Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
hogy mennyire gondolkoztam azon, hogy megteszem.Oilers 16 win streakNa vége is lett a szünet után
alapszakasz, de akkor is szép
🤘 gaben 🤘
🤘 gaben 🤘
helyette mondom legyen inkább a Broonz, nincs sérültjük, nincsenek rossz formában, Flames most cserélte el Lindholmot, sima hazai. oh my, tévedhet ennél nagyobbat az ember? 😊
több mint 2 éve
Oilers 16 win streakNa vége is lett a szünet után
alapszakasz, de akkor is szép
🤘 gaben 🤘
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Rég láttam ilyen jó All star hokimeccseket mint ami az idei gálán volt.
több mint 2 éve
Mhát ja.
Továbbra is csak az NHL All Starnak van valami értelme, a többi élvezhetetlen/értelmezhetetlen fos!
Stoki
de az várható volt, hogy ha csak nagy meglepetés nem történik, akkor a Matthews-MacKinnon-McDavid hármasból kapja valaki az emvépét. és lőn! szörprájz, maderfakker!
igaz, ő csak négy pontot szerzett, két másik játékos meg hatot is, az egyikük meg még szétlövésben is az egyetlen gólt ütötte.
na mindegy.
több mint 2 éve
Továbbra is csak az NHL All Starnak van valami értelme, a többi élvezhetetlen/értelmezhetetlen fos!
több mint 2 éve
Komolyan nem lehet 4 értelmes 'hírességet' összeszedni egy all-star szintű gálára?Az viszont pozitív hogy a 'sztárok' mehetnek az olimpiára.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
A Klagenfurt után a Fehérvár is playoffban az ICEHL-ben!
több mint 2 éve
👍✌️👏Teljesen mindegy még a következő 10 èvben is csak a resztli leszünk..... az 1/1 is jól sikerült....😔
Exciting Sean Monahan is a Winnipeg Jet! ✈️ pic.twitter.com/j2RIDUbFDj
— Winnipeg Jets (@NHLJets) February 2, 2024
nagir
több mint 2 éve
👍✌️👏Exciting Sean Monahan is a Winnipeg Jet! ✈️ pic.twitter.com/j2RIDUbFDj
— Winnipeg Jets (@NHLJets) February 2, 2024

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Következő 2 olimpián lesznek NHL játékosok iswww.jegkorongblog.hu/2024/02/02/ott-lesznek-az-nhl-jatekosok-a-kovetkezo-ket-olimpian/?fbclid=IwAR39iXzti1qQBX7a1A-HsXGy8aLgf55GGVXBUbMvMgK6PgNBG9WqTEAeAgg#post-413322
több mint 2 éve
Oilers 16 win streakalapszakasz, de akkor is szép
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Rövidzárlatwww.youtube.com/watch?v=19PYrkvAWpk
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Akkor ennek örömére egy megunhatatlan klasszikus 😀 
Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csak utánpótlás eredményei vannakItt még nem esett szó róla. Patrick Roy lett az Islanders új vezetőedzője, első meccsen hétfő hajnalban hosszabbítás után verték a Dallast.Hatalmas kapus volt!edzokenz nem tudom h milyen eredmenyei vannak.
zacknorb
YoungZeeZee
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
Itt még nem esett szó róla. Patrick Roy lett az Islanders új vezetőedzője, első meccsen hétfő hajnalban hosszabbítás után verték a Dallast.Hatalmas kapus volt!edzokenz nem tudom h milyen eredmenyei vannak.
zacknorb
több mint 2 éve
Itt még nem esett szó róla. Patrick Roy lett az Islanders új vezetőedzője, első meccsen hétfő hajnalban hosszabbítás után verték a Dallast.
több mint 2 éve
hát, a hétvégén a City of Detroit - City of Tampa meccs 2:0 lett.először ugye a Bucs-ot ejtette ki a Lions, hogy aztán a szurkolók átruccanhassanak a Fisher Freeway túloldalára megnézni, ahogy a Wings veri meg a Lightningot.
viszont a hokimeccset még okosan csúsztatták is emiatt, biztos azért, nehogy bárki is lemaradjon 😊
Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Oilers szép kis győzelmi sorozatban van
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Nem bírom a Flyerst alapvetően sosem, de ez elég impresszív győzelem volt most a Stars ellen, ahogy eddig az egész szezonjuk az.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
ilyet sem lattam meg.na wings @ panthers betarazvavalami olyan tnt-t linket talaltam ahol 4en beszelgettek egy studioban es ment a meccs.
YoungZeeZee
semmi hangulat..
valtottam a legutolso islanders - jets-re
YoungZeeZee
az islanders kapusanak ellotek a pengejet igy nem tudott rendesen mozogni amibol golt kaptak..
amugy voltak am lovesek boven 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
na wings @ panthers betarazvavalami olyan tnt-t linket talaltam ahol 4en beszelgettek egy studioban es ment a meccs.
YoungZeeZee
semmi hangulat..
valtottam a legutolso islanders - jets-re
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
na wings @ panthers betarazva
több mint 2 éve
Elég sok hosszabbításos meccs van mostanában.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
leafs, de oilers meccset lattam iden a legtobbet 😀Naaaa estere betaraztam a oilers leafs meccset.vegre nem lattam az eredmenytNem tom Kinek szurkolsz, de jó meccs volt!
YoungZeeZee
nagir
27 mp utan leafs vezetes....2-0 utan rogton oilers gol, challenge es elvettek...majd jott a szokasos 3. harmad ahova elonnyel erkezett a leafs megint es kikaptak....
az utolso 4 meccsukbol egyet sem nyertek meg mikor vezettek a 3. harmadban, neha 2 gollal is.
amugy ja, kurva jo meccs volt
teny a oilers flames nagy rangado de itt sem simogattak egymast, itt is volt minden 😀