Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.dande
Akkor csak szimplán elbaszták. Mindenesetre kár érte, sokat dobott volna a hazai meccsek előtt.gaben
Valószínűbb bár pont az utolsó 8 percet nem láttam, nem tudom mi történhetett. Mindegy, el kell felejteni, az otthoni kettőt behúzni és utána már rajtuk a teher.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.dande
Akkor csak szimplán elbaszták. Mindenesetre kár érte, sokat dobott volna a hazai meccsek előtt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kevés volt a poutine a szünetben, vagy nem tudom. 😕

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
elmennek a jó büdös...........................
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
most kaptuk vissza amit az Ottawa ellen csináltunk. Onnan indultunk meg felfelé, remélem ez nem fordítottját jelenti..... nagyon dühítő
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
bruins bébiiii. zseniális


több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
jóvan nem vagyok itt látom sikerül elcsesznünk a francba pedig kézben volt grrrrrrr ez ma ilyen elszúrt nap ááááááááááááááá
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
3-1. Ez az. Nincs megàllàs.
Hajrà Kanada.danyly
Ők is hosszabbítást akarnak. Mindenki azt akar. 😀Gabesz92
Én nem, mert kezdődik a Kentucky Derby 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
3-1. Ez az. Nincs megàllàs.
Hajrà Kanada.danyly
Ők is hosszabbítást akarnak. Mindenki azt akar. 😀

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
3-1. Ez az. Nincs megàllàs.
Hajrà Kanada.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nenm szép dolog a káröröm de ez most Thortonnak kijárt 😀
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Mi a baja a bostoniaknak Subban-nel? Erős nemtetszésüket fejezik ki ha hozzáér a pakkhoz.

Eddig nagyon jó a mérkőzés. 😊xrace77
Van pár rasszista arrafelé
 nhl.si.com/2014/05/02/cam-neely-racist-fans-dont-represent-boston-bruins/baggio
Ez szomorú, hogy ilyen előfordulhat.



Most adott egy gólpasszt. 😕)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mi a baja a bostoniaknak Subban-nel? Erős nemtetszésüket fejezik ki ha hozzáér a pakkhoz.

Eddig nagyon jó a mérkőzés. 😊xrace77
Van pár rasszista arrafelé
 nhl.si.com/2014/05/02/cam-neely-racist-fans-dont-represent-boston-bruins/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Mi a baja a bostoniaknak Subban-nel? Erős nemtetszésüket fejezik ki ha hozzáér a pakkhoz.

Eddig nagyon jó a mérkőzés. 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kane nem csúnya gólt ütött 😊
 video.nhl.com/videocenter/console?id=613424&catid=49

ja és korábban már írtam, de nem árt az ismétlés: HD stream az NBC-hez itt (ma pl. Montreal-Boston 18:30-tól)
 www.ustvnow.com/ (a regisztrációnál pipáld ki, hogy "us citizen" )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nagyon komoly első meccs volt hosszabbítással, | Rangers győzelemmel | .
Előre a Rangers - Canadiens Keleti döntőért! 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 685 — Cowboys fan
A Cooloradot meg Roy miatt sajnálom. Jó lett volna netalántán miatta egy AVS-HABS SC de arra amúgy is kevés esély lett volna.dande
Roy nyugodtan nyerjen edzőként is Stanley Cup-ot, de azért nehogymá' első évében 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Háháháháhá 😀 Így tovább fiúk, zseniális, nem gondoltam volna, hogy akár csak egy meccset is elveszünk. KITARTÁSA!!!! Go Habsdande
Egy újabb Habs söprésnek annyira tudnék örülni, na meg persze hugyosra röhögném magam a macikon.
A Kings remélem eléggé lefáradt és csak keresik majd a pakkot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Háháháháhá 😀 Így tovább fiúk, zseniális, nem gondoltam volna, hogy akár csak egy meccset is elveszünk. KITARTÁSA!!!! Go Habsdande
No problemo. 😊
5 meccs, 5 győzelem. A Boston-nak esélye sincs.
Subban mikor máskor, a legfontosabb helyzetekben szerezte a gólokat (az elsőt és a minden eldöntőt). Amúgy is nagyon jó az emberelőnyös gólokban, ez most meg is mutatkozott.

De én nem mennék el szó nélkül az LA embertelen nagy tette mellett sem. 0-3-ról nem sok csapat tudott eddig fordítani (a major ligákat összevetve sem).
A Colorado-t meg sajnálom. Tényleg összeállt egy csapat, de a Minnesota összeszokottabb volt.danyly
Valóban az LA óriásit tett a SJS is most már elég szerencsétlen csapatnak tekinthető. A Cooloradot meg Roy miatt sajnálom. Jó lett volna netalántán miatta egy AVS-HABS SC de arra amúgy is kevés esély lett volna.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Háháháháhá 😀 Így tovább fiúk, zseniális, nem gondoltam volna, hogy akár csak egy meccset is elveszünk. KITARTÁSA!!!! Go Habsdande
No problemo. 😊
5 meccs, 5 győzelem. A Boston-nak esélye sincs.
Subban mikor máskor, a legfontosabb helyzetekben szerezte a gólokat (az elsőt és a minden eldöntőt). Amúgy is nagyon jó az emberelőnyös gólokban, ez most meg is mutatkozott.

De én nem mennék el szó nélkül az LA embertelen nagy tette mellett sem. 0-3-ról nem sok csapat tudott eddig fordítani (a major ligákat összevetve sem).
A Colorado-t meg sajnálom. Tényleg összeállt egy csapat, de a Minnesota összeszokottabb volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Háháháháhá 😀 Így tovább fiúk, zseniális, nem gondoltam volna, hogy akár csak egy meccset is elveszünk. KITARTÁSA!!!! Go Habs
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gyilkos lesz a NY-i hetedik meccs. Szó szerint. xD
Mason nagyokat fogott, és Simmonds-nak is nagy meccse volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
LA Refs, a tegnapi után...patkány Quickpetey
Mit csinált Quick? (Nem láttam semmit a párharcból és lusta vagyok utánajárni.)Darksun3
megvédte a játékostársát (talán Doughty-t?) Thornton-tól 😀slowmotion
szokásos sunyiság. ráugrott Jumbo Joe-ra hátulról, leütötte a sisakját, amikor Thornthon megfordult hogy wtf, gyere öcsi akkor meg gyorsan iszkiri vissza. meccs közben gáncsolgat ilyesmi. nem vitatom el, remek goalie, de ezzel nem népszerű.