Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Azért Ovechkin még tud valamit:
danyly
az még oké, de ha ez a palánkra küldöm a pakkot - beteszem a visszapattanót tudatos volt, akkor az kb akkora megmozdulás, mint amikor az NBA-ben valaki meccs közben a palánkra löbböli magának a bogyót, és a visszapattanót bezsákolja
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért Ovechkin még tud valamit:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Penstől persze nagyon kikaptunk, de ez a mai szép győzelem volt! Isten éltessen MaxPac! Még két fontos meccs Brusin/Rangers a hosszabb 5 napos pihenőig. Jó lenne legalább 2 vagy inkább 3 pontot hozni, na jó legyen 4 😛 és akkor elmondhatjuk, hogy eredményesen zártuk az alapszakasz első 4d-t, még ha voltak is csúnya bukták benne.

Go Habs!!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
ki nem állhatom a Bruins játékosait, de ez........
gaben
ez biztos azért van, mert vannak országok, ahol a Down-os gyerekeket normálisan kezelik (lásd még Szamarasz meg a Celtic, meg az idei bajnoki ünneplés)

csak ebben az elbaszott teknőben vannak olyan faszpörgettyűk, akik becsmérlő jelzőként használják azt, hogy "Down-kóros".
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
ki nem állhatom a Bruins játékosait, de ez........

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ők már odafent együtt játszanak..................

RIP
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
😕...
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Itt a teljes cikk, borzasztó...
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-a-kispadon-lett-rosszul-elhunyt-a-volan-korabbi-valogatottja-2376927
Nyugodjék békében! 😕



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nyugodj békében Rajz Attila! 😕

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Nekünk meg újabb kibaszott OT szopás. De hátha csak a tartalékos banda miatt volt.gaben
8, azaz nyolc sérülttel/beteggel az egy pont is jó a bajnok otthonában.
Ha másra nem is, arra mindenképp jó a jelenlegi helyzet, hogy megtudtuk, van mélység a kékvonalon. Manson kiválóan játszik bemutatkozása óta, meccsről-meccsre magabiztosabb, és Clark is nagyon jó volt amikor Fowler sem volt játékra alkalmas állapotban.
Kesler nagyon megy az utóbbi meccseken, a tegnapi gólja előtti összjáték megint parádés volt. Allen nagyon meglepett a passzával kb. mindenkit.
Sajnos a secondary scoringgal vannak nagy problémák, okt. 26. óta - ez 10 meccset jelent - egyetlen alkalommal szerzett 2 gólnál többet a csapat, ha az SO győzelmeket követően a csapat neve mellé kerülőket nem számoljuk.
Az utolsó 7 meccs mindegyike egy gólos különbséggel dőlt el, belőle 6 hosszabbításban vagy szétlövésben. Jót tenne a szívemnek egy sima W ma a Panthers ellen.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy is van, csak meglesz a 3 közte, akár mit tettek ellne. Johet a Detroit és a Pens, nem lesz egyszerű, ha valamelyiket megnyernénk, vagy 2-3 ponttal jönnék ki a két meccsből, már elégedett lennék. Go Habs. 😀

Jah és 3/3 emberelőny kihasználás nem rossz 😀dande
Én el is engedtem ezt a meccset mikor megláttam twitteren, hogy lesz egy Umberger - Lecav - Akeson sorunk. Nem mintha sok mindent tudnánk kezdeni velük másik sorban.

Grat a W-hez! 😊Gabesz92
Köszi, és ne haragudj a bírókra való panaszkodásra, de egy olyan gólunkat nem adták meg 3-1-nél, aminél nem lehetett eldönteni ki fogta a másikat a kapu előtt, és egyébként teljesen tiszta gól volt. Utána még jött kiállítás is. De ami még bosszantóbb volt, hogy egy olyan góllal jöttetek fel 4-3-ra amikor, már csak gyömöszkölés volt a kis félkörben, Price feküdt, és nem engedték a koronghoz férni. Máskor az ilyet simán lefújják, de most nem és kipiszkálták valahogy és persze, hogy belőtték. Ráadásul egy perccel később hasonlót Emery kapuja előtt hasonlót kapásból megállítottak. Nem csodálkoztam volna ha megroppannak a srácok, de hála Istennek sikerül villanni és után nem volt gond. Most viszont jön az igazi teszt, go Habs!!!!
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Úgy is van, csak meglesz a 3 közte, akár mit tettek ellne. Johet a Detroit és a Pens, nem lesz egyszerű, ha valamelyiket megnyernénk, vagy 2-3 ponttal jönnék ki a két meccsből, már elégedett lennék. Go Habs. 😀

Jah és 3/3 emberelőny kihasználás nem rossz 😀dande
Én el is engedtem ezt a meccset mikor megláttam twitteren, hogy lesz egy Umberger - Lecav - Akeson sorunk. Nem mintha sok mindent tudnánk kezdeni velük másik sorban.

Grat a W-hez! 😊

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Nekünk meg újabb kibaszott OT szopás. De hátha csak a tartalékos banda miatt volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy is van, csak meglesz a 3 közte, akár mit tettek ellne. Johet a Detroit és a Pens, nem lesz egyszerű, ha valamelyiket megnyernénk, vagy 2-3 ponttal jönnék ki a két meccsből, már elégedett lennék. Go Habs. 😀

Jah és 3/3 emberelőny kihasználás nem rossz 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
elmenek a bírók a jó édes anyucikájukba mindent megtettek azért, hogy ne legyen sima ez a meccs, remélem azért valami csoda folytán meglesz....
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
nézem nagy nyugisan a meccset Ducks-Kings 1-0, eddig szép
kijön csajom mikor lesz vége, abban a pill. emberhátrányos gól :[]
bazdmeg nincs semmi amit jobban utálok (már a SHG-t)
de, legalább eddig 2-1

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Same ol Canes, ilyen rohadt potyagólt beengedni egy dominált harmadban, hihetetlenJakehomer
Zseniális volt, 5 percig röhögtem rajta. 😀

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Same ol Canes, ilyen rohadt potyagólt beengedni egy dominált harmadban, hihetetlen

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
A kacsák pont próbálják kiégetni magukat sorozatban 4 OT meccsel. Ma remélem simán lenyomjuk a bajnokot. :[]gaben
Én pedig azt remélem, hogy a mai meccs nagyon hasonló lesz a szerdaihoz. Életem egyik legnagyobb jégkorong élménye volt.
Pedig az elmúlt 8 évben volt már jó pár.
49-26 a kapura lövési arány a regnáló bajnok ellen, egészen káprázatos játék volt.
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Szánalmasak voltunk a Colombus ellen. Sajnálom, hogy Hartnell nincs már nálunk, illetve inkább azt sajnálom, hogy helyette ilyen Umbergerek meg Akesonok vannak. Ki is kapcsoltam éjjel, láttam, hogy impotensek leszünk. Sebaj, ma Montréal-ban lehet javítani. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos nagyon nem pörög ez a topic, pedig biztos van itt egy pár hoki őrült is. Ami azt illeti a Poweplay.hu is eléggé döcögős fórum szempontjából meg se közelíti az ittenitdande
Majd beindul mindkettő mint a bajnokság.
A kacsák pont próbálják kiégetni magukat sorozatban 4 OT meccsel. Ma remélem simán lenyomjuk a bajnokot. :[]
A ma esti meccsek, hátha mégis idetéved valaki:
19:00 - Boston Bruins vs Carolina Hurricanes
20:00 - Dallas Stars vs Minnesota Wild
22:00 - Los Angeles Kings vs Anaheim Ducksgaben
Már most készülnek a rájátszásra 😛

Nálam úgy látszik ez kedvenc csapataim igazi megpróbálásának hete. Az Eagles ugye a Packers ellen játszik, de a Habs meg a Pens-l majd kedden. Ha itt sikerülne legalább 1 pontot szerezni már nagy dolog lenne. Sajnos D messze nem olyan hatékony mint tavaly, reméljük azért az idény előre haladtával összeáll.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Sajnos nagyon nem pörög ez a topic, pedig biztos van itt egy pár hoki őrült is. Ami azt illeti a Poweplay.hu is eléggé döcögős fórum szempontjából meg se közelíti az ittenitdande
Majd beindul mindkettő mint a bajnokság.
A kacsák pont próbálják kiégetni magukat sorozatban 4 OT meccsel. Ma remélem simán lenyomjuk a bajnokot. :[]
A ma esti meccsek, hátha mégis idetéved valaki:
19:00 - Boston Bruins vs Carolina Hurricanes
20:00 - Dallas Stars vs Minnesota Wild
22:00 - Los Angeles Kings vs Anaheim Ducks

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos nagyon nem pörög ez a topic, pedig biztos van itt egy pár hoki őrült is. Ami azt illeti a Poweplay.hu is eléggé döcögős fórum szempontjából meg se közelíti az ittenit

De amiért igazából még írok, tegnap megint sikerült verni a Macikat (nem is értem 😀)

A harmadik Habs gólt ajánlom szeretettel mindenki figyelmébe 2:44-től zseniális:

 video.nhl.com/videocenter/console?intcmpid=nhl-hp-vidchn-highlts
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az megvolt, hogy miért nem adták meg a Wings első gólját a Capitals ellen?



mekkora goalie interference, vazze!
OMG...slowmotion
és még kiállítás is lett belőle 😀
nem baj, nagyon jól mozognak a srácok eddig


JT Daniels fan
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A kanadai csapatok eddig nem fognak ki rajtunk. 4-0.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.