Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
The Penguins announced today that the shipment carrying the Jagr bobbleheads for tonight’s game has been stolen en route to Pittsburgh.
— Pittsburgh Penguins (@penguins) March 14, 2024
As a result, the bobbleheads will not be distributed at tonight’s game, but will be distributed at a later date.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Na, a Volán sikeresen elbaszta ezt az idegenbeli meccset is, az utolsó harmadban meg lehetett volna az X, ehelyett kaptak még egyet. Hetedik meccs. Szombat. Raktár utca.A KAC ma simán továbbment a 6. meccsen
több mint 2 éve
Bedard tegnap már hozott egy hűha meccsetHárom pontos meccs után öt pontos. Nagyot megy a srác.
zacknorb
Persze a Ducks ellen, akik megint basztak védekezni. Viszont legalább a bunyót megnyerték. Gibson pedig továbbra is az egyik kedvencem.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/amerikai-sportok/2024/03/nhl-pragaba-jon-a-buffalo-es-a-new-jerseyTamperébe meg a Stars-Panthers, november 1-2
🤘 gaben 🤘

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Bedard tegnap már hozott egy hűha meccset
több mint 2 éve
A Salzburg simán, a Bolzano egy fokkal simábban jutott tovább tegnap. A KAC egy olyan meccsen kapott ki elképesztően simán, ahol marhasok kiállítás volt, de javarészt a tét nélküli harmadik harmadban.Ez a hazai 6-1-es KAC vereség elég nagy anomália, nem emlékszem ilyenre az elmúlt 6-7 évből.
A Volán végre remekelt a második harmadban és behúzta a meccset. Holnap lezárhatja ő is és a Klagenfurt is idegenben a párharcot.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/amerikai-sportok/2024/03/nhl-pragaba-jon-a-buffalo-es-a-new-jersey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Az igen:Primeau makes 41 saves for shutout as Canadiens beat Blue Jackets
www.thescore.com/nhl/news/2867433
Idèn már kezdenek meg meg csillani halvány remènysugarak. Ha a vèdelem is összeallna jövőre ès mondjuk a kis Priemeau valóban nagyot fejlődne akkor elindulhatnánk felfelè vègre.
Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
A Salzburg simán, a Bolzano egy fokkal simábban jutott tovább tegnap. A KAC egy olyan meccsen kapott ki elképesztően simán, ahol marhasok kiállítás volt, de javarészt a tét nélküli harmadik harmadban.A Volán végre remekelt a második harmadban és behúzta a meccset. Holnap lezárhatja ő is és a Klagenfurt is idegenben a párharcot.
több mint 2 éve
Erste Ligában pedig a Gyergyó és a Fradi otthon nyerte az első kettőt, a DVTK és a Csíkszereda pedig idegenben húzta be mindkét eddigi meccsét.
több mint 2 éve
A KAC behúzta a harmadik meccset is Feldkirchben, ezzel már csak egy győzelemre vannak a sima továbbjutástól. Kedvenc játékosom, Thomas Hundertpfund 1+2, a gólja ráadásul SH gól volt.Tegnap egész meglepő módon az eddig remeklő Bolzano kapott ki.
Mikey
Hétfőn ötödik meccsek, a Volán kivételével minden párharc lezárulhat.
több mint 2 éve
A KAC behúzta a harmadik meccset is Feldkirchben, ezzel már csak egy győzelemre vannak a sima továbbjutástól. Kedvenc játékosom, Thomas Hundertpfund 1+2, a gólja ráadásul SH gól volt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Picit hektikus lett a vége, de egyébként jó meccs volt. És még Svechnikov is győztes gólt szerzett.jo volt ez is....Akkor nem csak az én szemem zavarja, jól van.ez a jersey mez eleg csunya 😀Van NHL TV előfizum.Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Mikey
YoungZeeZee
Mikey
a vegere annyira beszart a stream, hogy mondom 1-1 jon a hosszabbitas, nezem 2-1...majd fuu utolso pillanatban 2-2..kiderult h 3-2..majd 4-2 😀
YoungZeeZee
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
jo volt ez is....Akkor nem csak az én szemem zavarja, jól van.ez a jersey mez eleg csunya 😀Van NHL TV előfizum.Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Mikey
YoungZeeZee
Mikey
a vegere annyira beszart a stream, hogy mondom 1-1 jon a hosszabbitas, nezem 2-1...majd fuu utolso pillanatban 2-2..kiderult h 3-2..majd 4-2 😀
több mint 2 éve
Akkor nem csak az én szemem zavarja, jól van.ez a jersey mez eleg csunya 😀Van NHL TV előfizum.Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Mikey
YoungZeeZee
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
ez a jersey mez eleg csunya 😀Van NHL TV előfizum.Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Mikey
több mint 2 éve
Van NHL TV előfizum.Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
🤘 gaben 🤘
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!Melyik oldalon nézed? Nekem nem jött le.
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Nečas ezt bab*szta a kékről. 💪
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Általában nem szeretem a matiné meccseket, de most kivételesen jó érzés ilyenkor Canes meccset nézni. Let's go!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Viszont az látszik hogy deadline-nál sokkal hajlamosabbak a csapatok retainelni fizetést, így simán eltudsz hozni 3 játékost kvázi egy fizetéséért és a Vegas ezt is jól kihasználja
Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Igen egy új szint ez tény. Az lenne a szép, ha Hertl is csak a PO-ra térne vissza, de elvileg ő játszik majd még az alapszezonban. Viszont az látszik ebből, hogy olyan sztárért tradelni aki csak PO-ban tér vissza és LTIR-en van a következő szintje ennek a kiskapunak.Azért a vegas egy új szint. Stone minden évben kihagy 3 hónapot kb és éppen a POra épül fel. Hagyjuk már. Legalább találtak volna idén vki mást.De jó lenne, ha a Vegas Cap Circumventors nem kerülne playoffba.Ott volt a lehetőség a csapatok előtt hogy betiltsák, nem tették. Ezek után ne lepődjünk meg, ha ki van használva
Cubehor
Wester
csebi
Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Azért a vegas egy új szint. Stone minden évben kihagy 3 hónapot kb és éppen a POra épül fel. Hagyjuk már. Legalább találtak volna idén vki mást.De jó lenne, ha a Vegas Cap Circumventors nem kerülne playoffba.Ott volt a lehetőség a csapatok előtt hogy betiltsák, nem tették. Ezek után ne lepődjünk meg, ha ki van használva
Cubehor
Wester
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
A 4/4 hazait a Pustertal OT győzelme tette teljessé, sajna a Fehérvár ma túl sok faulttal és kiállítással játszott, igazából megérdemelt az olaszok győzelme. Az AV19 holnap javíthat.Hát a mai meccs full olyan volt mint a tegnapi, csak nem volt OT. Remélem hétfőre valami pozitív változás lesz.
zacknorb
több mint 2 éve
De jó lenne, ha a Vegas Cap Circumventors nem kerülne playoffba.Ott volt a lehetőség a csapatok előtt hogy betiltsák, nem tették. Ezek után ne lepődjünk meg, ha ki van használva
Cubehor
Lesz ez még így se!