Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.
csebi
Akkor mondjuk gáz, és jogos, hogy így nem tudna a Red Wingshez kerülni.
zavi27
Alapvetően nem az a gaz h a wings bukta az első helyet, hanem h po csapat kapta meg az 1/1t. Plusz a wings lekerült ameddig csak lehetett így ahelyett h kapna egy azonnali impact játékost az első három legjobb közül, jön egy prospect akit nevelni kell majd egy vagy több évig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.
csebi
Akkor mondjuk gáz, és jogos, hogy így nem tudna a Red Wingshez kerülni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆
warr_b
Meg is érdemelnék, elkepesztoen gaz ez az egész h egy PO csapat kapja az 1/1t
csebi
Attól még lehetnek szarok! 😆
🤘gaben🤘
Ja de akkor ennyi erővel mikor mi estünk ki az első körben miért nem volt esélyünk az 1/1re? Vhogy meg kellett oldani h a kanadai harmasnak esélye legyen a kanadai 1/1re
csebi
Az örök amcsi-kanadai ellentét! 😆

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆
warr_b
Meg is érdemelnék, elkepesztoen gaz ez az egész h egy PO csapat kapja az 1/1t
csebi
Attól még lehetnek szarok! 😆
🤘gaben🤘
Ja de akkor ennyi erővel mikor mi estünk ki az első körben miért nem volt esélyünk az 1/1re? Vhogy meg kellett oldani h a kanadai harmasnak esélye legyen a kanadai 1/1re

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆
warr_b
Meg is érdemelnék, elkepesztoen gaz ez az egész h egy PO csapat kapja az 1/1t
csebi
Erről beszéltünk ugye pár hete vagy mikor.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆
warr_b
Meg is érdemelnék, elkepesztoen gaz ez az egész h egy PO csapat kapja az 1/1t
csebi
Attól még lehetnek szarok! 😆

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆
warr_b
Meg is érdemelnék, elkepesztoen gaz ez az egész h egy PO csapat kapja az 1/1t

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Mac meg már úton van felgyújtani az egész kócerájt 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Így könnyebb befolyásolni a dolgokat.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Várható volt hogy megoldják, Lafrenière valamelyik divat kanadai csapathoz kerüljön. 😂
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Remelem a Leafs, oilers parosbol kerül ki ... rohadt nagy kamu az egész. Sajnálom a wingset.
csebi
Azt nem igazán tudom mivel érdemelte ki a Wings ezt a hátrányos megkülönböztetés...
Ellenben abban biztos vagyok, hogy a Leafs, Oilers duó még így sem fog Stanleyt nyerni egyhamar!
BOLD: Legközelebbi kanadai bajnok csapat a Winnipeg lesz! 😛



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Remelem a Leafs, oilers parosbol kerül ki ... rohadt nagy kamu az egész. Sajnálom a wingset.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Hoppá, jövő héten az M4 Sport lead jó pár Téli olimpia hokidöntőket, ez kafa!😊 Pont erre gondoltam a karantén alatt, hogy ha már nyomják a nyári eseményeket, lehetne téli is, és lőn.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan az Nhl ben is helyreállhatnak a dolgok, elvileg 24 csapatos PO t terveznek

 bleacherreport.com/articles/2894848-nhl-announces-individual-workouts-can-resume-at-team-facilities-june-8
kapitnono
Nem kéne erőltetni ezt a szezont. Ezzel a kövire a felkészülés is el lesz baszva, a játék se lesz olyan, s tuti több sérülés is lesz a szokásosnál.

Persze $$$$$$$$$, tudom. 😕
Mikey
Ki tudja, hátha csoda történik, s én átélem a Habsl (30 éve várom kb) mint ami te a Liverpoollal 😉) bár kétlem, mert ahhoz Pricenak olyan teljesítményt kellene nyújtani, amit kb 5 éve nem nyújtott.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Lassan az Nhl ben is helyreállhatnak a dolgok, elvileg 24 csapatos PO t terveznek

 bleacherreport.com/articles/2894848-nhl-announces-individual-workouts-can-resume-at-team-facilities-june-8
kapitnono
Nem kéne erőltetni ezt a szezont. Ezzel a kövire a felkészülés is el lesz baszva, a játék se lesz olyan, s tuti több sérülés is lesz a szokásosnál.

Persze $$$$$$$$$, tudom. 😕
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 082 — WHO DAT!!!!
Lassan az Nhl ben is helyreállhatnak a dolgok, elvileg 24 csapatos PO t terveznek

 bleacherreport.com/articles/2894848-nhl-announces-individual-workouts-can-resume-at-team-facilities-june-8


több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
- Top 12 csapat jön vissza mindkét konferenciából --> Ennek a 8 csapatnak ért véget a szezon: Detroit, Ottawa, San Jose, Los Angeles, Anaheim, New Jersey és Buffalo.

- Az első 4 csapat mindkét konferenciából játszik majd körmérkőzéses minitornát, hogy a végső helyezések eldőljenek --> Szóval akár a 4. Flyers-ből is lehet 1. keleten, annak ellenére, hogy a Bruins 11 ponttal többet szerzett az alapszakaszban. A meccsek alapszakasz szabályokkal lesznek megtartva.

- A többi csapat best of 5-ot fog játszani playoff szabályokkal.

- Miután lejátszották a best of 5 meccseket, azután fognak játszani a top 4-el. Itt még nem dőlt el, hogy mi alapján fognak egymás ellen játszani (seeding vagy bracket?) --> Azt sem tudni, hogy best of 5 vagy best of 7 lesz.

- A konferenciadöntő és a Stanley kupa döntő best of 7 lesz.

- Két városban fogják játszani a meccseket, még nem dőlt el hogy melyik 2 lesz az. --> Ezekből fognak választani: Chicago, Columbus, Dallas, Edmonton, Las Vegas, Los Angeles, Minneapolis/St. Paul, Pittsburgh, Toronto és Vancouver.

- Július elején kezdődhet a training camp és utána július végén vagy augusztus elején kezdődhetnek a meccsek
- Bettman így is teljes 82 meccses szezonra számít 2020/21-ben.
Gabesz92
Jó nagy katyvasz.
warr_b
Viszont sokkal igazságosabban nem lehetett volna megcsinálni szvsz.
empty taxi
Mert a klasszikus felállással mi lett volna a gond?
Ahogy Mac mondta odaát, az tök igazságos, hogy a Hawks meg a Habs játszhat a kupáért, de a top pickre is van esélyük.
warr_b
nekem az utóbbi részével van bajom. meg kellett volna húzni. vki vagy PO vagy lottery, de a kettő egyszerre nem.
ráadásul nekem nem is a Hawksszal van a bajom hanem simán lehet ilyen top3:
1/1: EDM, 1/2: PIT, 1/3: DET.
csebi
Engem jobban zavarna h a 9. Canucks nem jutna PO-ba a hagyományos modell szerint, közben a 8. helyen a Predatorsnak ugyanannyi pontja van, az eggyel több meccset játszó Flames-nek meg 1, a 2-vel több meccset játszott Jetsnek meg 2 pont előnye van velük szemben.
Keleten meg az Islanders 68 meccsen szerzett 80 ponttal a 9., miközben a Toronto vagy a Colombus rájátszásban hokizik 70 meccsen szerzett 81 ponttal.

A lottery viszont tényleg baromság. Egy kétlépcsős lottery okosabb lett volna: 1/1-1/7-ig, ill. utána meg 1/8-1/15-ig egy másik az "elő-PO-ban" kizúgottaknak.
empty taxi
félreértesz.
nincs bajom azzal, hogy kiterjesztették a PO-t és vszeg arra ez a egyetlen megoldás volt a 24 csapatos rendszer.
a bajom a lotteryvel van, hogy simán lehet egy 1/1: EDM, 1/2: PIT, 1/3: TOR hármas elől. a te rendszered már sokkal jobb sztem, azzal nem lenne bajom.
csebi
De akkor is miért éppen 24? Persze, szar hogyha épp egy ponttal kevesebb van és két meccsel kevesebbet játszottál. De ennyi erővel a Wingsen kívül az összes többi csapatnak is volt még legalább matematikai esélye, akkor miért nem 30 csapatos a playoff? 🤣
warr_b
tök egyszerű.
ha megnézed nyugaton a hawksnak meg bőven volt esélye (6 ponttal maradtak le a predstől és még egyszer játszanak velük), keleten meg a 11.nek volt bőven esélye. 11-11 csapattal nehéz lett volna megoldani főleg ahogy lehet hallani, hogy elől álló csapatok mennyire nem akartak byet, szóval sztem így jött ki a 12-12. ezzel alapvetően nincs baj sztem.
csebi
Mindegy, lényeg a lényeg: buzi denevér 😀
warr_b
A Wildot ki ne hagyd! 😉😊😀
nagir
Jó, a buzivájd alap, mindenki tudja. Olyan axióma, mint a büdöskacsák 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
 24.hu/sport/2020/05/28/szuper-levente-jegkorong-szapporoi-hos-szapporoi-maffia-such-gyorgy-jegkorong-szovetseg/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
- Top 12 csapat jön vissza mindkét konferenciából --> Ennek a 8 csapatnak ért véget a szezon: Detroit, Ottawa, San Jose, Los Angeles, Anaheim, New Jersey és Buffalo.

- Az első 4 csapat mindkét konferenciából játszik majd körmérkőzéses minitornát, hogy a végső helyezések eldőljenek --> Szóval akár a 4. Flyers-ből is lehet 1. keleten, annak ellenére, hogy a Bruins 11 ponttal többet szerzett az alapszakaszban. A meccsek alapszakasz szabályokkal lesznek megtartva.

- A többi csapat best of 5-ot fog játszani playoff szabályokkal.

- Miután lejátszották a best of 5 meccseket, azután fognak játszani a top 4-el. Itt még nem dőlt el, hogy mi alapján fognak egymás ellen játszani (seeding vagy bracket?) --> Azt sem tudni, hogy best of 5 vagy best of 7 lesz.

- A konferenciadöntő és a Stanley kupa döntő best of 7 lesz.

- Két városban fogják játszani a meccseket, még nem dőlt el hogy melyik 2 lesz az. --> Ezekből fognak választani: Chicago, Columbus, Dallas, Edmonton, Las Vegas, Los Angeles, Minneapolis/St. Paul, Pittsburgh, Toronto és Vancouver.

- Július elején kezdődhet a training camp és utána július végén vagy augusztus elején kezdődhetnek a meccsek
- Bettman így is teljes 82 meccses szezonra számít 2020/21-ben.
Gabesz92
Jó nagy katyvasz.
warr_b
Viszont sokkal igazságosabban nem lehetett volna megcsinálni szvsz.
empty taxi
Mert a klasszikus felállással mi lett volna a gond?
Ahogy Mac mondta odaát, az tök igazságos, hogy a Hawks meg a Habs játszhat a kupáért, de a top pickre is van esélyük.
warr_b
nekem az utóbbi részével van bajom. meg kellett volna húzni. vki vagy PO vagy lottery, de a kettő egyszerre nem.
ráadásul nekem nem is a Hawksszal van a bajom hanem simán lehet ilyen top3:
1/1: EDM, 1/2: PIT, 1/3: DET.
csebi
Engem jobban zavarna h a 9. Canucks nem jutna PO-ba a hagyományos modell szerint, közben a 8. helyen a Predatorsnak ugyanannyi pontja van, az eggyel több meccset játszó Flames-nek meg 1, a 2-vel több meccset játszott Jetsnek meg 2 pont előnye van velük szemben.
Keleten meg az Islanders 68 meccsen szerzett 80 ponttal a 9., miközben a Toronto vagy a Colombus rájátszásban hokizik 70 meccsen szerzett 81 ponttal.

A lottery viszont tényleg baromság. Egy kétlépcsős lottery okosabb lett volna: 1/1-1/7-ig, ill. utána meg 1/8-1/15-ig egy másik az "elő-PO-ban" kizúgottaknak.
empty taxi
félreértesz.
nincs bajom azzal, hogy kiterjesztették a PO-t és vszeg arra ez a egyetlen megoldás volt a 24 csapatos rendszer.
a bajom a lotteryvel van, hogy simán lehet egy 1/1: EDM, 1/2: PIT, 1/3: TOR hármas elől. a te rendszered már sokkal jobb sztem, azzal nem lenne bajom.
csebi
De akkor is miért éppen 24? Persze, szar hogyha épp egy ponttal kevesebb van és két meccsel kevesebbet játszottál. De ennyi erővel a Wingsen kívül az összes többi csapatnak is volt még legalább matematikai esélye, akkor miért nem 30 csapatos a playoff? 🤣
warr_b
tök egyszerű.
ha megnézed nyugaton a hawksnak meg bőven volt esélye (6 ponttal maradtak le a predstől és még egyszer játszanak velük), keleten meg a 11.nek volt bőven esélye. 11-11 csapattal nehéz lett volna megoldani főleg ahogy lehet hallani, hogy elől álló csapatok mennyire nem akartak byet, szóval sztem így jött ki a 12-12. ezzel alapvetően nincs baj sztem.
csebi
Mindegy, lényeg a lényeg: buzi denevér 😀
warr_b
A Wildot ki ne hagyd! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Szuper Levi rendesen benézte ezt az MJSZ elnökség dolgot...
dande
Én is szinte biztos voltam benne, hogy simám megkapja. Meglepő ezek után.
zavi27
Én az erőviszonyokkal, állapotokkal nem voltam tisztâban, s arra sem feltétlenül gondoltam, hogy nyer, inkább a vereség aránya meglepő.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként Szuper Levi rendesen benézte ezt az MJSZ elnökség dolgot...
dande
Én is szinte biztos voltam benne, hogy simám megkapja. Meglepő ezek után.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Szuper Levi rendesen benézte ezt az MJSZ elnökség dolgot...