Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Kezdődik! :cool:
Let's go MIGHTY Ducks! ^ ^Mikey
Szívemből szóltál!
Amúgy szerintem a kapusokkal lesz a legkevesebb gond. Na és remélem a Kesler marhaság nem kerül sokba. Hajrá rucák.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bizony ám:

GAME DAY


GO HABS!!!!!!

Itt azért nem fogom minden alkalommal beírni 😛 Nehéz lesz, de talán sikerül túlszárnyalni a tavalyi teljesítményt. Reméljük nem gyengültünk és az öltözőben is rendben lesz minden. A Subban ügy által kavart hullámok elcsendesültek, és megmutatja, hogy megéri a pénzét!!!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Kezdődik! :cool:

Bár a védelemmel szemben vannak [nem kicsi] fenntartásaim, és a kapusposzt is problémás lehet egy [egyébként roppant tehetséges] rookie-sophomore párossal, nagyon sokat várok az idei szezontól.
Örülnék, ha idén végre Boudreau bizonyítana a rájátszásban is, és rám cáfolna abban, hogy amolyan alapszakaszmenő, és semmi több.
Jó kis csata lesz a Kingsszel, Blackhawksszal és a Sharksszal a konf. legjobb helyeiért.

Legkésőbb a trade deadline-ig remélem erősödik majd a blueline, az [is] elengedhetetlen lenne ahhoz, hogy sokáig mehessen a csapat a rájátszásban.

Let's go MIGHTY Ducks! ^ ^
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Powerplay tippjáték, hogyha ráértek.
 powerplay.hu/forum/subtheme/nhl-tippj%C3%A1t%C3%A9k.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
na, még el sem kezdődött a szezon, de Datsyuk már most kihagyja az első meccseket.
fasza.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
NHL történeti áttekintés.
 pbs.twimg.com/tweet_video/Bxp8IhBIIAAcyof.mp4

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem sajnos nem lesz boldog ez a szezon (de lehet évekig). Szétcincálták a Canucks-ot. A jó játékosok elmentek, brutál erősítések pedig nem jöttek. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Vasárnap - NHL preseason
hip-hip-hurray

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Öngyilkos lett a Szlovàkiával VB címet szerző center, Miroslav Hlinka. 😕
RIP.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Rule 76 – Face-offs
To curb delay tactics on face-offs after icing infractions, in situations where the defending team is guilty of a face-off violation, following an icing, the defending player who is initially lined up for the face-off will be given a warning, but will be required to remain in the circle to take the face-off. A second face-off violation by the defending team in such situation will result in a two minute minor bench penalty.

na ez még több vitára ad majd okot, főleg ha egy PO sorozat eldől egy ilyen miat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
NHL Announces Rules Changes for 2014-15 Season
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=730050

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
A Ducks meghosszabbította Bruce Boudreau szerződését a 2016-17-es szezonig.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=729998gaben
Kíváncsi vagyok, sikerül-e a rájátszásban is maradandót alkotnia, vagy a következő 3 évben is megmaradunk alapszakaszmenőnek.

Saku Koivu pedig sajnos bejelentette visszavonulását 18 szezon után.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=730000gaben
Köszi neki mindenért, kár hogy az utolsó 2 szezonjában már nem volt olyan jó. A szomorú, hogy így is hatalmas űrt hagy maga mögött, mert nem igazán van négy NHL-szintű centert a keretben. Ha csak Rakell nem fejlődött hatalmasat az offseasonben...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
A Ducks meghosszabbította Bruce Boudreau szerződését a 2016-17-es szezonig.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=729998
Saku Koivu pedig sajnos bejelentette visszavonulását 18 szezon után.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=730000

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Teemu hokiakadémiát indít.
 inforadio.hu/hir/sport/hir-658527 (Y)
Ducks 2014-15 Power Players
 video.ducks.nhl.com/videocenter/console?id=629241 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Jean-Sebastien Giguere bejelentette visszavonulását. 😥
Nagyon remélem, hogy ott lehet az Anaheim-i gálán januárban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Teemu Selanne mezét a Jets ellen vonultatják vissza a Honda Centerben. (Y)
“Teemu Tribute Night” - 2015. január 11.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=727627gaben
nekem van mezdarabos Selanne jégkorong kártyám 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Teemu Selanne mezét a Jets ellen vonultatják vissza a Honda Centerben. (Y)
“Teemu Tribute Night” - 2015. január 11.
 ducks.nhl.com/club/news.htm?id=727627

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre Végre Végre: P. K Subban 8 év 72 millió először 7 millás majd közepén 11 a végén 8 millás eloszlásokban! Go Habs for Stanley Cup 😀!!!dande
Sokallom, nem ér ennyit szerintem.Gabesz92
Na az a sok amit Dalton kapott..... pedig én szeretem őt.

Azért azt is figyelemebe kell venni, hogy egy messze nem még a csúcson lévő védőről van szó, 25 évesen tart ott, mint 28 éves kor körül szoktak. Abszolút hosszú idő óta ő végre van franschise arc nálunk,és minden nála fiatalabb aki jöhetne a D-ben lutri, hogy bejön-e vagy nem. Szerintem ennyi abszolút nem sok neki, pláne ahogy el van osztva. Megfogja hálálni pénzt. Lehet belőle a mi Lindströmünk ha tovább fejlődik. Price is tud még egy szintet lépni, elöl összeállna jól, játékba lendülne, mondjuk a Gally-Eller-Gallegher trió, Markov kibír még 1-2 idényt, és kinevelünk utána valakit mellé, és hosszú évekre meglennénk. Kár lett volna pont rajta sóherkedni. Mellesleg ha nem sikerül megtartani valószínűleg Bergevin is mehet és minden eddigi jónak tűnő munkáját a kukába dobhatja.

Go Habs
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Végre Végre Végre: P. K Subban 8 év 72 millió először 7 millás majd közepén 11 a végén 8 millás eloszlásokban! Go Habs for Stanley Cup 😀!!!dande
Sokallom, nem ér ennyit szerintem.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre Végre Végre: P. K Subban 8 év 72 millió először 7 millás majd közepén 11 a végén 8 millás eloszlásokban! Go Habs for Stanley Cup 😀!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2014/07/16/nagy-gergot-a-st-louis-szerzodtette/

hajrá Bigi!!!

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Dany Heatley Anaheimban. 1 év, 1 millió dollár. Ha az ikrek mellett újra régi önmagát idézné... nem folytatom. :cool: 😛
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Miller és 3 évre? Nem tetszik.
Szerettem nézni a Buffalo-ban, de a csúcsformától már messze van. Lack mögé jó lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kesler elvágyódott + a vezetőséggel sem jött ki. Tortorella elment de a baj maradt.
Sajnos a keret iszonyat módon felfordult, így egy pár évig sok jót nem várok. Ezért is lett meghosszabbítva tavaly a Sedin ikrek kontraktusa, hogy legalább legyen vezér(ek) + betanítsák a fiatalokat, a leendő sztárokat és nyugodt szívvel mehetnek haza levezetni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
na Kesler fedélzeten!!! Boninot sajnálom, de a következő lépcsőfokhoz kell Kesler, ez idén is egyértelmű lett!csebi
minek kellett ez a bohóc??????gaben
mret a kings ellen kell 2 minőségi center, aki felveszi a harcot velük, ez egyértelmű volt eddig is.
Boninot nagyon sajnálom, de meg kellett húzni ezt, és nem adtunk nagy árat, nem ment egy prospect sem (kint írogatták, hogy Kerdiles/Etem még bele kellett volna kerülnie a transzferbe), és csa #10-et is megtartottuk - legalább azzal kiválasztottunk jóllakott óvódás gyereket-

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.