Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
U20 VB a Sport tv-n!
Kazahok ellen kezdünk, na Hajrá!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Skjei PP gól Orlov passzából a kapu mögül, mi sem természetesebb! 🥹😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Na most a második harmadban dől el gyorsan, a változatosság kedvéért.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Mi a bánat van a Canesszel, nem vágom. Alapból formába sem tudtak kerülni még a szezon eleje óta, de az utóbbi meccseken még ahhoz képest is botrányosak. Legutóbb is vezettek 2-0-ra két harmad után, majd a harmadikban szétestek és bekaptak hármat. Ma pedig 13-2-es kapura lövési aránnyal hozta az első harmadot a Canucks 1-0-ra a végén megítélt PP-ig. Svechnikov is megint sérült, persze neki is van egyetlen gólja 14-15 meccsen... a kapusaik is botrányosan inkonzisztensek.

Remélem csak a formaidőzítés az oka, mert az elmúlt években mindig jól kezdtek, aztán a playoffra fogytak el. Hátha idén fordítva lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ekkora tehetségtelen faszszopó brigádot, mint a Wings-Sens meccs bírái, meg a videoközpont bazmeg, erre szavak nincsenek.
Az a buzi Joseph levadássza Larkint egy tarkóra elhelyezett cross checkkel, Larkin összeesik, mint egy rongybaba, és senkinek nincs annyi esze, hogy visszanézze videon, és kibassza végleg azt a suttyó fasztarisznyát game misconducttal, hogy utána elmeszelhessék pár meccsre.

Amíg Shanahan volt a Director of Player Safety vagy mi a fasz, addig megértette az ember, volt kötődése, nem akarta, hogy rásüssék a részrehajlást, a Detroit ellen vastagon fogottt a ceruza.

De most már semmi ilyen nincs bazdmeg.

Buzi Ottawa, mindig baj van velük, szántanák fel és hintenék be sóval. Kurvára leszarom, hány csapat van Kanadában, ilyen bérgyilkos brigád egy sem kell ebbe a kurva ligába.

Hejj baszki, ha lenne egy Konsztantyinov-kaliberű hávédünk, aki háromba törné az ilyen köcsögöket...
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
húbazz, milyen shitshow-t nyomott a Wings hajnalban.
szűk öt perc alatt sikerült kiépíteni egy négygólos előnyt. negyedik gól után ellenfél kapust cserél ÉS kap egy kisbüntit. büntetés alatt sikerül benyelni két SHG-t, AZTÁN a bünti letelte után 12 másodperc alatt még egy gólt, aztán a negyed vége előtt még egyet, hogy szűk hat perc alatt (amelyből kettőt még mindig emberelőnyben töltött a csapat) sikerüljön teljesen leadni az előnyt.
a liga legrosszabb csapata ellen.
otthon.
slowmotion
Sharks powa 😀
warr_b
Beindultunk!😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
húbazz, milyen shitshow-t nyomott a Wings hajnalban.
szűk öt perc alatt sikerült kiépíteni egy négygólos előnyt. negyedik gól után ellenfél kapust cserél ÉS kap egy kisbüntit. büntetés alatt sikerül benyelni két SHG-t, AZTÁN a bünti letelte után 12 másodperc alatt még egy gólt, aztán a negyed vége előtt még egyet, hogy szűk hat perc alatt (amelyből kettőt még mindig emberelőnyben töltött a csapat) sikerüljön teljesen leadni az előnyt.
a liga legrosszabb csapata ellen.
otthon.
slowmotion
Sharks powa 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
húbazz, milyen shitshow-t nyomott a Wings hajnalban.
szűk öt perc alatt sikerült kiépíteni egy négygólos előnyt. negyedik gól után ellenfél kapust cserél ÉS kap egy kisbüntit. büntetés alatt sikerül benyelni két SHG-t, AZTÁN a bünti letelte után 12 másodperc alatt még egy gólt, aztán a negyed vége előtt még egyet, hogy szűk hat perc alatt (amelyből kettőt még mindig emberelőnyben töltött a csapat) sikerüljön teljesen leadni az előnyt.
a liga legrosszabb csapata ellen.
otthon.
slowmotion
Igazi bunda szagú meccs.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
húbazz, milyen shitshow-t nyomott a Wings hajnalban.
szűk öt perc alatt sikerült kiépíteni egy négygólos előnyt. negyedik gól után ellenfél kapust cserél ÉS kap egy kisbüntit. büntetés alatt sikerül benyelni két SHG-t, AZTÁN a bünti letelte után 12 másodperc alatt még egy gólt, aztán a negyed vége előtt még egyet, hogy szűk hat perc alatt (amelyből kettőt még mindig emberelőnyben töltött a csapat) sikerüljön teljesen leadni az előnyt.
a liga legrosszabb csapata ellen.
otthon.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
LA Kings vendégségben 10W, 0L, gólarány: 46-18
Egészen hihetetlen!
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Szenzációs alapszakaszmeccset tolt a Canucks és a Devils, de ilyen védekezéssel, hibákkal, kapusteljesítményekkel playoffmenők idén sem lesznek szerintem.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A Chicago kitette Perry-t. Állítólag alkohol problémái vannak.
🤘 gaben 🤘
Ahelyett hogy segítenének neki, hmmm.
Mikey
Ezért is írtam, hogy állítólag.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
A Chicago kitette Perry-t. Állítólag alkohol problémái vannak.
🤘 gaben 🤘
Ahelyett hogy segítenének neki, hmmm.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A Chicago kitette Perry-t. Állítólag alkohol problémái vannak.
🤘 gaben 🤘
Pedig mennyivel jobb lett volna, ha megszúrja a csapattárs anyját, nem?

'He was hired to be a father figure for Bedard'

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A Chicago kitette Perry-t. Állítólag alkohol problémái vannak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
akkor egy jo dallas tampa....rogton gol 😀
szerk:golok
YoungZeeZee
fuu de elpicsazzak a tampat
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
akkor egy jo dallas tampa....rogton gol 😀
szerk:golok

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Vegul az oilers jets lett belole.
Kapusok sorsa a vegen... szep vedesek utan potya(k)
Izgalmas veggel.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
A hoki minden szépsége benne volt ebben a Devils-Islandersben most.
zavi27
lehet csekkolom ma.a legutobbi parositasok nem tetszettek a leafs eredmenyet meg tudom mar sajna
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
A hoki minden szépsége benne volt ebben a Devils-Islandersben most.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
huu bakker
a vegas @oilers eleg jo volt...foleg a vege.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ezek a komoly gondok b+ az összes ligában. Már dugni sem lehet egy jót?
Várjuk vissza Anaheim-be. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 www.nhl.com/blackhawks/news/news-statement-from-the-chicago-blackhawks-on-corey-perry

Az ember lequrta Bedard anyját
zacknorb
hát persze.
slowmotion
mar cafoltak amugy de az Atlanta Trashers posztja tetszett (Trashers claimeli Perryt, es egyuttal iden elhalasztja az evi day of the players' moms).
csebi
Nekem ez tetszett a legjobban eddig 😀

Gabesz92
ezt nem lattam, de tenyleg jo 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
 www.nhl.com/blackhawks/news/news-statement-from-the-chicago-blackhawks-on-corey-perry

Az ember lequrta Bedard anyját
zacknorb
hát persze.
slowmotion
mar cafoltak amugy de az Atlanta Trashers posztja tetszett (Trashers claimeli Perryt, es egyuttal iden elhalasztja az evi day of the players' moms).
csebi
Nekem ez tetszett a legjobban eddig 😀