Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Tegnap megnéztem Anna Kareninát.

Nem is tudom mi lepett meg jobban:
a) hogy megnéztem, méghozzá moziban
b) hogy voltak részei amik kifejezetten tetszettek.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is néztem, de sehol sem láttam lehozva, kivéve a tróger facebookot, annak meg nem hiszek.
De ha igaz lenne, akkor RIP 😕
Nagy kedvenceim voltak a Bud Spencer-Terence Hill filmek, azokon nőttem fel.Stez
Állítólag álhír, ami pénteken kezdett el terjedni. Rohadt mocsok egy dolog folyamatosan ezt játszani egy csomó emberrel.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 netbulvar.com/elhunyt-bud-spencer/
Tuti Te'oék műve ez is!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is néztem, de sehol sem láttam lehozva, kivéve a tróger facebookot, annak meg nem hiszek.
De ha igaz lenne, akkor RIP 😕
Nagy kedvenceim voltak a Bud Spencer-Terence Hill filmek, azokon nőttem fel.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
83 éves korában elhunyt Carlo Pedersoli az az Bud Spencer. Mai napig imádom a filmjeiket, megvan az összes.....Hiába tudom gyakorlatilag a teljes szövegét minden filmnek, végig tudok rajta nevetni 😕 😕
Nyugodjék békében


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Seven Psychopaths
Hát ezeket a Martin McDonagh filmeket (In Bruges) nem nekem találták ki. 😀
Vhogy nem igazán jönnek át. Van bennük vmi sajátosság, csak én azt nem tudom hova rakni. 😀
Az In Bruges-t is többször megnéztem már, de nem jött be.
Nekem ez is ilyen egyszernézhetős film volt. Max majd pár hónap, év múlva adok neki még1 esélyt.
De amúgy akinek bejött az In Bruges, sztem ez is tetszeni fog neki.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ádám almái is alap itt azért két teljesen más fajta filmről beszélünk szerintem.

Az egyik vidámabb környezetben mutatja meg milyen tud lenni az ember addig a másik bár születésnapi buli annyira komor amennyire csak lehet ez a nyomorúságos élet.

Janek
Az Ádám almái sem egy végtelenül hepi film azért 😊 bár kétségtelenül pozitívabb élmény, mint a Születésnap, én látom a hasonlóságot a kettő közt.Rajna
A születésnap nekem:

A történet nem túl bonyolult mégis mellbevágó,érzed ahogy szorongat a düh,a fájdalom,mikor a hatalmas keserűséget a vendégek pofátlanul semmibe veszik.
Képmutatás mindenek felett,súlyos érzelmi és lelki torzulások már már végzetesen gyűlöletes viszonyok.


Jól megfigyelhető a társadalmunkat jellemző karakterek a fiatalabb Michael aki egy durva goromba fráter aki képes a saját gyermekeit és feleségét az országúton otthagyni,aki miközben védi a saját bátyját aközben saját maga ütlegeli őt.
Nyíltan rasszista a húga élettársát lemajmozza mert fekete,dalol a fehérekről...


Aztán ott van Helge (akinek a 60. születésnapára gyűlt össze a díszes társaság)a látszólag tisztes családapa,aki minden borzalmak okozója mégis felsőbbrendűként tekint a vendégekre akik nem akarnak tudomást venni az elhangzott dolgokról.

Felesége annyira romlott,ahogy azt Christian el is mondja....

Helene aki kicsi lázadásokkal próbál kitörni de mégis gyenge hozzá.

Christian aki hosszú évek után elég bátorságot(gyötrelmet)szedett össze,hogy végre kimondja azt amit az egész család tudott mégsem tett ellene senki semmit.

Az Ádám almái pedig egy néhol vicces ámbár igen komoly film.
Film ahol tudunk azonosulni egy nácival mert még ő legnormálisabb? pedig nem is ,a jó és a rossz harcáról,a sorsról,sok szatírikus elemmel,jelképekkel.

Mindkettő kötelező kéne legyen középiskolában

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egy kis önpromó, életem első cikke 😀 Nem vagyok firkász, egy barátomé az oldal, ő kért meg hogy csináljak egy ilyet SB előtt. Sok jobb film kimaradt de próbáltam kicsit a mainstremebb oldalról megközelíteni a dolgot.
 mustache.hu/5-film-az-amerikai-futballrol/JayB
Tartalmas, olvasmányos cikk, gratulálok!Ha, nem láttam volna ezeket a filmeket, akkor az ismertető alapján kedvem lenne megnézni mind az ötöt.Szerintem a barátodtól próbálj állandó lehetőséget kérni, van még focis film bőven.😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Egy kis önpromó, életem első cikke 😀 Nem vagyok firkász, egy barátomé az oldal, ő kért meg hogy csináljak egy ilyet SB előtt. Sok jobb film kimaradt de próbáltam kicsit a mainstremebb oldalról megközelíteni a dolgot.
 mustache.hu/5-film-az-amerikai-futballrol/
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ádám almái is alap itt azért két teljesen más fajta filmről beszélünk szerintem.

Az egyik vidámabb környezetben mutatja meg milyen tud lenni az ember addig a másik bár születésnapi buli annyira komor amennyire csak lehet ez a nyomorúságos élet.

Janek
Az Ádám almái sem egy végtelenül hepi film azért 😊 bár kétségtelenül pozitívabb élmény, mint a Születésnap, én látom a hasonlóságot a kettő közt.

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ja, és | ki maradt ott a végéig, és hallotta a kérdést rabszolgaszállítókocsiban? 😊 | Sobri Jóska
Én 😉 Amúgy | alap megvárni a stáblista végét (vagy legalább odatekerni 😀 ) |


több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Először yoda jön majd azt mondják, de ezeket akkor hiszem el ha bejelentik
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha minden igaz, akkor Han Solo és Boba Fett spin-off filmek vannak előkészületben!
 www.sfportal.hu/star-wars-spin-off-filmek-fiatal-han-solo-es-boba-fett-14579.scifi

Ami már csak azért is érdekes, mert Lucas Boba Fettet már a Sharlock gyomrában halottnak könyvelte el (hiába folytatódott az élete könyvek formájában).
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nekem ma volt meg a Django.
Szerintem tökéletes, pont a sima, csavarmentessége tetszett egyrészt.
Másrészt a zseniális párbeszédek, meg az, | hogy Brünnhilde a neve a fekete rabszolgalánynak, és németül beszélnek, annyira zseniális, mint Franco Nero, aki tudja, hogy nem ejtik a D-t. Ő ne tudná? 😊

Arról nem is beszélve, hogy tarantino önmagát nem csak lelöveti, hanem atomjaira robban, mind tükéletes.
Az első háromnegyed órát végigröhögtük, aztán meg jött a hentelés, szintén parádésen, fekete korbácsolja a fehéret, a gyapotra fröccsenő vér, az elöbb lövő, aztán kérdező ügymenet.
|
És a zenék még mindig szuperül vannak kiválogatva.
A karakterek is szintúgy frankók, a sok nagy színész a kis szerepekre, egyszóval én erre a filmre így elsőre adom a 10/10-et.
Ja, és | ki maradt ott a végéig, és hallotta a kérdést rabszolgaszállítókocsiban? 😊 |

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
tegnap megvolt a Django(a d-t nem ejtjük)
Nos ha úgy nézem mint film és soha nem láttam volna Q.T. filmet akkor azonnal megnéztem volna még 1x.
Tetszett Waltz és SLJ is meg persze Big Dady 😊
A zene is eltalált volt de ez megszokott ,volt elég vér és finom humor.
A cselekmény az azért nem volt nagyon bonyolult és akkor finom voltam

Nem ez a legjobb filmje az tuti (nekem a kutyaszorítóban a csúcs) de nem lehet rossznak mondani még az ő szintjén sem.

Ha lett volna benne egy kis csavar akkor közel tökéletes lett volna a film.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mai filmem:
 www.port.hu/a_hitetlen_the_believer/pls/fi/films.film_page?i_topic_id=2&i_film_id=61882&i_city_id=3372&i_county_id=1

holnap jön milyen lettJanek
Nálam nagy kedvenc, főleg, hogy ismerek is egy öngyűlölő zsidót (bár ő nem lett náci 😊 ).Rajna
Közepes film, bár a téma tetszett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ádám almái is alap itt azért két teljesen más fajta filmről beszélünk szerintem.

Az egyik vidámabb környezetben mutatja meg milyen tud lenni az ember addig a másik bár születésnapi buli annyira komor amennyire csak lehet ez a nyomorúságos élet.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
 www.port.hu/szuletesnap_festen/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=3607&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Na erről ki mit mond?
Én sokat tudnék de még nem teszemJanek
Nekem tetszett, bár moralizálós hangulatban kell hozzá leülni, de nagyon, nulla felszíni szórakoztatást nyújt. De nekem ha már dán mainstream művészfilm (kis kontraszt 😊 ), akkor inkább Ádám almái. Ilyenkor sajnálom, hogy mostanság itthon nem igazán tudunk ilyesmiket összedobni, ez nem pénz, hanem akarat kérdése.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Chloe: Amanda Seyfreed újabb szerintem igen jól sikerült alakítása... | kicsit ártatlan kicsit nem, de, | elég beteg film, a jó értelemben, bejövős az egész hangulata.... wow... ja és mellé kapunk egy kis Julianne Moore-t és Liam Neesont is. Sajnos azonban már megint a film vége előtt kb fél órával lehet tudni, mi lesz, azért a végén | a halála | mégis meglepett, de le kellett zárni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
 www.port.hu/szuletesnap_festen/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=3607&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Na erről ki mit mond?
Én sokat tudnék de még nem teszem

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Kardhal: nem mai darab, elég jó is, bár kicsit idegesített, vagy inkább hiányérzetet adott, hogy lényegében mindent elmondtak előre a filmben. De azért tetszetős.
Collapo
a zenéje Paul Oakenfoldtól egyszerűen brilliáns! imádtam!egy évig ez ment a kocsiban anno!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Premium Rush

---hát, sokkal többet vártam tőle; egyébként annyira nem fos, egyszeri, esti kikapcsolódásnak jó volt,
azért vannak benne ügyes bringás jelenetek, azért nyilván nem D-Mac szinten

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kardhal: nem mai darab, elég jó is, bár kicsit idegesített, vagy inkább hiányérzetet adott, hogy lényegében mindent elmondtak előre a filmben. De azért tetszetős.
Coraline: Zseniális, kemény, mély, és nem MESE, Gaiman az adaptáció atyja, olyan hát ez is, mint minden műve, amit eddig tőle olvastam. Ez is méltán hű hozzá. Qvajó!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Django Unchained
Volt már jobb Tarantino-film is. Az első része jó volt, de miután megérkeztek Candylandbe Waltz karaktere ellaposodott és a többi egyébként kiváló színész nem hozott semmi extrát, leszámítva Samuel L. Jacksont, de néha ő is átment ripacsba.empty taxi
én is többet vártam tőle. nem volt rossz, de a nagyon jótól is messze van. nem bántam meg a mozi árát, de kicsit akkor is csalódás. mondjuk dicpario sztem ász volt. a waltz féle hans landa meg ebben a szerepben nekem annyira nem adta. mindenesetre a brigantyktól nekem jóval gyengébbre sikeredett....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
most kezdődött a duna tévén
 www.port.hu/vedd_magad!_find_me_guilty/pls/tv/films.film_page?i_perf_id=20408611&i_topic_id=1jjncaa
Nem nagyon szoktam Tv-t nézni (ahogy filmeket is ritkán nézek), de mostanában egyre több időt töltök a Magyar Televízió előtt. Nem is nagyon értem, hogy a kereskedelmi televízió miért nem próbál meg végre értelmes műsorokat is sugározni. Bár nyilván, mert a szennyre többen kíváncsiak, na de hagyjuk...

Idei SF megjelenések:  www.intergalaktika.hu/events/