Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rangers nagyon jól járt ezzel a drafttal behúzták még Schneidert id akit szintén top 10nek mondtak s akit persze mi is skippeltünk.... no komment...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
 www.cbssports.com/nhl/news/nhl-draft-2020-rangers-get-alexis-lafreniere-at-no-1-complete-first-round-results/live/

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Hogy csúszhatott le hozzánk ez a Cole Perfetti 1/10-re, amikor minden mock top 5-be írta???

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Bergy valóban egy idióta, címeres ökör, rosszabb mint akit most Houstonból elzavartak...

Canadiens trade Max Domi to Blue Jackets for Josh Anderson
 www.thescore.com/nhl/news/2028845
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Papp Kristófot draftolják vajon?
nagir
Comprehensive guide to the 2020 NHL Draft
 www.thescore.com/nhl/news/2021477

Nem tudom, mindenesetre itt a menetrend.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Papp Kristófot draftolják vajon?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aknek van Arena4-e (gondolom már mindenkinek 😉 😛) Az ma éjjel 1től nézheti az 1kört!!! Tudom NHLben más a draft mint NFLben de azért érdekes lehet. Persze pont most lett vona Montrealban, persze online lesz 😀
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A Point, Palat, Hedman, Kucherov quattro szerintem az utóbbi évek "leggyilkosabb" négyese!
Gratula, szimpi csapat a Lightning!
Stoki
hát a Makar-Girard-MacKinnon- Rantanen se rossz

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.
Sobri Jóska
Szerencsére elég fejlett jégkészítési technológiák vannak arrafelé.
Mikey
Nyilván, meg 21. század, de attól még mókás egy mediterrán jellegű pálmafás üdülővárosban egy jégcsarnok.
De valoszínűleg Alaszkában is van fedett, homokos strandröplanda csarnok. Az is mókás.
Sobri Jóska
Dubaiban is van sípálya... 🤷‍♂️
Mikey
És nem mókás? 😊

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.
Sobri Jóska
Szerencsére elég fejlett jégkészítési technológiák vannak arrafelé.
Mikey
Nyilván, meg 21. század, de attól még mókás egy mediterrán jellegű pálmafás üdülővárosban egy jégcsarnok.
De valoszínűleg Alaszkában is van fedett, homokos strandröplanda csarnok. Az is mókás.
Sobri Jóska
Dubaiban is van sípálya... 🤷‍♂️
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Point, Palat, Hedman, Kucherov quattro szerintem az utóbbi évek "leggyilkosabb" négyese!
Gratula, szimpi csapat a Lightning!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.
Sobri Jóska
Szerencsére elég fejlett jégkészítési technológiák vannak arrafelé.
Mikey
Nyilván, meg 21. század, de attól még mókás egy mediterrán jellegű pálmafás üdülővárosban egy jégcsarnok.
De valoszínűleg Alaszkában is van fedett, homokos strandröplanda csarnok. Az is mókás.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.
Sobri Jóska
Szerencsére elég fejlett jégkészítési technológiák vannak arrafelé.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.
Sobri Jóska
Nem sokat számít (2004-ben amúgy már nyertek). Kanadai csapat 1993 óta nem nyert kupát, azóta nyert a Carolina, a Dallas, az Anaheim, a Los Angeles...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nem követem a jéghokit, csak mókásnak tartom, hogy Tampában természetes módon se hó, se jég nincs.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Grat Tampa!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Megérdemelt győzelem volt, nagyon jól összerakott csapat. Pár éve még csak az offense volt igazán, de szépen hoztak védelmet és grinder embereket is.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ryan McDonagh miatt nagyon (meg Shattenkirk miatt kicsit) drukkoltam a Lightningnek. Örülök, hogy behúzták. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Pat Maroon, back-to-back Stanley Cup champion. Haha. 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ehhehe, grat a Tampának 😊👍


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
BAJNOKCSAPAT !!!!
Wester
Vajon ezzel Stamkos expendable lett, mint mondjuk Tavares az Islandersben?
slowmotion
NMC-je van, ő nem megy sehova, hacsak nem career-ending a sérülése. Meg azért elég jó volt a sérülés előtt. Killorn, Johnson lehetnek a távozók, mert cap ügyileg szűkösen leszünk

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
BAJNOKCSAPAT !!!!
Wester
Vajon ezzel Stamkos expendable lett, mint mondjuk Tavares az Islandersben?
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
BAJNOKCSAPAT !!!!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
hányadik OT-s meccs már a PO-ban?😊
Dallasnak meg főleg!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kifigyelték Habu gyenge pontját(botos kéz)