Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Nagyon jó döntő lesz, szerintem megnézős mindegyik meccs.Salzburg lesz az ellenfél, 7. meccs OT utánNem jó, megint kiesik a ritmusból a KAC.A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.3-3
zacknorb
Game 7
zacknorb
Mikey
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Salzburg lesz az ellenfél, 7. meccs OT utánNem jó, megint kiesik a ritmusból a KAC.A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.3-3
zacknorb
Game 7
zacknorb
Mikey
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
a flyers islanders is eleg izgalmasra sikeredett.fordulatos majd a vege... flyers kb 3-4 perccel a vege elott empty net.
9mp volt hatra, mikor hosszabbitasra hoztak..majd a "hos" elbenazza a dolgokat es kikapnak 😀
több mint 2 éve
Sajna jobb volt a Brassó egész szezonban, a két legjobb csapat jutott a döntőbe. Szeredaiak meg megint bíróznak, nekik mindegy hogy mi vagy a Fradi-e az ellenfél, mindig a bíró miatt kapnak ki🤣
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Erste Ligában Fradi-Brassó döntő lesz
több mint 2 éve
Január 1. óta a Canes kvázi újonc kapusa, Pyotr Kochetkov a második legjobb védési hatékonysággal (.921) és a legjobb kapott gólátlaggal (2.15) rendelkezik az egész NHL-ben.WHAAATTTTT??!!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Nem jó, megint kiesik a ritmusból a KAC.A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.3-3
zacknorb
Game 7
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.3-3
zacknorb
Game 7
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
mlb elott egy oilers - senators meccs...igazi rangado barmhogy is allnak.
bakker iden eleg sok oilers meccset neztem 😀
több mint 2 éve
A KAC lesimázta a Fehérvárt kiejtő Pustertalt, és készülhet a döntőre. A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.Nagyon meglepő lenne, ha nem ők lennének a bajnokok idén.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
A KAC lesimázta a Fehérvárt kiejtő Pustertalt, és készülhet a döntőre. A másik ágon a döntőért és a CHL-ért 2-2-re áll a Salzburg-Bolzano.
több mint 2 éve
Már 15 éve, hogy meghalt Ocskay Gábor 😕
több mint 2 éve
Mást kéne megpiszkálni nem ezt.Magyar bajnok a Fradi, pedig az extra liga elődöntői csak most kezdődnek 😊 A 4 csapat, Brassó, Csikszereda, Gyergyó és a Fradi.Szüntesd meg és kapsz egy színvonaltalan szar bajnokságot.
Személy szerint nem örülök ennek. Egyszerűen van egy hangulata a full magyar meccseknek. Egy PO-ban egy Ftc-Ute-Dió 3-as sokkal jobb hangulatú meccseket hozhat össze, mint ez az erdélyi 3-as meg a Fradi. Én ezt amúgy megszüntetném.
NB2
Mikey
Több fiatalnak kéne játszani rengetegen kikopnak a rendszerből mert kb esélytelen vagy 20 éves korodban komoly játékra.
több mint 2 éve
Magyar bajnok a Fradi, pedig az extra liga elődöntői csak most kezdődnek 😊 A 4 csapat, Brassó, Csikszereda, Gyergyó és a Fradi.Szüntesd meg és kapsz egy színvonaltalan szar bajnokságot.
Személy szerint nem örülök ennek. Egyszerűen van egy hangulata a full magyar meccseknek. Egy PO-ban egy Ftc-Ute-Dió 3-as sokkal jobb hangulatú meccseket hozhat össze, mint ez az erdélyi 3-as meg a Fradi. Én ezt amúgy megszüntetném.
NB2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ez még itt nem volt:"20 goals in 19 consecutive seasons for Alex Ovechkin 😳
He is only the third player in NHL history to reach this milestone!"
Legendary!
több mint 2 éve
Magyar bajnok a Fradi, pedig az extra liga elődöntői csak most kezdődnek 😊 A 4 csapat, Brassó, Csikszereda, Gyergyó és a Fradi.Sokmindent fel lehet róni ennek a 3 csapatnak, de a hangulatot szvsz pont nem. A tavalyi döntőben a Fradi ellen idegenben sokkal jobb hangulatot kreáltunk mint a hazaiak, még kétgólos hátrányban is, pedig nem mi voltunk többen. Bár lehettünk volna simán, csak sajna kicsi a vendégszektor és 20 mp alatt elfogyott az összes jegy 😀
Személy szerint nem örülök ennek. Egyszerűen van egy hangulata a full magyar meccseknek. Egy PO-ban egy Ftc-Ute-Dió 3-as sokkal jobb hangulatú meccseket hozhat össze, mint ez az erdélyi 3-as meg a Fradi. Én ezt amúgy megszüntetném.
NB2
Remélem idén is összejön a tavalyi döntő, egyrészt a Sportklub megérdemelne egy jó nagy zakót, másrészt jó lenne 1-2 PO meccset elcsípni, ha már az UTE ellenikről sikeresen lemaradtam.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Magyar bajnok a Fradi, pedig az extra liga elődöntői csak most kezdődnek 😊 A 4 csapat, Brassó, Csikszereda, Gyergyó és a Fradi.Személy szerint nem örülök ennek. Egyszerűen van egy hangulata a full magyar meccseknek. Egy PO-ban egy Ftc-Ute-Dió 3-as sokkal jobb hangulatú meccseket hozhat össze, mint ez az erdélyi 3-as meg a Fradi. Én ezt amúgy megszüntetném.
több mint 2 éve
😞www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/03/gyasz-elhunyt-szabalenka-parja-konstantin-kolcov-valogatott-jegkorongozoÚgy néz ki, öngyilkos lett... ahogy Chris Simon is, ugyanaznap 😕
NB2
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/03/gyasz-elhunyt-szabalenka-parja-konstantin-kolcov-valogatott-jegkorongozoÚgy néz ki, öngyilkos lett... ahogy Chris Simon is, ugyanaznap 😕
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ma volt egy továbbjutni akaró remekül játszó Pustertal és egy lagymatag, bírók által még támogatott AV19. Eddig sose nyertek a Raktár utcában, eddig.alapszakasz után blama
Folytatás szeptemberben a CHL-ben.
zacknorb
több mint 2 éve
Tegnapi két meccs:Jets – Ducks 6–0
Kings - Blackhawk 5–0
Szép!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Ma volt egy továbbjutni akaró remekül játszó Pustertal és egy lagymatag, bírók által még támogatott AV19. Eddig sose nyertek a Raktár utcában, eddig.nagy volt a mellény a fiúkon.
Folytatás szeptemberben a CHL-ben.
zacknorb
több mint 2 éve
Ma volt egy továbbjutni akaró remekül játszó Pustertal és egy lagymatag, bírók által még támogatott AV19. Eddig sose nyertek a Raktár utcában, eddig.Folytatás szeptemberben a CHL-ben.
több mint 2 éve
The Penguins announced today that the shipment carrying the Jagr bobbleheads for tonight’s game has been stolen en route to Pittsburgh.fixed
As a result, the bobbleheads will not be distributed at tonight’s game, butwill be distributed at a later date.on eBay
Matthew99