Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
eddig jók vagyunk, remélem a polákok nem fogják bírni a végéig, teljesen domináljuk őket

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményenpetey
kontrázni fogunk 😀
ja, ez nem foci?!slowmotion
hokiban is van kontra
uccá uccá

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon felszívtuk magunkat. A következő meccs Calgaryban nagyon brutális lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
huh, szép kis comebacket nyomtunk, pedig bevallom én már elkönyveltem a 3-1-et. Szvsz aki nyeri a következőt az Amalie-ban az megy majd tovább a 6. meccsen, sztem nem lesz 7 meccses a széria.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményenpetey
kontrázni fogunk 😀
ja, ez nem foci?!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
na csak bejött amit gondoltam, igaz nem gondoltam volna hogy az ukránok lőnek kettőt az elején 😀 de a végére elfogytak, ahogy Sofi a saját harmadból ment és belőtte, mesteri volt, nyomába nem értek. viszont volt pár wtf momentum...

Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményen

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Azért tényleg az ukránok tehettek volna nekünk egy kis szívességet😊
Nem lesz egyszerű, azért otthon a polákok ellen, de most lesz egy pihenőnapunk, már előre keresek valami szívgyógyszert!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nagy meccs lesz szombaton, garantált infarktus

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kazahoknak nagyon nem akaródzott de azért csak megnyerték.....
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
amúgy meg gondolom a lengyelek nem így tervezték (még ha számítottak is erre), de az utolsó meccs lesz lényegében a legnagyobb téttel bíró a tornán. megírni sem lehetett volna jobban.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
egyébként 54. perc környékén megtettem a fiúkat, mondjuk pont a kiállítás előtt, de bíztam bennük ennyire. meghálálták 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
igazából ez a honosítsunk-egy-kanadait ez a feltörekvő országok stratégiája, pont olyan, mint annak idején volt ez focival és brazilokkal, illetve kosárlabdával és amerikaiakkal.
koreaiak már megelőztek minket, ott már tavaly is volt 3 kanadai, köztük az a csávó, aki nélkül nem volt épkézláb támadásuk. Radunske a neve asszem. kazahok is honosítottak már (a hátvéd Dallman), ő benne is van a vébé-keretben.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tyler Metcalfe nagyapja a Tolna megyei Németkéren született, így büszkélkedhet magyar felmenővel.
Nagyszerű győzelem volt, a 4-2-es végeredmény jó előjel a továbbiakra, már csak egy lépcsőfok...
Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én (sem?) követem a jégkorongot...
Délután kapcsolgattam, míg a fiamat (8 éves) próbáltam rávenni a leckeírásra. Nocsak hoki.... 1-2 nél leragadtunk mindketten.
Jóóóóóóó volt!!!!!! (mennyi magyar kint!)
Azóta a lecke kész. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Mondjuk rohadt érdekes lenne egy hosszabbítás a lengyelek ellen, senki nem akarná lejátszani 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Egyedül kezdtem el nézni, annyit ordítoztam, hogy bejött faterom, aztán együtt ordítoztunk, bejött tesóm, meg a barátja, a végére meg anyum is. Jó meccs volt 😀

Ez a Sarauer hol játszott előtte? Tökre nem értek a jégkoronghoz, csak szerelemből nézem, de elég ügyesnek látszik.Hanni
Szarauer Bandi AHL, ECHL, 2 éve Volán 😊
Benem Ferenc pedig NHL, AHL, Volán 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
FELJUTUNK !!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
a másik kérdésem hogy mindenki feljutásról beszél (emiatt lehet h hülyeség is a kérdésem) az első két hellyel kapcsolatban de az eredmények.com-on meg osztályozó van mellé írva. Az első kettő automatikusan feljut vagy van osztályozó?davemayer
Nincs osztályozó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hanni, van wikipédiás adatlapjuk is :pbaggio
De bénaaaa, azt hittem, hogy nincs nekik, mert a válogatottnál néztem, és ott csak nagyon kevés embernek jelzi, hogy van.
Köcsögöm széken 😀
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
a másik kérdésem hogy mindenki feljutásról beszél (emiatt lehet h hülyeség is a kérdésem) az első két hellyel kapcsolatban de az eredmények.com-on meg osztályozó van mellé írva. Az első kettő automatikusan feljut vagy van osztályozó?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
valaki egy mondatban írja már le hogy mi ez az észak-amerikai különítmény a válogatottban? 2 éve még tuti nem voltak itt, azóta meg nem láttam meccset. Köszi!davemayer
Sarauernek az egyik nagyszülője magyar volt, egyedül Banham, akinek nincs közvetlen kötődése, de ő meg Fehérváron játszik (az NHL-ben is szerepelt amúgy). Pár hete tették le az állampolgári eskütbaggio
Metcalfe-nak milyen magyar kötődése van? Mondjuk ő szerintem nem is jó játékos, de mindegy. Több kanadait azért nem kellene szerintem, de ez így még belefér. 😊Schleck
Na most összezavartál, lehet, hogy Metcalfe-nál olvastam a magyar nagyszülőt? 😊 de az egyiknél ez biztos

Hanni, van wikipédiás adatlapjuk is :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
valaki egy mondatban írja már le hogy mi ez az észak-amerikai különítmény a válogatottban? 2 éve még tuti nem voltak itt, azóta meg nem láttam meccset. Köszi!davemayer
Sarauernek az egyik nagyszülője magyar volt, egyedül Banham, akinek nincs közvetlen kötődése, de ő meg Fehérváron játszik (az NHL-ben is szerepelt amúgy). Pár hete tették le az állampolgári eskütbaggio
Metcalfe-nak milyen magyar kötődése van? Mondjuk ő szerintem nem is jó játékos, de mindegy. Több kanadait azért nem kellene szerintem, de ez így még belefér. 😊

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyedül kezdtem el nézni, annyit ordítoztam, hogy bejött faterom, aztán együtt ordítoztunk, bejött tesóm, meg a barátja, a végére meg anyum is. Jó meccs volt 😀

Ez a Sarauer hol játszott előtte? Tökre nem értek a jégkoronghoz, csak szerelemből nézem, de elég ügyesnek látszik.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
valaki egy mondatban írja már le hogy mi ez az észak-amerikai különítmény a válogatottban? 2 éve még tuti nem voltak itt, azóta meg nem láttam meccset. Köszi!davemayer
Sarauernek az egyik nagyszülője magyar volt, egyedül Banham, akinek nincs közvetlen kötődése, de ő meg Fehérváron játszik (az NHL-ben is szerepelt amúgy). Pár hete tették le az állampolgári esküt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
sajnos nem tudtam nézni de GZ a csapatnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!