Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Na NHLTV előfizetés izzítva, kezdődhet a szezon.Mi az ára? NHL.TV appal elérhető?
Sajnos Svechnikov kihagyja az első pár meccset, de talán nem is baj hogy ACL serülés után nem siettetik. Elvileg teljesen felépült már, de a csapat úgy van vele hogy inkább a szezon első ~10 meccsét hagyja ki, mint az utolsó tízet.
Mikey
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Na NHLTV előfizetés izzítva, kezdődhet a szezon.Sajnos Svechnikov kihagyja az első pár meccset, de talán nem is baj hogy ACL serülés után nem siettetik. Elvileg teljesen felépült már, de a csapat úgy van vele hogy inkább a szezon első ~10 meccsét hagyja ki, mint az utolsó tízet.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Igen!Az év vicce...a Vegas-Seattle?
nagir
🤘 gaben 🤘

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Az év vicce...a Vegas-Seattle?
nagir
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Az év vicce...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Retró, mi?Winter Classicon a liga két legújabb csapata. Nojsz... buzibettmenRáadásul 'retro' felszerelésben. 😀
warr_b
Lehet jó meccs, bár hangulata nem sok lesz.
🤘 gaben 🤘
Egy Hartford-Quebec az mondjuk retró lenne.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Winter Classicon a liga két legújabb csapata. Nojsz... buzibettmenRáadásul 'retro' felszerelésben. 😀
warr_b
Lehet jó meccs, bár hangulata nem sok lesz.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Winter Classicon a liga két legújabb csapata. Nojsz... buzibettmenVicces ezek után classicnak nevezni, de ne felejtsük, az egyik az aktuális bajnok, szóval nincs ezzel baj.
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Winter Classicon a liga két legújabb csapata. Nojsz... buzibettmen

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve


T-Mobile Park, Seattle

Scotiabank Arena, Toronto - 2024. február 3

MetLife Stadium, New Jersey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Remélem nem csak egy alkalom lesz és idővel a tv-be is eljut.frontofficesports.com/espn-nfl-redzone-style-nhl-whiparound-show/
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Nic Kerdiles volt Ducks játékos motorbalesetben elhunyt
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Na, elindult az NHL-ben is az előszezon. Ki is kaptunk, de ráfogom az ausztrál meccsre, ill.hogy továbbra sincs kapusunk!
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/jegkorong/nhl-a-harag-elsodorta-a-julius-elsejen-kinevezett-egyetlen-tripla-arany-tag-edzot-2979045Egyfelől érthető amennyi faszságot képesek csinálni felnőtt emberek a neten. Másfelől teljesen lerombolja a renoméját.
NB2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
AV19 2/2 a szezonnyitó olasz túránPénteken zsa Ocskay a Salzburg ellen, remélem parázs meccs lesz.
több mint 2 éve
" target="_blank">www.google.com/amp/s/syndication.bleacherreport.com/amp/10085485-early-look-at-stanley-cup-odds-for-every-nhl-team.amp.htmlNagy jelentősége nincs, de érdekes.
Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Nehéz eldönteni hogy ezen csapatok nulla, vagy az Oilers 18 meccse a viccesebb.Minden kanadai gombszemű!Ez még úgy is nevetséges, hogy a négy csapat meccseit valszeg. csak kanadaiak nézik.
warr_b
🤘 gaben 🤘
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Minden kanadai gombszemű!Ez még úgy is nevetséges, hogy a négy csapat meccseit valszeg. csak kanadaiak nézik.
warr_b
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Flames, Habs, Sens, and Jets will not have ONE of their games on National TV
— Chelly (@chellgod) August 30, 2023
Somethings gotta change. pic.twitter.com/qogHORzM3m
Minden kanadai gombszemű!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
www.championshockeyleague.com/en/news/chl-introduces-on-ice-rule-innovations-for-2023-24-seasonKicsit fura így a CHL, de ez a Trinec-Rapperswil így elég jó
több mint 2 éve
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
gyakorolj: crossovergrid.com/nhl"Nem vonul vissza, de kihagyja az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) következő szezonját a Tripla Arany-tag kanadai Jonathan Toews.Lassan visszavonulnak, kiöregszenek azok a játékosok sztárok akiket mèg ismertem, tudtam ki hol merre, főleg az NHL játèknak is köszönhetően, règen ismerős volt minden csapatból jó nèhány játèkos neve, most már bizony jó ha 20-30 van az egèsz ligából. Mèg a Habssal se vagyok kèpben teljesen. Mindegy, ez van csak úgy el gondolkodtam ezen ennek kapcsán 🤔🥴🤪
A Chicago Blackhawks 35 éves csatára egészségi okokkal indokolta döntését. Hangsúlyozta: változatlanul szereti a jégkorongot, még mindig érez magában szenvedélyt a játék iránt, ugyanakkor fizikai állapota nem tökéletes, és szeretne magának időt adni, hogy visszanyerje régi formáját."
🤘 gaben 🤘
dande2

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...