Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mint laikus kerdezem, korabban volt tobb honositott jatekos, aki minoseget kepviselt a valogatottban, de most talan (?) egy sem volt?
Mi az oka ennek? Nincsenek honosithato jatekosok itthon akik valoban jobbak, mint a magyarok, vagy egyszeruen az akademiakra es a "kinevelo" csapatokra tamaszkodunk?
Kenny
Nilsson megserult a VB előtt, másról nem tudok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze, hogy fáj, de az nem igaz, hogy annyi volt az ilyen majdnemekből. Legutóbb 1 jó meccsünk volt a fehéroroszok ellen, azon kívül relatíve sima zakók. Most 2 jó meccsünk volt, sőt,a dánok ellen 2-1-nél reális sanszunk volt a pontszerzésre (más kérdés hogy az első két harmad alapján nem szolgáltunk volna rá). A finnek ellen is volt két jó harmadunk, USA ellen egy, de voltak fellángolások, sztem több, mint 2016-ban. De amíg az osztrákoknak ott az 1/9es Rossi, nekünk Galló vagy Sebők a plafon, ebből kell főzni és alehetősegekhez képest kimaxoltuk a szereplést, a pontot az i-re nem sikerült feltenni.

Most jön az a feladat, hogy legközelebb ne 7 év múlva kerüljünk ide, mert közben volt olyan, hogy majdnem kizúgtunk a div1A-ból is...
gabokocka
A sportörtènelmünkre írtam a "majdnememekt" 😛 persze volt számos igen, de most ez a friss 😊
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Mint laikus kerdezem, korabban volt tobb honositott jatekos, aki minoseget kepviselt a valogatottban, de most talan (?) egy sem volt?
Mi az oka ennek? Nincsenek honosithato jatekosok itthon akik valoban jobbak, mint a magyarok, vagy egyszeruen az akademiakra es a "kinevelo" csapatokra tamaszkodunk?

több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Jó ezeket olvasni YT-n:
Nomac
Én az összes meccsen azon gondolkodtam, hogy mennyivel jobb érzés hallgatni azt, hogy "Aki ugrál büszke magyar", mint a "Ki nem ugrál büdös román".
Hanni
Erről kb minden vb előtt lehoz a fősodratú média egy cikket, hogy sokkal másabb a hokiközeg, mint a foci
Ezért is tartottam volna, hogy a Carpathian Brigade megszállta volna az esetleges MVM Dome-os elit vb-t
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Jó ezeket olvasni YT-n:
Nomac
Én az összes meccsen azon gondolkodtam, hogy mennyivel jobb érzés hallgatni azt, hogy "Aki ugrál büszke magyar", mint a "Ki nem ugrál büdös román".
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Persze, hogy fáj, de az nem igaz, hogy annyi volt az ilyen majdnemekből. Legutóbb 1 jó meccsünk volt a fehéroroszok ellen, azon kívül relatíve sima zakók. Most 2 jó meccsünk volt, sőt,a dánok ellen 2-1-nél reális sanszunk volt a pontszerzésre (más kérdés hogy az első két harmad alapján nem szolgáltunk volna rá). A finnek ellen is volt két jó harmadunk, USA ellen egy, de voltak fellángolások, sztem több, mint 2016-ban. De amíg az osztrákoknak ott az 1/9es Rossi, nekünk Galló vagy Sebők a plafon, ebből kell főzni és alehetősegekhez képest kimaxoltuk a szereplést, a pontot az i-re nem sikerült feltenni.

Most jön az a feladat, hogy legközelebb ne 7 év múlva kerüljünk ide, mert közben volt olyan, hogy majdnem kizúgtunk a div1A-ból is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van hét ellenfél, ebből három legalább három szinttel van a mieink felett, kettő legalább két szinttel, míg az osztrák és a francia csapat csak egy polccal van felettünk. Ehhez képest az, hogy a két reálisan értékelhető meccsünket x-re lehoztuk az remek eredmény. A realitások talaján maradva toronymagasan a mienk a leggyengébb játékoskeret a 16 csapat közül. Ehhez képest a szlovénok nulla ponttal zúgtak vissza, nekünk a büntetőkön múlt. Mindent egybevetve bőven helytálltunk.
gabokocka
Ez mind így van csak annyi volt már az ilyen èppen hogy majdnem sikerből, hogy azèrt ez tud fájni az embernek. Pláne ilyen bendzsa módon elbukva. Nem igaz, hogy egy büntit sem lehetett legalább megpróbalni felrakni a ficakba. Na mindegy, talán kèt èv múlva.
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Jó ezeket olvasni YT-n:

I bet most of the viewers did not last until the very end when after the handshake, the Austrians skated near one of the nets to celebrate with their fans but... The Hungarian fans in the neighbouring sector started singing the anthem for their players. Many of the Hungarian players could not hold their tears. Austrian players and especially their fans immediately stopped making any noise and let their rivals peacefully enjoy this special moment. Only after the Hungarians were done, the Austrians proceeded with the celebration ritual. I have to congratulate both teams and their supporters. This was an epic battle, and this was the etalone of sportsmanship! Whoever says that the matches from the bottom of the tables are not worth watching, or that these teams do not belong to the elite group, is outright stupid! Many teams from the upper part of the ladder should actually learn from you. Austria, see you next year! And Hungary, I hope you are back ASAP - we need your fighting spirit and we need your fans! Greetings from the Czech Republic.

This was a good game. Austria deserved it a little more, but Hungary overall gave a good effort. I also wanna point out Hungary has improved since the last time they were in this division. I wish you the best of luck to win DIV 1 A and return to the elite next season. Thanks for this time Hungary. Greetings from Norway.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Van hét ellenfél, ebből három legalább három szinttel van a mieink felett, kettő legalább két szinttel, míg az osztrák és a francia csapat csak egy polccal van felettünk. Ehhez képest az, hogy a két reálisan értékelhető meccsünket x-re lehoztuk az remek eredmény. A realitások talaján maradva toronymagasan a mienk a leggyengébb játékoskeret a 16 csapat közül. Ehhez képest a szlovénok nulla ponttal zúgtak vissza, nekünk a büntetőkön múlt. Mindent egybevetve bőven helytálltunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 060 — nabege2@yahoo.com
A kapusainkkal van a legkisebb gond évek óta, mezőnyjátékban vagyunk elmaradva az elittől meg persze technikai tudásban. Néha mintha lassított felvételt néznék. Szerintem a fociválogatottunk előrébb tart mint a hoki, lévén a fociban van egy sztárunk, mellé 3-4 egész jó (nyilván nem elite, de középszinten jó játékosunk) és utána a többi. Tegnapi büntetőpárbaj rohadtul kiverte nálam a biztosítékot, hogy a 4 büntiből nem volt egy értelmes se. Basszus lehetett tudni, hogy ez is lehetséges forgatókönyv lesz. Vagy gyakoroltatom orrvérzésig őket vagy ha látom, hogy totál bénák (mert azok voltak), akkor mindent megteszek, hogy a ne kerüljön rá sor.
Amire tegnap utaltam, hogy múltkor is úgy estünk ki, hogy volt egy győzelmünk, de nem számított, mert akit meg kellett volna verni, attól kikaptunk. És itt is az volt, hogy Ausztriát kellett volna megverni, nem sikerült. Úgy látszik a terhet nem bírhatták a srácok, mert németek, finnek ellen voltak egész pofás harmadjaink. De mondom én úgy állok az egészhez, hogy egy picit fejlődni kéne a srácoknak, hogy nyugodtabban vágjunk neki bármelyik kőrnek.
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Igazából két klasszisra vagyunk az A csoporttól (mondjuk egy Sarauer kaliber) meg egy jó váltótárstól Bálizs mellé.
Willie Parker
Dominik kap 2+évet meg 50+ ICEHL meccset és jó lehet
Azért láttam tőle idén komolyakat, pl a BL címvédő Rögle ellen
Nilson lesz a védelemben már hatalmas erősítés
Vértesnek adnak esélyt
Lehet ebben, akár tényleg egy pattanás is gyorsan vissza
zacknorb
hetényivel mi van? rajna gondolom kiöregedett, vay ellőtte élete formáját 2016-ban...ennyi?

szerk. megnéztem és meglepődtem, hogy totál rosszul volt meg a fejemben és rajna csak 31 éves, bálizsnál is fiatalabb
peach
Hetényinél lettek jobbak egyszerűen
Vay Ádám meg eltűnt mint szürke szamár a ködben
Csóró Rajna meg a hulladék Újpestben véd, szezon végére már kiment a britekhez hogy meccsben legyen, erre lesérült Kanada ellen
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Igen, ő az utolsó edzésen sérült meg kb.
Az a baj jövőre semmivel nem lesz könnyebb feljutni mint lett volna idén bennmaradni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Rajna megsérült a VB előtt…

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Igazából két klasszisra vagyunk az A csoporttól (mondjuk egy Sarauer kaliber) meg egy jó váltótárstól Bálizs mellé.
Willie Parker
Dominik kap 2+évet meg 50+ ICEHL meccset és jó lehet
Azért láttam tőle idén komolyakat, pl a BL címvédő Rögle ellen
Nilson lesz a védelemben már hatalmas erősítés
Vértesnek adnak esélyt
Lehet ebben, akár tényleg egy pattanás is gyorsan vissza
zacknorb
hetényivel mi van? rajna gondolom kiöregedett, vay ellőtte élete formáját 2016-ban...ennyi?

szerk. megnéztem és meglepődtem, hogy totál rosszul volt meg a fejemben és rajna csak 31 éves, bálizsnál is fiatalabb

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Remélem, holnap Homlok berendeli a labanc nagykövetet
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Basszus, hirtelen érzetre bennem nagyon felötlött a 2020-as 2021-es soccer EB
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
3-1-ről cumi,
7 meccs - 37 kapott gól, gyönyörű
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Kár, hogy hosszabbításban nem tudtuk belőni a 2-1-es helyzetet. 😕
Emel fővel búcsúzunk az elittől, jövőre jó lenne visszajutni.
Bruschi85
Mert nem egyenesen a kapu felé kell vinni a korongot, hanem kicsit oldalra, hogy a kapust kihúzza a támadó a szélre, és már nem tudjon a keresztpasszra átérni
slowmotion
Vagy megemelni a lövést hogy hiába ér át a mamuttal bemenjen felette....
gabokocka
Mióta az eszemet tudom, ez sosem ment...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kár, hogy hosszabbításban nem tudtuk belőni a 2-1-es helyzetet. 😕
Emel fővel búcsúzunk az elittől, jövőre jó lenne visszajutni.
Bruschi85
Mert nem egyenesen a kapu felé kell vinni a korongot, hanem kicsit oldalra, hogy a kapust kihúzza a támadó a szélre, és már nem tudjon a keresztpasszra átérni
slowmotion
Vagy megemelni a lövést hogy hiába ér át a mamuttal bemenjen felette....
gabokocka
60+ perc után szerintem jobb nem erre hagyatkozni, inkább legyen több hely
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Meg kell pályázni a div1A-t, bár itthon sose sikerült feljutni.
gabokocka
98 BS "románok" ellen
zacknorb
De az nem 1A volt
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Kár, hogy hosszabbításban nem tudtuk belőni a 2-1-es helyzetet. 😕
Emel fővel búcsúzunk az elittől, jövőre jó lenne visszajutni.
Bruschi85
Mert nem egyenesen a kapu felé kell vinni a korongot, hanem kicsit oldalra, hogy a kapust kihúzza a támadó a szélre, és már nem tudjon a keresztpasszra átérni
slowmotion
Vagy megemelni a lövést hogy hiába ér át a mamuttal bemenjen felette....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Meg kell pályázni a div1A-t, bár itthon sose sikerült feljutni.
gabokocka
98 BS "románok" ellen
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kár, hogy hosszabbításban nem tudtuk belőni a 2-1-es helyzetet. 😕
Emel fővel búcsúzunk az elittől, jövőre jó lenne visszajutni.
Bruschi85
Mert nem egyenesen a kapu felé kell vinni a korongot, hanem kicsit oldalra, hogy a kapust kihúzza a támadó a szélre, és már nem tudjon a keresztpasszra átérni
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Meg kell pályázni a div1A-t, bár itthon sose sikerült feljutni. A britek elleni brainfart mai napig fájó pont.

Amúgy Constantine-nak egy igen komoly szerződést odatolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem baj, előbb vagy utóbb sikerül majd megkapaszkodni. Én még láttam a C csoportban vitézkedni a fiúkat, erről se mertem volna álmodni.
nagylaza, főpohárnok
'98, BS, jugók meg a románok ellen, hatalmas volt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"