Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Eddig számoltam egy top4-top6-ot az AV19-nek, így ez már nem lesz olyan sexy
több mint 2 éve
Ez qrva nagy szopó sztem
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Hopp Constantine máshol vadássza tovább a dèmonokat 😲
több mint 2 éve
Gudas meg menni Anaheim.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Tarasenko menni Raleigh. Ezt nem láttam jönni!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Michael Bunting 3 év, 13.5 millió, és Waddel elismerte hogy DeAngelo is érkezik vissza a Phillytől csere keretében, csak bizonyos határidők miatt még nem jelenthetik be. Gondolom Pesce vagy Skjei megy, mert lejárók lesznek és ez így már amúgy is pofátlanság lenne védőkből.Ma 6-kor nyit az FA piac, remélem a Canes csinál valami értelmeset, kellene.Dmitry Orlov 2 év, 15 millió. Ilyen jó védőre egyáltalán nem számítottam.
Mikey
Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ma 6-kor nyit az FA piac, remélem a Canes csinál valami értelmeset, kellene.Dmitry Orlov 2 év, 15 millió. Ilyen jó védőre egyáltalán nem számítottam.
Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ma 6-kor nyit az FA piac, remélem a Canes csinál valami értelmeset, kellene.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Odaadtuk a fél csapatot Dubois-ért, remélem megéri majd a "pénzét"!
több mint 2 éve
Kulturált ez az NHL draft
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Nem egy önfeledt öröm...
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Na a hozzáértőket kèrdem, ez jó lehet?Avalanche trade Newhook's rights to Canadiens for pair of picks
www.thescore.com/nhl/news/2669773
több mint 3 éve
www.google.com/amp/s/syndication.bleacherreport.com/amp/10079862-1-word-for-every-nhl-teams-2022-23-season.amp.html
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
hat Dadonovot elcsereltek volna a Ducksba, csak aztan kiderult, hogy rajta vagyunk a no trade listajan. igy ugrott a csere, mi jo nagyot szivtunk ezzel, mert igy Kesler LTIR szerzodesert semmit sem kaptunk, eredetileg jott volna egy 2. kor ... Vegast meg beken hagytak.arról lemaradtamSok volt a hasonlóság az NBA rájátszással, főleg a döntőben. Viszont ez az uccsó meccs csúnyára sikerült.azert iden sem panaszkodhattak a hatszelre akkor POban akar meg tavalyi TDLes csalasuknal is ...
A 18-as döntő megnyerése nagyon 'hátszeles' lett volna nekik, ez a mostani viszont igazán meggyőző és megérdemelt. Érdekes szezon lesz a következő.
🤘 gaben 🤘
csebi
🤘 gaben 🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
arról lemaradtamSok volt a hasonlóság az NBA rájátszással, főleg a döntőben. Viszont ez az uccsó meccs csúnyára sikerült.azert iden sem panaszkodhattak a hatszelre akkor POban akar meg tavalyi TDLes csalasuknal is ...
A 18-as döntő megnyerése nagyon 'hátszeles' lett volna nekik, ez a mostani viszont igazán meggyőző és megérdemelt. Érdekes szezon lesz a következő.
🤘 gaben 🤘
csebi
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Sok volt a hasonlóság az NBA rájátszással, főleg a döntőben. Viszont ez az uccsó meccs csúnyára sikerült.azert iden sem panaszkodhattak a hatszelre akkor POban akar meg tavalyi TDLes csalasuknal is ...
A 18-as döntő megnyerése nagyon 'hátszeles' lett volna nekik, ez a mostani viszont igazán meggyőző és megérdemelt. Érdekes szezon lesz a következő.
🤘 gaben 🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Sok volt a hasonlóság az NBA rájátszással, főleg a döntőben. Viszont ez az uccsó meccs csúnyára sikerült. A 18-as döntő megnyerése nagyon 'hátszeles' lett volna nekik, ez a mostani viszont igazán meggyőző és megérdemelt. Érdekes szezon lesz a következő.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Igen, ennyi volt az észrevételem, érdekes. 😊érdekes... de előferdül. Seattle-ben is bajnok lett a Sounders (2x), a Seahawks, döntőig jutott a Sonics, négyszeres bajnok amúgy a Storm (WNBA), pedig kb ugyanaz a típus, mint Denver, még méretre is.Nem Texas, Florida, New York, Kalifornia, Massachusetts, Georgia, Michigan, Illinois, Pennsylvania, Lousiana, nem big market, kb. egyvárosos, ritkán, kevés fővel lakott államok.Érdekes, hogy a négybol három major bajnokságban (NHL, NBA, NFL) is alapvetően nem sportállam adja a bajnokot, Nevada, Colorado, Missouri.már milyen értelemben nem sportállam?
Őszentsége Sobri Jóska
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
van akkora piac, hogy a stadiont megtöltsék.
itt-ott előfordul egy sportágban, most valóban van egy ilyen együttállás-féle, az tényleg érdekes.
slowmotion
több mint 3 éve
érdekes... de előferdül. Seattle-ben is bajnok lett a Sounders (2x), a Seahawks, döntőig jutott a Sonics, négyszeres bajnok amúgy a Storm (WNBA), pedig kb ugyanaz a típus, mint Denver, még méretre is.Nem Texas, Florida, New York, Kalifornia, Massachusetts, Georgia, Michigan, Illinois, Pennsylvania, Lousiana, nem big market, kb. egyvárosos, ritkán, kevés fővel lakott államok.Érdekes, hogy a négybol három major bajnokságban (NHL, NBA, NFL) is alapvetően nem sportállam adja a bajnokot, Nevada, Colorado, Missouri.már milyen értelemben nem sportállam?
Őszentsége Sobri Jóska
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
van akkora piac, hogy a stadiont megtöltsék.
itt-ott előfordul egy sportágban, most valóban van egy ilyen együttállás-féle, az tényleg érdekes.
több mint 3 éve
Colorado a maga módján kivétel, az Avs és a Broncos is sikeres franchise, most már a Nuggets is révbe ért.Missourihoz tartozik ugye Kansas City is, így a Chiefs hoz néhány bajnoki címet, a Cardinals 11x, a Royals 2x nyert WS-t, nem mellesleg ugye '19-ben a Blues is szerzett Stanleyt.
Nevada az más tészta valóban 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Nem Texas, Florida, New York, Kalifornia, Massachusetts, Georgia, Michigan, Illinois, Pennsylvania, Lousiana, nem big market, kb. egyvárosos, ritkán, kevés fővel lakott államok.Érdekes, hogy a négybol három major bajnokságban (NHL, NBA, NFL) is alapvetően nem sportállam adja a bajnokot, Nevada, Colorado, Missouri.már milyen értelemben nem sportállam?
Őszentsége Sobri Jóska
slowmotion
több mint 3 éve
Érdekes, hogy a négybol három major bajnokságban (NHL, NBA, NFL) is alapvetően nem sportállam adja a bajnokot, Nevada, Colorado, Missouri.már milyen értelemben nem sportállam?
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 3 éve
Érdekes, hogy a négybol három major bajnokságban (NHL, NBA, NFL) is alapvetően nem sportállam adja a bajnokot, Nevada, Colorado, Missouri.
több mint 3 éve
Hát azért itt is meg az NBA döntőben is elég hamar kijött hogy erősen outsider meglepetés csapat játszott egy első kiemelt fő esélyessel a másik oldalról.
több mint 3 éve
24.hu/sport/2023/06/14/nhl-eloszor-bajnok-a-vegas-golden-knights/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...