Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
All hail the King!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕danyly
Ezzel a lényegi kérdések eldőltek számunkra, már ami a "vágyálomként", az esetleges feljutásra vonatkozott.
Mert így a japánoknak kell a győzelem a koreaiak ellen, még feljuthatnak, furcsa is leírni, de megint ők okozták a forduló meglepetését.
Viszont az meglepő, hogy már a 2. meccs, hogy nincs gólunk, a 2 kapott a szlovénektől bőven belefért, de támadásban ennél több kell, akár már holnap a sógorok ellen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg Russel Crowe i ... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊NB2
Ja őt tudom 😀LanceVance
Joey, Ross és Chandler.slowmotion
Tééényleg ők is.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊NB2
Ja őt tudom 😀LanceVance
Joey, Ross és Chandler.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊NB2
Ja őt tudom 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
New Yorkban laknak pár száz ezren és nem a Yersey részben. S szerintem Glasgowban is vannak egy páran 😛 😉
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
hát nem Quick önbizalomnövelő meccse volt a tegnapi 😀 meg a szerdai sem. egyet mindenképp el kell hozni LA-ből oszt jónapot.petey
Nem akarom elkiabalni, de eddig fergetegesen jatszunk. Ennyi lott gol, igy szetzilalni egy ilyen vedelmet, es kapust ketszer is. Dehat messze meg a vege boven.zavi27
hát akkor már csak 1 kell a söpréshez 😊 de nehéz lesz az a 4. W :cool:

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ebben mindenki megtalálja a magáét 😀

 www.youtube.com/watch?v=hjhzPXzdZ44dande
Sajnos én nem találtam meg. 😥
2011-es képeken is csak a szomorú arcokat látni a lelátón.danyly
Pedig nagyon drukkoltam nektek 😕 Na talán majd Tortorella jövőre összekapja őketdande
Egyelőre nem sok esélyt látok rá. A jó játékosokat eltrade-elték, akik most javarészt PO csapatban tolják.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebben mindenki megtalálja a magáét 😀

 www.youtube.com/watch?v=hjhzPXzdZ44dande
Sajnos én nem találtam meg. 😥
2011-es képeken is csak a szomorú arcokat látni a lelátón.danyly
Pedig nagyon drukkoltam nektek 😕 Na talán majd Tortorella jövőre összekapja őket
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ebben mindenki megtalálja a magáét 😀

 www.youtube.com/watch?v=hjhzPXzdZ44dande
Sajnos én nem találtam meg. 😥
2011-es képeken is csak a szomorú arcokat látni a lelátón.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
IgEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN csak megvan a fene vigye el, hajnalban aztán Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De nekünk sikerül azt a mázlista anyját a Tampának francba ráadásul egy teljesen szabálytalan gólt adnak meg nekik...............................................................dande
Meglesz az. 😉 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nekünk sikerül azt a mázlista anyját a Tampának francba ráadásul egy teljesen szabálytalan gólt adnak meg nekik...............................................................
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Remélem a NYR nem baltázza el megint a kétgólos előnyt...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebben mindenki megtalálja a magáét 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki csak tud ha egy pillanatra is nézzen bele a hangulat félelmetes. A Hoki itt van otthon reméljük május végére a kupa is hazatér 😀

 www.feed2all.eu/watch/255747/2/watch-montreal-canadiens-vs-tampa-bay-lightning.html
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát az első dallasi meccs gyalázatosra sikerült. Robidas persze megint lesérült. Még egyszer gratulálok, a Penner trade tényleg jól sikerült!gaben
Jaja. A hajamat téptem. Semmi nem sikerült ezen a meccsen. Vérszegények is voltunk kicsit, sok összetűzés is volt, ahhoz képest ami a meccseinken szokott. Anderson jól védett, de ezek a Dallas gólok igazából mindegyik a semmiből jött és potya volt. Ami úgy ahogy tetszett, az Smith-Pelley 1-2 ütközése. A kapu mögötti double hit meg Perryvel élmény volt. Rohadtul kellene azért Penner vagy hogy vissza ne sírjam Bobby Ryant. Ha a negyedik meccset hozzuk megnyugszok, de addig nagyon ideges leszek.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ma irány a 4-0-rt jó lenne behúzni,..... Go Habs!!!!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Hát az első dallasi meccs gyalázatosra sikerült. Robidas persze megint lesérült. Még egyszer gratulálok, a Penner trade tényleg jól sikerült!gaben
azzal nem lehet számolni, hogy vki le fog-e sérülni vagy nem. Robidas volt eddig talán a legjobb védőnk...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Hát az első dallasi meccs gyalázatosra sikerült. Robidas persze megint lesérült. Még egyszer gratulálok, a Penner trade tényleg jól sikerült!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Garbutt elmehet a jó ... anyjába

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.