Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
bántóan sima volt ez a döntő...😕
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
asszem, a csehek most visszakapják a negyeddöntőt.
nem vagyok benne biztos, hogy nem kellett volna megadni ezt a gólt...
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
De jó kis meccs volt ez a finn-orosz, így a VB csoportkör zárásaként.
A finn egyenlítő gól, szerintem a Vb eddigi legszebb gólja, legalábbis, amit eddig láttam belőle, parádés jelenet volt a csatártól.
Jöhetnek a házigazda csehek csütörtökön, inkább, mint a svédek.
Hajrá Suomi!
Bruschi85
Nem érte meg megverni az oroszokat, összecsalják itt a meccset a cseheknek.Jakehomer
Dehogynem, a svédek előzetesen erősebbeknek tűntek, ráadásul ma is megszenvedtek velük a ruszkik.
A házigazdák a nyitómeccs után ismét feljavultak, talán most játszottak a legjobban "öreg" Jagr vezetésével, több lövés döntött.
Mondjuk kanadaiak ellen így is kevés esélyük van, ezért is jó lett volna elérni az elődöntőt, az eddigi VB teljesítmény alapján, ezt azért kicsit sajnálom.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
szegény svédek, visszajönnek, erre egy szerencsétlen góllal megint elmennek a ruszkik...
tényleg az igazi torna ilyenkor kezdődik😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
De jó kis meccs volt ez a finn-orosz, így a VB csoportkör zárásaként.
A finn egyenlítő gól, szerintem a Vb eddigi legszebb gólja, legalábbis, amit eddig láttam belőle, parádés jelenet volt a csatártól.
Jöhetnek a házigazda csehek csütörtökön, inkább, mint a svédek.
Hajrá Suomi!
Bruschi85
Nem érte meg megverni az oroszokat, összecsalják itt a meccset a cseheknek.

Perception is reality.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
szegény Ovecskin 😕 tovább várhat a konfdöntőre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
5/13/13: Henrik 35 saves, Rangers win Game 7
5/13/14: Henrik 35 saves, Rangers win Game 7
5/13/15: Henrik 35 saves, Rangers win Game 7


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
IGGGEEEENNNN!!!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fehéroroszország, Németország, Szlovákia és Franciaország biztosan egy csoportban van velünk 2016-ban. S a német-francia duóból bármelyik kieshet.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont a Tampa kizúgatott minket, Price mehet VB-t nyerni (bár a svédek miatt annyira nem örülnék neki). Remélem Teri nénit elküldik a csudába és jön mondjuk Babkock......dande
azon kívül, hogy nyilván a Tampa most jobban játszott, mint az első körben, meg hogy nem az abszolút csapaterősség dönt, hanem hogy kinek milyen stílus fekszik jobban, azért kicsit fáj, hogy a Tampát el tudtuk volna tenni, és akkor mi üthettük volna ki a Habs-et 😉slowmotion
Ez nekünk is fáj mert ha már a stílusoknál tartunk titeket valószínűleg mi ejtettünk volna ki 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
és a döntőt is ahogy látom csúsztatva adják...NB2
miért, a spanyoloknál meglett a megegyezés? ha nem, akkor szerintem simán belefér az élő közvetítésslowmotion
Hoppá, valaki gondolkodik is helyettem!!! Lehet reménykedni! Szombaton pont kézi meccs lesz, pedig adhatnák a 2. meccset is élőben.
Csütörtökön USA-SUI és SWE-RUS meccs lesz a tv-ben. Jelen állás szerint...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Viszont a Tampa kizúgatott minket, Price mehet VB-t nyerni (bár a svédek miatt annyira nem örülnék neki). Remélem Teri nénit elküldik a csudába és jön mondjuk Babkock......dande
azon kívül, hogy nyilván a Tampa most jobban játszott, mint az első körben, meg hogy nem az abszolút csapaterősség dönt, hanem hogy kinek milyen stílus fekszik jobban, azért kicsit fáj, hogy a Tampát el tudtuk volna tenni, és akkor mi üthettük volna ki a Habs-et 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
és a döntőt is ahogy látom csúsztatva adják...NB2
miért, a spanyoloknál meglett a megegyezés? ha nem, akkor szerintem simán belefér az élő közvetítés
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lesznek védettek a 2017-s házigazdák 😀

 www.jegkorongblog.hu/2015/05/13/nem-lesz-vedett-csapat-a-2016-os-vb-n/

Helyes 😀!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Viszont a Tampa kizúgatott minket, Price mehet VB-t nyerni (bár a svédek miatt annyira nem örülnék neki). Remélem Teri nénit elküldik a csudába és jön mondjuk Babkock......
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
szlovákok ellen meg is lesz a revans 2009-ért. 😛Bruschi85
Jah minden esélyünk meg is van rá 😀dande
Hinni, bízni és szurkolni kell, hiszen, a szlovák hoki úgyis évek óta hanyatlik, legalábbis a "szakértők" szerint. 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
szlovákok ellen meg is lesz a revans 2009-ért. 😛Bruschi85
Jah minden esélyünk meg is van rá 😀
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
De jó kis meccs volt ez a finn-orosz, így a VB csoportkör zárásaként.
A finn egyenlítő gól, szerintem a Vb eddigi legszebb gólja, legalábbis, amit eddig láttam belőle, parádés jelenet volt a csatártól.
Jöhetnek a házigazda csehek csütörtökön, inkább, mint a svédek.
Hajrá Suomi!

Várható volt, hogy a francia sportdiplomácia erősebb lesz a szomszédéknál és pont "véletlenül" őket golyózzák ki..
 www.jegkorongblog.hu/2015/05/12/szlovakia-feherorosz-francia-es-nemetorszag/#post-123662
Amúgy a cikk alapján még lehet változtatás a védett csapat csoportbeosztását illetően a héten, remélhetőleg a szlovákok ellen meg is lesz a revans 2009-ért. 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
De ugye ez nem komoly? Mi az, hogy nem eshetnek ki??? Akkor rendezzünk mi is A csoportot 😀

A finn büntije a végén nagyon nagy volt!!! A sport1-nek hála a 4 negyeddöntőből, csak 2-t látunk, imádkozzunk, hogy sikerül legalább az egyik normálisat eltrafálniuk. Az elődöntő is persze az egyik felvételről megy és a döntőt is ahogy látom csúsztatva adják...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nyilván a kazahok és mi leszünk a két legalja, hozzánk jön hét-hét csapat.
Qrvára remélem, hogy nem basszák hozzánk a francia-német párost, mert akkor kb semmi esély a bennmaradásra. Mennyivel jobb lett volna, ha a buzi franciák kiesnek.
A tavalyi világranglista alapján megkapnánk a svéd, kanadai, cseh, szlovák, lett, francia, német brigádot.
A dánok jöttek volna a csigások helyett, ha ma kiestek volna.
Nyilván ez még változni fog, de a VB után kiderül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
de ők így is úgy is fenn maradnak, szóval őket is hiába előzzükWester
de ilyen nincs banyek, ez tiszta idiótaság, női kézi BL 4- s döntőt is rendeztek magyarok, nélkül akkor vállalják itt is ennek kockázatát 😀 (tudom nem így működik csak akkor is na)dande
focivébére sem kell kvalifikálnia a házigizdának.
(mondjuk ott van is olyan infrastruktúra-igény, hogy minden biszembaszom ország nem rendezhet, plusz ugye oda mindig selejtezni kell, nem lehet örökíteni a tagságot, csak ha címvédő vagy)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
de ők így is úgy is fenn maradnak, szóval őket is hiába előzzükWester
de ilyen nincs banyek, ez tiszta idiótaság, női kézi BL 4- s döntőt is rendeztek magyarok, nélkül akkor vállalják itt is ennek kockázatát 😀 (tudom nem így működik csak akkor is na)
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Ducks - Blackhawks konf. döntő lesz Nyugaton, jól hangzik. Nehéz megmondani mi lesz a párharc vége, de egy hangyányival esélyesebbnek gondolom a Chicagót.
Viszont hogy megint a keletiekre kell várni, az borzasztó.Mikey
Jó ez így, legalább lesz idő pihenni. Aztán a döntőt is lenyomhatjuk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
majd a letteket 😊
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
de ők így is úgy is fenn maradnak, szóval őket is hiába előzzük

Lesz ez még így se!