Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
Stoki
A CHL-t 2 éve a Fehérvár miatt nézték többen, de amúgy semmi kb, bár én azért néha ránézek 😀.
zacknorb
Hát biztos több százzal is többen nézhették miattuk a tévét. 😀
Mikey
Amugy nem ugy van h bizonyos sportikat bajnoksagokat megkapnak egy fo termek melle?
Pl foci bl es melle hoki bl?
YoungZeeZee
Anno ezt hallottam én is, hogy ezért van török foci, favágás, kisebb hoki bajnokságok is, mert egy nagy csomag részeiként megkapják azokat is, pedig ezek végképp a kutyát nem érdeklik.😊
zavi27
svájci és a svéd hoki is így van ott, én is így emlékszem
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
Stoki
A CHL-t 2 éve a Fehérvár miatt nézték többen, de amúgy semmi kb, bár én azért néha ránézek 😀.
zacknorb
Hát biztos több százzal is többen nézhették miattuk a tévét. 😀
Mikey
Amugy nem ugy van h bizonyos sportikat bajnoksagokat megkapnak egy fo termek melle?
Pl foci bl es melle hoki bl?
YoungZeeZee
Anno ezt hallottam én is, hogy ezért van török foci, favágás, kisebb hoki bajnokságok is, mert egy nagy csomag részeiként megkapják azokat is, pedig ezek végképp a kutyát nem érdeklik.😊
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
Stoki
A CHL-t 2 éve a Fehérvár miatt nézték többen, de amúgy semmi kb, bár én azért néha ránézek 😀.
zacknorb
Hát biztos több százzal is többen nézhették miattuk a tévét. 😀
Mikey
Amugy nem ugy van h bizonyos sportikat bajnoksagokat megkapnak egy fo termek melle?
Pl foci bl es melle hoki bl?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
Stoki
A CHL-t 2 éve a Fehérvár miatt nézték többen, de amúgy semmi kb, bár én azért néha ránézek 😀.
zacknorb
Hát biztos több százzal is többen nézhették miattuk a tévét. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
Stoki
A CHL-t 2 éve a Fehérvár miatt nézték többen, de amúgy semmi kb, bár én azért néha ránézek 😀.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én egyszer megkérdeztem Makát (akkor még a sport tv-nél volt), hogy miért nem vették meg a köv. NHL szezont? Azt mondta annyira rossz volt a nézettsége, hogy nem érte meg. Erre én: akkor a CHL-t, meg a svéd hokit ki nézi? Azt mondta azt se nézi senki, csak legalább az jóval olcsóbb. 😊
Mondjuk nem hiszem, hogy az MLB-t többen néznék, de szerintem az már "menekülés" volt az NFL bukás miatt...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebben benne van az èn boomersègem elismerem, hogy mèg mindig "tvn" szeretem nèzni a dolgokat ha lehet illetve tvs alkalmazáson. Az NBA/MLB egyébként mindig követhető a sport tvnèl ès teljesen rendben van ès az eredeti kommentár nem zavart sosem. S nagyjából tudom, mikor mi jön.

Azt is elfogadom hogy heti 2-3 max 4-5 meccsnèl nem kell több. Csak vmièrt mindig utólag veszem észre ja, meccs volt a "tv"-ben. Ez a "nyűgöm"

De valóban, ez egyèni szoc problem. 🙂

Off vège. 😊

Go Habs, csoda, hogy mèg nem egèszen reménytelen a PO csak egy jobb pozitív sorozat kellene. Nem mintha helyünk ès esèlyünk lenne ott ☺️
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Örök vita ez a szolgáltató és a néző között, hogy hány meccs lenne az ideális 😊
Egyik oldalon van az, hogy egy héten van +40 meccs és abból sikerül 2-t adni, a másik oldalon, hogy alapszakaszból senkit nem érdekel annyi meccs főleg éjjel.
Nem Net4 specifikus, mert ugyanezt csinálja/ta a sport1 az NBA-vel és az MLB-vel is.

Egyébként volt egy év, mikor indult a spíler és akkor olyan csomagot vettek, hogy MINDENNAP volt meccs + az öfok is mentek rajta. Az volt az NHL-eseknek a kánaán. Persze erre lehet mondani, hogy akit hardcore érdekel, az úgyis előfizet NHL tv-re 😊
NB2
Ja, igen volt az a rövid időszak is tényleg, mint ritkaság. Ott szerencsére nem számított a nézettség ugye, ami miatt mindenhol bukó az NHL sajnos.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Örök vita ez a szolgáltató és a néző között, hogy hány meccs lenne az ideális 😊
Egyik oldalon van az, hogy egy héten van +40 meccs és abból sikerül 2-t adni, a másik oldalon, hogy alapszakaszból senkit nem érdekel annyi meccs főleg éjjel.
Nem Net4 specifikus, mert ugyanezt csinálja/ta a sport1 az NBA-vel és az MLB-vel is.

Egyébként volt egy év, mikor indult a spíler és akkor olyan csomagot vettek, hogy MINDENNAP volt meccs + az öfok is mentek rajta. Az volt az NHL-eseknek a kánaán. Persze erre lehet mondani, hogy akit hardcore érdekel, az úgyis előfizet NHL tv-re 😊
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
LOLOLOLOLOLOLOL
iktriad
Persze a nyomorult tévéseknek nem sikerül leadni a meccset
🤘 gaben 🤘
Őszintén szólva semmi èrtelme annak, hogy mèg az NHL is náluk van...a nagy rèszük a neten megy, teljesen követhetetlen (nekem, tudom velem van a baj) mikor mit adnak ès persze vannak a "futatott" csapatok, amennyire èrzèkelem, de pl Habs (tudom, biztos a kinti közvetítèsi szerződèseken múlik ez is...) meccsbe véletlenül se akadok bele. Nincs ezzel baj, mert ennyi fèle dolgot nehèz is futtatni csak akkor kár a pènzèrt, vagy ki kell valahogy mèg szervezni. Szerintem ezt a koncepciót át kell kicsit gondolni vagy ha vège a fociszezonnak akkor foglakozni vele.
dande2
Szerintem semmi gond nincs vele. Amióta itthon nézhető bármelyik sportcsatornán az NHL, szinte mindig heti két meccs volt adva (sőt néha csak egy Gyulay Miklós, Enygel István féle kommentátorokkal...), itt is ez van, playoffban még több is, nagydöntő minden meccse alap, ahogy régen is. Tvben is mindig másnap folyamán volt megismételve az adott éjszakai meccs, most is így van ,illetve nem, sokkal jobb, hogy online élőben, vagy bármikor visszanézheted reklámok nélkül magyar vagy angol kommentárral is, akár nem sokkal a meccs után. Nem tudom mit nem lehet ezen követni, ha igazán akarod.😊 Habs meccs régen se volt több, továbbra is egyértelmű hogy kinti kiajánlás alapján tudnak dolgozni. Sharks rajongóként én is sírhatnék őket pont miért nem adják sokszor. 😊Máshol szerintem semmivel sem volt, vagy lenne jobb helyen a hoki sajnos, sőt gyanítom senki nem adná már, ehelyett meg itt legalább látható még magyarul (is) ahogy régen is.
zavi27
Akkor jó, tudom hogy mindig èn vagyok a helikopáter ☺️ (sport tvnèl vhogy mindig jobban kèpbe voltam, mikor mi merre, jobban előttem volt de ez biztos rajtam múlik)
dande2
Ja, és még van gyakran jelentkező podcast is a ligáról tőlük, ahol a legtöbb csapatról, történésről is beszélnek. Szóval amit belefeccölnek (a számomra itthon mindig érhetetlen módon alig nézett, mostohagyereknek kezelt hokiba) az elég korrekt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
LOLOLOLOLOLOLOL
iktriad
Persze a nyomorult tévéseknek nem sikerül leadni a meccset
🤘 gaben 🤘
Őszintén szólva semmi èrtelme annak, hogy mèg az NHL is náluk van...a nagy rèszük a neten megy, teljesen követhetetlen (nekem, tudom velem van a baj) mikor mit adnak ès persze vannak a "futatott" csapatok, amennyire èrzèkelem, de pl Habs (tudom, biztos a kinti közvetítèsi szerződèseken múlik ez is...) meccsbe véletlenül se akadok bele. Nincs ezzel baj, mert ennyi fèle dolgot nehèz is futtatni csak akkor kár a pènzèrt, vagy ki kell valahogy mèg szervezni. Szerintem ezt a koncepciót át kell kicsit gondolni vagy ha vège a fociszezonnak akkor foglakozni vele.
dande2
Szerintem semmi gond nincs vele. Amióta itthon nézhető bármelyik sportcsatornán az NHL, szinte mindig heti két meccs volt adva (sőt néha csak egy Gyulay Miklós, Enygel István féle kommentátorokkal...), itt is ez van, playoffban még több is, nagydöntő minden meccse alap, ahogy régen is. Tvben is mindig másnap folyamán volt megismételve az adott éjszakai meccs, most is így van ,illetve nem, sokkal jobb, hogy online élőben, vagy bármikor visszanézheted reklámok nélkül magyar vagy angol kommentárral is, akár nem sokkal a meccs után. Nem tudom mit nem lehet ezen követni, ha igazán akarod.😊 Habs meccs régen se volt több, továbbra is egyértelmű hogy kinti kiajánlás alapján tudnak dolgozni. Sharks rajongóként én is sírhatnék őket pont miért nem adják sokszor. 😊Máshol szerintem semmivel sem volt, vagy lenne jobb helyen a hoki sajnos, sőt gyanítom senki nem adná már, ehelyett meg itt legalább látható még magyarul (is) ahogy régen is.
zavi27
Akkor jó, tudom hogy mindig èn vagyok a helikopáter ☺️ (sport tvnèl vhogy mindig jobban kèpbe voltam, mikor mi merre, jobban előttem volt de ez biztos rajtam múlik)
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
LOLOLOLOLOLOLOL
iktriad
Persze a nyomorult tévéseknek nem sikerül leadni a meccset
🤘 gaben 🤘
Őszintén szólva semmi èrtelme annak, hogy mèg az NHL is náluk van...a nagy rèszük a neten megy, teljesen követhetetlen (nekem, tudom velem van a baj) mikor mit adnak ès persze vannak a "futatott" csapatok, amennyire èrzèkelem, de pl Habs (tudom, biztos a kinti közvetítèsi szerződèseken múlik ez is...) meccsbe véletlenül se akadok bele. Nincs ezzel baj, mert ennyi fèle dolgot nehèz is futtatni csak akkor kár a pènzèrt, vagy ki kell valahogy mèg szervezni. Szerintem ezt a koncepciót át kell kicsit gondolni vagy ha vège a fociszezonnak akkor foglakozni vele.
dande2
Szerintem semmi gond nincs vele. Amióta itthon nézhető bármelyik sportcsatornán az NHL, szinte mindig heti két meccs volt adva (sőt néha csak egy Gyulay Miklós, Engyel István féle kommentátorokkal...), itt is ez van, playoffban még több is, nagydöntő minden meccse alap, ahogy régen is. Tvben is mindig másnap folyamán volt megismételve az adott éjszakai meccs, most is így van ,illetve nem, sokkal jobb, hogy online élőben, vagy bármikor visszanézheted reklámok nélkül magyar vagy angol kommentárral is, akár nem sokkal a meccs után. Nem tudom mit nem lehet ezen követni, ha igazán akarod.😊 Habs meccs régen se volt több, továbbra is egyértelmű hogy kinti kiajánlás alapján tudnak dolgozni. Sharks rajongóként én is sírhatnék őket pont miért nem adják sokszor. 😊Máshol szerintem semmivel sem volt, vagy lenne jobb helyen a hoki sajnos, sőt gyanítom senki nem adná már, ehelyett meg itt legalább látható még magyarul (is) ahogy régen is.

Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
LOLOLOLOLOLOLOL
iktriad
Persze a nyomorult tévéseknek nem sikerül leadni a meccset
🤘 gaben 🤘
Őszintén szólva semmi èrtelme annak, hogy mèg az NHL is náluk van...a nagy rèszük a neten megy, teljesen követhetetlen (nekem, tudom velem van a baj) mikor mit adnak ès persze vannak a "futatott" csapatok, amennyire èrzèkelem, de pl Habs (tudom, biztos a kinti közvetítèsi szerződèseken múlik ez is...) meccsbe véletlenül se akadok bele. Nincs ezzel baj, mert ennyi fèle dolgot nehèz is futtatni csak akkor kár a pènzèrt, vagy ki kell valahogy mèg szervezni. Szerintem ezt a koncepciót át kell kicsit gondolni vagy ha vège a fociszezonnak akkor foglakozni vele.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
LOLOLOLOLOLOLOL
iktriad
Persze a nyomorult tévéseknek nem sikerül leadni a meccset

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOLOLOLOL
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mista Svechnikov scored a hatty! 🚨🚨🚨

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
U20-as hoki VB-t lehet valahol nézni?
zavi27
stream, magyar TV nem adja
Kampman
az OK, de a streamen belül merre találni jót?😊
zavi27
 hockey.sportshub.stream/
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
U20-as hoki VB-t lehet valahol nézni?
zavi27
stream, magyar TV nem adja
Kampman
az OK, de a streamen belül merre találni jót?😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
U20-as hoki VB-t lehet valahol nézni?
zavi27
stream, magyar TV nem adja
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
U20-as hoki VB-t lehet valahol nézni?
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Matthew99
Remélhetőleg mindkettő köré építenek majd normális csapatot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Megint megcsinálta 🙂


Bedard is tudja


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Rádöbbentem, hogy Patrick Kane a Red Wingsben játszik. Hűha.
Kampman
A szurkolók pedig a shootout winnerénél dobálták be a sapkáikat, merthogy szerintük azzal mesterhármast ért el. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Rádöbbentem, hogy Patrick Kane a Red Wingsben játszik. Hűha.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.nhl.com/news/jaromir-jagr-begins-36th-professional-hockey-season

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "