Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
6 bullets. Egyszer nézhető. Igaz, nem vagyok nagy akciófilm függő.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 filmbuzi.hu/archives/2013/03/20/igy-kelt-el-az-ant-man/

ez alapján rendelte be a Marvel/Disney az Ant-Man filmet. én ezt nagyon fogom szeretni 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A fantasztikus róka úr (2009):
Nem mindennapi rajzfilm; ahol a notórius tolvaj Róka úr miatt a helyi fasor lakói gerillaháború viselésére kényszerülnek a helyi emberek ellen. Az ötlet tetszetős. A szereplőket - többek között - George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray "hangjelenítik" :-P meg, de akik a szinkront választják azok sem fognak csalódni, mivel zseniálisra sikeredett (a nagyon-nagyon ritka alkalmak egyike)! A bújtatott társadalomkritika mellett jól megférnek a szokásos családi értékeket hirdető eszmék is, úgy, hogy a mondanivaló nem silányul el, mint ahogyan a tartalomból sem lesz egy elkeseredett akciófilm-imitáció (pl.: Hoodwinked 2... stb). Azt hiszem, hogy a forgatókönyv (Wes Anderson rendező remeke) és az okos rendezés igazi élményt adhat azoknak, akik beleuntak már az IceAge, a Shrek, a Némo és hasonszőrűek egy kaptafára sorozatgyártott hadába.
Nekem tetszett.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Múlt héten a párommal a "kémhét" keretében minden este megnéztünk egy-egy Bourne epizódot, majd az utolsó 3 James Bond-ot. Előre bocsátom, hogy nem vagyok nagy rajongója a műfajnak. Már gyerekkoromban sem bírtam végignézni a JB sorozat felettébb egy kaptafára készült részeit.

Úgy gondolom, hogy a Bourne quadrológia darabjait - szigorúan egymás utáni megtekintésre - mindenkinek tudom ajánlani. A kémes moziknál - nálam - ez a mérce. Messze áll a Taken-szerű mozik lejtő egyszerűségű forgatókönyvétől és el sikerült rugaszkodnia a Csi teremtette pózkényszertől is - ami eléggé szokatlan az elmúlt évek akciófilm-termésében. Kicsit próbál lavírozni a JB és a swordfish világa között - nekem bejött. A történet nagyon egyben van: jól felépített, az események egymásból következnek és nem csak úgy megtörténnek. Még a véletlenekről is benyaljuk, hogy nem egy kétségbeesett rendezői húzásról van szó, hanem tényleg véletlenül történt. Teljesen okés.

James Bond: a sokat szidott utolsó rész tetszett a legjobban. Mégpedig azért; mert megpróbált egy picit újítani az agyoncsépelt JB legendán. Ha majd jobban el mernek szakadni a sablonoktól, akkor kikerülhetnek a moziból az olyan elemek, hogy: 3 bérgyilkos használ a világon egy bizonyos töltényfélét, akik közül a gyanúsított annyira "szellem", hogy tudják a következő megbízásának a részleteit. 😊 Ez pl. egy nagyon csi-stílusú kétségbeesett húzás. A film hemzseg az ehhez hasonló, egész estés kém-filmhez + a JB legendához nem illő, logikátlan átkötésektől. Ellenben a párbeszédek már fejlődnek (szembetűnő az előző 2 részhez képest, hogy a "Csá p.csa! Kő kóla?" szinttől végre elrugaszkodtak).
Nos; úgy gondolom, hogy a Bourne quadrológia egy dráma rajongónak is szórakoztató eksönmúvi lehet, míg a James Bond még mindig olyan, mintha egy szőke nő ollózta volna össze az esti krimisorozatok, a Vouge magazin és a régi részek elcsépelt kliséiből. Várom a Bourne új részét, és bízom abban, hogy a legközelebbi JB epizódot úgy sikerül update-elni a stábnak, mint ahogyan Nolan-nak a Batman-t. Különben mehet Bond is a lecsóba...toxique
Nah a Bourne-t kezeljük trilóhiának, ez a 4.foshalmaz amit összeraktak annyira közel sincs az első 3-hoz, mondhatnám az egész megcsúfolása.
Remélem nem lesz folytatása.
JB-t én se nagyon bírom viszont a Skyfall nekem rohadtul bejött. 4.Bournet keresztbe hosszába veri,nem nehéz 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Croods:
Igazán sok szót nem érdemel. Az animációs technika ok, a rendezés ok, a történet sablonos, a párbeszédek elcsépeltek és már az unalomig ismertek. A háttértörténet az eredeti (első generációs) darwin-i evolúció-történetnek állít emléket (amit 1965-ben Mendel genetikai kísérletei kikukáztak, így az evolúcionisták átdolgozták. Ma a 4. vagy 5. generációját éli, bár - emlékeim szerint - nekünk még az elsőt oktatták). Ezzel a zavarosból kiemelve a mondanivalók legszentebbikét, miszerint; aki nem halad a korral, az a múltban ragad! Dzsenijális...

szal: "ari de ratyi". Pénzt - személy szerint, én - nem költenék rá, de a promó miatt a kölyköknél tuti a siker. Talán ez is egy ok arra, hogy mindig használj gumit.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Múlt héten a párommal a "kémhét" keretében minden este megnéztünk egy-egy Bourne epizódot, majd az utolsó 3 James Bond-ot. Előre bocsátom, hogy nem vagyok nagy rajongója a műfajnak. Már gyerekkoromban sem bírtam végignézni a JB sorozat felettébb egy kaptafára készült részeit.

Úgy gondolom, hogy a Bourne quadrológia darabjait - szigorúan egymás utáni megtekintésre - mindenkinek tudom ajánlani. A kémes moziknál - nálam - ez a mérce. Messze áll a Taken-szerű mozik lejtő egyszerűségű forgatókönyvétől és el sikerült rugaszkodnia a Csi teremtette pózkényszertől is - ami eléggé szokatlan az elmúlt évek akciófilm-termésében. Kicsit próbál lavírozni a JB és a swordfish világa között - nekem bejött. A történet nagyon egyben van: jól felépített, az események egymásból következnek és nem csak úgy megtörténnek. Még a véletlenekről is benyaljuk, hogy nem egy kétségbeesett rendezői húzásról van szó, hanem tényleg véletlenül történt. Teljesen okés.

James Bond: a sokat szidott utolsó rész tetszett a legjobban. Mégpedig azért; mert megpróbált egy picit újítani az agyoncsépelt JB legendán. Ha majd jobban el mernek szakadni a sablonoktól, akkor kikerülhetnek a moziból az olyan elemek, hogy: 3 bérgyilkos használ a világon egy bizonyos töltényfélét, akik közül a gyanúsított annyira "szellem", hogy tudják a következő megbízásának a részleteit. 😊 Ez pl. egy nagyon csi-stílusú kétségbeesett húzás. A film hemzseg az ehhez hasonló, egész estés kém-filmhez + a JB legendához nem illő, logikátlan átkötésektől. Ellenben a párbeszédek már fejlődnek (szembetűnő az előző 2 részhez képest, hogy a "Csá p.csa! Kő kóla?" szinttől végre elrugaszkodtak).
Nos; úgy gondolom, hogy a Bourne quadrológia egy dráma rajongónak is szórakoztató eksönmúvi lehet, míg a James Bond még mindig olyan, mintha egy szőke nő ollózta volna össze az esti krimisorozatok, a Vouge magazin és a régi részek elcsépelt kliséiből. Várom a Bourne új részét, és bízom abban, hogy a legközelebbi JB epizódot úgy sikerül update-elni a stábnak, mint ahogyan Nolan-nak a Batman-t. Különben mehet Bond is a lecsóba...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Melegen ajánlott a Trouble with the Curve c. Eastwood film is. Kis betekintést enged a játékosmegfigyelők - igaz, baseball - világába.GRAFI
Hát szerintem nem volt annyira nagy szám, inkább családi dráma volt a lányával, pasival, mint mondjuk Moneyball mélységű szakmaibb film. De azért tetszett.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Melegen ajánlott a Trouble with the Curve c. Eastwood film is. Kis betekintést enged a játékosmegfigyelők - igaz, baseball - világába.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Aki szereti a drámát az feltétlenül nézze meg a Rust&Bone című francia filmet (a franciám nagyon konyhaszint, így inkább angolul néztem - tuti ami biztos). A magyar címe - talán - Rozsda&csont (ha nem adtak neki azóta valami "intellektuálisat"). Az újrakezdésről szól, érzelmes, megható, katarktikus... tipikus francia. Nekem tetszett.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Abszolút nézős lesz.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
már a Szörny Rt-t is imádtam, erre nem is tudom mit mondjak 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az 1980-as Ragyogáshoz nincs valakinek olyan film+felirat kombója ami normálisan van időzítve? Van egy 1080p-s változatom, de az összes felirat csúszik rajta össze-vissza...dcsicsak
megnézed mik a gyorsbillentyűk, aztán mehet (km playerben az ő és az ú)
nyilván nem a legjobb megoldás, de ez is egy lehetőségjjncaa
Sajnos az sem megoldás. Fél perc után újra eltolódik az összes.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Az 1980-as Ragyogáshoz nincs valakinek olyan film+felirat kombója ami normálisan van időzítve? Van egy 1080p-s változatom, de az összes felirat csúszik rajta össze-vissza...dcsicsak
megnézed mik a gyorsbillentyűk, aztán mehet (km playerben az ő és az ú)
nyilván nem a legjobb megoldás, de ez is egy lehetőség


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az 1980-as Ragyogáshoz nincs valakinek olyan film+felirat kombója ami normálisan van időzítve? Van egy 1080p-s változatom, de az összes felirat csúszik rajta össze-vissza...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért egy idősödő Jedi, még képes erre-arra. Pl. Yoda, se volt nyugdíjasotthon feeling.
Palpatine-ról nem is beszélve.
Ne tessék leírni a Jediket 70 fölött se...Sobri Jóska
A lenyugvó ikernapnak is van ereje...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TV2-n Heat.
Hatalmas film.
A jó öreg De Niro-Pacino páros ismét együtt. 😊Stez
Ismét?
Ebben a filmben szerepelnek először együtt. 😉
(A Keresztapa kettőben ugye Robert de Niro Al Pacino apját játsza vagy 40 évvel korábbról, nincs közös jelenetük.)Sobri Jóska
Igaz, de úgy értettem, hogy egy filmben, még ha közös jelenetük valóban nincs is.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
TV2-n Heat.
Hatalmas film.
A jó öreg De Niro-Pacino páros ismét együtt. 😊Stez
Ismét?
Ebben a filmben szerepelnek először együtt. 😉
(A Keresztapa kettőben ugye Robert de Niro Al Pacino apját játsza vagy 40 évvel korábbról, nincs közös jelenetük.)

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
TV2-n Heat.
Hatalmas film.
A jó öreg De Niro-Pacino páros ismét együtt. 😊Stez
Rtl klub

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
RTL Klubon Heat.
Hatalmas film.
A jó öreg De Niro-Pacino páros ismét együtt. 😊

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Srácok, remélem ki tudtok segíteni. Szóval, egy filmet keresek, ami azt hiszem különféle teremtményekről szól. Egy ház van az erdőben, ahol élnek ilyen beszélő fura lények, és vannak gonosz állatok is. A ház körül egy védőburok van, amit a végén a rosszak feltörnek és bejutnak. Nem tudom van-e emberi főszereplő benne, de talán igen. Hasonló feelingje van mint a Híd Terabithia földjére című filmnek. Ennyi rémlik így hirtelen a filmből.kristóf17
A Spiderwick krónikák? Nekem ez ugrik be.
krixtofer
Ez az!!! Nagyon jó vagy! 😀 Köszönöm!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Srácok, remélem ki tudtok segíteni. Szóval, egy filmet keresek, ami azt hiszem különféle teremtményekről szól. Egy ház van az erdőben, ahol élnek ilyen beszélő fura lények, és vannak gonosz állatok is. A ház körül egy védőburok van, amit a végén a rosszak feltörnek és bejutnak. Nem tudom van-e emberi főszereplő benne, de talán igen. Hasonló feelingje van mint a Híd Terabithia földjére című filmnek. Ennyi rémlik így hirtelen a filmből.kristóf17
A Spiderwick krónikák? Nekem ez ugrik be.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Srácok, remélem ki tudtok segíteni. Szóval, egy filmet keresek, ami azt hiszem különféle teremtményekről szól. Egy ház van az erdőben, ahol élnek ilyen beszélő fura lények, és vannak gonosz állatok is. A ház körül egy védőburok van, amit a végén a rosszak feltörnek és bejutnak. Nem tudom van-e emberi főszereplő benne, de talán igen. Hasonló feelingje van mint a Híd Terabithia földjére című filmnek. Ennyi rémlik így hirtelen a filmből.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Azért egy idősödő Jedi, még képes erre-arra. Pl. Yoda, se volt nyugdíjasotthon feeling.
Palpatine-ról nem is beszélve.
Ne tessék leírni a Jediket 70 fölött se...

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Han Soloék lesznek a 7. részbenAmadeus91
Kalandok a Halálcsillag nyugdíjasotthonban
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Han Soloék lesznek a 7. részbenAmadeus91
Hamillnek jó sok smink és egy talán CGI is kell, hogy még hihető legyen mint Luke Sr.....