Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Evgeny Kuznetsov is Raleighba költözik, mondjuk neki az idei éve főleg, de a tavalyi sem sikerült fényesre, de ettől még váó!Kotkaniemi vajon meddig lesz még Canes játékos? 🤔
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mert a Canesben fakezűekkel fof együtt játszani. 😜Jake Guentzel a Canesben, váó!meglatjuk mit er Crosby nelkul. vszeg annyit, mint Comtois 😊
Mikey
csebi
OK, nem Crosby egyik sem, de na.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Nem egy nagy minta, deJake Guentzel a Canesben, váó!meglatjuk mit er Crosby nelkul. vszeg annyit, mint Comtois 😊
Mikey
csebi
Jake Guentzel has 16 goals, 24 assists and a plus-minus of +9 in 38 games without Sidney Crosby in his career
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
na egy jo kis playoff hangulat elvileg. blues - islanders..A Blues maradt is a Devils ellen játszani, amiről legnagyobb meglepetésemre haveromtól kaptam helyszíni képet aki családi utazáson van kinn.
YoungZeeZee
több mint 2 éve
Jake Guentzel a Canesben, váó!meglatjuk mit er Crosby nelkul. vszeg annyit, mint Comtois 😊
Mikey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Jake Guentzel a Canesben, váó!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
na egy jo kis playoff hangulat elvileg. blues - islanders..ez nem volt rossz 😊 szep kis forditas lett belole
YoungZeeZee
több mint 2 éve
Mai ICEHL meccsek. Simán nyert a három hazai favorit, a Bolzano egyre inkább dark horse nálam a végére, a Salzburg hozta simán, a KAC pedig dominált, lehet most fogyott el a Vorarlberg.A 4/4 hazait a Pustertal OT győzelme tette teljessé, sajna a Fehérvár ma túl sok faulttal és kiállítással játszott, igazából megérdemelt az olaszok győzelme. Az AV19 holnap javíthat.
több mint 2 éve
www.jegkorongblog.hu/2024/03/06/kulmalat-doppingvetseg-miatt-kirugta-a-fradi/#post-415971Fura ez hogy egyből kirakták.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ha már említve volt az első meccs meglepetése, akkor említsük meg azt is hogy a második meccset hozta a KAC Feldkirchben a Vorarlberg ellen, 1-0-ra a negyedik soros jónevű center Finn van Ee góljával.Ezzel párhuzamosan tegnap a Salzburg kapott ki, és áll 1-1-re
Playoff hockey at its best!
Mikey
A Bolzano továbbra is a legkönyedebb.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
na egy jo kis playoff hangulat elvileg. blues - islanders..
több mint 2 éve
Ha már említve volt az első meccs meglepetése, akkor említsük meg azt is hogy a második meccset hozta a KAC Feldkirchben a Vorarlberg ellen, 1-0-ra a negyedik soros jónevű center Finn van Ee góljával.Playoff hockey at its best!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
A Volán playoff őrület tegnap egy 3.7 másodperccel a vége előtt esett game-winning goallal folytatódott. Bár a csarnokban kevesebben voltak, és mindenki fáradtabb volt, de elég epic lett ez a két meccs.Viszont ha az ilyen késői agyatlan bottal ütéseket egész PO-ban fújni fogják az eléggé plusz lesz.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
kiesett par het..honap.ujra meccsek lesek
nyd - lak..bekezdtek.. 😀
több mint 2 éve
Nem kell különösebb tanulságot levonni az első meccsből. A Vorarlberg játékban van, a KAC pedig pihent már egy ideje. Ez ilyenkor benne van.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kezdődött az ICEHL playoff isA KAC már az első meccsen kikapott a Vorarlberg ellen, mondjuk nekem már az meglepő volt hogy őket választották. Oké, hogy csak 10-ek voltak, de ott az MVP és a pre-playoffot simán hozták.
A Fehérvár egy iszonyat parázsmeccsen OT után verte a Pustertalt, életem egyik legjobb helyszíni sportélménye volt.
A Slazburg és a Bolzano lassabb kezdés után simán nyert otthon a Linz és a Villach ellen.
Számomra folytatás holnap 19:15 Raktár utca
több mint 2 éve
Jets szépen állva hagyta a Canes-t
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
How the night started vs. How the night ended.
— Sportsnet (@Sportsnet) March 3, 2024
3⃣4⃣ pic.twitter.com/oav9TSCk7T
több mint 2 éve
24.hu/sport/2024/02/29/pwhl-jegkorong-elso-magyar-gol-garat-gasparics-fanni/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
MacKinnon elég jó formában van
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
szóval a Wings elment Chicagóba, a meccs előtt visszavonultatták Chelios mezszámát, aki ugye chicagói születésű, de a Wings színeiben nyert két bajnoki címet.
a meccs végén Debrincat lőtte a GTG-t, aki a Hawks színeiben húzott le öt szezont, a hosszabbításban pedig a győztes gólt Cat asszisztjából Kane... életemben nem hallottam még olyat, hogy a hazai közönség a csapata vereségekör üdvrivalgásban tör ki, de most ez történt, teljesen szürreális élmény volt 😮
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
szóval a Wings elment Chicagóba, a meccs előtt visszavonultatták Chelios mezszámát, aki ugye chicagói születésű, de a Wings színeiben nyert két bajnoki címet.a meccs végén Debrincat lőtte a GTG-t, aki a Hawks színeiben húzott le öt szezont, a hosszabbításban pedig a győztes gólt Cat asszisztjából Kane... életemben nem hallottam még olyat, hogy a hazai közönség a csapata vereségekör üdvrivalgásban tör ki, de most ez történt, teljesen szürreális élmény volt 😮
több mint 2 éve
egy ilyen hittel? nem mondom, hogy tiszta buzis volt... úgyhogy inkább nem mondok semmitEzt az anyjáért? Csak aztán nehogy meglepődjön ha megint levadásszák.Börtönszabály. Tekintélyt kell szerezned. 😁
Matthew99
🤘 gaben 🤘