt, hogy ezzel próbálják kompenzálni a sötétebb hangulatot, amit a film áraszt; meg azt is bizonyítani, hogy a film azért nem veszi olyan komolyan magát. |
Én jól szórakoztam rajta, de | Vasember és a Mandarin "hiánya" azért elég szarul jött le | .

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Megvolt a Bádogember. Felső közép Marvel, a 2-nél jobb, az 1-nél (nyilván) nem. Jó, élvezhető, vicces, hi-tech cuccokkal. Több nem kell a karaktertől.
| Bár Mandarin elég érdekes karakterré züllött, pedig a képregényben igen komoly villain |