Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
dande
FB oldalukon ma reggel a Florida-Tampa-t írják hajnali 2-re.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
NB2
Idén senki nem esik ki.
Kampman
akkor mindent értek...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
NB2
Idén senki nem esik ki.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...
csebi
Nem azt mondták mindig, hogy Kanada akár 3-4 bombaerős válogatottat ki tud állítani, az is szinte ugyanolyan jó lesz?😊
zavi27
Ezekből a srácokból egy sem lenne benne abba a 3-4 csapatba...

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...
csebi
Nem azt mondták mindig, hogy Kanada akár 3-4 bombaerős válogatottat ki tud állítani, az is szinte ugyanolyan jó lesz?😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
Jason Robertson USA/Dallas Stars nagyon ügyes, jó nézni! Bevallom, mivel idén nem voltunk egy csoportban nem követtem a csapatát, de tetszik a Srác nagyon...
nagir
Félelmetesen jó játékos lesz belőle 2-3 éven belül.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jason Robertson USA/Dallas Stars nagyon ügyes, jó nézni! Bevallom, mivel idén nem voltunk egy csoportban nem követtem a csapatát, de tetszik a Srác nagyon...
nagir
Nemrég néztem egy összeállítást ha most lenne egy olyan NHL World Cup of Hockey, mint amilyen 2016-ban volt, akkor az Észak-Amerikai U-23-as válogatott első sorba őt írták Joel Farabee-vel meg Nick Suzukival.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őrült egy VB ez, ahol simán van esély a gyengébb csapatoknak. Persze nem most vagyunk ott 😛
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Jason Robertson USA/Dallas Stars nagyon ügyes, jó nézni! Bevallom, mivel idén nem voltunk egy csoportban nem követtem a csapatát, de tetszik a Srác nagyon...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ezt alaposan visszakaptuk 😛
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
3-0 avs. Jöhet a nehezebb cucc

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
A németek a norvégokat is lesimázták, a dánok meg legyőzték a svédeket...
warr_b
😕 nem baj, ha véletlenül most is nyernénk a lífs ellen, akkor nem érdekel 😛
dande
Véletlenek nincsenek, mi is lenulláztuk az olajosokat...🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A németek a norvégokat is lesimázták, a dánok meg legyőzték a svédeket...
warr_b
😕 nem baj, ha véletlenül most is nyernénk a lífs ellen, akkor nem érdekel 😛
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A nagycsapatok egyre inkább leszarják a vb-t.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A németek a norvégokat is lesimázták, a dánok meg legyőzték a svédeket...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hajrá Koronások 😛 - hopp ez most nem biztos, hogy jól hangzik 😀
dande
Hyvä Suomi 🇫🇮 😁
warr_b
Sajbu! Sajbu!! 🇷🇺
nagir
Иди к черту 🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Hajrá Koronások 😛 - hopp ez most nem biztos, hogy jól hangzik 😀
dande
Nem tudom pár évvel ezelőtt egy Rams meccsen ki sütötte el a "Hajrá Kosok"-at, de ez közel volt ahhoz 😛
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Hajrá Koronások 😛 - hopp ez most nem biztos, hogy jól hangzik 😀
dande
Hyvä Suomi 🇫🇮 😁
warr_b
Sajbu! Sajbu!! 🇷🇺

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hajrá Koronások 😛 - hopp ez most nem biztos, hogy jól hangzik 😀
dande
Hyvä Suomi 🇫🇮 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá Koronások 😛 - hopp ez most nem biztos, hogy jól hangzik 😀
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Kanada "be kezd rendesen" úgy néz ki, nagyon fosok lesznek, mondjuk ezekkel a nevekkel nem csodálom!
Stoki
Jó, hát hazai pályán kemény dió a lett csapat 😁
warr_b
Lettek szívük-lelkük bele teszik! Kanada Cé meg, hagyjuk is...😞

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!