Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Maniscalcónál és Tracynél nagyobb homer így ismeretlenül sem lehet. 😀nezem a boston - ny islanders.Ráadásul a legnagyobb homer, borzalmas
nesn a csatorna, a riporter, lassan beszel es szepen ellenben olyan mint ha vmi egeszsegugyi baja lenne, tulzottan tagol. nem elvezheto vele. ritka az ilyen
en.wikipedia.org/wiki/Jack_Edwards_(sportscaster)
YoungZeeZee
Jakehomer
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
nezem a boston - ny islanders.Ráadásul a legnagyobb homer, borzalmas
nesn a csatorna, a riporter, lassan beszel es szepen ellenben olyan mint ha vmi egeszsegugyi baja lenne, tulzottan tagol. nem elvezheto vele. ritka az ilyen
en.wikipedia.org/wiki/Jack_Edwards_(sportscaster)
YoungZeeZee
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
nezem a boston - ny islanders.nesn a csatorna, a riporter, lassan beszel es szepen ellenben olyan mint ha vmi egeszsegugyi baja lenne, tulzottan tagol. nem elvezheto vele. ritka az ilyen
en.wikipedia.org/wiki/Jack_Edwards_(sportscaster)
több mint 2 éve
Jaromir Jagr's #68 is going to the rafters! 🫡 pic.twitter.com/0PUGuJ8oeL
— NHL (@NHL) November 10, 2023

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Ducks is egész tűrhetően kezdett. 😀vegre van HC meg vmien vedelem. nezd meg, hogy Klingberg milyen Torontoban ...
🤘 gaben 🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Ducks is egész tűrhetően kezdett. 😀
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Anno a Blues is úgy nyert Stanley-t, hogy féltávnál kb utolsók voltak, vagy utolsóelőttiekWow, Sharks back2back win.Csempiöncsipppp!!4
Ugyanitt, mi lett veled Oilers?
zacknorb
warr_b
több mint 2 éve
Wow, Sharks back2back win.Csempiöncsipppp!!4
Ugyanitt, mi lett veled Oilers?
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Wow, Sharks back2back win.Ugyanitt, mi lett veled Oilers?
több mint 2 éve
Ez a Toronto egyre rosszabb, nem hogy jobb lenne idénre, vagy esélyesebb lenne végre a kupára.Tavasszal kell jól játszani 😊
zavi27
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Maradt a LA vendég! 👍A Vegas keményen kezdi a szezont!!😲Nagyon! LA-ben meg azt szeretnék, hogy a csapat csak vendégségben játszon. Na, majd 9-én eldől melyik "sorozat" marad fenn. 😊
nagir
Stoki
több mint 2 éve
Ez a Toronto egyre rosszabb, nem hogy jobb lenne idénre, vagy esélyesebb lenne végre a kupára.
több mint 2 éve
Nabazmeg, nem lett meg a rekord 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Végre, megvan az első W 😊
több mint 2 éve
Na baszki, a Canes kapusának, Frederik Andersennek valamilyen véralvadási problémája van, ami kivizsgálásra vár, addig is értelemszerűen nem fog játszani. Nem egészen így gondoltam azt, hogy Pyotr Kochetkov lehetőséghez jusson idén.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
5 lövésből négy gól az Anaheimnek a 3. harmadban... gondolom rájöttetek kire fogadtam.a Vegas nem akart egyedüliként veretlen maradni rendes játékidőben, miután a Broons megvertük tegnap.
davemayer
csak mondjuk a GK el bírta viselni a vereséget...
több mint 2 éve
5 lövésből négy gól az Anaheimnek a 3. harmadban... gondolom rájöttetek kire fogadtam.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Csupa-csupa rekord 😂Szomorú ezt átélnünk. 😕
The Sharks fell to 0-10-1 to matched the 11-game winless starts by the New York Rangers in 1943 and the Arizona Coyotes in 2017 and 2021. The last time a team allowed 10 or more goals in consecutive games was the Boston Bruins in 1965. The Sharks lost 10-1 to the Vancouver Canucks on Thursday.
San Jose has only scored 12 goals this season, and its minus-42 goal differential is the worst for an NHL team ever through 11 games.
Az 1943-44-es Rangersé a legrosszabb évkezdet 14 zakóval.
warr_b
Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
Csupa-csupa rekord 😂Velem olyan stat jött szembe délelőtt, miszerint a devilses Hughes tesóknak több pontjuk van, mint az egész Sharks rosternek. Az se rossz.
The Sharks fell to 0-10-1 to matched the 11-game winless starts by the New York Rangers in 1943 and the Arizona Coyotes in 2017 and 2021. The last time a team allowed 10 or more goals in consecutive games was the Boston Bruins in 1965. The Sharks lost 10-1 to the Vancouver Canucks on Thursday.
San Jose has only scored 12 goals this season, and its minus-42 goal differential is the worst for an NHL team ever through 11 games.
Az 1943-44-es Rangersé a legrosszabb évkezdet 14 zakóval.
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Csupa-csupa rekord 😂The Sharks fell to 0-10-1 to matched the 11-game winless starts by the New York Rangers in 1943 and the Arizona Coyotes in 2017 and 2021. The last time a team allowed 10 or more goals in consecutive games was the Boston Bruins in 1965. The Sharks lost 10-1 to the Vancouver Canucks on Thursday.
San Jose has only scored 12 goals this season, and its minus-42 goal differential is the worst for an NHL team ever through 11 games.
Az 1943-44-es Rangersé a legrosszabb évkezdet 14 zakóval.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Amerikai nézők közül a Sharksnak van az egyik legjobb szurkolói bázisa úgy rémlik, hiába Kalifornia.Lol bazmeg, ilyen vajon volt már, hogy hazai pályán back to back tízet kapni? 😳Tíííííz 😆🤣😄... és megint. 😞
warr_b
nagir
Az monnyuk inkább meglep, hogy teltház volt...
warr_b
több mint 2 éve
Lol bazmeg, ilyen vajon volt már, hogy hazai pályán back to back tízet kapni? 😳Tíííííz 😆🤣😄... és megint. 😞
warr_b
nagir
Az monnyuk inkább meglep, hogy teltház volt...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
A Vegas keményen kezdi a szezont!!😲Nagyon! LA-ben meg azt szeretnék, hogy a csapat csak vendégségben játszon. Na, majd 9-én eldől melyik "sorozat" marad fenn. 😊
nagir
több mint 2 éve
A Vegas keményen kezdi a szezont!!😲

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Tíííííz 😆🤣😄... és megint. 😞
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!