Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Olaszország rendezi a következő div1A VB-t.
Hát sok pénzt nem tennék rá, hogy feljutunk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Canes szempontból elég csúnya ez a söprés. Kicsit kezd olyan érzésem lenni Brind'Amour kapcsán, mint ami Boudreau kapcsán is van, hogy kiváló alapszakasz edző, de a rájátszásra kevés. S oké, nem volt Svechnikov, nem volt Pacioretty, és Teräväinen sem mindig, de azért erre fogni nem lehet a Panthers elleni 0-4-et. S persze fiatal edző, első HC állása, tehát bőven van még ideje tanulni és fejlődni. Szerencsére a Canesnek is van még néhány jó éve ezzel a kerettel.

Az már megint más kérdés, hogy ebben a rájátszásban is bebizonyosodni látszik, jobb éppen beesni a rájátszásba, mint nagyon simán a 65. meccs környékén bebiztosítani a részvételt.
Mikey
amilyen szimpatikus volt a tavalyi nyilatkozata az utolso meccsuk utan annyira nem volt az a mostani amugy.
csebi
Nem hallgattam még meg, szóval nem tudom mit mondott.
Mikey
hat h ez amugy nem is volt sopres.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Canes szempontból elég csúnya ez a söprés. Kicsit kezd olyan érzésem lenni Brind'Amour kapcsán, mint ami Boudreau kapcsán is van, hogy kiváló alapszakasz edző, de a rájátszásra kevés. S oké, nem volt Svechnikov, nem volt Pacioretty, és Teräväinen sem mindig, de azért erre fogni nem lehet a Panthers elleni 0-4-et. S persze fiatal edző, első HC állása, tehát bőven van még ideje tanulni és fejlődni. Szerencsére a Canesnek is van még néhány jó éve ezzel a kerettel.

Az már megint más kérdés, hogy ebben a rájátszásban is bebizonyosodni látszik, jobb éppen beesni a rájátszásba, mint nagyon simán a 65. meccs környékén bebiztosítani a részvételt.
Mikey
amilyen szimpatikus volt a tavalyi nyilatkozata az utolso meccsuk utan annyira nem volt az a mostani amugy.
csebi
Nem hallgattam még meg, szóval nem tudom mit mondott.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Canes szempontból elég csúnya ez a söprés. Kicsit kezd olyan érzésem lenni Brind'Amour kapcsán, mint ami Boudreau kapcsán is van, hogy kiváló alapszakasz edző, de a rájátszásra kevés. S oké, nem volt Svechnikov, nem volt Pacioretty, és Teräväinen sem mindig, de azért erre fogni nem lehet a Panthers elleni 0-4-et. S persze fiatal edző, első HC állása, tehát bőven van még ideje tanulni és fejlődni. Szerencsére a Canesnek is van még néhány jó éve ezzel a kerettel.

Az már megint más kérdés, hogy ebben a rájátszásban is bebizonyosodni látszik, jobb éppen beesni a rájátszásba, mint nagyon simán a 65. meccs környékén bebiztosítani a részvételt.
Mikey
amilyen szimpatikus volt a tavalyi nyilatkozata az utolso meccsuk utan annyira nem volt az a mostani amugy.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pavs, jó az öreg a háznál 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2015-ben volt utoljára, hogy se a svédek, se a finnek nem voltak ott a legjobb négyben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kangyal mindjárt elélvez a finnektől, azon belül is Rantanentől, valaki szóljon már neki, hogy nézzen fel a bal felső sarokba! 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
és a lettek is vezetnek svédek ellen az utolsó harmadban
lesz egy USA-Kanada döntő és egy meglepetés német-lett a bronzért?
zacknorb
Igen, lehet olimpia reload lesz 😔
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
és a lettek is vezetnek svédek ellen az utolsó harmadban
lesz egy USA-Kanada döntő és egy meglepetés német-lett a bronzért?
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Montembeault eléggé komolyat megy
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jó meccs ez a Kanada 10. csapata vs Finnország 5.csapata
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Két harmad után a németek szagolják az upsetet és 2:1-re mennek Svájc ellen
Pedig kaptak egy 5+véglegest is már
és ütnek egy harmadkat EMBERHÁTRÁNYBAN

Na, ez az általam hypeolt 2021-es forma már a németeknél
zacknorb
Sturm emberhátrányban, 3-1, kezd lefőni a svájci csoki...
warr_b
Egyszer fogadok azokra is, aztán így megszivatnak. Hogy nyerték meg ezek a csoportot.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Canes szempontból elég csúnya ez a söprés. Kicsit kezd olyan érzésem lenni Brind'Amour kapcsán, mint ami Boudreau kapcsán is van, hogy kiváló alapszakasz edző, de a rájátszásra kevés. S oké, nem volt Svechnikov, nem volt Pacioretty, és Teräväinen sem mindig, de azért erre fogni nem lehet a Panthers elleni 0-4-et. S persze fiatal edző, első HC állása, tehát bőven van még ideje tanulni és fejlődni. Szerencsére a Canesnek is van még néhány jó éve ezzel a kerettel.

Az már megint más kérdés, hogy ebben a rájátszásban is bebizonyosodni látszik, jobb éppen beesni a rájátszásba, mint nagyon simán a 65. meccs környékén bebiztosítani a részvételt.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Két harmad után a németek szagolják az upsetet és 2:1-re mennek Svájc ellen
Pedig kaptak egy 5+véglegest is már
és ütnek egy harmadkat EMBERHÁTRÁNYBAN

Na, ez az általam hypeolt 2021-es forma már a németeknél
zacknorb
Sturm emberhátrányban, 3-1, kezd lefőni a svájci csoki...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 414 — #NoStress
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Az a durva, hogy a legjobb négy között 4 olyan csapat van négy déli államból (Nevada, Texas, Carolina, Florida), ami nem a hokihagyományairól híres, mitöbb, se hideg és gyakorlatilag szinte hó és jég sincs.

több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Két harmad után a németek szagolják az upsetet és 2:1-re mennek Svájc ellen
Pedig kaptak egy 5+véglegest is már
és ütnek egy harmadkat EMBERHÁTRÁNYBAN

Na, ez az általam hypeolt 2021-es forma már a németeknél
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
most már nincs youtube live meccs ?
Janek
itthon eddig is geoblockolt volt
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Igen, akkor az egyik topcsapatnak számítottak, jó kiemelésekkel, akár végső siker eséllyel. Most viszont szerintem abszolút nem, ezért nagyon érdekes, hogy pont most meg összejöhet minden, ilyen csapatokon átmenve Keleten.
zavi27
Nem tudom, nekem a 82 meccses alapszakasz túl hosszú, nem tudom végigkövetni, néha megnézek 1-1 meccset azt kész, meg a tabellát. Szóval én azt kaptam amit vártam, mert a PO-ban meg nézem a ligát mint egy fanatikus 😀
Heisman nádor
szvsz en ha kinn elnek bmeik nagy major ligas helyen akkor az lenne a nehez, hogy mely sportagnal ne vegyek eves berletet. kimennek kb az osszes meccsre ha lehetne.
csebi
off!

Fizikailag lehetetlen 😊 Ezt beszéltük haveri körben, hogy egy NY, LA, Boston, CHI kaliberű városokban MLB/NHL/NBA/NFL összes meccs követése csak úgy lehet, ha nincs más életed, szórakozásod. De pl MLB meccs rendszeresen van szerda 13 órakor. Általában akkor minden normális ember dolgozik. Az utazás is szempont kint, iszonyat sok idő. Bizonyos szintű lemondással lehetne csak. És akkor még családról nem is beszéltünk 😊))
NB2
Nyilván így lenne. Amúgy talán emiatt narancs vidékre költöznek és Ducks bérletes lennék és elmennek a többi kedvenc major csapatom los angelesi meccseire 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
most már nincs youtube live meccs ?

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Igen, akkor az egyik topcsapatnak számítottak, jó kiemelésekkel, akár végső siker eséllyel. Most viszont szerintem abszolút nem, ezért nagyon érdekes, hogy pont most meg összejöhet minden, ilyen csapatokon átmenve Keleten.
zavi27
Nem tudom, nekem a 82 meccses alapszakasz túl hosszú, nem tudom végigkövetni, néha megnézek 1-1 meccset azt kész, meg a tabellát. Szóval én azt kaptam amit vártam, mert a PO-ban meg nézem a ligát mint egy fanatikus 😀
Heisman nádor
szvsz en ha kinn elnek bmeik nagy major ligas helyen akkor az lenne a nehez, hogy mely sportagnal ne vegyek eves berletet. kimennek kb az osszes meccsre ha lehetne.
csebi
off!

Fizikailag lehetetlen 😊 Ezt beszéltük haveri körben, hogy egy NY, LA, Boston, CHI kaliberű városokban MLB/NHL/NBA/NFL összes meccs követése csak úgy lehet, ha nincs más életed, szórakozásod. De pl MLB meccs rendszeresen van szerda 13 órakor. Általában akkor minden normális ember dolgozik. Az utazás is szempont kint, iszonyat sok idő. Bizonyos szintű lemondással lehetne csak. És akkor még családról nem is beszéltünk 😊))
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Az előző két év Panthers-e nem volt kupacsapat. Az alapszakaszban outscore-alták a védekezési problémáikat és ez a PO-ban már nem működött. Ég és föld az idei csapathoz képest.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Igen, akkor az egyik topcsapatnak számítottak, jó kiemelésekkel, akár végső siker eséllyel. Most viszont szerintem abszolút nem, ezért nagyon érdekes, hogy pont most meg összejöhet minden, ilyen csapatokon átmenve Keleten.
zavi27
Nem tudom, nekem a 82 meccses alapszakasz túl hosszú, nem tudom végigkövetni, néha megnézek 1-1 meccset azt kész, meg a tabellát. Szóval én azt kaptam amit vártam, mert a PO-ban meg nézem a ligát mint egy fanatikus 😀
Heisman nádor
szvsz en ha kinn elnek bmeik nagy major ligas helyen akkor az lenne a nehez, hogy mely sportagnal ne vegyek eves berletet. kimennek kb az osszes meccsre ha lehetne.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 025 — "Montoya por favor!"
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Igen, akkor az egyik topcsapatnak számítottak, jó kiemelésekkel, akár végső siker eséllyel. Most viszont szerintem abszolút nem, ezért nagyon érdekes, hogy pont most meg összejöhet minden, ilyen csapatokon átmenve Keleten.
zavi27
Nem tudom, nekem a 82 meccses alapszakasz túl hosszú, nem tudom végigkövetni, néha megnézek 1-1 meccset azt kész, meg a tabellát. Szóval én azt kaptam amit vártam, mert a PO-ban meg nézem a ligát mint egy fanatikus 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.
Heisman nádor
Igen, akkor az egyik topcsapatnak számítottak, jó kiemelésekkel, akár végső siker eséllyel. Most viszont szerintem abszolút nem, ezért nagyon érdekes, hogy pont most meg összejöhet minden, ilyen csapatokon átmenve Keleten.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 025 — "Montoya por favor!"
Nem semmi sztori ez a Panthers idén, kellenek néha ilyenek.
zavi27
Már az elmúlt két évben is volt bennük craft, csak a TBL megállította őket. Szerintem abban a 2 évben ugyanazt az eredményeket tudták volna hozni mint a Tampa.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz